|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Internet bankarstvo
10.4.2010 0:06:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

e ženo draga baksuz sam ti ja
računi ni su mi na muževo ime
ja plaćala sa svog računa- moje ime
nema reference tačne zanči onaj poziv na broj karakterističan za uplatioca režija...ma koma




Znaci NE MOGU voditi ni kao pretplatu (a i da mogu imas pravo da trazis povrat vise uplacenog iznosa). Da si recimo placala sa racuna TM vodili bi tu uplatu kao pretplaceni dio za struju. Ovako, no siki riki, nemaju nikakvog osnova da zadrze novac a kao sto rekoh ni oni finansijski ne mogu zatvoriti analiticku karticu s toga ti MORAJU vratiti novac (kako bi i oni imali "cisto stanje"). Nista ne brini, samo uradi kako sam ti savjetovala user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Internet bankarstvo
10.4.2010 0:10:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady


slinut je novac sa mog računa...banka danas nije stogla sa elektrodistribucijom završit pa ja kontala da ih ja zovem i ne nisu rasknjižili jer referenca ne odgovara.



U ovom slucaju se ne oslanjaj na banku. Nema banka nista sa tim, ti si uputila nalog za placanje. Banka je "samo" posrednik user posted image  Ti moras zvati i traziti povrat jer je elektrodistribucija primila uplatu od: Marka Markovica user posted image  (citaj hanay).
Nema na cemu user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Internet bankarstvo
10.4.2010 9:09:20   
dafri
Hanady vratiće ti pare naravno,uz zahtjev za povrat novca kao što je enisa_sara navela,
i da si navela tačan br.računa koji plaćaš i greškom uplatila više nego što je iznos računa  pare se vraćaju na zahtjev.



< Poruku je uredio dafri -- 10.4.2010 9:15:20 >


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Internet bankarstvo
10.4.2010 22:49:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dafri

Hanady vratiće ti pare naravno,uz zahtjev za povrat novca kao što je enisa_sara navela,
i da si navela tačan br.računa koji plaćaš i greškom uplatila više nego što je iznos računa  pare se vraćaju na zahtjev.




user posted image user posted image user posted image hvala draga ko će dočekat ponedeljak, jesam smotana iz glave mi ne izlazi user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Internet bankarstvo
26.4.2010 22:29:15   
Anoniman
Hej moderatorice user posted image  šta bi, jesi uspjela vratiti pare??

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Internet bankarstvo
26.4.2010 23:32:14   
Hanady RR
Jesam...al nakon punih 7 dana. Princip je zaista takav da sam se zahtjevom trebala obratiti Elektrodistribuciji...međutim...ona koja je preuzela zahtjev sutradan ode ko svi sretni na godišnji a da meni niko ne javiuser posted image
hajd ponovo ja zahtjev pošaljem uzme ga druga osoba i kaže sutra...a sutra ništaaaaaaaaaa. Kaže ta meni e to vam je sad u drugoj službi, nazovem ja drugu službu kaže ona sad ja čekam direkciju da mi vrati pare pa da ja vama vršim povrat i tako se načekam. al svako sam je jutro zvala i dobila lovu nazad nakon tačno 7 dana.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Internet bankarstvo
26.4.2010 23:38:12   
Anoniman
Pa da, kad su oni ogroman sistem a lova vjerovatno "ide" na glavni racun u poslovnici u B. Luci....
Kako god, bitno je da su ti vratili, super!!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *