|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
9.4.2010 16:42:03   
muby
Milenium meni izgleda da je ovo soba iz jelinog kiki programa.
Na internetu se moze naci katalog sa cijenama pojedinih elemenata pa se mogu praviti kombinacije po zelji.
Svi veci saloni namjestaja vrse prodaju bas tog programa.
I ja planiram na ljeto opremati djeciju sobu i bas sam na kiki bacila oko. Na njihovoj stranici se cak moze skinuti program za dizajniranje sobe sa njihovim namjestajem.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Djecija soba
9.4.2010 23:37:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muby

Milenium meni izgleda da je ovo soba iz jelinog kiki programa.
Na internetu se moze naci katalog sa cijenama pojedinih elemenata pa se mogu praviti kombinacije po zelji.
Svi veci saloni namjestaja vrse prodaju bas tog programa.
I ja planiram na ljeto opremati djeciju sobu i bas sam na kiki bacila oko. Na njihovoj stranici se cak moze skinuti program za dizajniranje sobe sa njihovim namjestajem.



Mi narucili 2 kompleta iz Kiki programa (za kcerku i sina), kod nas ce biti bijela soba user posted image  Ja sam kombinovala elemente. Jos cca 20 dana pa nam stize sobica user posted image  uh jedva cekam, uzbudjena sam k'o malo dijete user posted image  A u martu je bila akcija na Kiki program 10% + 5% ako se placa gotovinom user posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Djecija soba
9.4.2010 23:40:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image evo je!


Da i ja mislim da je ovo Kiki. Ovaj krevet je super!!! Ova ladica može poslužiti za posteljinu a može se staviti madrac i služiti kao dodatni krevet user posted image  2 kreveta u jednom! Ja sam baš išla i uživo gledala sve elemente i krevete.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Djecija soba
13.4.2010 11:58:27   
merima_s
Evo novih ideja

http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/kucaiured/clanak/100412104#100412104&id=2


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Djecija soba
13.4.2010 14:08:03   
sara.at

IZVORNA PORUKA: anidla

saraat, preeeidvno je sve user posted image user posted image user posted image user posted image ....nisam ni sumnjala user posted image


hvala ti user posted image user posted image cmokni mrvicu i od meneuser posted image

P.S kako je u nasoj mahali user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Djecija soba
21.4.2010 20:53:36   
maja78 RR
Prenos postova sa srodne teme
IZVORNA PORUKA: leli§

cackajuci malo po netu naidjoh na interesantan websiteuser posted image user posted image user posted image buduce mame obratite posebnu paznju na dnu stranice na virtual nursery planner... da se malo zabavite u iscekivanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image uzivajteuser posted image

http://www.babysdream.com/




_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Djecija soba
21.4.2010 22:17:52   
maja78 RR
Prenos postova sa srodne teme


IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Drage moje ja imam stan u potkrovlju i sada planiramo da namjestamo djeciju sobicu. Imamo jednu djeciju sobicu a ako bog da u martu cemo dobiti i drugo dijete. Ja bih htjela sobu sada da namjesitim za dvoje djece. Mozete li mi reci gdje bih mogla da pogledam neke krevete na sprat ili krevet u krevetu( na izvlacenje) ili neki djeciiji namjestaj prikladan za potkrovlje. Hvala vam user posted image


IZVORNA PORUKA: mukica

Ja sam sinu proslo ljeto opremila sobicu i kupili smo je u Inteliosu tamo imas svih varijanti a sobe su im mrak


IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Mikice hvala ti. Cim dodem u Sarajevo idem u Intelios :) A jel zna neko kako bi se moglo naruciti nekih stvarcica iz Ikee?


IZVORNA PORUKA: lejlaze

tresnjice, imas na temi kupovina preko interneta, gigana je napisala kako mozes narauciti iz IKEA -e.

061/ 500 329, a web stranica http:/www.ikea.at/graz, evo kopirala sam dio poruke....



IZVORNA PORUKA: tweety

Drage mame što ste dječije sobe kupovale u Inteliosu,pitanje za vas.Da li mi možete reći kako se kreću cijene???Gledala sam na njihovoj stranici i sobe su super,pa me interesuju cijene.


IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

E i mene jos interesuje koliko se ceka sobica iz inteliosa? Mislim koliko cekate isporuku?


IZVORNA PORUKA: neki

A gdje se nalazi Intelios?I mene zanima kakve su cijene


IZVORNA PORUKA: tweety

Ima li koja da odgovori za Intelios,kako se cijene krecu?U ponedjeljak bi trebala u Sarajevo pa zato pitam.Kako ću doći do Intelios-a?Piše da je u ulici Džemala Bijedića 156,kod GRAS-a



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Djecija soba
9.5.2010 16:24:55   
Mirkica
evo ideje

http://img145.imageshack.us/i/71749840.png/


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Djecija soba
13.6.2010 11:51:45   
Anoniman
Evo jos jedna ideja!! Da malo dignemo temu!! Mi smo u planu akobogda ovo ici kupit sljedeci mjesec,kosta 349 eura.. Bas nam se svidjela sobica, samo kod  nas su druge boje zidovi,i paravani, al usparicemo mi to sa posteljinom i tepihom ;)
user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Djecija soba
13.6.2010 11:57:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: sara.at

eh hvala Bogu i mi smo poceli sa radovima user posted image
djeciji namjestaj sklopili zidove ofarbali jos samo mm da postavi mi uticnice za struju i okaci elemente i gotovo
http://img715.imageshack.us/img715/5996/djecijasoba009.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/7904/djecijasoba010.jpg
http://img683.imageshack.us/img683/8598/djecijasoba012.jpg
a ovaj mali krevetic sam sama sklapala u petak u boravku ma majstor sa dvije lijeve user posted image
http://img717.imageshack.us/img717/1416/djecijasoba001.jpg
http://img686.imageshack.us/img686/7812/djecijasoba002.jpg
e kad bude sve u kompletu onda cu postaviti slikicu to su sad detalji mali.... user posted image



Saro,kod vas je prekrasno.Puno mi se svidja sto zidove nisi obasula likovima iz crtica,ali si je obojenim krugicima ucinila pozeljnom djecijom sobicom.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Djecija soba
13.6.2010 12:06:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mišur



user posted image






Cure,

zna li neka od vas gdje se imaju kupiti ove roletnice/zavjesice za prozor? kao na ovoj slici....
Ne znam kako se to tačno zove..user posted image



Draga nije ti tesko napraviti sama te zavjese, koje ce ti naravno ispasti kvalitetnije nego sto ih mozes kupiti negdje... pokusat cu da nadjem negdje onaj step by step kako se radi pa ti posaljem link preko PP jer ja ovo kontam sebi da napravim ako Bog da u spavacu kod svekija jer mi ide na zivce ona obicna zaluzina hahahha


A nisam vam postavila nove slike Lamijine sobe, jesenas smo je sredjivali al vidim slike nisam postavila =) cim dodjem kuci uslikam i postavim ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Djecija soba
13.6.2010 14:05:24   
Anoniman
Pa ja sam zaboravila staviti sliku dj. sobe user posted image
Trebam još kupiti ili negdje naručiti prekrivače i velike jastuke i onda je def. gotova....


user posted image
user posted image


user posted image
user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Djecija soba
13.6.2010 14:09:36   
Ilhana RR
Enisa svidja mi se pravo... ovakvih stvari ovdje nema da se kupi :(

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Djecija soba
13.6.2010 15:12:10   
Ilhana RR
Evo slikica, taman je sredila hehehe... doduse ovako izgleda najvise jer ona slabo ima kad da se igra u sobici, draze joj zijane praviti po kuci hahha

user posted image
Prvi pogled kad se udje sa vrata

user posted image
Sa desne strane sa vrata (posto nema prozora ima ove cigle kroz koje ulazi svijetlost kroz prozor nase sobe (; )

user posted image
Kutak za spavanje ;) i njen kauc na razvlacenje kad joj Ema (rodica) dodje da spava

user posted image
Ormar i police... (ono kablo na ormaru je trenutno radi svjetskog jer babo Lamijin nemoze nikako da gleda utakmicu a da nije HD kvaliteta- sto ti je musko ccc )

user posted image
Police sa njenim igrackama (od dvije ogromne korpe igracaka spala je na ovo jer inae svega svukuda po kuci ima hahaha)

user posted image
Krevetic za lutkie (ovo sam ja dobila kad smo dosli u svedsku, jos je u korisnom stanju (= )

user posted image
ovo mi je mana... sve mora pod konac.... grrrr oboljet cu od ovoga....

user posted image
Ovo sam neki dan uzela jer mi se svidilo... izgleda kao prozoricic iznad njenog kreveta =)

user posted image
I mamin rucni rad =) Voli Pocoyo i Elli cura mamina =)

Eto to je to =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Djecija soba
13.6.2010 15:13:52   
Mirkica
ilhana super si ti njoj sredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Djecija soba
13.6.2010 15:16:01   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ilhana super si ti njoj sredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala draga, ja nesto uzivam u bijelom.... mozes kombinovati u koje hoces boje =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Djecija soba
19.6.2010 15:37:00   
Anoniman
Tek sam sad vidjela Ilhana....
Super joj je sobica user posted image user posted image  i ja volim bijelo user posted image  Nego kako si one figure pravila, od kojeg materijala?
Htjela bih i ja, mislila sam prvo one tapeta trake uske ali se može kupiti samo rolna od mislim 7m a meni treba cca 1,5 m.....

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Djecija soba
19.6.2010 16:46:10   
jasmin
enisa_sara soba vam je prekrasna draga.

Ilhana,takodjer.

U obje sobe pedantnost jako uocljiva :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Djecija soba
19.6.2010 16:57:06   
Hannica
Prekrasne su vam sobice.user posted image user posted image user posted image  
Joj,jedva cekam da renoviramo kucu koju smo kupili pa da i moja curica ima svoju sobu,juser posted image  ti stan.Na svu srecu jos uvijek je mama pa joj ne treba sobica,ali aBd bit ce.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Djecija soba
19.6.2010 18:45:46   
R&T@
Enisa, draga, pa ti stvarno imas prostora...
Sobica je super, ogromna...user posted image
Samo mi se zavjese ne svidjaju, nisu "vesele"...(izvini)


Nego, da napisem ono zasto udjoh na temu... 
Vidjela sam u Skafi divne garnize sa halkicama u bojama  za djeciju sobu.
Imaju plavu(sa auticima na krajevima), zutu (sa pcelicom) i zelenu (sa zabicama)...
Nama se ni jedna ne uklapa, nazalost...
A cijena im je divna 23 KM...
Iste su u OBI-u tri puta skuplje...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Djecija soba
19.6.2010 22:39:28   
Anoniman
Nisam ja još završila sobu user posted image  Još sam u fazi dumanja kakve prekrivače i jastuke da stavim... pa TV treba fiksirati za zid, pa još dosta sitnica....
tajra, budući da njih dvoje dijele sobu, pa sigurno još narednih 5 god., nisam htjela raditi "pravu" dječiju sobu sa crtanim motivima. Biće sitni detalji izmđu kreveta i visečih polica, čisto da obilježim čija je čija strana user posted image
Ma baš me boli briga što ti se store ne sviđaju user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Djecija soba
19.6.2010 22:55:10   
Puslica
Enisa sad sam vidjela slike nema rijeci ,nisam mogla ni zamisliti sta si ti to napravila svojoj decici,stvarno je super  ,jedan mali prijedlog da uzmes prekrivace i jastuke kao zavjese crveno bjeli karo ,kad je pokriveno da je isto i B. i S.

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Djecija soba
19.6.2010 23:20:08   
Anoniman
Eee puslice, baš sam dugo dumala šta i kako, pa crtala, mjerila... user posted image
Mislila sam prekrivače u bež boji (kao što su stranice namještaja) a jastuke u crveno-teget kombinaciji. Skoro sam gledala kako se te dvije boje super podnose user posted image .  Ili ću B jastuke tako a S drugačije..... ne znam vidjet ću. Moram na komp. to prvo ubaciti da vidim kako će izgledati..... Trenutno sam u nekakvoj fazi uninanosti pa mi se ne da..... kad me uhvati opet euforija za par dana ću ja skontati user posted image

(odgovor članu Puslica)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Djecija soba
19.6.2010 23:30:18   
R&T@
Dobro je Enisa da nismo zakuhale...
To za zavjese je od moje lijenosti, ne bih ja ono ispeglala ni za brdo karamela...

Mene u sobi mojih princeza ubise detalji, pa se divim tvojoj i Ilhaninoj jednostavnosti...
Nije mi jasno kako sam nasjela, ja vjecni minimalista.
U ostalim sobama nigdje detalja, cak izgleda "prehladno"...
A kod njih: krevet u tri boje(bez, rozi i ljubicasti), ljubicasti cilim, ormar prepun slicica, slicice na staklu, sarena zavjesa, sarena posteljina...
Igracke van svih kutija, mreza i pakovanja...

Ne smijem ni uslikati...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Djecija soba
19.6.2010 23:45:49   
Puslica

Eee puslice, baš sam dugo dumala šta i kako, pa crtala, mjerila...
Mislila sam prekrivače u bež boji (kao što su stranice namještaja) a jastuke u crveno-teget kombinaciji. Skoro sam gledala kako se te dvije boje super podnose .  Ili ću B jastuke tako a S drugačije..... ne znam vidjet ću. Moram na komp. to prvo ubaciti da vidim kako će izgledati..... Trenutno sam u nekakvoj fazi uninanosti pa mi se ne da..... kad me uhvati opet euforija za par dana ću ja skontati
















ma polako dobar si posao obavila ,meni su isto kikijeve sobe prelijepe ,ali nista dok se nepreselimo


_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pomoć
marny

dobila sam mens. dva puta u mjesec dana, cca nakon 15 dana? što može biti uzrrok :-(

?! (96%)

?! (4%)


Broj svih glasova: 55

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *