|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
25.2.2009 18:17:37   
Alma Z
Dobro veče,
ja sam nova na forumu, pa me gledajući teme, ova zainteresira, obzirom da sam i ja u kupovini kolica ovih dana.
Čini mi se da su PP uno dobra opcija, mada sam surfajući po netu vidjela negativne komentare na račun zadnjih točkova koji su fiksni i okretanjem sjedala prema mami, takvi točkovi otežavaju upravljanje. Ima li istine u tome?
I zanima me je li taj model težak, te do kojeg doba djeteta se mogu upotrebljavati?

_____________________________

Moja Džana je stigla 28.01.09.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 17:03:47   
Pretty mamma
Evo mame jos jedna informacija. U chiccu je trenutno sniženje, tako da trokolica 3 u 1 košta cca 1280 KM, a obična, trio for me 1045. Problem je što je trokolica teška 12 kg (govorim o baznim kolicima bez košare ili sjedalice), a ova druga 7 kg. Lakše se sklapaju, kišobran su. Imaju jedan nedostatak, a to je što AS nema autofix i sjedalo se ne može okretati prema mami, samo u pravcu vožnje. Imaju još jedna od cca 1350 KM koja izgledaju skoro isto kao i ova od 1045 samo imaju bazu za AS i sjedalo se okreće na obje strane.
Eto, nadam se da sam malo pomogla.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 17:12:41   
Romali
IZVORNA PORUKA: Alma Z


Čini mi se da su PP uno dobra opcija, mada sam surfajući po netu vidjela negativne komentare na račun zadnjih točkova koji su fiksni i okretanjem sjedala prema mami, takvi točkovi otežavaju upravljanje. Ima li istine u tome?
I zanima me je li taj model težak, te do kojeg doba djeteta se mogu upotrebljavati?


Kod nas je PP Uno. Ne znam šta bih ti rekla. Teška su oko 11, možda 11,5 kg. Ja nemam korpu, jer imaju nulti položaj pa je maleni ležao prvih 6 mjeseci. Onaj prelazni, polusjedeći položaj je stvarno super. Ova kolica možeš koristiti koliko god ti dijete bude htjelo biti u njima, pod uslovom da ti ne trebaju laganija ( kao meni sada, jer živim u zgradi s malim liftomuser posted image ).

A što se tiče prebacivanja ručke, istina je da fiksni točkovi tada postaju prednji,ali nije teško upravljati. Samo okrećeš zadnje, dakle u suprotnom smjeru i to je to ( ručku lijevo ako skrećeš desno i obratno).
Samo stvar navike. Istina, i meni je u početku bilo neobično, ali navikneš se.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 17:44:02   
Alma Z
Nasla sam na netu jedan zanimljiv model graco-vih kolica, ustvari u pitanju su trokolica. Međutim, nekako mi sumnjiva cijena - niža u odnosu na druge modele trokolica, ali ne mogu nigdje doći do komentara ljudi koji su ih koristili. Evo vidite kakva su, pa ako neko ima riječi hvale (ili kakav negativan komentar) - napišite..

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-95973307.aspx

_____________________________

Moja Džana je stigla 28.01.09.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 17:50:03   
mamy Sabina
Slatka su pravo,vjerovatno i funkcionalna,al teška brate mili 15 kguser posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 17:57:08   
DijanaBL
Ja sam za svoju curicu uzela ova kolica
user posted image user posted image user posted image
kostaju 170.00$ sto je relativno normalna cijena... Potrebe nema za skupa kolica jer ce se korisititi  manje od godine-- zimi se nevoze imamo auta... a ova su imala dobre ocijene....Jedini problem je sto dolaze u dvije boje plava i zelena, nema nista za curicu ali nema veze....

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 18:02:44   
Pretty mamma
Alma Z,
tu Gracovu trokolicu sam vidjela u Amku na Dobrinji, cijena im je bila nešto oko 500 KM, malo više koliko se sjećam. Model je iz 2007, dosta su teška, nemaju ništa od dodatne opreme.
Eto, najbolje da ih ideš sama pogledati.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu DijanaBL)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 18:16:18   
Alma Z
   DijanaBL, koji je tačan naziv i marka ovih kolica? 


_____________________________

Moja Džana je stigla 28.01.09.

(odgovor članu DijanaBL)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 19:05:51   
DijanaBL

Safety 1st - Acella Sport Stroller Travel System

(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 20:16:59   
Babyy
http://www.matreshka-mos.ru/pictures/tovar/big/13123.jpeg


http://www.neobaby.ru/images/safety-roadmaster2_s.jpg
ja sam sinu uzela road master safety 1st by baby relax... sivo crne boje.. mnogo su laka ..

(odgovor članu DijanaBL)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Koja kolica su dobra?
26.2.2009 20:31:14   
Visnja RR
ja juce svratila do chicca da vidim cjene kolica...i kad vidjeh da samo kolica bez icega kostaju 810 km...ma vala su pretjerali ...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 12:12:38   
Pretty mamma
Višnja,
PP kolica su ti jeftinija, ako planiraš samo njih. Doduše, i ona su preko 500 KM. Ne znam što konkretno tražiš.
Babyy, gdje si kupila svoja kolica?


_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 14:11:48   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Pretty mamma

Višnja,
PP kolica su ti jeftinija, ako planiraš samo njih. Doduše, i ona su preko 500 KM. Ne znam što konkretno tražiš.
Babyy, gdje si kupila svoja kolica?



hvala draga user posted image  ja sam tu kupovinu davno obavila... imam Cam 3 u 1...
ali sam usla onako informativno u Chicco i sokirala se...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 14:36:09   
Amrino
Ma meni je sve to pretjerano! user posted image
Ko voli neka izvoli ali sto je previse previse je...pa za 1200 KM haman mozes auto kupit!
Korpu cete koristiti- ma ni 6 mjeseci (ma ni tri realno ali eto...neka bude 6) a AS bolje kupiti neku sa bazom koja je sigurnija i koju cete moci duze koristiti...neku kombinovanu..ovu djeca brzo prerastu.
Kolica- hajd i nekako mada 90 % ljudi predje na kisobran kolica nakon godinu jer su ova teska za baratati.
Ugl. to je jedino dobra investicija ako planirate troje djece pa da svi koriste. user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 14:43:57   
malecka60
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ma meni je sve to pretjerano! user posted image
Ko voli neka izvoli ali sto je previse previse je...pa za 1200 KM haman mozes auto kupit!
Korpu cete koristiti- ma ni 6 mjeseci (ma ni tri realno ali eto...neka bude 6) a AS bolje kupiti neku sa bazom koja je sigurnija i koju cete moci duze koristiti...neku kombinovanu..ovu djeca brzo prerastu.
Kolica- hajd i nekako mada 90 % ljudi predje na kisobran kolica nakon godinu jer su ova teska za baratati.
Ugl. to je jedino dobra investicija ako planirate troje djece pa da svi koriste. user posted image





Potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 14:46:15   
mnn
IZVORNA PORUKA: malecka60

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ma meni je sve to pretjerano! user posted image
Ko voli neka izvoli ali sto je previse previse je...pa za 1200 KM haman mozes auto kupit!
Korpu cete koristiti- ma ni 6 mjeseci (ma ni tri realno ali eto...neka bude 6) a AS bolje kupiti neku sa bazom koja je sigurnija i koju cete moci duze koristiti...neku kombinovanu..ovu djeca brzo prerastu.
Kolica- hajd i nekako mada 90 % ljudi predje na kisobran kolica nakon godinu jer su ova teska za baratati.
Ugl. to je jedino dobra investicija ako planirate troje djece pa da svi koriste. user posted image





Potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




i ja se slažem sa tim!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 17:31:51   
Alma Z
Mislim da je ok do 500 KM izdvojiti za kolica.. Više od toga čini mi se pretjerano..
Peg perego uno mi se baš sviđaju.. Ona su čini mi se oko 600 KM.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 17:34:02   
Alma Z
Kako da stavim sliku ispod imena s lijeve strane    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 17:40:12   
Romali
IZVORNA PORUKA: Alma Z

Mislim da je ok do 500 KM izdvojiti za kolica.. Više od toga čini mi se pretjerano..
Peg perego uno mi se baš sviđaju.. Ona su čini mi se oko 600 KM.


540 KM, ako plaćaš kešom.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 17:42:45   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Alma Z

Kako da stavim sliku ispod imena s lijeve strane    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pogledaj ovdje:

http://www.ringeraja.ba/forum/Kako_postaviti_avatar%3F/m_53181/tm.htm

user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Koja kolica su dobra?
27.2.2009 18:24:38   
Alma Z
Hvala!!

_____________________________

Moja Džana je stigla 28.01.09.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Koja kolica su dobra?
28.2.2009 14:32:28   
shejla
da li neko zna da mi kaze razliku izmedju Graco kolica i Bebe Confort.
Vidjela sam u TL i jedna i druga, iste su velicine i tezine, ista i cijena.... samo je razlika u dezenu, pa eto da li neko zna koja su kvalitetnija.

(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Koja kolica su dobra?
28.2.2009 14:39:02   
beni29
Ja sam licno za bebe confort sigurno su kvalitetnija. Mozda se sveforumasice nece sloziti samnom ali imala sam i Graco i Bebe confort i moj glas je za Bb confort. Ne znam koju vrstu bb confort si nasla ja sam imala hight trek sa tri tcak i samo rijeci pohvale.....

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Koja kolica su dobra?
28.2.2009 18:24:16   
Alma Z
Molim vas, hitno mi treba informacija u kojoj prodavnici u Sarajevu mogu naći Peg perego uno kolica? Da li neko zna vrši li ko isporuku robe, obzirom da nisam iz Sarajeva? Ima li neko kontakt telefon prodavnice sa ovim modelom kolica, kako bih eventualno stupila u kontakt? Jer, definitivno sam se odlučila za taj model. Ovdje u Brčkom, gdje ja živim, na jednom mjestu sam našta ta kolica, ali koštaju 680 KM. Eto neko reče da su u Sa 540 KM. Pa da li je moguća ova razlika u cijeni..
I još nešto, koja AS je kompatibilna sa PP uno? MJolim vas ko ima neku od traženih informacija neka mi hitno javi! Hvala.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja Džana je stigla 28.01.09.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Koja kolica su dobra?
28.2.2009 18:27:41   
Romali
Ja sam ti napisala cijenu u Mostaru,a sumnjam da se razlikuje od one u Sa.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Alma Z)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *