|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 11:41:41   
palachinken
Nazvat cu ja danas da vidim sta se dešava, ali sam na poslu do 16.
Odjece ima, žene moje, to su planine stvari, po ovim prihvatilištima.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 11:47:46   
palachinken
Evo zvala sam, kod djevera su u stanu, ne treba im za sad nista.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 11:48:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Nazvat cu ja danas da vidim sta se dešava, ali sam na poslu do 16.
Odjece ima, žene moje, to su planine stvari, po ovim prihvatilištima.

To ja vjerujem...traba otići negdje gdje ima dojeće sa ovim kontaktom žene...naći odjeću ili da neko od volontera na terenu po tu ženu ode dovede je da izabere šta im fali...ima dojeće al do njih raštkanih nedoli :(( to je nažalost jer je frka na svakom koraku :(

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 11:49:23   
Hanady RR
EVo bebache na FB...
kod njih grad normalno funkcioniše danas, sve radi, sve OK....
i kod njih se skuplja pomoć za ugrožena područja...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:07:25   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bamabi kako koka to zna?????
Jel to evakuisana negdje????
Mislim Ok primili smo k znanju, sad će zeničanke da se jave ako se naše nešto od toga negdje da vidimo...al mi nije jasno kako koksi zna, jel to izašla iz kućeuser posted image


Ne nije nigdje izasla, vec je to rodbina od njene komsinice koja place ko godina. Pricala sam sa zenom na telefon. Jedna od ovih zena, Azemina je kod brata u Zenici, ostale su u prihvatnom centru. A sve su povezane da li su sestre ili su zaove ili jetrve ne bih ti sad znala reci, sto uopste nije ni bitno, jel tako. Uglavnom dvije su evakuisane, a po jos dvije je helikopter u zraku. Mole samo za djecu da imaju da presvuku. Koka se sjetila mene da sam spominjala garderobu pa mi je javila. Ali zbog hitnosti ja prenijela vama.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:10:51   
palachinken
Bambi, i ja sam zvala, rekose mi ne treba nista. Neki mi se muskarac javio, kaze odnese po potrebi sta im treba, zbunjena sam.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:11:27   
henna ze
palachinken kaže da im nista ne treba..

ja sam kontala , jedino što mogu u našu džamiju otici, a to je blizu gdje su smjestene, pa da izaberem...
otac kaže..šleper odjeće se skupio...

po tim centrima je ljudi bruka odjeće.....

< Poruku je uredio henna ze -- 19.5.2014 12:13:39 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:13:20   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bamabi kako koka to zna?????
Jel to evakuisana negdje????
Mislim Ok primili smo k znanju, sad će zeničanke da se jave ako se naše nešto od toga negdje da vidimo...al mi nije jasno kako koksi zna, jel to izašla iz kućeuser posted image


Ne nije nigdje izasla, vec je to rodbina od njene komsinice koja place ko godina. Pricala sam sa zenom na telefon. Jedna od ovih zena, Azemina je kod brata u Zenici, ostale su u prihvatnom centru. A sve su povezane da li su sestre ili su zaove ili jetrve ne bih ti sad znala reci, sto uopste nije ni bitno, jel tako. Uglavnom dvije su evakuisane, a po jos dvije je helikopter u zraku. Mole samo za djecu da imaju da presvuku. Koka se sjetila mene da sam spominjala garderobu pa mi je javila. Ali zbog hitnosti ja prenijela vama.



izvinite na izrazu, ali moradoj hebo lud zbunjenog, ali fakat i ovako je danima nazoveš općinu pitaš šta treba, kažu samo para, nazoveš dole prihvalitište u vogošći ljudikkukaju, nemaju ništa, ne možeš da vjeruješ, na CK svi kukaju, generalno, u zenici jedna info, iz maglaja druga, pa mislim fakat, ljudi ne znaju u kojem pravcu da se organizuju oko pomoći

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:19:15   
Bambi09
Mama alma potpuno si u pravu. Stvarno covjek ne moze biti pametan i znati sta je pravo stanje i prava istina. Koka fino zove sisla kod te komsinice i zena se isto javila, kaze ova sto je kod djevera-brata sta je vec, place na telefon i kaze nemaju djeca sta obuku jos uvijek su u mokroj odjeci. Dvije treba tek da stignu sa djecom. Ni oni nemaju nista. Koka prica samnom na telefon i prenosi mi sta ova prica na svoj telefon. Sad vidim palac zvala direktno i rekla da ne treba nista.
U nasem CK nece da prihvate vise garderobu nikakvu jer kazu da se nema gdje garderoba vise iskipovati koliko je ima. Hrane imaju sasvim dovoljno. Kod nas apeluju da se donira samo alat HTZ oprema lopate i tako to. Kome sad vjerovati user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:58:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

procitah info...jel pahuljicin muz ide danas tamo

Sada smo dobili informaciju iz prve ruke da je pomoc hitno potrebna opstini Odzak. Ukoliko danas ide neki konvoj, bilo bi dobro da se odnese pomoc upravo njima. Potrebno im je sve, jer jos niko ovoj opstini nije dostavio pomoc.
Molim vas da proslijedite ovu infomaciju.


Cini mi se da je rekla da ide direktno tamo, nadam se da ce se javiti da potvrdi....

Evo tek vdjeh ovo. Otisao je danas. Napunili smo dzip, bilo je pomoci od dobrih ljudi sa svih strana...i iz Hadzica cak. Od nasih forumasica Amila je spremila vrece i vreceuser posted image
Ne znam kuda ce proci i da li ce uopce moci doci u sam grad...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 12:59:37   
Anoniman
Ja cu poslije nazvati Bebachu i poslati joj kredita sa trafike pa vam javim info iz prve ruke.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 13:11:11   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

procitah info...jel pahuljicin muz ide danas tamo

Sada smo dobili informaciju iz prve ruke da je pomoc hitno potrebna opstini Odzak. Ukoliko danas ide neki konvoj, bilo bi dobro da se odnese pomoc upravo njima. Potrebno im je sve, jer jos niko ovoj opstini nije dostavio pomoc.
Molim vas da proslijedite ovu infomaciju.


Cini mi se da je rekla da ide direktno tamo, nadam se da ce se javiti da potvrdi....

Evo tek vdjeh ovo. Otisao je danas. Napunili smo dzip, bilo je pomoci od dobrih ljudi sa svih strana...i iz Hadzica cak. Od nasih forumasica Amila je spremila vrece i vreceuser posted image
Ne znam kuda ce proci i da li ce uopce moci doci u sam grad...

Pahuljo, divni ste, ali nisam nista manje ni očekivala. user posted image Da vas dragi Bog nagradi

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   [Obrisana poruka]
19.5.2014 13:35:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 13:39:11   
damma

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

procitah info...jel pahuljicin muz ide danas tamo

Sada smo dobili informaciju iz prve ruke da je pomoc hitno potrebna opstini Odzak. Ukoliko danas ide neki konvoj, bilo bi dobro da se odnese pomoc upravo njima. Potrebno im je sve, jer jos niko ovoj opstini nije dostavio pomoc.
Molim vas da proslijedite ovu infomaciju.


Cini mi se da je rekla da ide direktno tamo, nadam se da ce se javiti da potvrdi....

Evo tek vdjeh ovo. Otisao je danas. Napunili smo dzip, bilo je pomoci od dobrih ljudi sa svih strana...i iz Hadzica cak. Od nasih forumasica Amila je spremila vrece i vreceuser posted image
Ne znam kuda ce proci i da li ce uopce moci doci u sam grad...

Pahuljo, divni ste, ali nisam nista manje ni očekivala. user posted image Da vas dragi Bog nagradi


user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 13:42:28   
Visnja RR
Pahuljo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 13:56:28   
EEDITH
žene(i djeca naravno) su vojska najjača
volim vas sve user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:22:15   
koka i po
ja stvarno ne znam vise sta da kazem....
zaustavlja me zena na hsustoru i trazi pomoc u garderobi za svoje tetke tj njihovu djecu.pita mene imam li sta od S.da dam.ja sam prije dva dana sve sto sam imala poslal u prihvatni centar u Zepce.
ja zovem Bambi znajuci da ona svoj paket sa odjecom nije poslala da vidim postoji li ikakva mogucnost da se odjeca prebaci onom kome stvarno treba.bambi je odradila svoj dio posla i posalal mi sms koji sam pokazala mojoj komsinici.obje smo zbunjene a sto mi je najgore sto ovo sve ispade kao jedna velika laz.ili narod pretjeruje ili oni koji trebaju ne odradjuju svoj dio posla kako treba.
ovo sve sto se desava sa kamionima pomoci za moj grad je toliko nisko da to normalan insan ne moze shvatiti.ja znam da su u mom grau sve sami lopovi i kriminalci ali ne mogu nista da potvrdim jer nisam vidjela svojim ocima.
ono od cega mi se smucilo vidjela sam jucer kada sam posjetila nase prihvatiliste.zena koju znam,koja mi je komsinica,dosla je da trazi vodu i hranu.izvor vode joj pred nosom.jeste da niko nije siguran jeli za pice .ja je licno pijem jer vatrogasci vise ne dostavljau pitku vodu iz Zepca.jos nam hB nije nista bilo.dalje....vi dobro znate da je ovaj moj kvart maltene prosao bez posljedica .stanari da su klecali na kozici 24 sata nebi ovoliko dobro prosli.prijeti nam kliziste ali Boze moj nismo jedini i s tim moramo zivjeti.sta god da se desi na to ne mozemo uticati.
neko je prosao bolje nego gore u svemu ovome ali mi se gadi na ljude koji u svemu ovome vide samo svoju korist i svoju guzicu.
dalje....vidim i upoznata sam da sam i ja na "kriznom" spisku forumasica koje treba cuvati.
mene je tacno stid i Boga me strah..(evo ovo vam sad javno pisem da sve znate jer sam glavnim pokretacima akcije vec objasnila) sto sam glavni kandidat za potencijalnu pomoc.
bojim se Boga iz tog razloga jer ima ljudi u puno tezoj situaciji nego sto sam ja.
grize me savjest.mozda sam luda ili nisam svjesna situacije kroz koju prolazim...ali vas molim...pogotovo tebe Visnja da dobro razmislite dali su vase odluke pravilne.
eto...ja vise necu pisati na ovu temu,sve sto sam htjerla vec sam rekla.
po meni treba licno davati pomoc onima koji je trebaju.kako to izvesti nemam pojma.ali je ovdje dosta kriminala i koristoljublja.koliko zaista dobiju ljudi kojima je pomoc potrebna ja to ne znam.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:38:12   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: koka i po

dalje....vidim i upoznata sam da sam i ja na "kriznom" spisku forumasica koje treba cuvati.
mene je tacno stid i Boga me strah..(evo ovo vam sad javno pisem da sve znate jer sam glavnim pokretacima akcije vec objasnila) sto sam glavni kandidat za potencijalnu pomoc.
bojim se Boga iz tog razloga jer ima ljudi u puno tezoj situaciji nego sto sam ja.
grize me savjest.mozda sam luda ili nisam svjesna situacije kroz koju prolazim...ali vas molim...pogotovo tebe Visnja da dobro razmislite dali su vase odluke pravilne.


I ja sam na tom spisku i kao "ugrožena" i kako ona koja je zadužena za potencijalnu "ugroženu", ali hB dragom ne fali mi ništa niti ikom od mojih. Ja koliko sam shvatila ovaj spisak i koliko mi je objašnjeno, napravio se čisto iz razloga da smo u stalnom kontaktu jedna sa drugom, da ne zivka 100 žena jednu koja se nije javila par dana, a živi u kritičnom području, nego da to obavi jedna i obavijesti druge. Da znamo šta se dešava kod naših RR drugarica, da li im treba pomoć, da smo tu jedna za drugu, pa makar kao podrška kroz riječ utjehe, ako ne već nekakvu drugu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:40:18   
mum82
evo i ovdje cu reci:
ja ne kontam sad,onaj "krizni spisak" ja sam ocito skroz drugacije shvatilauser posted image
nisam shvatila da bilo kome od nas sa onog spiska treba hitna pomoc,nego je svakoj odredjen neko cisto za ne daj Boze
ja sam do sad otvoreno pisala da smo svi hB dobro i da nam nikakva pomoc ne treba,za sad,a lijepo je znati da se neko brine za moju porodicu,i pitanje "kako ste" puno znaci
bas me ovo sad zbuniuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:45:31   
MicoTico
Mum, i jest u tu svrhu napravljen spiak, bar ja tako mislim.
Konkretno, nismo imale tvoj broj telefona, kod vas nije bilo struje ili čega već, mi se zabrinule, ti se ne javljaš, na vijestima samo strahote. Isti slučaj i za bebachu. Pa je zvalo nas milion, a ženki baterija pred kraj. Ovako jedna nazove, raspita se, javi drugima...
Iz tih razloga je ovaj spisak super stvar.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:48:45   
koka i po
ja se izvinjavam ako sam krivo shvacena.
sve ovo sto sam napisala je onako kako ja osjecam.
nemojte krivo shvatiti moj post jer on nije dvosmislen nego napisan iskreno i od srca.
ja zelim i vama i sebi da se ovo sve sto prije zavrsi ,da se zivot vrati u normalu .


mi sve u stvari trebamo biti sretne sto imamo ovoliko drugarica iz citave Bosne i svijeta u kojima cemo uvijek imati podrsku.
jbg...ja ovih dana nisam bas svoja i nadam se da me razumijete.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:49:23   
Hanady RR
Savrsenoste shavtili u slucaju potrebe da djelujemo.....ne zanm koko cega trbe szid vidimo zavidovici su piolavulizar je strasni toliko da zelimo da smo sifurne da sz nade clanice ok i da im nista ne fali.....nama je to potrabno da znamo ni kisu i poplavr ne motrmo zaustaviti alu biti podrdka mozemo ns ovsj ili onsj nacin

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:49:50   
mum82

IZVORNA PORUKA: koka i po

...ali vas molim...pogotovo tebe Visnja da dobro razmislite dali su vase odluke pravilne.
eto...ja vise necu pisati na ovu temu,sve sto sam htjerla vec sam rekla.
po meni treba licno davati pomoc onima koji je trebaju.kako to izvesti nemam pojma.ali je ovdje dosta kriminala i koristoljublja.koliko zaista dobiju ljudi kojima je pomoc potrebna ja to ne znam.

ma meni ovo iskreno malo "zapara" usi
razumijem Koku da je isfrustrirana raznim ruznim postupcima ljudi oko nje,ali ne shvatam kakve veze ima spisak
ako sam pogresno shvatila do mene jeuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
19.5.2014 14:51:39   
mum82

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja se izvinjavam ako sam krivo shvacena.
sve ovo sto sam napisala je onako kako ja osjecam.
nemojte krivo shvatiti moj post jer on nije dvosmislen nego napisan iskreno i od srca.
ja zelim i vama i sebi da se ovo sve sto prije zavrsi ,da se zivot vrati u normalu .


mi sve u stvari trebamo biti sretne sto imamo ovoliko drugarica iz citave Bosne i svijeta u kojima cemo uvijek imati podrsku.
jbg...ja ovih dana nisam bas svoja i nadam se da me razumijete.

ma Koko niko od nas nije svoj ovih danauser posted image
do mene je,zao mi je draga

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 224
   [Obrisana poruka]
19.5.2014 14:52:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *