|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mace
21.8.2014 13:53:58   
Mushu
Cao djevojke. Da li je ijedna od vas imala macu u trudnoci ili dok je beba bila mala? Ja imam tri i ne zelim da ih se rijesim i svi nam stvaraju uzasan pritisak. Pomazite plizzuser posted image

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mace
21.8.2014 13:57:28   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Mushu

Cao djevojke. Da li je ijedna od vas imala macu u trudnoci ili dok je beba bila mala? Ja imam tri i ne zelim da ih se rijesim i svi nam stvaraju uzasan pritisak. Pomazite plizzuser posted image

ja stvarno neznam za trudnocu i mace...malo proguglaj pa vidi.Mislim da ne bih trebalo smetati ali opet neznam...sretno sta god da odlucis

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mace
21.8.2014 14:23:09   
salmana
Ja sam imala mace I prije I tokom trudnoce I poslije, nakon sto sam radila testove (skroz drugim povodom zbog neke zarazne bolesti koja je mogla doci iz vrtica tokom moje druge trudnoce) pokazalo mi je da sam negativna na toksoplazmozu a cijeli zivot sam provela sam macama kucnim, vanjskim, bolesnim I zdravim :) tako da ne vidim razlog da se rijesis svojih maca pod uslovom da su ciste, zdrave, vakcinisane, kucne mace, stvarno nemas razloga za brigu.

Mozda je pozeljno izbjegavati mijenjanje pijeska ako zelis neku predostroznost ali to je sve. Nase su mace bile odusevljene I nasim bebama koje su pristizale u kucu a prvi put smo cak ja I moja maca u isto vrijeme imale bebicu :)

I zasto dozvoljavas uopste da ti neko drugi vrsi pritisak vezano za tvoj zivot, meni niko (neargumentovano) ne bi mogao tako nesto predloziti, a da se ne daj Boze desilo da mi je neko dijete alergicno na maciju dlaku, pa zna se ko bi isao iz kuce, to bi ipak bila visa sila :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mace
21.8.2014 14:54:21   
Mushu
Meni ne pada na pamet da ih dajem. Radila sam i ja nalaz i negativan je. Mace redovno vakcinsem. Ali eto,prva svekrva je pocela kukati kako cu s dlakama. Kad bebica pocne da puze,pa stavlja sve u usta.. meni je jedini problem spavanje jer sve tri spavaju na meni. Sinoc sam zatvorila vrata od sobdm ali to je muzika bila satima. Na kraju sam otvorila jer hoce srce da mi pukne. Pa valjda nece nista biti ako mi slucajno predje preko stomaka

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mace
27.12.2014 23:13:07   
muaaa
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mace
27.12.2014 23:14:08   
muaaa
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mace
27.12.2014 23:17:51   
lady_bubamara
Aaaaa predivan je muaa. Ovakvog želim i ja, jednog dana user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mace
27.12.2014 23:19:50   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Mushu

Cao djevojke. Da li je ijedna od vas imala macu u trudnoci ili dok je beba bila mala? Ja imam tri i ne zelim da ih se rijesim i svi nam stvaraju uzasan pritisak. Pomazite plizzuser posted image


Imala sam ja u trudnoći 4 , s tim da su 3 bile u dvorištu a samo jedna sa nama u kući, i nikad nikakvih problema

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mace
27.12.2014 23:24:05   
muaaa

IZVORNA PORUKA: lady_bubamara

Aaaaa predivan je muaa. Ovakvog želim i ja, jednog dana user posted image

da smo znali da je ovako divno imati,davno bismo nabavili....radost pravauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mace
27.12.2014 23:32:33   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: lady_bubamara

Aaaaa predivan je muaa. Ovakvog želim i ja, jednog dana user posted image

da smo znali da je ovako divno imati,davno bismo nabavili....radost pravauser posted image



e sad, valjda se neću prosuti, a je li ovo persijska maca ?

Mi smo dosad imali samo one obične, dvorišne, kontaš me valjda user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mace
27.12.2014 23:46:18   
muaaa

IZVORNA PORUKA: lady_bubamara


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: lady_bubamara

Aaaaa predivan je muaa. Ovakvog želim i ja, jednog dana user posted image

da smo znali da je ovako divno imati,davno bismo nabavili....radost pravauser posted image



e sad, valjda se neću prosuti, a je li ovo persijska maca ?

Mi smo dosad imali samo one obične, dvorišne, kontaš me valjda user posted image

jest,persijska...i one su dugodlake....a imas i ovih dugodlakih nekoliko vrsta .Angora,Turska i msm da jos ima

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mace
28.12.2014 19:58:44   
Visnja RR
kako je divna user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Mace
11.1.2015 20:03:33   
gagala
samo da se utefterimo

da imam web kmeru da vidite kako moja maci sjedi u krilu dok kuckam hahahahahahahhaha

crna sa bijelim šapicama mješanka, trenutno joj ispadaju mliječni zubići pa je nervozna, a i februar je blizu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Mace
11.1.2015 20:05:07   
gagala

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Mushu

Cao djevojke. Da li je ijedna od vas imala macu u trudnoci ili dok je beba bila mala? Ja imam tri i ne zelim da ih se rijesim i svi nam stvaraju uzasan pritisak. Pomazite plizzuser posted image

ja stvarno neznam za trudnocu i mace...malo proguglaj pa vidi.Mislim da ne bih trebalo smetati ali opet neznam...sretno sta god da odlucis


danas sam čitala na ovu temu - nije problem ako se pravilno održava higijena .....dosta o tome ima na hrvatskim portalima, a odgovoraju i veterinari i ginekolozi

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Mace
11.1.2015 20:37:00   
mala curica

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image



Prelijepa maca,volim ta mala cupava stvorenja user posted image user posted image user posted image user posted image
Voljela bi jednog dana da imam ovakvu macu,sada u trudnoci se ne smijem usuditiuser posted image


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Mace
2.2.2015 12:13:48   
gagala
Evo društvo, ovo je Maci ..... doduše od ljetos, sada je malo veća user posted image


user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Mace
2.2.2015 12:16:55   
gagala
user posted image

user posted image ev' bolja fotka

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Mace
4.2.2015 10:16:53   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: gagala

user posted image

user posted image ev' bolja fotka

Preslatka je user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Mace
8.2.2015 12:13:29   
Mya_81 RR
http://www.boredpanda.com/hairy-cat-death-stare-atchoum/

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Mace
8.2.2015 12:47:46   
mama2009
mm i D vrse pritisak na mene da kupimo macu, imala sam i psa i mavu, meni je gori stres od svega kad dodje kraj, nikad necu zaboraviti taj petiod
pas je ostao kod mame kad sam se udala, a dosla u kucu s macom, oboje su umrli u periodu od sest mjeseci to je za mene bio veliki stes
kao vetrinar mogu reci da uz redovno vakcinisanje i higijenu, moze se sve u kuci cuvati za vrijeme trudnoce.....jedino mi je prepreka taj stres kad dodje " kraj"
period kad se pas razbolio znala sam da je to kraj, isto tako je bilo i za macka user posted image user posted image user posted image
svi su mislili da ima jos nade

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Mace
8.2.2015 13:53:17   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mama2009

mm i D vrse pritisak na mene da kupimo macu, imala sam i psa i mavu, meni je gori stres od svega kad dodje kraj, nikad necu zaboraviti taj petiod
pas je ostao kod mame kad sam se udala, a dosla u kucu s macom, oboje su umrli u periodu od sest mjeseci to je za mene bio veliki stes
kao vetrinar mogu reci da uz redovno vakcinisanje i higijenu, moze se sve u kuci cuvati za vrijeme trudnoce.....jedino mi je prepreka taj stres kad dodje " kraj"
period kad se pas razbolio znala sam da je to kraj, isto tako je bilo i za macka user posted image user posted image user posted image
svi su mislili da ima jos nade


Iz istog razloga sam odbijala 2 god.da nabavimo macu.
Kao djete smo imali psa,pa godinama jebio s nama,i kad je otisao traumu sam imala i nisam se htjela vezati ni za kakvu zivotinjicu.
Ali kad vidjeh ovu mrvicu svoju nisam mogla odoliti...
Pa kako bude


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Mace
8.2.2015 14:08:11   
muaaa
user posted image

user posted image

Nismo odavno pozirali..

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Mace
8.2.2015 14:14:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image

user posted image

Nismo odavno pozirali..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Mace
8.2.2015 14:59:09   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image

user posted image

Nismo odavno pozirali..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Mace
8.2.2015 15:13:47   
Mya_81 RR
Muaa, stvarno je maca medena user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *