|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:53:57   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mum82


IZVORNA PORUKA: koka i po

...ali vas molim...pogotovo tebe Visnja da dobro razmislite dali su vase odluke pravilne.
eto...ja vise necu pisati na ovu temu,sve sto sam htjerla vec sam rekla.
po meni treba licno davati pomoc onima koji je trebaju.kako to izvesti nemam pojma.ali je ovdje dosta kriminala i koristoljublja.koliko zaista dobiju ljudi kojima je pomoc potrebna ja to ne znam.

ma meni ovo iskreno malo "zapara" usi
razumijem Koku da je isfrustrirana raznim ruznim postupcima ljudi oko nje,ali ne shvatam kakve veze ima spisak
ako sam pogresno shvatila do mene jeuser posted image

ama zeno spisak nema veze....spisak je napravljen radi nas i vas da imamo evidenciju i da vidimo jesmo li sve na broju....razumijes.Brinemo za vas koje ste u ugrozenim podrucjima....a hvala Bogu da vama ne fali ni dlaka s glave

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:56:11   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MicoTico
Ja koliko sam shvatila ovaj spisak i koliko mi je objašnjeno, napravio se čisto iz razloga da smo u stalnom kontaktu jedna sa drugom, da ne zivka 100 žena jednu koja se nije javila par dana, a živi u kritičnom području, nego da to obavi jedna i obavijesti druge. Da znamo šta se dešava kod naših RR drugarica, da li im treba pomoć, da smo tu jedna za drugu, pa makar kao podrška kroz riječ utjehe, ako ne već nekakvu drugu.

To je to i nista drugo!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:56:30   
mum82
razumijem draga,vec se na prethodnoj strani izvinuh Koki,jer sam ocito samo ja pogresno skontalauser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:15:22   
Skvo RR
ma ja necu da mislim o kriminalu, o koristoljublju...ovi koji su bili u ratu, znaju da je to obrazac ponasanja...mislim ne cudi me...ni malo...
ja ih posmatram kao izolovan slucaj. gamad obicnu..a ostale kao normalne ljude..ja sam prva u ratu (kao vecina mislim ovde) bila raseljena..nosala tudje gace i ostale stvari, da ne nabrajam..i to sam sve dobila zahvaljujuci dobrim ljudima. i nisam zaboravila, niti cu ikada zaboraviti.....uvijek ce biti neljudi..i u ovim situacijama covjek treba biti human, misliti pozitivno..ne moze svako ici i lupati od vrata do vrata...vecina moze da donira i uz hajr se nadati da ce stici u prave ruke (sto opet mislim da hoce)...

Onako, ne odgovaram nikome na post..samo eto dijelim svoje razmisljanje...

Necu da u losoj, negativnoj situaciji i ja mislim negativno..ne zelim..odbijam to...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:17:14   
M kao Mama
koko, koko, jel došla voda, jesil ti veš kutarisala,

a može li mi neko hanady dešifrovati, hahahahah, hajd malo da razmijemo ove poplave

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:29:32   
mama2009

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja stvarno ne znam vise sta da kazem....
zaustavlja me zena na hsustoru i trazi pomoc u garderobi za svoje tetke tj njihovu djecu.pita mene imam li sta od S.da dam.ja sam prije dva dana sve sto sam imala poslal u prihvatni centar u Zepce.
ja zovem Bambi znajuci da ona svoj paket sa odjecom nije poslala da vidim postoji li ikakva mogucnost da se odjeca prebaci onom kome stvarno treba.bambi je odradila svoj dio posla i posalal mi sms koji sam pokazala mojoj komsinici.obje smo zbunjene a sto mi je najgore sto ovo sve ispade kao jedna velika laz.ili narod pretjeruje ili oni koji trebaju ne odradjuju svoj dio posla kako treba.
ovo sve sto se desava sa kamionima pomoci za moj grad je toliko nisko da to normalan insan ne moze shvatiti.ja znam da su u mom grau sve sami lopovi i kriminalci ali ne mogu nista da potvrdim jer nisam vidjela svojim ocima.
ono od cega mi se smucilo vidjela sam jucer kada sam posjetila nase prihvatiliste.zena koju znam,koja mi je komsinica,dosla je da trazi vodu i hranu.izvor vode joj pred nosom.jeste da niko nije siguran jeli za pice .ja je licno pijem jer vatrogasci vise ne dostavljau pitku vodu iz Zepca.jos nam hB nije nista bilo.dalje....vi dobro znate da je ovaj moj kvart maltene prosao bez posljedica .stanari da su klecali na kozici 24 sata nebi ovoliko dobro prosli.prijeti nam kliziste ali Boze moj nismo jedini i s tim moramo zivjeti.sta god da se desi na to ne mozemo uticati.
neko je prosao bolje nego gore u svemu ovome ali mi se gadi na ljude koji u svemu ovome vide samo svoju korist i svoju guzicu.
dalje....vidim i upoznata sam da sam i ja na "kriznom" spisku forumasica koje treba cuvati.
mene je tacno stid i Boga me strah..(evo ovo vam sad javno pisem da sve znate jer sam glavnim pokretacima akcije vec objasnila) sto sam glavni kandidat za potencijalnu pomoc.
bojim se Boga iz tog razloga jer ima ljudi u puno tezoj situaciji nego sto sam ja.
grize me savjest.mozda sam luda ili nisam svjesna situacije kroz koju prolazim...ali vas molim...pogotovo tebe Visnja da dobro razmislite dali su vase odluke pravilne.
eto...ja vise necu pisati na ovu temu,sve sto sam htjerla vec sam rekla.
po meni treba licno davati pomoc onima koji je trebaju.kako to izvesti nemam pojma.ali je ovdje dosta kriminala i koristoljublja.koliko zaista dobiju ljudi kojima je pomoc potrebna ja to ne znam.



Koko draga ako Bogda u petak sam ja kod tebe dovuci cu ja sta se skupi

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:32:04   
M kao Mama
mama 2009 ja sam bila na bolovanju pet dana prošlu heftu, vjeruj evo vazdan cupkam i skupljam snage da pitam da mi od godišnjeg daju četvrtak da idem sa tobom, al ne smijem ako mi vjeruješ, jer sam jutros za dobro jutro dobila jezikove juhice na račun ove situacije, sutra trebam sa L da joj radim nalaze hormona, naručena neznam kako ću saopćiti da ću zakasniti sat, dva, ali zato subota, nedjelja, ako se bude gdje trebalo ići tu sam računaj na mene,

šta mislite svi koji su trebali na regionalno, a i nisu, da se sada organizujemo pa da skupimo opet nešto hrane i higene

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:35:24   
Skvo RR
U skladu sa Zaključkom Vlade Federacije Bosne i Hercegovine, koji je donesen na jučerašnjoj hitnoj sjednici, federalni ministar obrazovanja i nauke Damir Mašić ovlašten je da koordinira prihvat pomoći koju građani i pravna lica dostavljaju za nastradale u Federaciji Bosne i Hercegovine.

S ciljem što bolje organizacije i koordinacije prikupljanja pomoći te svih ostalih humanitarnih aktivnosti, obavještavamo javnost da su od danas, 18.05.2014. godine i u Federalnom ministarstvu obrazovanja i nauke otvorene telefonske linije za sve građane i pravna lica koja prikupljaju pomoć za nastradale u Federaciji BiH.

Dežurni broj telefona u Sarajevu je 033 276 383, a u Mostaru 036 355 726.
Linije su otvorene u terminu od 07.00 do 21.00 sat.
Dežurni telefon od 21.00 do 07.00 je 062 575 656.

OTPREMAJU POMOC ISTO...

Ovaj sada problem u Zenici. (Nema hrane)

Mozes li hanady provjeriti fercera li?

Ipak si tu na domacem terenuuser posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 19.5.2014 15:38:08 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:45:44   
M kao Mama
čitam robne rezerve imaju na stanju 600 hiljada litara ulja, tonu šećera, nekoliko hiljada tona brašna, 2 hiljade tona konzervi, pet dana je prošlo od epokalipse, robne rezervo stoje kako stoje i gdje stoje,

ljepota od života, a sad čitam u maglaju pretućeni ljudi koji su došli da mole za hranu, ako ovo bude istina, i još ih policija pretukla, onda fakat ne znam možemo li se nadati dobru

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:50:07   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mama_alma

čitam robne rezerve imaju na stanju 600 hiljada litara ulja, tonu šećera, nekoliko hiljada tona brašna, 2 hiljade tona konzervi, pet dana je prošlo od epokalipse, robne rezervo stoje kako stoje i gdje stoje,

ljepota od života, a sad čitam u maglaju pretućeni ljudi koji su došli da mole za hranu, ako ovo bude istina, i još ih policija pretukla, onda fakat ne znam možemo li se nadati dobru

hajde ne nabraj samo negativnosti..za ovaj gornji dio..me zanima..cije su to robne rezerve?..Mislim pod kojom su institucijom?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:52:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

čitam robne rezerve imaju na stanju 600 hiljada litara ulja, tonu šećera, nekoliko hiljada tona brašna, 2 hiljade tona konzervi, pet dana je prošlo od epokalipse, robne rezervo stoje kako stoje i gdje stoje,

ljepota od života, a sad čitam u maglaju pretućeni ljudi koji su došli da mole za hranu, ako ovo bude istina, i još ih policija pretukla, onda fakat ne znam možemo li se nadati dobru

hajde ne nabraj samo negativnosti..za ovaj gornji dio..me zanima..cije su to robne rezerve?..Mislim pod kojom su institucijom?



kažu vlade FBiH, mislin, naše, mislim ne znam šta da mislim, danas je haos bio u Vladi, premijer neurozan, a i taj direktore te Robne rezerve i on ko muha bez glave,

helem, ima svega, samo se čuva valjda da se narodu podijeli za 50 godina abd, koonaj vijetnamski keks nama u ratu šta li,

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:54:02   
muaaa
pa kako se moze doci do te robne rezerve?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:55:31   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: muaaa

pa kako se moze doci do te robne rezerve?



pa, može muaa nego čuvar izgubio ključ, znaš a vrata su neka mlogo, zahebana da prostiš, ne može niko od naših da otvori, pa se čeka pomoć iz SAD-a, a SAD-a ne da pomoć, kaže kod vas je to sve malo komplikovano, helem hajmo narode opet u se i u svoje kljuse, od ovih sa vrha, slaba fajda

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:57:00   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: muaaa

pa kako se moze doci do te robne rezerve?



pa, može muaa nego čuvar izgubio ključ, znaš a vrata su neka mlogo, zahebana da prostiš, ne može niko od naših da otvori, pa se čeka pomoć iz SAD-a, a SAD-a ne da pomoć, kaže kod vas je to sve malo komplikovano, helem hajmo narode opet u se i u svoje kljuse, od ovih sa vrha, slaba fajda

ma mozda su je prodali pa sad dur guzici...zato nervoza vlada

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 15:58:03   
bellla
Magazin Gracija
5 mins ·

HITNO! Emina Kusturica: Pozdrav, Znate li da li neka isporuka humanitarne robe kreće iz Sarajeva u narednim satima? Imam na raspolaganju 300 kom hljeba ali bih ga trebala što prije otpremiti. Provjerila sam sa crvenim krstom, njihovi konvoji su već otišli. Unaprijed hvala na pomoći


https://www.facebook.com/magazingracija?fref=nf

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 16:51:22   
Hanady RR
Skvo fercera .....u ja budem u cool centru.....imaju informacije svjeze...ja sam sad van na drugom zadatku al mozrmo umamkontakt kolegice

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 16:56:46   
Hanady RR
Daj mi info sta fali uzenicigdje fali ki kaze da pitam odmah

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 17:14:51   
palachinken
Hrana u Studentskom domu. Odvukao je muz nesto maloprije, kaže, fkt im gori. Ako se šta bude i organizovalo, treba nam u ovo dan-dva.
Sporadicnih slucajeva izbjeglica po kucama, ima i toga.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 17:17:01   
Mya_81 RR
Sta im konkretno treba znas li? Ja sam na pamet odnijela uglavnom za bebe i voca.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 17:17:59   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Sta im konkretno treba znas li? Ja sam na pamet odnijela uglavnom za bebe i voca.

Meni rekli sve. Mi kupili hljeba i pašteta.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 17:55:45   
Dalil@
Koko, NA SUTJESCI CISTERNA IZ ZEPCA PITKA VODA HVALA ZEPCACIMA NA POMOCI

status ne FBu. mozda moze pomoci..

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 18:10:50   
Mya_81 RR
I u penzionerskom domu u Zenici su smjesteni teze bolesni, oni koji idu na dijalizu. Potrebna im je hrana i higijenske potrepstine.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 18:15:58   
leona81
stize ekipa iz Sarajeva s punim autom hrane i higijene za Zenicu...glumciuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 18:22:24   
sretna_mama
U moje selo čujem da ode Nikšić..Valjda neš i ponese..

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 18:35:21   
teacher75
Mm najvjerovatnije prekosutra ujutro krece za maglaj. Javim jos sutra da potvrdim pa da vidimo sta mozemo uciniti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *