|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
5.11.2008 9:46:33   
Suzana
Lulu, predivna sobica!
Moji su sa nama u nasoj spavacoj, a njihova je za "skule" i peglanje vesa. user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djecija soba
6.11.2008 11:54:43   
mivica
Joj lulu, gledala sam ti slikice u albumu, pa takvoj ljepotici moze samo ovakva soba odgovarati user posted image prava je mala princeza, a sobica kao u dvorcu user posted image , svaka cast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djecija soba
6.11.2008 12:28:44   
Lulu_
user posted image  de de ne pretjerujte...svaka beba zasluzuje ovo i jos mnogo viseeeeee

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djecija soba
6.11.2008 17:46:02   
batterfly
user posted image user posted image user posted image Nisam sigurna,ali cini mi se da sam vec negdje prokomentarisala tvoju sobu...Meeed jeeeee!!!!Svaka cast!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam odusevljenja...
Eh,sad mi,molim te reci,jesu li ono tapete ili je crtano????

A kako ste izveli ono sa "cvjet-ormar"!!!????
Ideja extra!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djecija soba
6.11.2008 18:25:02   
žana o8
Divna sobicauser posted image , a one zavjese jesu li kupljene u Montani i jesu li bile previše skupe, pošto sam ja iz Zenice pa da svratim tamo?

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djecija soba
17.11.2008 11:46:07   
nesanica
Drage moje, evo vam jos jedne super ideje za djeciju sobu....Ovu su farbe za prozora...dodje sa njima i folija na kojoj se crtaju slike....stvarno super i jednostavno.
Moj stariji user posted image je odusevljen sa ovim i samo hoce da mu se nesto novo crta i stavlja....
user posted image

Ovako izgleda sad prozor u djecijoj sobiuser posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djecija soba
17.11.2008 11:51:50   
Blue rose RR
AAAA, odlično, još samo da kažeš da si negdje u Sarajevu to kupila, i bit će odlično user posted image .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djecija soba
17.11.2008 11:56:25   
nesanica
E, nazalost to ti ne mogu reciuser posted image

Znam da ima u Sar., jer zaova je to kupovala svojoj curici, ali gdje pojma nemama....
Mislim da to ima u knjizarama i to onim malo boljim!

Mozda se neko javi ko je sa ovim vec majstorisao....
Ali stavrno je super za male klince!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djecija soba
17.11.2008 12:53:27   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Nasa "djecija" soba mi trenutno sluzi kao veseraj i odlagaliste nepotrebnih stvari te za surfanje po internetu user posted image .
Posto malac spava s nama....slutim da ce zadugo imati bas tu funkciju...a ne mogu da docekam uredjenje djecije sobice. Mislim da cu dati masti na volju i potruditi se da je uredim tako da je moze koristiti do teen dana user posted image user posted image user posted image .


isti slucaj je i kod nas. cak ni krevetic, ni komoda za presvlacenje nisu vise u djecijoj sobi nego kod nas, tj kod mene. muz jos uvijek spava u dnevnom boravku. user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djecija soba
17.11.2008 13:15:48   
batterfly
Nesanice,vidjela sam te folove u Fisu kod nas,i jedini razlog zbog kojeg nisam uzela je bio taj sto sam se zapitala  kako oprati??user posted image user posted image ,kako se opere??Ajde brzo mi pricaj,jel jednostavno??user posted image user posted image
A i meni su se svidjeli pravo i ovaj bi moj "pomahnito" od dragostiuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djecija soba
17.11.2008 21:57:26   
nesanica
Hej Mishka, nista lakse, vjeruj mi......nacrtas sliku na foliji, plastici(koja dodje sa ovim farbama) i kad se dobro osusi skines je sa folije i zalijepis na pendzeruser posted image ....kad slika vise malcu dosadi ili ne bude mjesta za druge user posted image slobodno skidaj, ma samo povuces prstima....
Mozes ih i sa prozora na prozor prebacivati...ma pravo jednostavno!

Ne smetaju ni kad se ciste prozoriuser posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djecija soba
22.11.2008 16:10:08   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: žana o8

Divna sobicauser posted image , a one zavjese jesu li kupljene u Montani i jesu li bile previše skupe, pošto sam ja iz Zenice pa da svratim tamo?


da zavjese su iz montane
pa ne znma jesu li skupe nama su gratis postoje montana nasa...user posted image user posted image user posted image  sve sto je od platna je iz montane i baldahin i ogradica...
cvjet ormar je od rigipsa i ja sam ga sama nacrtala onako jednom kada sam bila sama a svidjala mi se ova zavjesa
za svu sobu je kriva ova zavjesa
slike su nacrtane jer mi se tapete ne svidjaju i boje su lateks tako da kad vise ne bude htjela winni the pooh operemo ih i nacrtamo tinkerbell ili tako nesto...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djecija soba
15.4.2009 18:11:32   
Anoniman
Da malo osvjezim temu...sama sam gazalauser posted image

user posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djecija soba
15.4.2009 18:14:19   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djecija soba
15.4.2009 21:55:18   
Hankica
Eh bas je slatka sobica user posted image
Nama je u maloj sobi skladiste i krevet gdje spava MM. U spavacoj krevetac pored naseg kreveta, ali malena spava sa mnom u bracnom, sve hocu da je prebacim u krevetac, a muza da vratim, pa nikako. Vala vakat je...

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djecija soba
15.4.2009 22:29:53   
Anoniman
Hvala vam...hvalauser posted image ....u sestom mjesecu sam tackala k'o budala

Ne spava ni moj Andrej jos preko noci tu i on je kod nas...jedino preko dana...polako ga navikavamuser posted image

(odgovor članu Hankica)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djecija soba
16.4.2009 0:27:58   
tea lana


slike su nacrtane jer mi se tapete ne svidjaju i boje su lateks tako da kad vise ne bude htjela winni the pooh operemo ih i nacrtamo tinkerbell ili tako nesto...
[/quote]

gdje se ove boje mogu naci kupiti

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djecija soba
17.4.2009 10:27:54   
Nunichi
E sto Andrej ima lijepu sobu... user posted image user posted image user posted image
Lijepi bato,lijepo ime,lijepa soba...sve kako treba.
Bravo za mamu! user posted image


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Djecija soba
24.4.2009 15:28:08   
Arijana2
Evo da malo obnovimo ovu temu,juce sam bila u "plavom oku" i ima preslatkih tepiha za djecije sobe ,bas sam se iznenadila kvalitetom i prilicno povoljnim cjenama,mi upravo uredjujemo sobicu ,ocekujemo bebu krajem maja ako Bog da.Ne mogu se kontrolisati cini mi se da ce na kraju sve biti presareno user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Djecija soba
24.4.2009 16:29:25   
Anoniman
Mi smo kcerki obojili zidove raznim bojama, zuti, roza, bijeli i plavi. Plavi je i dio plafona koji se spusta do visine radijatora, jer je u potkrovlju soba. Na taj plavi dio plafona polijepili smo fluroscentne zvjezdice. Stavili smo i police, male eksercice na zid i tu smo okacili lutkice i jos neke igracke. A namjestaj smo kupili u cileku. Trenutno smo iznijeli krevet u nasu spavacu sobu, jer spava s nama u sobi.
Po zidovima sada ima njene umjetnosti, ali to  smo dozvolili da u svojoj sobi moze sarat po zidu ali ne moze u kuci nigdje.

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Djecija soba
24.4.2009 23:35:11   
mummy
I mi smo u fazi uređenja sobice. Uh naših muka. Mala soba 2 sa 3 a sve u nju treba staviti i to za potrebe dvoje djece različitog pola. Istina, Emina je još mala da je koristi, ali se mora planirati prostor i za nju, makar krevet. Čilek/Intelios je fantazija, ali su i naše dimenzije, tako da nažalost ne možemo tamo kupiti. Mogućnost je krevet na sprat ali smo odustali, jer je u mojoj školi "dječak" 8. razred pao s tog kreveta i slomio nogu, mjesec dana je nosio gips i još mjesec dolazio s štakama. Odlučili smo se na izradu po mjeri kod majstora pa ovih dana trebamo se dogovoriti oko detalja. Sad su najveći problem boje namještaja i zidova, a ti detalji tipa tapete, naljepnice itd. su takođe dobrodošle. Kupili smo neke naljepnice u Bagateli, pa ih je Bilal izljepio po ogledalu na sadašnjem ormaru. Mogu misliti kako bi se oduševio ovim tipa spiderman, cars itd.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Djecija soba
24.4.2009 23:41:20   
mummy
Da dodam da je njemu 5 god. i spava u toj sobici ali u krevetiću i ne buni se, i doduše ne budi se, jedino ujutro rano pređe kod nas, ali uvijek neko mora leći s njim u sobu dok ne zaspe. U zadnje vrijeme zaspe u dnevnoj pa ga samo prenesemo. Ipak je krajnje vrijeme da preseli u pravi krevet. Da Bogdo imamo još jednu dječiju pa da ovu uredimo samo za njega, sigurno bi bio onaj krevet-auto, mrak je.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Djecija soba
25.4.2009 1:12:45   
Ilhana RR
bas sam malo prije premjestala u Lamijinoj sobi i malo uredjivala, jos nije doslo do konacnog izgleda jer ima jos neki sitnica koje planiram da uzmem nakon godisnjeg odmora ali postavim sutra slike... nisam stigla da slikam jer joj se previse spavalo pa sam je morala uspavati...

Lulu extra ti je sobica... bas nesto tako smo i mi umisljali nasoj maloj ali to necemo moci izvesti u ovom stanu... premalo...dadada i tvoja mi se pravo svidja... volim tacke =) i dala si mi ideju kako da uradim na zidovima sa policama =) hvala!! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Djecija soba
26.4.2009 11:08:25   
Ilhana RR
 Evo slikice od nase male bordo navijacice =)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image






user posted image


user posted image
user posted image
user posted image  jos nije sve gotovo ali ako Bog da bice.... tv je privremen, to meni  stavljeno dok uspavljivam Lamiju jer je ljuljam hahah =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Djecija soba
26.4.2009 11:47:58   
Anoniman
Zaljubila sam se u ove sobice, baš ste to ekstra napravile. Moj mali još spava u krevetiću koji je u dnevnom boravku. Al uskoro ćemo mu praviti sobicu (kad malo još naraste) i dale ste mi super ideje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *