|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bijela udubina na glavi na kojoj ne raste kosa
3.10.2014 21:55:24   
yasemin
pozdrav svima
moj stariji sin ima 2 godine i tri mjeseca na tjemenom djelu glava ima udubinu bijele boje na kojoj kosa ne raste , velicine je otprilike zrna graha i blago je udubljena , doktori mi nisu mofli objasniti šta je u pitanju , pa vas pitam da li neko ima slicno iskustvo?
unaprijed se cizvinjavam moderatorima ako ima slična tema

< Poruku je uredio yasemin -- 3.10.2014 21:56:11 >


_____________________________

yasemin
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste...
3.10.2014 22:11:13   
Mya_81 RR
Yasemin, zao mi je sto nisam od neke pomoci. Stvarno ne znam sta bi to moglo biti. Nadam se da ce se javiti neko ko ima nekog iskustva oko toga.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste...
4.10.2014 22:33:17   
yasemin

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Yasemin, zao mi je sto nisam od neke pomoci. Stvarno ne znam sta bi to moglo biti. Nadam se da ce se javiti neko ko ima nekog iskustva oko toga.

hvala na podršci Mya_81 RR

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste...
4.10.2014 23:10:16   
veeseelaa
da nije u pitanu alopecia areta?

opadanje kose u krugovima??? samo udubljenje me malo zbunjuje

jesi li išla vidjeti dal su folikule kose ok?? mislim ako jesu kosa će narasti?

treba se dijete pregledati od do, da nije kakva upala u pitanju pa je uzrokovala opadanje kose?

ne postoji šansa da se negdje možda udario?

ja sam se kao dijete udarila u glavu i tu mi je skroz opala kosa i nikad nije više narasla



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste...
6.10.2014 23:23:35   
yasemin
veeseelaa
mislim da nije to ima mala udubina i bijelo je koza kosa ne raste doktori kazu sve ok ali menije i dalje cudno , doktor koji je radi carski kaze ništa je to
posteljica je bila sprijeda pa sumljam da mu je nešto strgano, tu bijelu udubinu ima od rođenja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da nije u pitanu alopecia areta?

opadanje kose u krugovima??? samo udubljenje me malo zbunjuje

jesi li išla vidjeti dal su folikule kose ok?? mislim ako jesu kosa će narasti?

treba se dijete pregledati od do, da nije kakva upala u pitanju pa je uzrokovala opadanje kose?

ne postoji šansa da se negdje možda udario?

ja sam se kao dijete udarila u glavu i tu mi je skroz opala kosa i nikad nije više narasla





_____________________________

yasemin

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste...
6.10.2014 23:29:36   
bebaa
yasemin...moja drugarica je imala isti problem sa svojom ćerkicom...od rođenja..nisu znali šta je...kako je malena rasla tako se taj krug širio....i čekali su da napuni 5 god i radili u privatnoj klinici presađivanje kose....odlično obavljeno.....user posted image
ni ona nikad nije imala nikakvih smetnji,problema,ili bilo šta loše...jednostavno tako glatko,izrazito bjelo....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bijela udubina na glavi na kojoj ne raste...
8.10.2014 0:44:29   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: yasemin

pozdrav svima
moj stariji sin ima 2 godine i tri mjeseca na tjemenom djelu glava ima udubinu bijele boje na kojoj kosa ne raste , velicine je otprilike zrna graha i blago je udubljena , doktori mi nisu mofli objasniti šta je u pitanju , pa vas pitam da li neko ima slicno iskustvo?
unaprijed se cizvinjavam moderatorima ako ima slična tema


Ja imama, na tri mjesta.
Moja S. na jednom i nadam se da ce tako ostati.
Naime, ja sam imala kao dijete u tim dijelovima jake udarce u glavu, koza je poderana i tu nikad vise nije nikla kosa.
Kod moje S. je isti slucaj.
Ali znaci, to nije po rodjenju, nego steceno - udarcima.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *