|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 8:06:10   
almondray
Jutrouser posted image ja se spremam za kontrolu, treba mi uputnica za antitijela i da vidim kakvo je stanje.
Sinoć me ništa nije bolilouser posted image ali sam negdje pročitala da treba piti dosta vode, a ja to izbjegavala zbog odlaženja na wc.

Milenijum
to je na tastaturi tipka, iznad entera, strelica koja pokazuje ulijevo.Ona vrati post na prethodnu stranu.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 9:26:29   
rose 87
jutro...kako su mi trudnice
ja sam u poslu pred Bajram,znate ono standardno,samo sto mi sad treba duplo vise vremena,u subotu sam radila sve kako sam navikla i dobro se osjecala do navecer kad me stomak poceo boliti i bebac se uzvrtio pravo,pa od tada sve polako,vise odmaram nego sto radim,bebica se javlja svaki dan redovno,sve je jaci i jaci,samo ga nekada osjetim bas ali bas nisko imam osjecaj da mi u ovu kost dole udara..

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 10:02:31   
Andy_Bec23
Jutro drage moje, jesam se 500 puta okrenula :-)

Ali otkako imam onu sipku na ruci ruka vise ne boli juhuuuuuuser posted image user posted image

vanchi88 draga ja joj ni nebi isla kad je takva da je 9 mjeseci skrivala i sad kad j rodila da skriva pa mislim strasno , tuzno umjesto da se vesele .....

almondray draga sretno na kontroli i mani se carskog ti ces se porodit u roku 2-3sata pazi sta ti kazem i nesekiraj se bebici skodis user posted image user posted image

rose87 evo i ja imam bolove jer sam u cetvrtak i petak previse radila i lutala pa sam 2 dana prelezala i sjedila kuci i evo nemam bolove hvala dragom Bogu , presretna sam user posted image Sad sre malo pdmori pa nastavi dalje, a udarci u 22 seedmici dole su sasvim ok ja mog jos uvjek osjetim dole uopce nije gore izgleda nisko nosim ....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 13:09:38   
vanchi88
cao zene
ja ispratila mm na posao pa reko da vidim sta ovdje ima
ja zandjih dana bebana osjecam bas nisko dole imam osjecaj da me nekad bas jako udari da mi dodje da se upiskim 29+4 sam danas
nikada ga jos nisam osjetila u rebra, kad legnem na bok osjetim malo iznad pupka ali vecinom je nize...dr nije bila zabrinuta radi toga ali nekad ja jesam jer jbg dzaba ne mozes da ne mislis o tome.. nize nosim to je sigurno jer vecina trbuha mi je tvrdja oko pupka i malo nize

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 13:44:03   
marinčii
hej zenice ,evo i mene da se prijavim,danas punih 30tjedana ..jos 10 i eto ga ..izgleda da ovo na kraju sve sporije ide il se meni to čini..
milenium baš mi dođe da tražim carski al onda opet kontam i tu se svašta može iskomplicirati pa odustanem,ako bebač i dalje ostane naopako okrenut onda ću sigurno tražiti a ovako ću ipak prirodno pa što mi Bog dadne..

almondsretno na kontroli,javi se kad dođeš
andy znači bolje si danas ,ajde super ,samo nemoj sad opet po starom da previše radiš pa da se to opet pokrene..
vanchii i mene moj zna udariti tako nisko da pomislim da ce taj tren ispasti doleuser posted image ,al ne bi rekla da nosim nisko to vjerovatno ovisi cim bebica udari i u kojem smo mi tada položaju,bar se ja tako tješim

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 13:53:34   
Andy_Bec23
Marinci nisam znala da tvoj jos lezi sa glavicom prema gore ... Moj savjet ako ostane tako onda carski...

Nego ja se okupala i stisnem sisu i pocne mi mljeko .. Sokirana sam .. To je kolostrum jel?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 13:57:00   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Marinci nisam znala da tvoj jos lezi sa glavicom prema gore ... Moj savjet ako ostane tako onda carski...

Nego ja se okupala i stisnem sisu i pocne mi mljeko .. Sokirana sam .. To je kolostrum jel?

Da na zadnjoj kontroli okrenut glavicom gore,a posljednje dvije bio glavicom dole ,vrtirepko mamin.

Što se tiče tog iscjetka to je kolostrum ,ne sekiraj se meni odavno curka.,,i u prvoj trudnoći mi je bilo isto

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:09:58   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Marinci nisam znala da tvoj jos lezi sa glavicom prema gore ... Moj savjet ako ostane tako onda carski...

Nego ja se okupala i stisnem sisu i pocne mi mljeko .. Sokirana sam .. To je kolostrum jel?

Da na zadnjoj kontroli okrenut glavicom gore,a posljednje dvije bio glavicom dole ,vrtirepko mamin.

Što se tiče tog iscjetka to je kolostrum ,ne sekiraj se meni odavno curka.,,i u prvoj trudnoći mi je bilo isto



Hej draga a dobro ako ostane tako lezat onda carski rez ... Inace moze i do zadnjeg dana da se okrene tako ds treba samo pozitivno razmisljat ...

Ja sam pisala mojoj doktorici za te bolove i sad mi je odgovorila da moram u bolnicu na kontrolu .. Pa nisam pametna danas nista nema sem sto mi stalno tvrd stomak i to vise puta u sat vremena... Hmm ja sam se okupala i sredila pratim stanje ak bude jos gore ode ja na kontrolu ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:23:47   
vanchi88
neda se zaspati uffff....nema druge nego da se ne mucim ustanem pa ako se da popodne odbiti san
ja sam jos danas s vama pa nemam interneta dok se ne preselimo a dok oni dodju prikljuciti ihaaa....nacekacu se....tako da znate unapred user posted image

ja samo imamo oko bradavice bijeloooo kao bubuljica bijela bas na bradavici ali ne curi mi nista.... s obzirom da sam ja prije trudnoce uzimala tablete koje sprecavaju visok prolaktin a doktor ga je par puta testirao i nije puno porastao u trudnoci mozda i zbog toga.....ko zna kakva ce mi produkcija mlijeka biti ali ne razmisljam o tome moram biti spremna da mozda necu imati dovoljno ali otom potom.
Almodray kakva antitijela? svakako javi
andi mila.....4 BH kontrakcije u manje od sat vremena (stvrdne se trba) nije ok...treba se javiti doktoru, cisto preventive radi...da te malo nadgledaju mozda je to sve zato sto tvoje dupe ne moze da miruje:)

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:30:31   
Andy_Bec23
Neni bas iz bradavice curi mlijeko.. Sad sam stavila watice i na vatici je zuto ;)

E sto se tice bh kontrakcija sta da kazem lezim cjeli dan danas pa neznam sto opet to dolazi ... A mali skace ko lud ;) a ja uzivam .. Haha samo ona mi je velikim slovima napisala ODMAH u bolnicu na ctg i da mi provjere grlic ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:32:44   
vanchi88
drugo je kad pises doktorici a drugo je dok neko zaviri dole i utvrdi sta i kako ..da li si bila pregledana vaginalno zadnjih puta?
ali BH se mogu desiti i kad je beba puno aktivna takodje


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:34:40   
vanchi88
marinciii
ti usla u 8 mj user posted image user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:51:49   
marinčii
andy draga 6 bh kontrakcija u sat vremena nijeok,mozda da odeš ipak na pregled,što je sigurno je sigurno,a abd bit ce to sve ok..

vanchii ja ti vala nikako da skontam kojim tjednom se ulazi u koji mjesec,svugdje drugacije piše ,al eto ti me obradova znači ja ušla u 8 user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:57:10   
vanchi88
hhaha punih 7 i usla si u 8:) ubrzo smo i mi tu user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 14:59:31   
vanchi88
ajme kako mene uhvate vrucineeeeeeeee preznojim se u sekundiiii

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 15:01:49   
Andy_Bec23
Pa zadnji put sam bila prije 7 dana na uzv i sve je bilo ok a mjerila mi grlic u pretprosli petak bio preko 4 cm ...

Mi jos malo pa ulazimo u 7 mjesec juhuuu

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 15:04:23   
Andy_Bec23
Marinci


28+0-31+6 = 7 mjesec
32+0-35+6= 8 mjesec
36+0-39+6 = 9 mjesec


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 15:04:41   
marinčii
andy ma sve ce to biti ok,jednostavno možda imaš jače te lažne trudove koji te samo sekiraju a ustvari ne dovode do otvaranja ,al eto bolje odi provjeri da si mirna..
vanchii pa super ,baš jutros kukam kako mi ovaj zadnji trimestar ide nekako sporije

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 15:07:20   
vanchi88
ako mi jos jednom RINGERAJA posalje email da je neko odgovorio na temu, iskljucujem se user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 15:08:48   
Andy_Bec23
Vanci postavke pa iskljuci to ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 16:07:26   
almondray
Evo mene...
Bila na kontroli ....hm pregled me opet bolio, vaginalni.I još kako ja uzmičem ona tako gura prste i govori nije mi jasno šta te ima bolit , ne diram tebe nego bebuuser posted image
Otvorena prst, beba visoko,dobila 1kg za 26 dana a prošli put bila zatvorena a beba niskouser posted image
Kažem joj za bolove u leđima, ona meni-lezi.Reko kad ležim boli,kaže-hodaj ondauser posted image i ja sam se porodila u 35-tom tj.... čudna neka dr.user posted image

Antitjela vadim zato što rah rh- , a mm rh+ .

Andy kad je već reklada odeš , idi pa bolje provjerit.

A to za email od rr , prije nego postaš isključi ono da te obavjeste kada neko odgovori.

Marinči biće ti bolje nego prvi put, sigurno.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 16:12:50   
almondray
Jel neko zna šta je sa Ilhane?Ona se nije duuugo javila.
I kako je Ishina beba?I od one forumašice što je rodila dvije blizanke?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 16:13:39   
vanchi88
o jesi primala inekcije ?
ahaha koja ludaca od DR ti jedno ona deseto. Sva sreca pa ti se blizi kraj trudnoce hoce te ona poroditi ili to je kao i ovdje - ko je dezurni poradja?
nije strasno biti otvorena 1 prst, priblizavas se jos malo...

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 16:18:03   
marinčii
ALMOMD e vala ta doktorica je bas cudna ,cuj ne diram tebe nego bebu pa kako je zena dobavi kad je roliko visoko .,vala ta izgleda nema pojma sta govori.Koliko tebi ima do 9 mjeseca?ja sam cijeli deveti bila otvorena prst da bi se na kraju otvorila na jedvite jade uz drip

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
29.9.2014 16:18:07   
vanchi88
nemam ja pojma...ilhane dugo nema, pisala je prije mjesec i vise ali sad u zadnje vrijeme nema
izgleda smo mi postaje svakodnevne hehe
meni sad drugarica rece, u jednoj robnoj kuci u njihovom katalogu ima krevetac za prodaju, umjesto $299 on je napisan kao $99. njihova stamparska greska........ do okt 2 prodavace po toj cijeni jer je njihova greska, Valjalo bi se to vidjeti

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *