|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:35:04   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: R&T@

vesela, jesu li ti prozori ovako rasporedjeni?
Gdje je ulaz?



jesu

ulaz dodje preko puta desnog kreveta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:36:48   
DM
Jel' to mene nešto ismijavašuser posted image user posted image
a ja samo da imaš na umu(ako već nemaš) dokle dječij amašta može ići; nejse

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:41:02   
veeseelaa
šta bona??

o čemu pričaš?

samo sam htjela reć da je s jedne strane balkon i da su sretne jer imaju svoj balkon

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:41:51   
DM
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta bona??

o čemu pričaš?

ma vidim tamo odgovor na moj post i oni smajlići
kontam rugaš mi se što ti pišem za prozore.....user posted image

< Poruku je uredio DM -- 8.2.2014 10:42:43 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:43:18   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: DM


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta bona??

o čemu pričaš?

ma vidm tamo odgovor na moj post i oni smajlići
kontam rugaš mi se što ti pišem za prozore.....user posted image



ma nee

znam ja da djeca mogu svašta.... nama je cijeli dnevni u staklu, spavaća i ova soba
radili smo na tome da Ajša nema intersovanja da barka , nadamo se da će i s Esmom biti isto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:57:54   
Visnja RR
ja cu Asjinu sobu raditi u Kalea...
bili neki dan rekli sta zelimo i oni napravili nesto na papiru ...trbali juce ici to pogledati ali nisam bila sposobna funkcionisati juce...idemo danas iza 15 h...
soba ce biti u kombinaciji bjele i fuzija-ljubicaste ...s detaljima pastelno masinasto zelene...

krevete, radni stol i most (ne klasicni nego onako dječije a funkcionalan...da ima dovoljno prostoaza masu odjece ali i polica za knjige ..u taj most ce se uglaviti krevete da opet ima dooljno sirine u sobi

sve sam sama osmislila user posted image

zidovi ce biti do pola u krugvima(tačkana fuzija maslinastozelena a od pola bjelo...

nesto kao ove tacke
http://www.dodaj.rs/f/2w/Y4/3e2tTyVY/123427410151827993304361.jpg

rado bih i ovo drvo is ovu ugalvila


.tepih mozda nesto iz Retro a u biti jos nisam nasla nista za pod ....

kad te osnovnestvari uradim onda idu detalji za finish


soba je dooljno veika ima 19 kvadrata

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Djecija soba
8.2.2014 10:59:52   
Visnja RR
da bili smo u Inside by Eco i cura nam radi idejno rjesenje po nasimzeljama ...čekam i njih...ali vjerujem da bi njihova cjena bila duplo veca od kalea...kad budem idjela oba rjesenja onda cu odluciti kome dati da radi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:05:21   
queenmom
trenutno moja omiljena tema!<3
Mi uzivamo u smisljanju kombinacija i obilazenju salona s namjestajem, pravljenju planova kako sta treba izgledati, tako da to ne bih nikom drugom prepustila. Prosle godine u januaru smo djevojcici sredili sobicu, sve po njenim zeljama, bila je sva u fazonu princeza i roza boje. Sada opremamo novi dom u koji se selimo uskoro i njene zelje su se za godinu jako promijenile. Sada zeli da joj soba bude sva u bijelom, veliki krevet, kao manji bracni, sa baldahinom:), zid iznad kreveta u tirkiz boji i na njemu fotografije sa bijelim okvirima, bijeli americki plakar sa ogledalima naravno.:) Ja sam joj sugerisala da mozemo pogledati i tapete, pa ako joj se svidi neka efektna, da stavimo umjesto tog zida u boji.
Sto se tice ovih resetaka na prozorima, djeca su to, ne daj Boze neke nesrece, stavili smo kao metalne ograde do pola visine prozora s vanjske strane.
Jedva cekam da bude gotovo, da ono sto mi se trenutno vrti u glavi, vidim realizovano.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:08:19   
veeseelaa
Višnja idejno rješenje će ti raditi u nekom programu na kompu ili...?
ne razumjijem se baš u to

ja sobu namjeravam namjestiti za jedan duži period, nema mjenjanja svake godine user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:16:53   
queenmom
ma brzo se covjek zasiti istog prizora.user posted image Ja moram svako malo bar promijeniti boju zidova, zavjese, raspored, dekoraciju i sl. da osvjezim malo.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:17:49   
veeseelaa
ma ok detalji al namještaj baš i ne user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:18:22   
Visnja RR
Kad sam došla rekoh muzu ..."ja pričam" a ti upadaj kad je u pitanju "kvalitet materiala i izrada" user posted image

rekoh moja curica ce ukoro imati 6 godina li necu bajkovitu sobu za princeu vec lijepu sobu za djevojlicu koja će u njoj biti i "tinka"

ponjela sam nacrt sobe ...MM izmjerio i nacrtao...napravila fotke sobe (sadasnji zgled) ...čisto da imaju uvid u sobu jer je na jednom zidu nama lagani luk...

rekla sam kakav otprilike zelim most i kreveet...i da radni stol treba da bude etra giga mega funkcionalan a ne neki maleni (tipa stolic u Čileku gdje ne mozes nji jednu svesku i knjigu staviti a da se ne guraju)..dakle velika radna podloga sa ladicama policama i sl...

on je to onda radio na papiru rukom... rekosmo ok to bi moglo biti to....
pa smo se dogovorili da sve to prebaci u komp i uradi 3D izgled sobe...to bi smo trebali danas pogledati....

okvirno je reako cjenu za taj osnovni dio...koji ce vjerovato MM povecaavati svojim "kvalitet" upadicam...

sta mislim pod "kvalitet" upadicama ... to neko kantiranje nesto da se namjestaj ne pocne klimati za 5 godinaili da se rubovi ne pocnu trzati ...a to je slucaj kod vecine nekvalitetno uradjenog namjestaja.... tu se ja ne razumijem ali zato sluzi MM user posted image

a kako poredim kvalitet:

asjin krevet u kojem sad spava ima 6 godina... skup ali jako cvrst i kao da je nov a ivicie savrsene...nisu kao u npr namjestaja Fis Vitez gdje im expnati stoje sa istrzanm ivicama ....

ovo se nadovezujem na tvoju ( a i moju) recenicu ...."neću da namjestaj mjenam svakih par godina"



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:18:57   
veeseelaa
pregledavam slike na ovoj temi i uočih d aovi koji žive van BiH imaju naj sobe user posted image
ako ne znaš pta je dobro znaš šta je skupo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:24:21   
queenmom

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pregledavam slike na ovoj temi i uočih d aovi koji žive van BiH imaju naj sobe user posted image
ako ne znaš pta je dobro znaš šta je skupo

normalno.user posted image Ovdje gdje smo mi trenutno, imas citav kvart samo saloni namjestaja, za dan se ne moze obici, ali sve na jednom mjestu. Pa razni sajmovi uredjenja kuce, casopisi, susretljivi prodavaci, ma raj.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:25:47   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Kad sam došla rekoh muzu ..."ja pričam" a ti upadaj kad je u pitanju "kvalitet materiala i izrada" user posted image

rekoh moja curica ce ukoro imati 6 godina li necu bajkovitu sobu za princeu vec lijepu sobu za djevojlicu koja će u njoj biti i "tinka"

ponjela sam nacrt sobe ...MM izmjerio i nacrtao...napravila fotke sobe (sadasnji zgled) ...čisto da imaju uvid u sobu jer je na jednom zidu nama lagani luk...

rekla sam kakav otprilike zelim most i kreveet...i da radni stol treba da bude etra giga mega funkcionalan a ne neki maleni (tipa stolic u Čileku gdje ne mozes nji jednu svesku i knjigu staviti a da se ne guraju)..dakle velika radna podloga sa ladicama policama i sl...

on je to onda radio na papiru rukom... rekosmo ok to bi moglo biti to....
pa smo se dogovorili da sve to prebaci u komp i uradi 3D izgled sobe...to bi smo trebali danas pogledati....

okvirno je reako cjenu za taj osnovni dio...koji ce vjerovato MM povecaavati svojim "kvalitet" upadicam...

sta mislim pod "kvalitet" upadicama ... to neko kantiranje nesto da se namjestaj ne pocne klimati za 5 godinaili da se rubovi ne pocnu trzati ...a to je slucaj kod vecine nekvalitetno uradjenog namjestaja.... tu se ja ne razumijem ali zato sluzi MM user posted image

a kako poredim kvalitet:

asjin krevet u kojem sad spava ima 6 godina... skup ali jako cvrst i kao da je nov a ivicie savrsene...nisu kao u npr namjestaja Fis Vitez gdje im expnati stoje sa istrzanm ivicama ....

ovo se nadovezujem na tvoju ( a i moju) recenicu ...."neću da namjestaj mjenam svakih par godina"






hvala na pojašnjenju, ni ja ne mislim štedjeti na kvalitetu

ja sam kontaktiralka Reik dizajn i oni dodju kući uzmu mjere, odnosno naprave uvid u sobu, što je po meni ispravno, osobito u mojoj situaciju, gdje postoji s jedne strane sobe kosi krov

sobe tipa princeze i slično ne dolaze u obzir, idem na malo ozbiljniju varijantu, prvenstveno radi Ajša, jer Esma će još dugo biti u mom naručju :-)) vjeorvatno će joj samo odjeća biti do daljnjeg u toj sobi :-))

šaranej zidova kao kod nekih bez plana i programa ne dolazi u obzir

zanima me takodje postavljanje fotosa na jedan dio zida? možda crno bijelih? ne znam.... šta mislite o tome..?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:29:40   
queenmom
to sa fotografijama je odlicno. I ja sam planirala sad za njenu sobu da budu crno-bijele foto u bijelim ukrasnim ramovima, na zidu u boji. Imala sam nesto slicno u spavacoj, samo je bio obojen srednji dio zida u tamnu boju i na tom dijelu slike.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:30:33   
veeseelaa
ajde kad krenemo u radove hvalit ćemo se na ovoj temi user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Djecija soba
8.2.2014 11:33:09   
queenmom

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ajde kad krenemo u radove hvalit ćemo se na ovoj temi user posted image



jjedva cekam.user posted image A mozemo se pohvaliti samo time hoce li nam djevojcice biti zadovoljne.user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Djecija soba
8.2.2014 13:47:56   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: queenmom


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ajde kad krenemo u radove hvalit ćemo se na ovoj temi user posted image



jjedva cekam.user posted image A mozemo se pohvaliti samo time hoce li nam djevojcice biti zadovoljne.user posted image



da, da

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu queenmom)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Djecija soba
8.2.2014 16:14:14   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

user posted image

Evo i naša sobica u pripremi. Braco će sobicu dijeliti sa sekom, kada dođe aBd. Imamo jedan slobodan zid desno, pa bih tu smjestila krevetić za bebu i taj kutak nekako "urozikala" ali nemam pametnih ideja još. user posted image



e ovo je lijepa soba, svidja mi se

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Djecija soba
8.2.2014 16:14:41   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

user posted image

Danas smo stavili ove zidne aplikacije. Ispod njih ćemo staviti bebin krevetić.



ovakva vrata mi nisu uopće za spavaću sobu il dječiju, za dnevnu il kuhinju ok
skidaj ovo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Djecija soba
8.2.2014 16:54:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Kad sam došla rekoh muzu ..."ja pričam" a ti upadaj kad je u pitanju "kvalitet materiala i izrada" user posted image

rekoh moja curica ce ukoro imati 6 godina li necu bajkovitu sobu za princeu vec lijepu sobu za djevojlicu koja će u njoj biti i "tinka"

ponjela sam nacrt sobe ...MM izmjerio i nacrtao...napravila fotke sobe (sadasnji zgled) ...čisto da imaju uvid u sobu jer je na jednom zidu nama lagani luk...

rekla sam kakav otprilike zelim most i kreveet...i da radni stol treba da bude etra giga mega funkcionalan a ne neki maleni (tipa stolic u Čileku gdje ne mozes nji jednu svesku i knjigu staviti a da se ne guraju)..dakle velika radna podloga sa ladicama policama i sl...

on je to onda radio na papiru rukom... rekosmo ok to bi moglo biti to....
pa smo se dogovorili da sve to prebaci u komp i uradi 3D izgled sobe...to bi smo trebali danas pogledati....

okvirno je reako cjenu za taj osnovni dio...koji ce vjerovato MM povecaavati svojim "kvalitet" upadicam...

sta mislim pod "kvalitet" upadicama ... to neko kantiranje nesto da se namjestaj ne pocne klimati za 5 godinaili da se rubovi ne pocnu trzati ...a to je slucaj kod vecine nekvalitetno uradjenog namjestaja.... tu se ja ne razumijem ali zato sluzi MM user posted image

a kako poredim kvalitet:

asjin krevet u kojem sad spava ima 6 godina... skup ali jako cvrst i kao da je nov a ivicie savrsene...nisu kao u npr namjestaja Fis Vitez gdje im expnati stoje sa istrzanm ivicama ....

ovo se nadovezujem na tvoju ( a i moju) recenicu ...."neću da namjestaj mjenam svakih par godina"






hvala na pojašnjenju, ni ja ne mislim štedjeti na kvalitetu

ja sam kontaktiralka Reik dizajn i oni dodju kući uzmu mjere, odnosno naprave uvid u sobu, što je po meni ispravno, osobito u mojoj situaciju, gdje postoji s jedne strane sobe kosi krov

sobe tipa princeze i slično ne dolaze u obzir, idem na malo ozbiljniju varijantu, prvenstveno radi Ajša, jer Esma će još dugo biti u mom naručju :-)) vjeorvatno će joj samo odjeća biti do daljnjeg u toj sobi :-))

šaranej zidova kao kod nekih bez plana i programa ne dolazi u obzir

zanima me takodje postavljanje fotosa na jedan dio zida? možda crno bijelih? ne znam.... šta mislite o tome..?



Vidi, ja radim ovako.
Nacrtam cca sta zelim, to mi mm ili zaova nacrta u auto cadu.Posaljem mailom na par adresa, tipa Reik, Linea, Primus Balkan, Domavija i neki privatnici no name...Oni mi posalju svoju ponudu. Onda ja odaberem onog najjeftinijeg i on mi dojdje kuci i zvanicno mjeri sobu, prostor, zavisi sta hocu i to je to. Treba voditi racuna da su ivice kvalitetno kantirane.
Mi cemo djeci raditi sobu kad F ode na raspust. Bice komplet bijela, visoki sjaj.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Djecija soba
8.2.2014 19:24:59   
veeseelaa
Treba voditi racuna da su ivice kvalitetno kantirane.


možel objašnjenje?
šta ovo znači?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Djecija soba
8.2.2014 22:33:13   
mayra

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Treba voditi racuna da su ivice kvalitetno kantirane.


možel objašnjenje?
šta ovo znači?




Kant traka ti je traka koja ti dodje na rubovima svakog namjestaja od iverice. Imas ABS traku i melamin traku. ABS traku imas od 1 mm i od 2 mm, a najbolja ti je od 2 milimetra. Pogledaj npr. ako imas gotovu kuhinju, koja nije radjena po mjeri, nego kupljena u salonu, unutrasnje police su kantane tanjom trakom, nego vanjske. Gotove stvari su radjene od tanje iverice 16 mm, a kad radis po mjeri biras debljinu ivrice, to ti je razlika, al to je vec druga prica. Nego reko da ti ja kao strucno lice objasnim :-)


_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Djecija soba
9.2.2014 4:40:01   
veeseelaa
hvala mayra na objašnjenju, baš si drug
reci mi koja bi debljina iverica bila ok da se može reci da je namještaj čvrst?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *