|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
9.2.2010 14:51:28   
sara.at

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage moje ja se vama divim kad ste se mogle organizirati i napraviti djeciju sobu, odnosno kad imate toliko prostorija da jednu možete "halaliti" za dječiju sobu
ja sam u stanu od 100m2 i kako god da okrenem ni jedna mi soba ne može biti djecija
evo jedna je dnevna
kuhinja je kuhinja
spavaća je spavaća
radna soba je radna soba


mislim mogla bi ja reći evo radna soba nek bude dječija al kud ću s kompom i još nekim ličnim stvarčicama????
jel vama djecija soba baš dječija il se radi o miješanoj sobiuser posted image


i kod nas je kuca na prva dva sprata 120m2, na prvom boravak kuhinja i poseban wc a na drugom nasa spavaca,jedna buduca djecija sobica zasad mamina soba za peglanje user posted image , nasa radna soba i jos jedno kupatilo..
Sad smo odredili maminu sobu za peglanje u djeciju pretvoriti a kad budemo opet trudni tata ce morati da se seli iz radne sobe u podrum jer kod nas je podrum generalno sredjen sa kucnim kinom i dio kuce gdje se pusi i pravi party tzv 60m2 za mamu i tatu al za nase bebe ce se uvijek naci mjesta. Tata je pun novih ideja samo ceka da opet moze nesto da gradi rusi i pravi user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Djecija soba
9.2.2010 18:00:50   
Nunichi
Preslatka je sobica! user posted image user posted image user posted image
Bas mi se svidja...a Luka je pre pre premeden! user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Djecija soba
11.3.2010 23:09:56   
Anoniman
Mi ovih dana planiramo raditi dječiju sobu ali to će biti i Sarina i user posted image  soba. Baš sam u dilemi kako da iskombinujem boje da bude i za djevojčicu i za dječaka user posted image  Kreveti će biti na sprat i već u glavi imam neku zamisao da ormar ide preko čitavog zida a ti kreveti u sredini, police na izvlačenje ispod donjeg kreveta..... Malo mi djeluje da bi bilo prekičavo da kombinujem boje za djevojčice i boje za dječaka, možda da uradim u jednoj, neutralnoj boji, ali kojoj? Sijetlo zelena, bež?? Šta mislite? Ako neko već ima nešto slično ili ima ideju koju bi podijelila samnom, bila bih zahvalna user posted image  Svi prijedlozi su dobrodošli. Ja bih to ili nacrtala ili priložila sliku jer ću po mjeri i po svojoj želji to raditi (ne gotovo).
Idem roviti po netu user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Djecija soba
12.3.2010 0:01:12   
milenium
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: Hannah

Mogul oftopičarit? user posted image
Amrino, gdje ste kupili koš?



U Konzumu user posted image . I to nekad prije par mjeseci...bio je oko 30- 40 KM koliko se sjecam ali je odlican! Moze se prilagodjavati visina i moze padati...lupati se s njim po parketu a da se ne slomije user posted image user posted image user posted image .



ja sam ovakav koš platila 10km,isto se prilagođava visini,plastični je nemože se slomiti,možeš ga slobodno bacati,al je stabilan neće se prevrnuti zato jer u onaj dio na podu uspe se voda ili sitni pjesak kao kod suncobrana ono dole okruglo načem stojiuser posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Djecija soba
12.3.2010 0:42:11   
mummy
Sve su vam sobice preslatke. I naša je moram priznati. Eto uslikaću i staviti slikice. Rađena je po mjeri, i ispala je baš onako kako sam je zamislila. A kad se sjetim koliko sam vremena samo provela smišljajući najbolje rješenje i prelistavajući sve ove linkove...Ona ljubičasta mi je bila favorit ali se nije mogla izvesti, djelovala je nesigurno. Zasad samo dječak spava tamo a curica će nadam se uskoro.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Djecija soba
12.3.2010 0:51:44   
milenium
uslikaj i  postavi nam slikiceuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 12.3.2010 1:03:04 >

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Djecija soba
12.3.2010 0:55:40   
mummy
Ženo jesi luda, pa dijete mi spava, ti k'o da si iz druge vremenske zone. Uostalom, odoh i ja spavati, a obećavam da ću ubrzo, dok malo pospremim. Pusica!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Djecija soba
12.3.2010 1:03:55   
milenium
user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Djecija soba
12.3.2010 13:27:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara
Malo mi djeluje da bi bilo prekičavo da kombinujem boje za djevojčice i boje za dječaka, možda da uradim u jednoj, neutralnoj boji, ali kojoj? Sijetlo zelena, bež?? Šta mislite? Ako neko već ima nešto slično ili ima ideju koju bi podijelila samnom, bila bih zahvalna user posted image  Svi prijedlozi su dobrodošli.

Ja bi uradila u kombinaciji zeleno-bijelo...a inače mi je prelijepa zelena
Evo ti nekoliko prijedloga pa iskombinuj nešto
user posted image

dekoracijauser posted image npr. ovi cvjetići na zidu kod Sarinog kreveta
user posted image

user posted image

evo i bež sobica
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Djecija soba
12.3.2010 13:36:29   
sara.at
ja sam kod neke nase formasice vidjela sobu sa tackicama rekla sam joj maznuti ideju user posted image dopustila je
ja cu samo zid u njeznu zutu boju ofarbati i onda tackice, jedva cekam radove user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:02:36   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Mi ovih dana planiramo raditi dječiju sobu ali to će biti i Sarina i user posted image  soba. Baš sam u dilemi kako da iskombinujem boje da bude i za djevojčicu i za dječaka user posted image  Kreveti će biti na sprat i već u glavi imam neku zamisao da ormar ide preko čitavog zida a ti kreveti u sredini, police na izvlačenje ispod donjeg kreveta..... Malo mi djeluje da bi bilo prekičavo da kombinujem boje za djevojčice i boje za dječaka, možda da uradim u jednoj, neutralnoj boji, ali kojoj? Sijetlo zelena, bež?? Šta mislite? Ako neko već ima nešto slično ili ima ideju koju bi podijelila samnom, bila bih zahvalna user posted image  Svi prijedlozi su dobrodošli. Ja bih to ili nacrtala ili priložila sliku jer ću po mjeri i po svojoj želji to raditi (ne gotovo).
Idem roviti po netu user posted image

Kod moje kčeri je soba u crveno-plavo-žutim bojama, sa ovakvim krevetom http://www.cilek.com.tr/bosnian/seri_detay.aspx?seriID=6 sa toboganom. I sve je onda ostalo u tim bojama, plavi itison, plavi ormar, plavo-crvene kutije za igračke plavo-crveno-žuti luster .... Pošto će to biti soba i za sina, nekako mi se ove vesele osnovne boje u kombinaciji čine pogodnim za muško-žensku sobu.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:10:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva
dekoracijauser posted image npr. ovi cvjetići na zidu kod Sarinog kreveta
user posted image

user posted image

Aj lajk jor tejsuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:20:43   
Anoniman
Evo Enisa jos

user posted image

user posted image


< Poruku je uredio dadada -- 12.3.2010 14:21:19 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:22:55   
Anoniman
user posted image

< Poruku je uredio dadada -- 12.3.2010 14:23:25 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:23:32   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: dadada

Evo Enisa jos

user posted image

user posted image





ovo mi je bas  extra   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:24:13   
Anoniman

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:26:27   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image


Ova je extra, ali brate previše prašine    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Djecija soba
12.3.2010 14:32:00   
Lejla Ka
Meni nekako prešareno, i nekako me napada.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Djecija soba
12.3.2010 17:44:48   
Anoniman
Uh hvala vam na prijedlozima.

Evo nešto što sam na netu našla, ovako bi nešto slično, treba mi dosta ormarića i polica

user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Djecija soba
12.3.2010 19:05:08   
leona81
mi smo ovakvu bijelu policu namjenski narucili po mjeri jer nigdje nismo mogli naci odgovarajucu visinu i sirinu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Djecija soba
13.3.2010 13:53:28   
mummy
Evo specijalno za Millenium! Ovo je krevet s ladicom koja sad služi kao sanduk za posteljinu a nadam se da će uskoro postati krevet za curicu.Ogradicu smo naknadno uzeli u Čileku. Srećom, boja je identična.


user posted image

< Poruku je uredio mummy -- 13.3.2010 14:03:24 >

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Djecija soba
13.3.2010 13:54:20   
mummy
user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Djecija soba
13.3.2010 13:58:02   
mummy
[img]http://img70.imageshack.us/i/picture1074.jpg/[/img]

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Djecija soba
13.3.2010 14:49:54   
milenium
user posted image user posted image user posted image predivna ti je soba,a i zavjese ''autići'' mi se sviđajuuser posted image krevet najvišeuser posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Djecija soba
13.3.2010 21:46:00   
mummy
Hvala, a i ćilim je s autićima i posteljina. Probaću da stavim još koju da fino vidiš ormar. Inače, sve je ovo po uzoru na neke talijanske modele al uspješno prilagođeno mojim dimenzijama.

< Poruku je uredio mummy -- 13.3.2010 21:50:49 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *