|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 9:30:36   
palachinken
assmiras

Amani user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 9:31:06   
mama2009
citam :D javite se ...ako Bogda u petak ja idem put Zenice i Zavidovica

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 9:52:56   
henna ze
IZVORNA PORUKA: palachinken

assmiras

Amani user posted image


ma pukla...vise ne znam ni nickove ni imena....

jbt

< Poruku je uredio henna ze -- 20.5.2014 9:55:44 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 11:27:58   
Skvo RR
kakva je situacija sa putevima...MM mi se uputio za Zavidovice...dajte mi neku info...da ne brinem

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 11:35:04   
Skvo RR
pitanje jos jedno..brcko me zanima..znam da se moze sarajevo-tuzla, eli me zanima moze li se od tuzle prema brckom...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 11:41:38   
mum82

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pitanje jos jedno..brcko me zanima..znam da se moze sarajevo-tuzla, eli me zanima moze li se od tuzle prema brckom...

evo zvala sam muza,koliko on zna moze se iz Tz nekim putevima do Celica,a Celic -Brcko je prohodan put,tu nije ni bilo poplava


_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 11:42:26   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mum82


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pitanje jos jedno..brcko me zanima..znam da se moze sarajevo-tuzla, eli me zanima moze li se od tuzle prema brckom...

evo zvala sam muza,koliko on zna moze se iz Tz nekim putevima do Celica,a Celic -Brcko je prohodan put,tu nije ni bilo poplava


okej hvala puno....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 11:43:24   
mum82
evo nadjoh i ovo ako moze nesto pomocuser posted image
http://www.otisak.ba/brcko/22083-policija-brcko-distrikta-obavjestava-koji-su-putevi-prohodni-a-koji-nisu.html

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 11:59:49   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mum82

evo nadjoh i ovo ako moze nesto pomocuser posted image
http://www.otisak.ba/brcko/22083-policija-brcko-distrikta-obavjestava-koji-su-putevi-prohodni-a-koji-nisu.html

ovo je super...ja gledala na Bihamku, ali nije ovako detaljno..hvala jos jednomuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 12:11:17   
M kao Mama
skvo moji su otišli u našu bazu gore kod brčkog koja je u totalnom haosu, prošli su preko tuzle vjerujem, ako do sada nisi dobil ainfo, javim ti

ja sad dođoh iz koševa bila sa L na kontroli poludila sam sat i višđe sam čekala iako smo bile naručene,

nego, tužna vijest ovi iz općine ne daju hranu, jer kao izmještaju građane iz dva naselja, jer su klizišta saman krenula, tako da eto boje se da im ne usfali, ali kaže mi drugarica, alma jedino špta ja mogu uraditi je da narod koji zove i pita, uputim na ove dvije adrese, i baš sam grrrrrrrrr

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 12:15:52   
Hanady RR
alma istina je evakuacija je na području vogošće krenula noćas i jutros druga lokacija, nažalost ne miruje zemleja :( a očekuju se kiše...
hB ima dobrih pa ide hrana u vioše frontova...
sada se treba apelirati da se hrana nosi u CZ...
jedna pašteta jedna pašteta pomoć je...
nadalje kreč u peniju košta vreća 3,5 Km...jedna vreća da se pošalje za dezinfekciju živim krečom golemo je...


Kod mene mm sutra ide negdje na teren dobrovoljno da pomaže...
javilo se njih 8 iz firme...
ja se nadam i sve durge firme državne i rpivatne u tom smjeru mobiliziraju dobovoljce...
jer što više njih to bolje...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 12:20:22   
M kao Mama
joj, znam evo l. je sa mnom, za sutra ne znam za školu šta i kako, jer ti Uglješici ako je to ono klizište što ja gledam sa svog prozora to je odmah iznad zdrade WOga i škole

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 12:38:11   
Blue rose RR
Alma, jel misliš na ono brdo gdje je CZ postavila one najlone za vikend?
Užas, sjetili su se da je i to brdo popucalo, a gore na vrhu nazvrcalo se kuća sa urednim građevinskim dozvolama.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 13:25:34   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

kakva je situacija sa putevima...MM mi se uputio za Zavidovice...dajte mi neku info...da ne brinem



koliko znam moze se proci jer su vec dolazili u grad neki autobusi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 13:42:22   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Alma, jel misliš na ono brdo gdje je CZ postavila one najlone za vikend?
Užas, sjetili su se da je i to brdo popucalo, a gore na vrhu nazvrcalo se kuća sa urednim građevinskim dozvolama.




da, evo zovem općinu ali niko mi se ne javlja, da vidim ako evakuišu i tu da dijete ne šaljem u školu i produženi,

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 13:47:15   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Alma, jel misliš na ono brdo gdje je CZ postavila one najlone za vikend?
Užas, sjetili su se da je i to brdo popucalo, a gore na vrhu nazvrcalo se kuća sa urednim građevinskim dozvolama.




da, evo zovem općinu ali niko mi se ne javlja, da vidim ako evakuišu i tu da dijete ne šaljem u školu i produženi,



sad zvala krizni štab kaže jeste to se evakuiše, nazovem školu, kaže sekretarica prvi put čuje za to, ja kažem, fino sad sam zvala rečeno mi je da su svi evakuisani, iz te regije, molim vas vidite šta i kako ja nisam sigurna da ću dijete poslati sutra u školu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 13:49:58   
M kao Mama
i opet zvah općinu, kažu jeste to je to, gdje su najloni, ali eto nije ko biva škola ugrožena, kao drže pod kontrolom, BL hajd budi pametan pa skontaj šta i kako

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 14:09:59   
Blue rose RR
Ja koliko znam taj dio nije iznad škole, već je više prema onom mostu gdje je srednja škola, odnosno gdje su one bijele zgrade. Znači taj dio je nasuprot našeg stana, tako da stvarno ako bi se nešto i desilo, ne daj Bože škola niije ugrožena.

A za evakuaciju, ne znam, vjerovatno su se rascjepi povećali:((



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 14:15:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja koliko znam taj dio nije iznad škole, već je više prema onom mostu gdje je srednja škola, odnosno gdje su one bijele zgrade. Znači taj dio je nasuprot našeg stana, tako da stvarno ako bi se nešto i desilo, ne daj Bože škola niije ugrožena.

A za evakuaciju, ne znam, vjerovatno su se rascjepi povećali:((





vidi znači, ja na najlone tačno gledam iz svog stana, eno ima na fb slika, od subote, između mene i najlona, odnosno tog brda je wog centar, do njega tik škola i sšc, helem ima između ako gledamo u ravnici potok, ali ja samo ses jetim ovih dana slika klizišta i kako se sve ruši, i nije mi dobro

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 20:24:55   
mama2009

IZVORNA PORUKA: mama_alma

mama 2009 ja sam bila na bolovanju pet dana prošlu heftu, vjeruj evo vazdan cupkam i skupljam snage da pitam da mi od godišnjeg daju četvrtak da idem sa tobom, al ne smijem ako mi vjeruješ, jer sam jutros za dobro jutro dobila jezikove juhice na račun ove situacije, sutra trebam sa L da joj radim nalaze hormona, naručena neznam kako ću saopćiti da ću zakasniti sat, dva, ali zato subota, nedjelja, ako se bude gdje trebalo ići tu sam računaj na mene,

šta mislite svi koji su trebali na regionalno, a i nisu, da se sada organizujemo pa da skupimo opet nešto hrane i higene

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 20:26:31   
mama2009
ja sam se cula sa Kokom sve smo se dogovorile, ako Bogda u petak se i vidimo

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 20:42:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

ja sam se cula sa Kokom sve smo se dogovorile, ako Bogda u petak se i vidimo

ja bih išla sa tobom u petak...
mogla bih za teren uzeti nije mi frka...al mi i F bolesna a i mm je na terenu do sutra van sa tako da ne možemo oboje zbog djece ...
ako se on vrati do četvrtka navečer ja ću ti se javiti

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 22:04:13   
Full Moon
Drage moje, nazalost nisam bila od petka u BiH, kazem nazalost jer nisam ucestvovala u akcijama, ali tu sam, recite sta je sad najneophodnije, hrana, odjeca, lijekovi???Citam da djeca salju svoje igracke i porukiice neznanim drugovima, pa ako ima mjesta mozda i za neku igrackicu da posaljemo, plisanu ili tako nesto...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 22:09:29   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama2009

ja sam se cula sa Kokom sve smo se dogovorile, ako Bogda u petak se i vidimo

ja bih išla sa tobom u petak...
mogla bih za teren uzeti nije mi frka...al mi i F bolesna a i mm je na terenu do sutra van sa tako da ne možemo oboje zbog djece ...
ako se on vrati do četvrtka navečer ja ću ti se javiti



hej ne sekiraj se cuvaj pilice, ja sam skontala do zenice i bolnice cu sama dogovorit cu se sa curama iz zenice da odnesemo porodilji sto bude za nju

a onda sam molila brata da ide samnom u zavidovice

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 22:16:01   
mama2009
ovu poruku sam upravo dobila od prijateljice

mxxxxx,ljudi u Maglaju su gladni...trebaju hranu...bila,vidjela i ako skupljate...skupljajte hranu najvise...

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *