|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:24:53   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: palachinken

Dalila, hajde javim ti kasnije dok dobijem ovog momka stp je isao u Raspotočje, u te kuce gdje je dosta beba i djece. Sad mi se ne javlja.


Ja juce vozila u Raspotocje kolica koja je poslala nasa Lejla Ka. jedna beba je otisla nekom u stan,a ne znam za ovu drugu dali je jos uvijek u Raspotocju(njoj smo odvezle kolica).Ima trudnica jedna kod nekog kod papirne ja cu veceras otici da vidim dal joj trebaju kolica,jer ova beba dobila kojoj su kolica bila prvobitno namjenjena .

U nedjelju ce mi jedna gospodja poslati pelene,hranu i ne znam sta jos(nadam se da me nece slagati zato nikom nista necu obecavati) pa cu ja to podjeliti porodicama koje su smjestene kod nekog.U studnetski mogu samo LICNO da nesto dam.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:36:59   
bebacha
ja mislim da imam kolica i putni krevetic(pišem mislim jer moram provjerit stanje)
za jedna kolica znam da nisu bas u najboljem stanju pa mislim da nije ok to poklanjat
al ne znam kako dobacit to

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 18:08:16   
koka i po
ja nemam rijeci...stvarno nemam.i sve sto cu napisati nece moci docarati danasnji posjet mame2009 i onog cike sto je s njom bio....da me ubijete imena mu se ne sjecam.znam da sam vidjela samo moju Manelu....valjda sam bila u nekakvoj vrsti soka.
kao prvo da se zahvalim mojoj mami 2009 sto je smogla hrabrosti da dodje tamo gdje je tonu bakterija i potencijalnih bolesti.sto je imala hrabrosti da ispuni svoju plemenitu misiju....Manela moja...ne ispusismo ni po cigaru...da ti dragi Allah upise u tvoja dobra djela....e moja Manelauser posted image .
hvala u ime naroda iz mog grada i u moje licno ime.
hvala mojoj eldinky....ja i ti cemo se upoznati kad tad obecavam tiuser posted image ostalo sam ti sve rekla preko telefona.
i svim onima koji su ucestvovali u akciji prikupljanja pomoci za narod mog grada.imenovati necu jer nemam pojma koji su to ljudi.
u jednom trenutku mi je bilo i neprijatno ispred cike i mame 2009 kada je sav taj narod nagrnuo .onoj sto je trazila kafu umalo mater ne opsova.ali eto ciko kaze da je svugdje tako.

trenutno sam u nekakvoj vrsti soka....ovo danas sto sam dozivjela....nema pravih rijeci da opisem....ali eto....otprilike je bilo ovako.

samo cu reci ...ja sam najsretnija i najbogatija zena na svijetu jer imam vas za prijatelje.
odoh sad da se posteno isplacem-

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 22:10:05   
Visnja RR
ludo jedna user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 22:16:21   
Hanady RR
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 22:21:42   
MicoTico
Grekauser posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 23.5.2014 22:24:11 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 22:23:09   
MicoTico
Kokouser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 22:43:09   
salmy

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja nemam rijeci...stvarno nemam.i sve sto cu napisati nece moci docarati danasnji posjet mame2009 i onog cike sto je s njom bio...




Sinoc sam otisla kod mame po inhalator...izvadila je torbu sa njenim lijekovima i dala sve sto mi je trebalo..Uzima jedan po jedan i vice ovo cu ponijet koki...sva sretna usplahirena radosna sto ide sto vozi puno auto pomoci za Vas...ljudina nema sta
Koko ne daj se..user posted image

mama2009user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 23:19:05   
Full Moon
mama2009user posted image
Sta nam je sa trudnicom, je li jos trudnauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
23.5.2014 23:21:43   
Mya_81 RR
Full Moon, al si ti u minusu user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
24.5.2014 16:21:09   
Full Moon
Mya, de sredi mi to, hahhahahahauser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
24.5.2014 16:55:50   
hatepsut
Ne stigoh ranije,

Mama2009 i ja (ja sam bila samo pratnja) obisle smo danas u KBZ trudnice i porodilje iz ugrozenih podrucja.Obisle sve njih i pitale sta im je potrebno,ja se moram ponoviti po ko zna koji put da me zaista fascinira skromnostih tih zena,nekoliko ih je odbilo pomoc s obrazlozenjem kako im nista ne treba ,trenutno imaju sve i bolje da pomognemo nekom kome treba.I zaista i jesmo,dekice,bebi odjeca.dekice.pelene.flasice,hrana i jos dosta toga otislo je u prave ruke.


HVALA SVIMA!

Neka mama2009 dopuni ako sam nesto propustila.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 15:50:06   
mama2009
evo napokon i mene, nisam imala ni snage niti sam znala sta da napisem.

U petak sam krenula sva sretna berlingo se jdeva zatvorio od stvari, srce mi vece od Amerike, osjecam ga u grlu zeli da iskoci. Ostavljam D kod mame i sa rodjakom krecem za Zavidoviće, dio dajem prilikom posiljke koju me zamolila naša Iman da urucim, iskreno pomalo zbunjena dijelim i gledam taj sav narod, djeca trce oklo, kao da je sve OK. Maske su obavezan dio stajlinga ...
nastavljam put dalje, dolazim do nase Koke i njen momak masala veliki cekaju me. nas susret i naravno suze s obe strane ....al krijem ih iza maske i sama sebi kazem "ti si jaka, dosla si i moras im dati podrsku, sakrij suze"
Odlazimo kod dogovorenih porodica, vadim stvari iz auta, ljudi se obraduju svemu Vjestice tvoje deke, peskiri najvise su obradovali porodicu koja vise nema nista :) covjek sav sretan...(za razliku od predhodnog stajanja, gdje ljudi ne zele nista od odjece i obuce) djeca su se obradovala vocu i povrcu koej sam kupa pri polasku. Momenat kad sam dala igracke djeci i njihov osmjeh pamtit cu cijeli zivot.

Vec plagano sakuplja se i ko treba i ko ne treba pomoc. Pakujem se i krecem dalje...imam jos pomoci ...
? Pitam se gdje je to, prolaimo kroz Topcic polje uzas, jad i bol u licima ljudi...Pitamo treba li im sta kazu NE imamo hvala Bogu sve. Ciste ljudi oko kuca, nasipi mulja visine do 4 metra, jeza me prolazi...

Pitam gdje mi to idem kazu do Starine ....Nikad cula al sutim...

KOzijim stazama idemo dalje, dolazimo nakon vozenje od sat vremena do sela puno djece...nemaju vec 7 dana struju i vodu, dijelimo im slatkise, svi su sretni najiskrenija zahvalnost je njihov osmjeh pri odlasku.

Dolazimo do grupe ljudi koji vec 4 dana neumorno pousavaju da rasciste selo, i obazbijede normalne komunikacije...ostavljam im hranu i vodu zahvalni blagosivljaju dok se udaljavam.
Domacin iz sela nas vodi do mjesta odakle je sve krenulo, dolakle je odreon krenuo dalje prema selu kroz suze gdjeam prema Topcic polju i pitam samu sebe, zar je moglo ista ostati s obzirom koja je kolicina zemlje odvaljena ....
Srecemo traktor kaze covjek ide u Serice, pun traktor pitam ga dal jos sta treba, kaze vode dajem mu svu preostalu vodu, koju konzervu, djeci par igracaka i hrane za djecu
vracam se nazad, oko 20 dolazim u Zenicu, gladna, zedna omjesanih emocija...ni sama ne znam sta da radim ni sta da kazem gdje sam bila.....na svu srecu nema nikog u kuci
Grcajuci u suzama gledam slike gdje sam bila i kome sam zahvaljujuci dobrim ljudima uspijela pomoci.
Subota, dogovaram se za odlazak na ginekolosko odjeljenje...nasa hata dusa od zene ide samnom. Ulazimo dijelimo zene jos uvijek u soku sto od onog sto ih je zadesilo, sto od poroda..al mi njima ostavljamo namjenjeno za njih
Odlazim u kasarnu, preko poznanstva uspijevam doci do nekih porodica koje ce tu ostati dugoooo, dajem svi sretni zahvaljuju se i odlaze, pogledam prazan kombi SRETNA SAM, al suze ipak padaju..

Uskoro slike iz Zavidovica, Starine, Nemile, Topcic polja, Bolnice zenica i Kasarne u Zenici

hvala drage moje, text je vjerovatno konfuzan al u meni se jos emocije mojesaju ...pokusala sam ukratko napisat sta sam ja za 48 sati uspijela prezivjeti



_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 338
   [Obrisana poruka]
25.5.2014 15:56:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 339
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 16:07:05   
teacher75
I mene rasplakauser posted image user posted image svaka ti cast

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 16:11:02   
salmy
user posted image user posted image mama 2009 user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 16:20:11   
Admin
user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 16:22:34   
mishkica
Mama2009user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 16:54:47   
mama2009
trek sad vidim koliko gramatickih gresaka imam, ne zamjerite mi jer sam malouser posted image ...htjela sam samo kratki izvjestaj prenjeti kako je bilo

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 16:58:13   
Galicia
Zena godine. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 17:02:22   
mama2009
kod mene na fb imate slike

https://www.facebook.com/manela.dzidic/media_set?set=a.10152268457527819.1073741835.558462818&type=1

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
25.5.2014 18:05:36   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
26.5.2014 11:00:55   
palachinken
mama2009, divna si. Žao mi je što se nismo uspjele vidjeti, ali bit će prilike aBd

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
27.5.2014 22:20:08   
hatepsut
Danas je svijet postao bogatiji za jednog djecaka! Trudnica iz Maglaja na svijet je donijela zdravog djecaka! Ja slobodno smijem reci da smo mi postale "tetke".Zao mi je sto beba nece upoznati svoj dom,ali se nadam da ce se to desiti cim prije.Hvala vam drage zenice sto ste pomogle da ovom malom smotuljku i njegovim roditeljima koliko toliko pomognemo,njegova mama se takodje po ko zna koji put zahvaljuje! user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 27.5.2014 22:23:19 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
27.5.2014 23:45:03   
Full Moon
hatesput, hvala na informaciji, bas divna vijest, nek su zivi i zdravi, bice aBd opet svega, i kuca itd.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *