|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.2.2014 13:05:47   
hibiskus
Drage moje, iscitala sam vaše postove, ali moj strah nije ništa minuo. Trenutno sam u 38.sedmici i svaki čas očekujem bebicu. Prvo, imam strah da neću znati prepoznati kada je porod počeo, pošto sam prvorotka, a zadnjih dana imam češće lažne kontrakcije, a drugo strah me koji će me dr. "potrefiti" u bolnici kada dođe vrijeme. Cijelu trudnoću mi privatno vodi dr. Gvozdenovic i jako sam zadovoljna sa njim, ali znam da su jako male šanse da taj dan bude na smjeni. Imam puno povjerenje u njega. Ne bih se nimalo bunila ni da bude dr. Sestic, jer iz iskustva znam da je njezan i prijatan. Primio me u bolnici kada sam imala sukrvav iscjedak zbog promjene položaja bebe bez uputnice, kada je bio dezurni i umirio me i rekao da se brinem bez razloga. A za druge nisam sigurna. ..
Jedna stvar mi nije jasna. Naime, daje li se "mustuluk" po dolasku u predradaonu ili kada sve bude gotovo? Ako se da prije, ne mora značiti da će te taj dr i poroditi, a ako se da poslije, neće te imati ko "pripaziti".
Sve slabije spavam od opterecenosti... Ima li ko da me umiri? Hvala unaprijed

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.2.2014 13:21:55   
niki83
Ja sam evo pred sami termin.. I ne razmisljam vise o doktorima i drugom osoblju! user posted image
Molim Boga dragog da mi pomogne, i da rodim zivu i zdravu bebicu..jer sve je svakako u njegovim rukama!!
A za ostalo se ne opterecujem.. Savjetujem ti da se opustis user posted image i uzivas u posljednjim danima trudnoce! Misli samo pozitivno, ne razmisljaj o tim mustulucima i sl..jer ja sam se posljednji mjesec dana uvjerila da gore postoje ljudi, koji humano odradjuju svoj posao! Znali te ili ne, jako su prijatni. Sretno user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu hibiskus)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.2.2014 13:22:39   
malena27 RR
hibiskus, najbitnije je da shvatis da ne poradja dr., nego babica user posted image
dr. bude prisutan, ali reaguje samo u slucaju ako bi krenulo nesto po zlu... on onako stoji kraj tebe, pomogne da se pritisne stomak i hrabri te...
nisi duzna nikome nista da platis, a mustuluk je najbolji kad se pocas_te sestre i dr. tortom i sokovima...


< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.2.2014 13:24:08 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu hibiskus)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ginekolozi u Zenici
28.2.2014 16:15:12   
hibiskus
Hvala vam sto ste me smirile i ohrabrile. Uzdam se u dragog Boga da mi olakša i da bebica bude živa i zdrava, to je najbitnije. Pokusacu da uživam u ovim zadnjim danima. Hvala još jednom i sretno i vama da uz Boziju pomoć rodimo naše bebice.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ginekolozi u Zenici
26.3.2014 11:32:19   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: SelmaC

Drage moje

nova sam na Ringeraji :)

U braku sam 2,5 godine i pokusavamo zatrudniti medjutim nesto nam se ne da :(
Do sada smo isli kod dr Ribića, pa me zanima i neko drugo mišljenje međutim ne znamo koga bi izabrali, prijedlog molim Vas :*


IZVORNA PORUKA: dandi84

Jesi uradila sve pretrage? Imate li neki konkretan problem? Jesi koristila stimulaciju neku?




IZVORNA PORUKA: SelmaC

Uradila sam ginekoloske hormone i suprug je uradio spermogram, i sada trebam sa tim nalazima da idem na pregled,
a htjela bih i neko novo misljenje, do sada neki konkretan problem nije bio doktor nam je rekao prije godinu kao sta hocete tek ste u brak usli :/ ali eto vec vrijeme prolazi ja imam 31 godinu.



IZVORNA PORUKA: dandi84

Ja sam kod Ajanovica I mi smo bebu cekali 14 mjeseci. Njega ti toplo preporucujem a svakako imas dobrih ginekologa I u Sa. Malo prelistaj forum I informisi se. Nakon dvije I po godine vrijeme je da krenete u borbuuser posted image . Srecno I sto prije da ugledas user posted image




IZVORNA PORUKA: SelmaC

Hvala Vam puno...u borbu smo definitivno krenuli aBd bude i beba :)



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu hibiskus)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.5.2014 21:57:34   
Rozeck
Da li je neka od vas imala iskustva sa ginekologinjom Handanagic , poliklinika "Zdravlje" (Metalurg) ? Danas sam isla na prvi pregled jer niko drugi nije bio slobodan i skroz mi je bila ok ali ne vidim da je iko pisao o njoj niti da li radi i u KBZ ? lP

(odgovor članu hibiskus)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ginekolozi u Zenici
6.5.2014 22:40:21   
malen@89
Na ovoj temi smo uglavnom pisali o doktorima koji privatno imaju ordinacije,a uporedo rade i u bolnici.
Ona je samo u poliklinici.Ja licno nemam nikakvo iskustvo s njom,al nadam se da ce se javiti i trudnice koje je ona vodila.

(odgovor članu Rozeck)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 19:12:10   
Rozeck
Hvala Vama u svakom slucaju, a eto cekat cemo da vidimo da li je jos neko isao njoj . lp

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 19:14:04   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Rozeck

Hvala Vama u svakom slucaju, a eto cekat cemo da vidimo da li je jos neko isao njoj . lp

A ja da budem iskrena nisam ni cula za nju..Opet ti znas najbolje sta ces i kako ces...Ako nisi bas sigurna u njenu strucnost idi kod nekog drugog, svakako plaćaš preglede.user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Rozeck)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 20:15:08   
malen@89
Mislim da se u pk neplacaju pregledi,al ja sam jednom otisla po uputnice za bris i nebi vise nikad,prvo sto sam cijeli dan izgubila,drugo neljubazni su do bola,a mislim da se neposvete ni upola pacijentu koliko bi trebali.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 21:29:00   
Rozeck
Da, neljubazni su osim ako neko ne urgira za tebe pa te malo "pripaze"... Opet cu vjerovatno otici njoj, nije nestrucna djeluje jakooo normalno, opusteno nego eto malo ko zna za nju a ocito ne radi ni u bolnici. Onda, akobogda, prebacujem se u KBZ jer ionako MORAM :/

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 21:39:19   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Rozeck

Da, neljubazni su osim ako neko ne urgira za tebe pa te malo "pripaze"... Opet cu vjerovatno otici njoj, nije nestrucna djeluje jakooo normalno, opusteno nego eto malo ko zna za nju a ocito ne radi ni u bolnici. Onda, akobogda, prebacujem se u KBZ jer ionako MORAM :/

Pa onda opusteno idi njoj. Meni to nema veze gdje ko radi, bitno je koliko zna svoj posao I kakav pristup ima.
Ja sam bila I kod Sestica kad mi je ustanovljen missed ab., Bojan mi radio dvije kiretaze al Ajanovica ne bih ni za sta mjenjala uz svo duzno postovanje svih doktora. U potpunosti mu vjerujrm I u njega I u njegovo znanje.
A 19.5 odoh u polikliniku kod Parganlije ili tako nekako se preziva na UZV I da otvorim trudnicku knjizicu da bih mogla da idem u skolu za trudnice. user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Rozeck)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 21:54:50   
malen@89

IZVORNA PORUKA: Rozeck

Da, neljubazni su osim ako neko ne urgira za tebe pa te malo "pripaze"... Opet cu vjerovatno otici njoj, nije nestrucna djeluje jakooo normalno, opusteno nego eto malo ko zna za nju a ocito ne radi ni u bolnici. Onda, akobogda, prebacujem se u KBZ jer ionako MORAM :/

Ja mislim da to neide bas tako,kod nas u zenici imas izbor ili poliklinika ili privatno da vodis trudnocu,osim ako ti ili neko tvoj nepoznaje nekog od dr.iz kbz pa da te primi da dolazis gore,al to regularnim putem nemoze.U kbz ides nedaj boze kakvih komplikacija na cuvanje trudnoce,i abd na porod.

(odgovor članu Rozeck)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 21:58:53   
dandi84

IZVORNA PORUKA: malen@89


IZVORNA PORUKA: Rozeck

Da, neljubazni su osim ako neko ne urgira za tebe pa te malo "pripaze"... Opet cu vjerovatno otici njoj, nije nestrucna djeluje jakooo normalno, opusteno nego eto malo ko zna za nju a ocito ne radi ni u bolnici. Onda, akobogda, prebacujem se u KBZ jer ionako MORAM :/

Ja mislim da to neide bas tako,kod nas u zenici imas izbor ili poliklinika ili privatno da vodis trudnocu,osim ako ti ili neko tvoj nepoznaje nekog od dr.iz kbz pa da te primi da dolazis gore,al to regularnim putem nemoze.U kbz ides nedaj boze kakvih komplikacija na cuvanje trudnoce,i abd na porod.

Tako je user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 22:00:51   
malen@89
Dandi a gdje se ide u skolu za trudnice,i u kojem mj.trudnoce se krece,joj i ja bi isla al mi se neda u pk,mojoj rodici nisu htjeli otvoriti bolovanje bez da je vaginalno pregleda a 6mj bila trudna plus je dr.napala sto je tek sad dosla.
Ja bi otisla kad bi znala da ce mi samo uzv uraditi,kako si se ti narucila?

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 22:20:19   
dandi84

IZVORNA PORUKA: malen@89

Dandi a gdje se ide u skolu za trudnice,i u kojem mj.trudnoce se krece,joj i ja bi isla al mi se neda u pk,mojoj rodici nisu htjeli otvoriti bolovanje bez da je vaginalno pregleda a 6mj bila trudna plus je dr.napala sto je tek sad dosla.
Ja bi otisla kad bi znala da ce mi samo uzv uraditi,kako si se ti narucila?

Ide se u poliklinici u prizemlju imaju prostorije I patronazne drze casove. Moja kuma isla I jaaaako su korisne te vjezbe. Rade se vjezbe disanja za porod I savjetovanje za dojenje I sve sto se prvih dana oko bebe tice. A mozes krenuti cim udjes u 7-mi mjesec.
Nista ja otisla prosle sedmice da otvorim karton. Bio ponedeljak. Parganlija taj radio. I fino mu kazem hocu tu knjizicu. Kaze mi moram te prvo UZV pregledati. Reko ja sam bila u petak na kontroli. Kao ok dodji onda 19.5 prije podne, uradicemo UZV I otvoricu ti knjizicu. Ok je ovaj doktor. Od njega mi ne zavisi bolovanje niti cu ici na preglede kod njega. Idem Ajanovicu u KBZ I on mi produzava bolovanje I vodi mi trudnocu. Vaginalno me nece pregledati ovaj u poliklinici jer I da hoce ja necu tako da cu taj UZV iskoristiti samo zbog te knjizice I skole.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 22:47:00   
Rozeck
:) Ja sam tek u petoj sedmici i prvi put sam trudna tako da oprostite mi moje neznanje rado cu uciti od vas- eto ja uopce nisam znala da sve vrijeme trudnoce mozes ici samo privatno ..kao sto rekoh jos ne razumijem ni da sam trudna :) Hvala vam !

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ginekolozi u Zenici
7.5.2014 22:51:19   
malen@89
Sad si me ohrabrila da i ja odem otvoriti trudnicku knjizicu svakako nije lose ni kasnije zbog uputnice.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ginekolozi u Zenici
8.5.2014 13:59:25   
dandi84

IZVORNA PORUKA: malen@89

Sad si me ohrabrila da i ja odem otvoriti trudnicku knjizicu svakako nije lose ni kasnije zbog uputnice.


ABd radices CTG u poliklinici svaki dan kad dodje vrijeme za to. Dole dolazeee. Bilo ih je puno cekaju na CTG.Sve u 9-tom mjesecu. Otvori knjizicu pa da idemo u skolicuuser posted image I pripremamo se da docekamo svoje mrvice.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ginekolozi u Zenici
9.5.2014 18:58:59   
pepika
Cure ja krecem u tu skolu sad u srijedu aBd,prenjet cu vam iskustva. U sedmom sam mjesecu trudnoce. Uopste ne treba trudnicka knjizica. Ja sam odma sestri rekla da nemam trudnicku knjizicu na sto mi je ona odgovorila da njoj knjizica ni ne treba, da moze doc ko god hoce. Tako da znate...da su trazili knjizicu ja ne bi ni isla gore da je otvorim. Sta cu je sad otvarat jos malo pa cu se i porodit aBd.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ginekolozi u Zenici
9.5.2014 23:51:45   
dandi84

IZVORNA PORUKA: pepika

Cure ja krecem u tu skolu sad u srijedu aBd,prenjet cu vam iskustva. U sedmom sam mjesecu trudnoce. Uopste ne treba trudnicka knjizica. Ja sam odma sestri rekla da nemam trudnicku knjizicu na sto mi je ona odgovorila da njoj knjizica ni ne treba, da moze doc ko god hoce. Tako da znate...da su trazili knjizicu ja ne bi ni isla gore da je otvorim. Sta cu je sad otvarat jos malo pa cu se i porodit aBd.

E jedva cekamo da cujemo iskustva. Meni se najvise ide radi casova oko dojenja I radi druzenja. Bas me zanima kako ce biti. Ocekujemo iskustva. Gdje si se prijavila? Kako to ide oko prijavljivanja I sta se treba ponijeti?user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ginekolozi u Zenici
15.5.2014 12:43:37   
pepika
Isli smo u skolu i bilo je superuser posted image zadovoljna sam,moze se dosta toga naucit. Otprilike se krene u 7 mj. trudnoce da se moze sve stic,jer traje 6 sedmica jednom sedmicno po sat i po. Dandi odes samo dole malo prije da te upisu,pitaju kad ti je termin i onda ti reknu kad ces doc. Poneses samo papuce.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ginekolozi u Zenici
15.5.2014 14:36:33   
dandi84

IZVORNA PORUKA: pepika

Isli smo u skolu i bilo je superuser posted image zadovoljna sam,moze se dosta toga naucit. Otprilike se krene u 7 mj. trudnoce da se moze sve stic,jer traje 6 sedmica jednom sedmicno po sat i po. Dandi odes samo dole malo prije da te upisu,pitaju kad ti je termin i onda ti reknu kad ces doc. Poneses samo papuce.

Joj drago mi je da si zadovoljna. I ja jedva cekam da krenem na casove. 19.5 idem na uzv u polikliniku da otvorim trudnicku knjizicu pa cu pravo sici dole da se prijavim. Sve debelice koje su isle bile su zadovoljne. user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ginekolozi u Zenici
8.10.2014 5:50:58   
BebeLina
Ne mogu pisati o svakom ginekologu pojedinacno, a mnogo sam ih obisla i stekla neko misljenje o njima. Ali želim reci da je dr. Mehmedović Sejo (joj, mozda nisam potrefila prezime) u poliklinici najodvratniji doktor koji postoji na planeti zemlji. Znaci, uzas i horor. Nekoliko puta me primio Parganlija, ali sam skontala da je skroz senilan (po 5 puta tokom pregleda me pita koje sam godiste.. dakle, na istom pregledu zaredom pita za godiste), ali ovog brku Seju niko po gluposti ne moze prestici. Na pocetku ove trudnoce ustanovio mi je cistu na jajniku i ustao da plese dok m ije to saopstavao (znam da ne vjerujete). Opet sam mu otisla, jer kazu da je zaista dobar doktor, ali skoro je pao u nesvijst od soka kad je skontao da cu zadrzati bebu. Kao eto zbog te VODENE ciste savjetuje mi da abortiram... Ja sam danas 36. sedmica...

Od tri trudnoce, dvije idem privatno kod Granica i zadovoljna sam... U polikliniku sam otisla dva puta u ovoj trudnoci, i to samo zbog knjizice. Za koji dan aBd ulazim u deveti tako da cus vakako morati otici po uputnicu...

I da, sto se tice skole za trudnice. Imam zelju da idem (iako sam vec malo zakasnila :) ) i otisla sam u polikliniku da se raspitam za to. Na odjelu za trudnice mi rece teta za salterom da prije nego se upisem u skolu moram odci na pregled kod doktora. Posto necu da idem njima na pregled, nisam ni pocela sa skolom. Kasnije sam saznala da to uopce nehoda tako, nego da trebas otici u prizemlje poliklinike i prijaviti se, bez obzira gdje vodis trudnocu... Nazvat cu ih i upisati se - vrlo jednostavno...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ginekolozi u Zenici
9.10.2014 10:52:51   
niki83

IZVORNA PORUKA: BebeLina

Ne mogu pisati o svakom ginekologu pojedinacno, a mnogo sam ih obisla i stekla neko misljenje o njima. Ali želim reci da je dr. Mehmedović Sejo (joj, mozda nisam potrefila prezime) u poliklinici najodvratniji doktor koji postoji na planeti zemlji. Znaci, uzas i horor. Nekoliko puta me primio Parganlija, ali sam skontala da je skroz senilan (po 5 puta tokom pregleda me pita koje sam godiste.. dakle, na istom pregledu zaredom pita za godiste), ali ovog brku Seju niko po gluposti ne moze prestici. Na pocetku ove trudnoce ustanovio mi je cistu na jajniku i ustao da plese dok m ije to saopstavao (znam da ne vjerujete). Opet sam mu otisla, jer kazu da je zaista dobar doktor, ali skoro je pao u nesvijst od soka kad je skontao da cu zadrzati bebu. Kao eto zbog te VODENE ciste savjetuje mi da abortiram... Ja sam danas 36. sedmica...

Od tri trudnoce, dvije idem privatno kod Granica i zadovoljna sam... U polikliniku sam otisla dva puta u ovoj trudnoci, i to samo zbog knjizice. Za koji dan aBd ulazim u deveti tako da cus vakako morati otici po uputnicu...

I da, sto se tice skole za trudnice. Imam zelju da idem (iako sam vec malo zakasnila :) ) i otisla sam u polikliniku da se raspitam za to. Na odjelu za trudnice mi rece teta za salterom da prije nego se upisem u skolu moram odci na pregled kod doktora. Posto necu da idem njima na pregled, nisam ni pocela sa skolom. Kasnije sam saznala da to uopce nehoda tako, nego da trebas otici u prizemlje poliklinike i prijaviti se, bez obzira gdje vodis trudnocu... Nazvat cu ih i upisati se - vrlo jednostavno...


Nazalost vjerujemo..
Nego sretno da bude do kraja aBd, sve najbolje ti zelimo! user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *