|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
25.9.2014 21:12:09   
vanchi88
kila jesam, 20ak.
suti ne pitaj user posted image
ljeta nije ni bilo nekoga par dana bilo preko 40c al sve ostalo kao i tu ..kise,oblacno
mozda i jesu otekle ali ja ne primjetim puno

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 1:18:41   
milenium
napisah kilometar post i sve ode.user posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 1:21:43   
milenium
unchi nisam upratila koja je tebi po redu beba?
morena user posted image drago mi je da je sve ok.

marinci i almon i ja sam noćni šetač do wca.
vanchi možda ti je noga malo i natekla.meni je nakon prvog poroda noga narasla za pola broja. sreća ne nosim velik broj.otekle jesu bile,otok je spao al noga kao da je narasla,sva obuća i godinama poslije mi je bila tijesna. sad primjećujem da mi isto nije baš sve udobno,vjerovatno su sasvim neprimjetno malo i natekle al naočigled se ne primjeti.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 1:22:51   
milenium
mene od danas počela mučit žgaravica. užasan osjećaj u grlu. kako ste se vi borile protiv toga?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 7:49:16   
almondray
Jutrouser posted image
Vanchi sigurno je koji gram otišao i u nogeuser posted image

Milenijum sledeći put kad ti post ne prođe stisneš onu tipku back vrati ti se na post, kopiraš ga,pa ponovo zalijepiš u novi prozor i postaš-valjda nisam zakomplikovala.
Ja iz navikesvaki post kopiram-za svaki slučajuser posted image
Mene žgaravica muči povremeno, uglavnom znam šta mi je izaziva i to ne jedem i pijem.U biti sve voćne prerađevine mi smetaju,od soka do voćnih punjenja u keksu.
Vjerovatno zbog nekog dodatka jer prirodni sokovi i voće mi ne smetaju.
Kažu da pomažu bademi kod žgaravice.

Mene je jedno vrijeme želudac svaki dan bolio, užasan bol.... od lubeniceuser posted image od kako ih ne jedem ni to me hB ne boli.

Juče me glava cijeli dan bolila, htjela sam otići do dz pritisak da mi izmjere ali mi bi mrsko.Inače ne patim od glavobolja pa mi je bilo sumnjivo.Ni paracetamol mi ne pomožeuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 8:23:17   
marinčii
JUTRO zene ja se naspavala nocas nisam ni na wc ustavala.
VANCHII meni noga zasad ista a ni u prvoj trudnoci mi nije narasla al moguce je da poraste za broj ajde ne. brini svakako ti je nogica mala sta te briga:)
MILENIUM neznam sta da ti kazem za zgaravicu mene i od case vode uhvati i mucnina i zgaravica i podrigivanje nista ne pomaze .
ALMOND bravo za nalaze uredne,sto se tice glavobolje i mene je 3 dana bolila grozno al kod mene je to i inace bez trudnoce pa se i ne brinem a paracetamol ne pijem jer mi ne pomaze uopce

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 9:05:20   
morenaa
Marinci ne mogu ni zamislit kako je tesko cijelu trudnocu borit se s mucninama.. al jos mrvicu izdrzi i proci ce.. koliko si kila dobila dosad?
Milenium meni za zgaravicu pomaze kad pijem puuuno vode..
ja sam dobro, pupo jos nije poceo rasti tako da mi rijetko tko i zna da sa trudna, mislila sam u nedjelju na N. rodjendan reci svima sretnu vijestuser posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 10:35:50   
rose 87
jutro,joj i mene zgaravica muci,nije jos strasno ali je rano pocelo,ostalo sve ok,bebica se javlja,jutros me E. prepao,htjeo da mi sjedne u krilo i udari me u stomak user posted image ,ni ja nemam nekad osjecak da mi je toliko stomak narastao ali eto prolazi vrijeme i ja rastem pa moramo vise paziti...user posted image su vise manje dobro koliko vidim,standardne trudnicke muke...
vanchii88ja procita za te tvoje sto dobise bebu pa to kriju i osta u cudu,ni meni nije jasno prije svega kako bi se to moglo sakriti a i zasto bi,ja cim sam uradila test ja mislim da je mm poceo govoriti svima da sam user posted image a bili se kao dogovorili da cemo cekati haaha,imamo li terminusa ubrzo,nisam upratila koga iscekujemo sljedeceg za porod...

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 11:02:53   
marinčii
MORENAA ja nekad kontam ko navikla sam mogu ja to al onda dodje dan kad me bas uhvati jaka mucnina i po tri put povracama onda opetcpoklekenm pa i oplacem i tako u krug.DOsad sam dobila 5 kg nadam se da cu makar jos 2 dobiti ,bebica napreduje dobro tako da me to vise ne brine.
ROSE87 joj i mene uvik strah ti udaraca iako je M bas pazljiv uvik se moze desiti udarac ipak su i oni jos djeca zaigraju se.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 11:08:52   
unchy

IZVORNA PORUKA: milenium

unchi nisam upratila koja je tebi po redu beba?
morena user posted image drago mi je da je sve ok.

marinci i almon i ja sam noćni šetač do wca.
vanchi možda ti je noga malo i natekla.meni je nakon prvog poroda noga narasla za pola broja. sreća ne nosim velik broj.otekle jesu bile,otok je spao al noga kao da je narasla,sva obuća i godinama poslije mi je bila tijesna. sad primjećujem da mi isto nije baš sve udobno,vjerovatno su sasvim neprimjetno malo i natekle al naočigled se ne primjeti.


Meni je prva trudnoca,a sto se tice nogu ja sam primjetila da mi ne oteknu kad sam na petu a i cula sam da narastu za broj hehe

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 15:42:13   
scarlett
Dan žene user posted image Ne mogu ni da pišem, stalno muku mučim s mučninama, skoro da se nikako ne mogu odlijepiti od kreveta, počela sam i povračati, upali komp pa mi se i na slova počne povračati, ovako mi je bilo i prva dva puta i vjerujem da u najboljem slučaju ovo neće proći do najranije neke 14 sedmice, a tek sam 7. user posted image
Nemam apetita, a u želucu imam stalno osjećaj gladi, štagod pomislim da jedem, ne ide... užas
Nadam se da će ovo nekako brzo proletjeti, poludit ću u krevetu.
Nego da vas pitam, šta ste vi izbjegavale jesti u trudnoći, bar u prvom trimestru, dobila sam nekih domaćih sireva, a onda čitala nešto o toksoplazmi, pa me strah da to jedem, šta mislite?
Jeste li izbjegavale kupus i tako te biljke zbog te zaraze ili sam samo ja paranoična? Znam za meso, to jedem dobro kuhano i pečeno, pa me ne brine toliko.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 16:07:15   
marinčii
scarlet draga baš mi je žao da te muče mučnine ,ako ti išta znači razumijem te i meni je na početku bilo isto s tim da sam bila bez snage prva 3 mjeseca sam doslovno provela u krevetu.Evo i dalje imam mučnine ali nekako sam ojačala pa ih bolje podnosim tješim se da imam još dva mjeseca i eto ga proći će samo nek bebice budu dobro.
Što se tiče sireva jela sam domaće jer znam da se oni dobro prerade bar ovi koje moja sveki pravi, ne prave se od sirovog mlijeka .Kupus nisam jela jer ne mogu da ga smislim u trudnoći ,ako je provjereno domaći ja bi jela al ako nisi sigurna bolje nemoj jesti svježi ,što je sigurno sigurno.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 16:48:37   
vanchi88
cao cure
ja skoro i ustala, imam danas zakazano kod kineza za akupunkturu pa se odoh naci sa drugaricom kasnije taman da me uhvati guzva kad krenem kuci user posted image
nego gdje je moja generacija andi? ne javlja see
kako mene ova moja posteljica zivcira.....s obzirom da je napred a beban se krije bas iza nje udarci su blagi nekad i ne osjetljivi ako ne udari jace malo a ledjima je okrenut napred pa jos gore kad ja krenem da panicim i pipkam stomak bockam na sve strane

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 17:43:51   
marinčii
vanchhi i kod mene je posteljica sprijeda visoko a ja baš jako osjetim udrace ovog mog bebana ,nekad tako vrisnem kad me udari da mi se mm smije

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 17:50:26   
vanchi88
i ja sam ga pocela osjecati malo vislje zadnja 2 dana...
u nalazu pise niska posteljica s prijeda na ultrazvuku ladno velicina nje kolika i beba, on samara al ja slabo osjetim cudila sam se sama sebi dok sam ga gledala kako se vrcka a ja nista user posted image
uglavnom da se on meni javi u toku dana par puta ja sam zadovoljna... a bas cu da pitam novog dr kad odem moze li se ona pomjeriti ili je tu gdje je

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
26.9.2014 21:33:08   
Andy_Bec23
Ko mene to trazi??? Evo me zene nikako vremena da uhvatim ;)

Boli me guzica :( pomoccc ide sve u nogu kazu isijas neznam dal se na nasi tako kaze ....
A i pupo me bolio ;(( sad sam se kupala fino toplo i proslo me ;)

Vanchi meni se svi pokreti vide preko stomaka al zato sto imam posteljicu nazad ;) i bas sam sretna da ga osjetim. Samo sad vec pocinje da boli nekada ... Al nek predivan osjecaj ...

Scarlet draga pa to su bas slatke muke, ja sam ih imala i prestale su oko 14 sedmice a ja bas uzivala jer je to dobar znak ;)

Almondrai draga super za nalaze ;)

Ostale ljubim vas nadam se da ste mi dobro ;)




_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 2:11:07   
TiruTiru
helou:) imal kod vas zgaravice??? sta radite...u ustima mi je ruzan osjecaj, kao da sam kredu progutala...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 8:30:17   
almondray
Jutrouser posted image kišno i grozno.
Ja ne naspavanauser posted image probudio me ružan san...i opet počnu neke crne misli.Guši me nešto u prsimauser posted image tako me strah tog poroda da nikako da se opustim.Srce mi na svaki šum noću počne brže lupati... jesam li ja normalnauser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 9:32:22   
Mushu
Dobro jutro cureeeeee

Mene mucnine ne popustaju. Bilo mi dobro dva dana kad juce muka i povracanje. I to sve neka kiselina,jos je u ustima osjecam.

A zgaravicu imam od samog pocetka. Po njoj sam i skontala da sam trudna. Meni pomaze badem i plazma keks. Badem mi je zakon.

U ponedjeljak sam narucena na mjerenje nuhalnog i nisam ok nikako. Koliko se radujem toj 12.nedjelji da se malo opustim,toliko me strah tog nuhalnog.

Eto.. saljemo vam kisne poljubce

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 10:43:21   
Andy_Bec23
Jutro drage moje, i ja sam se budila milion puta, imam karpal tunel sindrom i placem od bolova nocu, a moj princ jadan i on se uzvrtio cjelu noc budan bio :-( Bas mi zao da se ne mogu opustiti sada kada mu je potrebno da se razvija al mene ruka boli oce dda otpadne....

A uz to juce me i stomak bolio kao da treba da dobijem mengu, i to mi je zato sto pretjerujem sa radovima po kuci :-(

Mushu ti si vec 13 sedmicacestitam ti :-) Reci mi zasto se bojis mjerenja nuhalnog? Jesi li imala ve ruzno iskustvo?

Almondray draga moja ma cega se bojis? Daj se veseli ocekujes svoje sunasce sve ce bitidobro vidjet ces i onda kad se porodis ces se smijat kako je bilo nepotrebno da se brines :-)


tirutiru meni rekjlababica da zvacem badem ili pijem mlijeko,ja pojedempahuljice sa mlijekom i zgaravica ode user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 11:15:39   
Mushu
Ja sam 11+6 danas user posted image

Nisam imala iskustvo,ovo mi je prva beba a imam skoro pa 37 godina i zato me strah. Mada mi je dr na proslom pregledu rekao da,koliko on vidi,trebalo bi da bude sve super. Ali eto,ja umirem.user posted image

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 11:15:52   
TiruTiru
kupim badem danas....tjerajte lose misli , nista dobro od njih

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 13:03:10   
Andy_Bec23
Ima li itko od vas ikad bolove u stomaku dole kao kad treba menga doc? Mene ovo psihicki ubija ;( popila sam tabletu neprestaje... Lezim cjelo jutro ;(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 13:04:51   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Mushu

Ja sam 11+6 danas user posted image

Nisam imala iskustvo,ovo mi je prva beba a imam skoro pa 37 godina i zato me strah. Mada mi je dr na proslom pregledu rekao da,koliko on vidi,trebalo bi da bude sve super. Ali eto,ja umirem.user posted image



Aha na stickeru ti pise drugacije pa zato ;) sve u svemu neboj se ... Iako si 37 godina ... Bit ce sve u redu ...
Znam da je lakse rec nego upotrjebit ;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 14:27:19   
Andy_Bec23
Gdje ste user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *