|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 120 121 [122]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sunet / cirkumcizija
12.8.2016 8:05:03   
ninuska
IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Sto se tice te kliknike i tog doktora mislim da je zaista vrijeme da to neko javno kaze. Zao mi je djeteta,mogu da zamislim kako se osjecate i kako je vama. Nadam se samo da ce uspjeti da nestane bez vecoh posljedica.

Eto, ja prvi put cujem za neg iskustvo...a znam zena koje su sunetile djecu.moze se i po forumu pricitati...znaci, da se suti ako je tako.
Slazem se da se treba o istom pricati zbog drugih bebica i njihovih roditelja :).

almac samo da ti kazem da nije glupo nazvati i pitati :). A valjda se neko javi sa iskustvom

< Poruku je uredio ninuska -- 12.8.2016 8:06:29 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 3026
   RE: Sunet / cirkumcizija
21.4.2017 14:58:19   
Gucci
Sina sam sunetila prije tacno godinu dana u sanasi, sunetio ga je dr. Zvizdic. Primjetila sam da mu je nekako malo kozice sa gornje strane sraslo uz glavic... ne znam kako drugacije to da opisem... kao da mu se ne vidi cijeli glavic, vec je pocetak glavica jos uvijek pod kozom...
Molim vas ako ima neka mama sa ovakvim iskustvom da mi se javi.... ne znam sta da radim s obzirom da ne zivim u BiH. Moram da kazem da njega to nista ne boli i nema nikakvih komplikacija. Sunet kao sunet je prosao ok, i sve se brzo zavrsilo.
Bila bi vam puno zahvalna ako bi se neko javio.

< Poruku je uredio Gucci -- 21.4.2017 15:01:07 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 3027
   RE: sunet muškog djeteta
2.7.2017 15:54:22   
Simona33
Zdravo.I mi smo osunetili naseg djecaka.Ima otoka bas a danas kad je htjeo da piski nije mogao.Onda sam mu uzela sterilnu gazu i malo dirala rupicu gdje puski i malo u kamilicu i onda je mogao.Je li moguce da zbog otoka nije mogao piskit odma.Da mu se rupica skupila od toga.Da li se to ikome desavalo.Ako bilo kome jeste recite mi molim vas

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 3028
   RE: sunet muškog djeteta
11.6.2021 13:18:59   
HMS HMS
Zdravo 

Znam da je stara tema, ali da vas pitam U nedelju smo osunetili bebu 5 mj u Brckom , AvicenaOtok spao nema krvarenja Samo ne znam ispod glavića ,i generalno donja strana , kao da je previse odsjeceno mada nije tako djelovalo ili povecano nekako kao neke gutice ? Danas je 5 dan znaci. Da li je to normalno? Kako bi trebalo da bude ? 🥴😣

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 3029
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  118 119 120 121 [122]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 120 121 [122]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *