|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
23.12.2009 14:25:38   
mamina princeza
hej misur a gdje si ih zvala ... jel to neka prodoavnica u banju luci ili ima i kod nas u sarajevu. mozda ste pisale negdje sorry al nisam upratila.
odgovaralo bi mi nesto i ovakvo ko na ovoj trecoj slici sto je stavila Breskva jer taman ovako prostora se cini da imamo da poredamo na jednoj strani :)))

uh kad dodjem do toga bas ima da se uhvatim za glavu :)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Djecija soba
23.12.2009 14:29:41   
hanabanana

Kreveti na prvoj i drugoj slici su super ali ne znam ko bi smio pustiti dijete da spava na visini od skoro dva metra sa ovako slabašnom ogradicom?

A ova na trećoj slici je dobar ali ne za petogodišnje dijete i ne sa ovoliko čoškova.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Djecija soba
23.12.2009 22:26:39   
mišur
IZVORNA PORUKA: hanabanana


Kreveti na prvoj i drugoj slici su super ali ne znam ko bi smio pustiti dijete da spava na visini od skoro dva metra sa ovako slabašnom ogradicom?

A ova na trećoj slici je dobar ali ne za petogodišnje dijete i ne sa ovoliko čoškova.




MM i ja smo isto komentarisali sa prodavačicom kad smo išli u razgledavanje. Tačno nisu normalni kad prave ovako visoke krevete. Ja sam visoka 170cm, a viši je od mene.user posted image
Ja lično ne bih smjela spavati na ovoj visini, a kamoli da pustim dijete.
I imala sam kao mala krevet na sprat i ja sam spavala na spratu, ali mislim da nije bilo ovako visoko.
Međutim, vidim da su svugdje sada ovih dimenzija i visine.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Djecija soba
23.12.2009 23:18:44   
tea lana
user posted image


Ova mi je predivna,moja Lanci luda za ljubicastom a i bas bi mi se uklopila u sobu i njen raspored.
Breskva molim te samo reci na cijoj si ovo stranici nasla

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Djecija soba
23.12.2009 23:26:53   
leli§
tea ja mislim da bi ti ovo bilo puno isplatnije napraviti po mjeri... samo ovih ladica da sklope kako treba i dodas dusek... meni se jakooo svidja ova sobica...ma ja bi to i u dnecni zgurala malo drugih dimenzija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Djecija soba
24.12.2009 13:27:41   
mišur


user posted image






Cure,

zna li neka od vas gdje se imaju kupiti ove roletnice/zavjesice za prozor? kao na ovoj slici....
Ne znam kako se to tačno zove..user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Djecija soba
24.12.2009 13:34:12   
Amrino
Imas u svakom malo "boljem" salonu zavjesa...neko ih zove brodske...ali su pravo zara...po metru kvadratnom ja mislim oko 60 KM.
Znam da su neke zene kupovale ovaj mehanizam (kod nas ima u nekim radnjama) pa su onda posebno sile zastore... i tako ispadne jeftinije. Zastori se cickom lijepe na mehanizam a na svakih nekoliko cm imas uvucenu sipku pa se tako fino "smotaju".

Imas i kupiti gotove ali se ne motaju stepenasto kao ove nego se dizu ono kao roletne...Kod nas ima u Obi- ju, Merkuru, Uniprometu...Joj...sad da me ubijes ne mogu se sjetiti kako se zove...nesto na slovo "P"....


< Poruku je uredio Amrino RR -- 24.12.2009 13:36:05 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Djecija soba
24.12.2009 14:10:58   
mamana
Imate ovakve zavjese u Esklusivu na Skenderiji, rade ih po mjeri. Nisu zavjese toliko skupe, ali oni mehanizni na koje se potavljaju su "žara". Mi smo stavili u dnevnom na dva prozora za  (dvokrilni i troklitni) oko 500 KM. Imate i u OBI-ju nešt slično, imaju super kombinaciju boja za dječiju sobu za djevojčine i dosta su povoljnije, ali se ne podižu kao ove prema gore nego na klizni sistem. Mogu se koristiti kao zavjese i kao roletne,skroz su praktične.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Djecija soba
24.1.2010 18:44:57   
leona81
ljudi gdje ima ormarica za bebe u kojem mogu staviti haljinice i sl na ofingerima? imamo onu komodicu za presvlacenje brevi boje drveta pa bi nesto slicno da joj mogu sloziti silne stvari, hvaaala

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Djecija soba
24.1.2010 18:46:31   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: leona81

ljudi gdje ima ormarica za bebe u kojem mogu staviti haljinice i sl na ofingerima? imamo onu komodicu za presvlacenje brevi boje drveta pa bi nesto slicno da joj mogu sloziti silne stvari, hvaaala


imas u onom butiku u grand centru na ilidzi, pripada onoj grupi koja drzi Urban i Turbo Limac... bijeli slatki ko ista

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Djecija soba
24.1.2010 18:49:17   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: leona81

ljudi gdje ima ormarica za bebe u kojem mogu staviti haljinice i sl na ofingerima? imamo onu komodicu za presvlacenje brevi boje drveta pa bi nesto slicno da joj mogu sloziti silne stvari, hvaaala


imas u onom butiku u grand centru na ilidzi, pripada onoj grupi koja drzi Urban i Turbo Limac... bijeli slatki ko ista


Radnja se zove Magma home. Slazem se- ima bas slatkih stvari user posted image user posted image user posted image al prije toga pogledaj takodje u tom istom centru odmah desno od ulaza ima extra namjestaja a bas povoljnog!
Sve cijene podijeli sa 2 jer je popust 50 % user posted image


< Poruku je uredio Amrino RR -- 24.1.2010 18:59:37 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Djecija soba
24.1.2010 18:52:14   
shejla
zar ima nesto i povoljno u prvoj radnji desno od ulaza??? user posted image

A Magma home imas i na Titovoj, ako ti je blize

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Djecija soba
24.1.2010 18:53:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Imas u svakom malo "boljem" salonu zavjesa...neko ih zove brodske...ali su pravo zara...po metru kvadratnom ja mislim oko 60 KM.
Znam da su neke zene kupovale ovaj mehanizam (kod nas ima u nekim radnjama) pa su onda posebno sile zastore... i tako ispadne jeftinije. Zastori se cickom lijepe na mehanizam a na svakih nekoliko cm imas uvucenu sipku pa se tako fino "smotaju".

Imas i kupiti gotove ali se ne motaju stepenasto kao ove nego se dizu ono kao roletne...Kod nas ima u Obi- ju, Merkuru, Uniprometu...Joj...sad da me ubijes ne mogu se sjetiti kako se zove...nesto na slovo "P"....


Ove zavjese, o kojima Amrino pise, imaju u Vitezu u "Iva salonu" i kostaju 18KM po komadu(dakle, nisu po nekoj mjeri, vec svaki komad je bio po 18KM, uzi, siri nebitno). Licno, nisam bila u tom salonu, ali jeste od muza rodica.
A znam da su u Fisu bile 1m=80KM, otprilike.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Djecija soba
24.1.2010 18:54:24   
Anoniman
U to se ne ubraja ona metalna karniza. Nju kupis posebno. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Djecija soba
24.1.2010 20:17:58   
leli§

IZVORNA PORUKA: mišur



user posted image






Cure,

zna li neka od vas gdje se imaju kupiti ove roletnice/zavjesice za prozor? kao na ovoj slici....
Ne znam kako se to tačno zove..user posted image




mila ja ovaj isti mehanizam imam u kuhinji... ovo su super zavjese ako ih peres svako pola godine user posted image user posted image user posted image ja ti iskreno ne bi preporucila iz sljedecih razloga:

1. cicak je cicak i cesto nakon odredjenog vremena moras mjenjati

2. spagica sa kojom se povuce se zna zapetljati

3. najvaznije: mehanizam je da Bog sacuva komplikovan... kroz zavjese su provucene metalne sipkice (vidis ove horizontalne linije) koje se pri pranju moraju vaditi (sto je logicno a an mojoj zavjesi su bile zasivene unutrauser posted image ) helenejse...znaci kod svakog pranja moras to izvaditi, pa vratiti i onda zavezati spegica za plasticne gajkice na 3-4 (ovisno od sirine zavjese) mjesta na svakoj metalnoj sipci i to jos moras ugajguliti da je na istoj visini...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Djecija soba
24.1.2010 20:22:10   
leona81
@ amrino jel to prodavnica neka iz kaknja? znam da je bilo prije nove godine snizenje 50 posto, zar jos uvijek traje?
a u magma home u ferhadiji nisam vidjela te djecje ormare, jel tamo veci magma home?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Djecija soba
24.1.2010 20:26:12   
leli§

IZVORNA PORUKA: milenium

pa perite ručno zavjese a ne u mašini,provuci kroz vodu i gotovo.ta nisu velike!user posted image


vidis to mi nije ni palo na pamet, ja se slomijem svaki put...ove moje bi mogle...nekakv je plastificirani materijal...ali ako neko kupi/sije sebi neke pamucne koje mislim da ce svako uraditi za djeciju sobu kako ce ih onda ispeglati?

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Djecija soba
24.1.2010 20:31:43   
shejla
IZVORNA PORUKA: leona81

@ amrino jel to prodavnica neka iz kaknja? znam da je bilo prije nove godine snizenje 50 posto, zar jos uvijek traje?
a u magma home u ferhadiji nisam vidjela te djecje ormare, jel tamo veci magma home?



ako sam dobro skontala to je prodavnica "Italsofa"... ja bas danas bila i vidjela neki ugao za dnevni boravak, 5700 KM user posted image

A magma na Ilidzi, ne bih rekla da je veca... Veliki je prostor, ali ova u Titovoj ima 3 sprata. Ali moguce je da u njoj nema djecijih ormarica, na Ilidzi ima. (nisam vidjela koliko su)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Djecija soba
24.1.2010 21:28:20   
leona81
ma ne mislim da je ital sofa vec jedna prodavnica ne znam joj ime al znam da je bilo ormarica i svega 50 posto snizenje prije nove godine bas povoljno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Djecija soba
9.2.2010 13:35:17   
w.pooh
doublemum evo slika user posted image
user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Djecija soba
9.2.2010 14:08:34   
mišur
Evo da i ja stavim par sličica naše sobice, obzirom da sam svojevremeno davila na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image

Napravili smo na kraju ovu sobicu, u zelenoj boji, i sve nas je izašlo 1000KM. Bez dušeka, naravno...
Krevet ima dvije ladice cijelom dužinom, koje služe za skladištenje Lukinih igračaka.
Odustali smo od opcije ubacivanja još jednog madraca ispod kreveta, jer namjeravam i drugom djetetu nešto slično praviti, tako da smo se odlučili za dvije ladice, umjesto te jedne.
Boja zidova je od ranije bila zelena, i nismo sad htjeli krečiti ponovo u neku drugu boju, kad nema ni godinu dana da smo krečili. Sad je sve prezeleno, ali to je samo privremeno.user posted image
Ostale su još samo panel zavjese, koje sam već kupila u žutoj boji, samo da se mm smiluje da ih montira...
Zaštitnu ogradicu za krevet smo kupili u Turbolimaču u Zagrebu i bila je nekih 60 KM...

I, da, najvažnija stvar je što moj dječak obožava svoju sobicu i odmah je pristao da spava  u njoj.
Prvo par dana preko dana, a onda i naveče..
Samo što se i dalje budi po noći i zove me, pa se onda i ja privremeno selim u njegov krevetuser posted image user posted image

user posted image


user posted image


user posted image


I evo moje mrvice u svom velikom krevetuuser posted image

user posted image


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Djecija soba
9.2.2010 14:20:09   
mišur
Hvala, cureuser posted image user posted image

Drago mi je da vam se sviđa, mada tu ima još nekih finesa, ali polako....

A krevet nam je morao biti veeeeeliki, da ima mjesta i za veeeeeliku mamuuser posted image user posted image
Da vidite mojih muka kad se sa stomakom uguravam između Luke i zaštitne ogradiceuser posted image
I to nekako, ali najgore je kad trebam ustati, a nemam se za što uhvatiti i oslonitiuser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Djecija soba
9.2.2010 14:29:04   
acudesa
Extra je sobicauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Djecija soba
9.2.2010 14:30:27   
leli§
bas je slatka sobica ali je ovo malo u kjevetu meni sladje user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Djecija soba
9.2.2010 14:42:15   
w.pooh
user posted image user posted image super soba
maleni presladak user posted image
i ja bih tako voljela da moj mali ima svoju sobuuser posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *