|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtoglavica
9.9.2012 16:33:10   
mo girl
ma meni muka od totheme ne mogu je nikako pa sam ti sad napravila sebi sok od crvenog grozdja kazu da je dobar pa cu ga piti da vidim.ma neznam sta da ti kazem moje vrtoglavice su neistrazeno podrucje da ne kazem dosjei x

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vrtoglavica
9.9.2012 19:14:58   
amra_sa
Eh i moje su onda, jer ne znam tačno uzrok.Kad počnem čitati od vrtoglavicama i od čega sve nastaju dodatno mi se zamanta. Stvarno nije ni dr-ima lako ponekad postaviti tačnu dijagnozu.
TOTHEMA jeste teška za želudac, mene peče i pomalo boli želudac kad je pijem, ukus mi je bljak, začepim nos i popijem.
Taj sok od grožđa je super, ja sam jedno vrijeme pila cijeđeni sok od cvekle,mrkve i jabuke. On je dobar za krvnu sliku, i imunitet.
Maloprije sam razmišljala, dok sam bila trudna nekad na početku trudnoće i ja sam ipak imala neke blaže vrtoglavice, i mučnine, ali najviše od svega mi se spavalo...Ma to je trajalo možda i dva mjeseca tako.Samo to je bio "mačji kašalj" u odnosu na ove vrtoglavice što ih sad osjećam.
A za željezo sam pila i tablete/kapsule HEFEROL.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vrtoglavica
30.11.2012 14:23:27   
mo girl
opet ja sa svojim vrtoglavicama glupimuser posted image ima jedno 20dana se pocele javljati nekako cudno kao neki pritisak u ocima pa cas ih ima cas nema,pa me ljulja neznam vise sta da radim.isla doktoru tlak ok,zeljezo ok uglavnom sve super al meni nije dobro ,ako iko poludi u trudnoci to cu biti ja.
sad sam u 31 sedmici pa negdje procitam kao da je to normalno pa me to kao malo utjesi neznam ni sama.ako jos iko tako dozivlajva daj utjesite me.ah i jos neka me nervoza spucala boze sacuvaj sve mi smeta kao da em hormoni pucaju zestoko

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vrtoglavica
28.3.2013 15:23:29   
amra_sa
Da se ponovo tuspasim na ovoj temi user posted image Jutros ustanem i vidim nije mi dobro, na poslu nisam mogla glave dići kako treba a da mi se ne zamanta. Došla kući i osjećam neki pritisak u potiljku, i negdje u glavi spava mi se užasno. Molim Boga da mi muž dođe čim prije. Kontam da nije od ovog vremena ili me je negdje lagano propuh maznuo. user posted image Najgore mi je kad legnem pa kad moram ustati.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 13:37:44   
tratinčicaa
Ja jutros zaglavih zbog vrtoglavice na KUM-u user posted image Nikad do sada je nisam imala...e jel do vremena ili do nečeg drugog ko će znati, meni uglavnom rekoše od niskog pritiska, dobila infuziju, neku inekciju i odležala tu dobra 2h i kući. Zanima me kako ste izlazile na kraj s ovom užasnom nelagodom?!

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 14:46:42   
amra_sa
Kako si sada, jel bolje nakon infuzije ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 14:53:50   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Kako si sada, jel bolje nakon infuzije ...

Mahh ležim još....onako , poprilično jeste, samo sam iscrpljena...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 14:54:32   
amra_sa
Samo ne paniči, od panike su još gore ... Mogu biti od vremena, pritiska, stresa, anemije, čestih proljeva, propuha, upale uha, kralježenice i još mnogo ,mnogo razloga ...
Moj ti je savjet da odradiš par masaža, masaže su čudo za organizam, jedi puno organski uzgojenog svježeg voća i povrća i ne sekiraj se ...
Vrtoglavice su užasane dok traju, imaš osjećaj da ti sve izmiče kontroli ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 14:56:21   
amra_sa
Jesi li povraćala ... Normalno je da se osjećaš iscrpljeno dok vrtoglavice traju i neko vrijeme poslije vrtoglavca ... Ja nisam mogla do wc - a sama od vrtoglavica ....

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 15:02:40   
tinkivinki
ja sam imala vrtoglavice zbog vratne kičme,koje je bilo uzrokovano sjedećim radnim mjestom i položajem pri radu.fizikalna terapija mi je dosta pomogla i naravno od kako ne radim taj posao nemam ni vrtoglavicu.to mi je rekao i fizijatar,da dok god radim taj posao imaću problema

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vrtoglavica
9.6.2013 15:57:47   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Jesi li povraćala ... Normalno je da se osjećaš iscrpljeno dok vrtoglavice traju i neko vrijeme poslije vrtoglavca ... Ja nisam mogla do wc - a sama od vrtoglavica ....

Nisam draga povraćala,aa ovo ostaaalo što si navela sve mi je ovako. user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vrtoglavica
18.7.2013 9:45:22   
amarko
Pozz! Ja sam u dvanaestoj sedmici trudnoce i cini mi se da me mucnine prate od samog pocetka trudnoce,a u zadnje vrijeme su jako intezivne...u zadnjih sedam dana imam i vrtoglavice koje se javljaju dva do tri puta na dan i nakon njih nisam sposobna hodati vec prelezim citav dan...danas sam radila krvnu sliku,pa cemo vidjeti sta dalje...umorna,iscrpljena konstantno...prvu trudnocu sam prosla bez ikakvih tegoba....sve je nekako podnosljivo,samo me te vrtoglavice jako plase...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *