|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 18:51:55   
M kao Mama
hitno,hitno,hitno palac i druge iz Ze do

sad sam pričala sa predsjednikom kriznog štaba Vogošća, hrane ima trebalo bi da nam daju, rekla sam da ide za Dom staraca i Studenstki dom treba mi tačno koliko ljudi je gje, koja je struktura, bolesni, stari, djeca, blaaaaa, i sutra u 9 je sastanak kriznog i ona će odmah ovo kazati, jer ona sve što i i htjela da da hranu ne može bez odluge glavnog, znači ukoliko dobijemo hranu, a nadam se da hoćemo ostaje nam prevoz, molim boga da dobijemo hranu, ako dobijemo ja ću pokušati od mojih da tražim auto i dda se odmah to nosi

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:01:46   
palachinken
Spiskovi smještenih, sa godistima
http://zenicablog.com/zenica/vijesti/item/25472-smje%C5%A1teni-u-studentski-centar.html
http://zenicablog.com/zenica/vijesti/item/25471-spisaksmje%C5%A1teni-u-penzionerski-dom.html



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:10:59   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: palachinken

Spiskovi smještenih, sa godistima
http://zenicablog.com/zenica/vijesti/item/25472-smje%C5%A1teni-u-studentski-centar.html
http://zenicablog.com/zenica/vijesti/item/25471-spisaksmje%C5%A1teni-u-penzionerski-dom.html





hvala draga odmah prosliježujem držim fige da ujutro imam pozitinve informacije

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:21:38   
Mya_81 RR
U penzionerskom su dijabeticari i oni koji idu na dijalizu, znaci oni teze bolesni, a rekose mi da im treba doci jos ovih dana.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:23:01   
Visnja RR
kod emi7908 ima rbe za slanje koja se prikupljala ....stupite u kontakt s njom ko vozi bilo gdje ...roba za djecu uglavnom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:23:22   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: leona81

stize ekipa iz Sarajeva s punim autom hrane i higijene za Zenicu...glumciuser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:38:59   
palachinken
Popizdila sam nacisto.
Od siline informacija i dezinformacija.
I kad mislis da pricas s pravom osobom, e pa ne pricas.

Samo cu reci: Ako je ko mislio sutra do studentskog, ne treba.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:48:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Popizdila sam nacisto.
Od siline informacija i dezinformacija.
I kad mislis da pricas s pravom osobom, e pa ne pricas.

Samo cu reci: Ako je ko mislio sutra do studentskog, ne treba.

I ja....
al fakat...
ja navuljejem treba vozite hranu tamo...
otamo javalju nemojte nama ima potrebnijih...
e pa treba biti pažljiv...i polako

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:52:48   
palachinken
Svega smo se mi nagledali i naslušali ova tri dana. Nece hranu, sto nam nisi cigara donio. Nece vodu, hoce ultra karticu.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:54:40   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Popizdila sam nacisto.
Od siline informacija i dezinformacija.
I kad mislis da pricas s pravom osobom, e pa ne pricas.

Samo cu reci: Ako je ko mislio sutra do studentskog, ne treba.

I ja....
al fakat...
ja navuljejem treba vozite hranu tamo...
otamo javalju nemojte nama ima potrebnijih...
e pa treba biti pažljiv...i polako

haos!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 19:57:32   
muaaa
Palac...da li da javim kontaktu da obustavi za studentski?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 20:07:23   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Palac...da li da javim kontaktu da obustavi za studentski?


Neka nosi u penzionerski, ako zelis mogu ti proslijediti broj od njihove direktorice. Popodne mi je pisala da im je potrebno hrane i higijenskih potrepstina.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 20:20:27   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: muaaa

Palac...da li da javim kontaktu da obustavi za studentski?


Neka nosi u penzionerski, ako zelis mogu ti proslijediti broj od njihove direktorice. Popodne mi je pisala da im je potrebno hrane i higijenskih potrepstina.

proslijedi broj na fb...

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 20:36:34   
Miracle*3
HITNO!!! HITNO!!!
Cure, sad sam pricala sa koordinatoricom sa medicinskog fakulteta, oni skuplaju lijekove, kaze da je kriticno u Posavini, nemaju ni sprice ni igle, ja sma podijelila status na svom fb, a i evo da znate, sve sto mozete donirati, infuzije koje su u slobodnoj prodaji, donessite hitno na medicinski fakultet

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 21:06:34   
Amyla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

procitah info...jel pahuljicin muz ide danas tamo

Sada smo dobili informaciju iz prve ruke da je pomoc hitno potrebna opstini Odzak. Ukoliko danas ide neki konvoj, bilo bi dobro da se odnese pomoc upravo njima. Potrebno im je sve, jer jos niko ovoj opstini nije dostavio pomoc.
Molim vas da proslijedite ovu infomaciju.


Cini mi se da je rekla da ide direktno tamo, nadam se da ce se javiti da potvrdi....

Evo tek vdjeh ovo. Otisao je danas. Napunili smo dzip, bilo je pomoci od dobrih ljudi sa svih strana...i iz Hadzica cak. Od nasih forumasica Amila je spremila vrece i vreceuser posted image
Ne znam kuda ce proci i da li ce uopce moci doci u sam grad...


user posted image veliko vam hvala! user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 22:36:35   
senka27
Vece
Mene je tako zeludac zabolio oko 6 h da se i sad tresem
Valjda ova situacija a danas se nesto dodatno iznervirala i eto

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 22:54:48   
Visnja RR
jel se vratio pahuljicin muz?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 23:04:25   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel se vratio pahuljicin muz?

Ja se iskreno nadam da jeste

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 23:13:50   
bebaci
Dzenita Hadziahmetovic:

Postovani prijatelji, pozivam vas da pomognemo porodici Kadric koja pored toga sto je zivjela u iznajmljenoj kuci u selu Lucici, opcina Kakanj, ta ista stara neuslovna kuca se srusila usljed poplava. Ostali su bez svega. Imaju blizance 21 mjesec. Hrane trenutno imaju zahvaljujuci dobrim ljudima i Kakanjskom srcu, smjesteni su privremeno u hotel Premium. Pozivam kakanjske mame da odvoje od svoje djece dio garderobe ili onu koju su vec prerasla za njihove malisane, dva djecaka. Djeca nemaju nista i to je prioritet. Mozete vasu pomoc dostaviti u Jenny's Art House. Hvala vam

_____________________________

veliki bubi 08.03.2010.
mali bubi 07.02.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 23:22:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebaci

Dzenita Hadziahmetovic:

Postovani prijatelji, pozivam vas da pomognemo porodici Kadric koja pored toga sto je zivjela u iznajmljenoj kuci u selu Lucici, opcina Kakanj, ta ista stara neuslovna kuca se srusila usljed poplava. Ostali su bez svega. Imaju blizance 21 mjesec. Hrane trenutno imaju zahvaljujuci dobrim ljudima i Kakanjskom srcu, smjesteni su privremeno u hotel Premium. Pozivam kakanjske mame da odvoje od svoje djece dio garderobe ili onu koju su vec prerasla za njihove malisane, dva djecaka. Djeca nemaju nista i to je prioritet. Mozete vasu pomoc dostaviti u Jenny's Art House. Hvala vam


Ja sma danas kontaktirala u vezi ove porodice...
njih zbrinjava jedna humanitarno udruženje a i CZ iz kanja ih je smjestila i imaju za sada sve potrebno...
naravno du daljem periodu rastom djece trebat će i više , međutim danas imaju i pelene i hrane i odjeće i svega i novac se uplaćivao na račun tog humanitarnog uduženja i završene su uplate za njih jer je dosta skupljeno...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 23:40:32   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: palachinken

Svega smo se mi nagledali i naslušali ova tri dana. Nece hranu, sto nam nisi cigara donio. Nece vodu, hoce ultra karticu.


Zar ima i takvih!? Ako baš ne bude potrebe za hranom, može li se proslijediti za Šeriće..Amidža baš javlja danas, nestaje hrane. Gore stvarno rekoše da im da su poslali hranu iz CK, a nije im niš došlo..Imaju u Nemili od danas prostorije gdje se za njih može hrana predati..


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 8:53:43   
lana32
Pozdrav
Molim vas da mi neko da br telefona ili adresu da danas dostavim nekoliko kutija odjeće i stvari za bebe ,imam toga dovoljno ,nisam u mogućnosti da sama odvezem u Zenicu radi posla i dvoje male djece ,te vas molim za kontakt . Živim u Sarajevu ,Centar .

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 9:15:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lana32

Pozdrav
Molim vas da mi neko da br telefona ili adresu da danas dostavim nekoliko kutija odjeće i stvari za bebe ,imam toga dovoljno ,nisam u mogućnosti da sama odvezem u Zenicu radi posla i dvoje male djece ,te vas molim za kontakt . Živim u Sarajevu ,Centar .

naša članica mama2009 ide u petak aBd...šaljem Vam broj na PP pa je nazovite i recite da ste upućeni odavde...mada mislim da će i ona sama biti on line i shavtiti :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 9:22:18   
henna ze
ja apsolutno ne mo u da udjem na rr od kuće...
to je ludilo...

naša draga assmiras je juče dovukla auto hrane i odjeće u studentski centar....

rekli su da nema nošta bukvalno..ali dok smo mi došli već su ljudi donijeli ponesto..bilo..
medjutim..postavila sam i na fb....gore ima 70 ljudi..puta 1 pašteta puta 3 obroka je 210 pašteta za jedan dan..tako da ne moze biti viška..


ljudi odjeće ima strahota...puna sala odjeće i obuće...to je luuuudilo...brdo jedno...tako da mislim da to sada ne treba


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 9:24:42   
lana32
Hvala puno ,poslaću na PP
Lijep pozdrav

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *