|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 20:10:28   
marinčii
Vece zenice
Evo i mene,ja nekakva pospana nocas nisam dobro spavala iakp nisam isla na wc al se cilu noc vrtila nikako se namistit prepone me bole uzas kad krenem hodat dodje mi da vrisnem ako se ovo nastavi necu ja moc bodat nikako.
ANDY draga probaj se dan dva primiriti ako ne prodje javi se doktoru sto je sigurno je sigurno.
ALMOND vals i mene strah poroda sve kpntam da pitam doktota da uhovorim carski neznam sta je sa mnom prvi put nisam bila ovakva

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 20:17:08   
Andy_Bec23
Najgore mi sto bi ja otisla al mi muz protiv... Neda mu se cekat i sjedit tamo pa samo vice nije to nista... Nek njemu bude na dusu ako se nesta desi ... Nemogu vise nikog da molim nista uvjek neki prigovor dodje

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 20:39:17   
marinčii
Pa vala ANDY ima da te odvede pa nek ide na kavicu dok ti zavrsis ne mora cekati s tobom.Al prvo se malo primiri i vidi jel se smiruje bol moguce da ti je u ova doba trebala biti mjesecnica pa te zato bolka ,bit ce to ok ako imas apaurin jedan popij da se malo smiris

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 20:41:58   
Andy_Bec23
Ma bit ce sve ok.. Kazem manje me boli al cjeli dan lezim... Ako bude gore icu u bolnicu sutra definitivno ;) ljubim vas

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 20:46:17   
marinčii
Ma naravno da ce sve biti ok,mi zene bas nekad panicimo al eto takve smo sta se moze.
MEni moj veli niko ko ti samo uvik strahujes i brigas opusti se ,on uvjeren da su druge zene opustenije reko jesu sipak samo ti nisi u konrltaktu s drugima pa mislis da su opustene a u stvari smo pa gotovo sve iste.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
27.9.2014 22:05:11   
Andy_Bec23
Popila jos jedan magnezij i bol ko u zemlju da je propala ;) eto a ja se sekiram tu :) ode spavat ljubim vas

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 0:38:17   
vanchi88
odlicno andi sad odmaraj
samo ja ne razumijem kakvu ulogu igra taj Mg u trudnoci? ja samo uzimam prenatal koji sadrzi sve minerale i vitamine ali nikad mi doktorica nije ni spomenula ni savjetovala mg tablete ili slicno...

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 9:04:12   
almondray

IZVORNA PORUKA: marinčii

Ma naravno da ce sve biti ok,mi zene bas nekad panicimo al eto takve smo sta se moze.
MEni moj veli niko ko ti samo uvik strahujes i brigas opusti se ,on uvjeren da su druge zene opustenije reko jesu sipak samo ti nisi u konrltaktu s drugima pa mislis da su opustene a u stvari smo pa gotovo sve iste.

user posted image u pravu si i ja sam imala burnu noć.Mislila sam da je počelo.Buni me to što nisam u terminu, onda bi čekala bolove il' pucanje vodenjaka i bolnica.Ovako ne znam šta da radim kad me uhvati.Sutra idem dr. na pregled definitivno.
Jutro i od meneuser posted image

Juče me cijeli dan bolio stomak...i to dok ležim.Onda sam sa malim dugo bila napolju i sve prošlo.Pred zoru me probudi menstrualni boluser posted image , prestane pa opet dođe.
Potjera me i u wc, istuširam se , utoplim i onda prestade al' se javi u leđima i ne prestaje.Tek kad legoh na leđa umiri se.Jedva sam zaspala.

Vanchi magnezij opušta mišiće, nekako djeluje pozitivno na maternicuuser posted image ovdje ga svi preporučuju(osim moje dr. ona preporučuje buskopan za bolove ali nije joj zamjerit pred penziju je).

Marinči i ja sam isto mislila tražit cr ali opet kontam bolje se stisnut 5 min (tolko je mene stvarno bolilo kod izgona na prirodnom) nego prolazit to sa anestezijom i oporavkom.
Ja posle drugog nisam ni pukla, kad sam došla kući odmah se prihvatila bebe,još imam stepenice u stanu,ležala samo reda radi.
Jel ti imaš osjećaj da ćće ti se rasklopit tijelo na hiljadu komadauser posted image mene boli i stidna kost i leđa na istom nivou.
A sve je to normalno...

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 9:07:16   
almondray
Andy ti se moraš smiriti...mislim fizički i psihički.Nema prebacivanja krivice ni na koga.To malo biće je na prvom mjestu svima nama.
Znači, jastuk pod guzu, noge u zrak i šetaj samo do wc-a dok ti dr. ne kaže drugačije.Nekad sami sebi možemo pomoći.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 10:25:28   
Andy_Bec23
Jutro drage moje ;) ja sad ustala danas smo 27+0 usli u 28 nedelju juhuuu da izdrzimo do 37 da nam Bog dragi dade ;)

Ja sam super spavala hvala dragom Bogu i sad se probudila a maleni igra fudbal ko inace.. Sinoc sam stanila sinu na ruku i nije me bolilo nikako juhuuuu ....

Danas cu samo lezati ko i juce ;) ljubim vas

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 12:24:20   
Andy_Bec23
Marinci i almondray pa drage moje sto se toliko bojite poroda? Pay vec ste rodile i znate kako je... Da boli boli al na kraju se isplati nemoram ni da vam kazem....

Ja jedva cekam moj porod samo da bude od 37 sedmice pa na dalje user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 12:54:55   
marinčii
HEJ ZENICE drage evo i mene ispovracala se i sad sam ko malo bolje al cim budem gladna i pojedem opet sve ispocetka.
ALMOND i mene bole dole sve te kosti u prvoj trudnoci me nije bolilo sad me boli na lijevoj strani na toj sam prvi put rezana pa kontam mozda zato i boli.Kako si ti jutros?kad ti tocno ulazis u 9 da se makar malo opustis onda ako i krene nema frke
ANDY drago mi je da su se bolovi smirili?,sad nastavi tako s mirovanjem i nece se abd ni vracati.Sto se tice poroda upravo me i jeste strah jer znam sta me ceka a ja sam imala tezak i dug porod 28 h trajali bolovi i otvaranje ma ispatili me uzas i onda nakon 5 dana od poroda dobijem temperaturu i nazad u bolnicu posteljica zaostala te me cistili 1 pa 2 pa 3 put tek uspjeli sve izvaditi jedva zivu glavu izvukla,a da ne kazem kako mi je tesko palo da sam bila 4 DANA razdvojena od M on bio sa svekrvom a ja se izdajala u bolnici da bi sacuvala mlijeko onakva pod temperaturom al eto izdurala sam al ostao je taj strah i sad samk molim BOga da se sve opet ne ponovi.

< Poruku je uredio marinčii -- 28.9.2014 12:55:46 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 13:25:02   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

HEJ ZENICE drage evo i mene ispovracala se i sad sam ko malo bolje al cim budem gladna i pojedem opet sve ispocetka.
ALMOND i mene bole dole sve te kosti u prvoj trudnoci me nije bolilo sad me boli na lijevoj strani na toj sam prvi put rezana pa kontam mozda zato i boli.Kako si ti jutros?kad ti tocno ulazis u 9 da se makar malo opustis onda ako i krene nema frke
ANDY drago mi je da su se bolovi smirili?,sad nastavi tako s mirovanjem i nece se abd ni vracati.Sto se tice poroda upravo me i jeste strah jer znam sta me ceka a ja sam imala tezak i dug porod 28 h trajali bolovi i otvaranje ma ispatili me uzas i onda nakon 5 dana od poroda dobijem temperaturu i nazad u bolnicu posteljica zaostala te me cistili 1 pa 2 pa 3 put tek uspjeli sve izvaditi jedva zivu glavu izvukla,a da ne kazem kako mi je tesko palo da sam bila 4 DANA razdvojena od M on bio sa svekrvom a ja se izdajala u bolnici da bi sacuvala mlijeko onakva pod temperaturom al eto izdurala sam al ostao je taj strah i sad samk molim BOga da se sve opet ne ponovi.



Draga moja< nece biti tako nemoj puno da razmisljas... A i doktori su uzas ako nevide da posteljica nije cjela izasla, ovdje na to jako paze .... A sto se tice trajanja porfoda znam da traje evo kolegica ukupno 20 sati al isplati se ... Kazu da drugi porod bude laksi :-) Imam jednu kolegicu koja je u roku 5 sati od pocetka bola rodila, tako da svako je drugaciji i svaka trudnoca i svaki porod ... Misli samo pozitivno... Vec sada si stavi u glavu da ce bit sve ok i brzo ce zavrsiti .-)


Moj muz otisao van beca sa bracom nekih 250 kilometara da posjete mamu u banju :-) Ja nisam htjela ostala sam kuci jer neda mi se nakon onih bolova bas vozat :-) Sigurnija sam kuci :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 16:18:57   
Andy_Bec23
Popih 2 magnezija i jos osjetim stomak :((( e bome ako nastavi cu ic u bolnicu

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 16:40:03   
unchy
drage moje al ste se raspisale, mene uhvatila prehlada, nos zacepoljen, grlo je danas malo bolje, to sve preslo sa muza na mene, al da se izdrzati.
ANDY draga ako te stvarno boli da te nesto kao ziga i tako odi doktoru, bolje je. mene zna boljeti pred kraj radnog vremena kao prepone, misici, kosti i kad ustajem, al kazu da je to normalno, pa tako da duram, pa kad odmorim prodje.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 17:01:34   
vanchi88
cao zenice
ja sam zvanicno pocela da ustajem u wc, barem jednom....user posted image sinoc bila sa drugaricom na kafi i posle kad sam dosla kuci okupala se i legla a beban udara u mjehur sve me zaboli kad udari...da li glavom ili se mozda opet okrenuto ne znam ali bas zigne jako ehe
zene moja drugarica je rodila svoju curu u 32 nedelji...eno je godinu i po ima i sve super, zivahna je ne mozes je stici nikako! ako nemate neki rizik faktora za prijevremeni porod opusteno........andi ako boli doktoru ne trpi onda, mada ako ne krvaris dobro si.. mozda je beba nezgodno okrenuta pa te u zivac dira ili slicno..

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 18:16:58   
almondray

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: marinčii

HEJ ZENICE drage evo i mene ispovracala se i sad sam ko malo bolje al cim budem gladna i pojedem opet sve ispocetka.
ALMOND i mene bole dole sve te kosti u prvoj trudnoci me nije bolilo sad me boli na lijevoj strani na toj sam prvi put rezana pa kontam mozda zato i boli.Kako si ti jutros?kad ti tocno ulazis u 9 da se makar malo opustis onda ako i krene nema frke
ANDY drago mi je da su se bolovi smirili?,sad nastavi tako s mirovanjem i nece se abd ni vracati.Sto se tice poroda upravo me i jeste strah jer znam sta me ceka a ja sam imala tezak i dug porod 28 h trajali bolovi i otvaranje ma ispatili me uzas i onda nakon 5 dana od poroda dobijem temperaturu i nazad u bolnicu posteljica zaostala te me cistili 1 pa 2 pa 3 put tek uspjeli sve izvaditi jedva zivu glavu izvukla,a da ne kazem kako mi je tesko palo da sam bila 4 DANA razdvojena od M on bio sa svekrvom a ja se izdajala u bolnici da bi sacuvala mlijeko onakva pod temperaturom al eto izdurala sam al ostao je taj strah i sad samk molim BOga da se sve opet ne ponovi.



Draga moja< nece biti tako nemoj puno da razmisljas... A i doktori su uzas ako nevide da posteljica nije cjela izasla, ovdje na to jako paze .... A sto se tice trajanja porfoda znam da traje evo kolegica ukupno 20 sati al isplati se ... Kazu da drugi porod bude laksi :-) Imam jednu kolegicu koja je u roku 5 sati od pocetka bola rodila, tako da svako je drugaciji i svaka trudnoca i svaki porod ... Misli samo pozitivno... Vec sada si stavi u glavu da ce bit sve ok i brzo ce zavrsiti .-)


Moj muz otisao van beca sa bracom nekih 250 kilometara da posjete mamu u banju :-) Ja nisam htjela ostala sam kuci jer neda mi se nakon onih bolova bas vozat :-) Sigurnija sam kuci :-)

ženo draga user posted image ovo je strašno.Meni prvi put puca vodenjak i porodim se nakon nekih 7h, od toga bolove imala 1-1,5h.Beba bila u opasnosti pa su mi ubrzali ko zna čime.Pukla sva, na otpusnoj piše i maternica da mi je puklauser posted image a to niko meni nije spomenuo user posted image
Drugi porod isto počinje pucanjem vodenjaka , rodim nakon 5h sa nešto malo bolova.Super sve bilo,što jest jest.A ni beba nije bila velika, 2 sed. ranije rođen.
Valjda će sad biti još lakšeuser posted image

Andy neka si odustala od puta.Jeli ti tvrd stomak?Gdje te tačno boli?Možda si se prehladila...kakav ti je urin?

Unchy ozdravi nam što prijeuser posted image

Vanchi možda te rukicom dira po mjehuruuser posted image .
Što se tiče tog prijevremenog sve zavisi...eno vesela je rodila u 34. i curica nije preživjela, dok neke prežive iako su rođene u 20 i nekoj.Na nama je da uradimo sve da do toga ne dođe, a bože moj...sudbina je čudna.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 18:28:45   
Andy_Bec23
Ma nisam se nahladila sigurno, urin je u ponedeljak bio super, u cetvrtak imam opet trudnicki kurs pa cu trazit da mi pogleda urin opet sa stapicem al sigurnasam da je tu sve ok .....

Ma prestali su bolovi dodju i odu a stomak mi se stvrdne tu i tamo, al ne boli... nisu kontrakcije jer znam kako one izgledaju, ja sam uvjerena da je to jer bebac raste i sve se siri nema sta drugo da bude .....

A ja mislim da je vesela rodila u 31 sedmici ... A sto se tice toga kaqko sto kazes istina sta je sudjeno bit ce.. Ima zena rode u 24 sedmici tu i bebe prezive i zive zdrave budu tako da nikad nema garancije....



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 18:46:59   
vanchi88
almondray tebi pukla maternica?
oni su tebi sigurno dali "pitocin" sinteticka tableta ili lijek koji ubrzava kontrakcije ali se to ne preporucuje zato sto ti izazvani trudovi znaju da budu dosta jaci od prirodnih i dodje do recimo toga sto je tebi bilo...to doktori hoce da ubrzaju proces poroda i ne pitaju te vec daju
ja sam malo razmisljala ako bude prirodan porod da ne daju nikakve ljekove za indukciju i bez vakuma


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 19:00:14   
Andy_Bec23
Ako je ona sa 8 izdrzala do 30 sedmice izdrzat cu i ja do 37 sa jednim :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qLO2iY7OYdo



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 19:20:21   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ako je ona sa 8 izdrzala do 30 sedmice izdrzat cu i ja do 37 sa jednim :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qLO2iY7OYdo



auuuuuuuu hahaha ovo je bas veselo.... andy samo se opusti, nemoj panicariti, a ako se ne mozes smiriti bolje je da odes doktoru pa da se uvjeris, il da bar nazoves ako mozes. ja ne znam ni kako izgledaju kontrakcije i kako trudovi ni nista, ja sam bas lajik oko toga, a svi mi kazu da cu to lako prepoznati kad beba krene, a kako se sve vise blizi u meni trista pitanja user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 19:24:18   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ako je ona sa 8 izdrzala do 30 sedmice izdrzat cu i ja do 37 sa jednim :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qLO2iY7OYdo



auuuuuuuu hahaha ovo je bas veselo.... andy samo se opusti, nemoj panicariti, a ako se ne mozes smiriti bolje je da odes doktoru pa da se uvjeris, il da bar nazoves ako mozes. ja ne znam ni kako izgledaju kontrakcije i kako trudovi ni nista, ja sam bas lajik oko toga, a svi mi kazu da cu to lako prepoznati kad beba krene, a kako se sve vise blizi u meni trista pitanja user posted image



Ne sekiram se ja uzivam sada user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 22:17:49   
vanchi88
moj se beban izgleda opet okrenuo sa strane user posted image
stomak mi izgleda kao manji a osjetim ga s desne strne i lijeve nista usredini

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
28.9.2014 22:20:35   
vanchi88
joj znam za ovu... ona ima ukupno 14 djece... mislim da su sva djeca iz ivf-a al nisam sigurna bio je davno reality show o njoj..na kraju se pocela baviti pornicima da bi prehranila djecu

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 0:33:15   
milenium
pa ja ću poludit,opet ostadoh bez posta. almond ja nisam mogla naći tu tipku backuser posted image almond i mene muče razni ružni snovi i strahovi,valjda se čovjek svačeg nagleda i čuje.

marinci,ugovori ti carski,pa mi javi šta ti je dr rekao pa ću i ja za tobom.

unchii i meni boli glava,nemam temp.al kašljem i kad kašlkjem stomak me boli,suh je kašalj,kao da imam pamučnu mrvucu u grlu pa mi smeta.

scarlet i tebi treće! čini li se i tebi da je treća trudnoća najteža? ja bar tako osjećam.nikakva sam.stomak me boli cijeli kad hodam.a djeca ne daju baš puno odmarat i ležat.

vanchi88 ja mislim da se ne poziva''hajde dođite da mi vidite bebu'' to mi je nekako ružno.tko želi vidjeti dijete taj će se sjetiti i sam doći,jer to naravno želi.


(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *