|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 6:37:24   
ziel
Morning zene... Ja evo ispratila mm-a na posao, popila kriglu caja da se ugrijem. Pokvarila nam se pec od centralnog nismo mogli naloziti nikako,valjda danas svekar kupi drugu jer je mm na poslu citav dan, ova se ne moze ni popraviti...jesmo baxuzi. Upalila sam klimu na 30 st.da mi makar sat vremena sta ugrije i ponovo se zavukla pod jorgan :-)

Minie dobrodoslica i tebi i Tajri, ako nam mozes napisati svoj termin da te upisemo na spisak...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 7:29:57   
NandaT
Jutro drage moje, kako ste me?

Ja sam malo bolesna, grebe me grlo, kasljem i onaj ruzni pritisak u glavi. Sreca temperature nema. Kasnije cu da popijem bijeli lukuser posted image , to me jednom na pocetku trudnoce spasilo. Nesto me i stomak boli vec treci dan, a beba se bas spustila nisko. Haman bi se ja mogla i porodit uskoro user posted image user posted image . Sva sam nesto fuj, osim sto sam fino spavala sto je inace rijetkost.

Ziel meni je toliko vruce da jos nismo upalili grijanje. Inace sam ja ta koja se smrzava a sad se jadni mm utopli a ja hodam polugola user posted image user posted image . Ovi hormoni su cudo.

Novim clanicama zelim dobrodoslicu, skolske trudnoce i zdrave bebace user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 8:32:23   
Leptirica87
Jutro drage moje,
Novim clanicama zelim dobrodoslicu i lijepe trudnoce.
Sad citam sto si pisala Ziel za to unosenje na UKC i tacno da covjeka uhvati huja samo takva,stvarno neznam sta prave vise toliki bauk oko svega.
Jucer sam bila na vjezbama u DZ i kazu neke trudnice da su cule da nedaju vise unijete par pelena vec da mora biti neotpakovano paklo.Ja sam prvobitno tako planirala dok mi tetka ne rece da je rodica ponijela u kesici 5-6kom,tako da sam i ja onda u kesicu stavila 8kom i nemam namjeru mjenjat...moja kesa stoji spremna ....ako sta kazu tacno ima da se posvadjam gore....sta se ponasaju kao tirani...a ne medicinsko osoblje.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 8:42:01   
NandaT
Leptirice slazem se s tobom da se bezveze frka dize. Ko da putujemo na mjesec user posted image . Najvise me nervira sto koga god pitam svi pricaju drugu pricu. Neko kaze same radimo sve oko bebe, druge opet da oni presvlace bebe. Neko moze unijeti mob, neko ne moze. Ja stvarno vise ne kontam nista. U pravu si za te pelene, spakovati nekoliko i ne razmisljati vise o tome.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 8:54:35   
ziel
Leptirice i Nanda i ja takodje izvadila iz pakla 12 pempasa i stavila u kesu, uopste mi ne pada na pamet da se sikiram radi toga, i tacno koga god pitas svi drugacije govore, sad ko fol , ne daju mobitel. Ma jb* cu im mat* s apetitom, majke mi, samo ako mi neko nesto kaze, ne idemo mi gore kao u skolu na cas pa ne mozes imati mob.i nismo mi djeca ni tuke neke da ne znamo se ponasati, naravno zvono se iskljuci na mob.ti pempasi recimo i oko toga se dize frka, svejedno je... u slucaju da se ostane duze gore uvijek ima neko da donese ostatak, pa onda peskir, eee to mi je tako bezveze, kaze ne daju peskir, moramo kriti user posted image pa cime cemo se brisati nakon tusiranja? Ja sam stavila i carape cak jer mi je inace po nogama hladno, a ne treba mi jos prehlada u tom stanju, novembar ce biti hladan... A ova babica sto je komentarisala na onoj grupi na fb, ma toliko mi je drago sto su joj zene onako odbrusile user posted image kao da je popila svu pamet svijeta a mi ostali smo glupi... ccc. I spominje pravila porodilista, a jedna grupa zena unese sta hoce, a drugoj grupi samo sto nisu oduzeli kesu skroz, da ide praznih ruku. Uhh koliko mi se zivci uzbune kad je rijec o toj kesi i sestrama gore... user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 9:06:58   
NandaT
Jel to ona grupa meme i trudnice iz tuzle? Ja trazim taj post al ne mogu da nadjem, da vidim ko je ta pametnica user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 9:09:40   
ziel
IZVORNA PORUKA: NandaT

Jel to ona grupa meme i trudnice iz tuzle? Ja trazim taj post al ne mogu da nadjem, da vidim ko je ta pametnica user posted image

probaj ovako... https://www.facebook.com/groups/699550706837813/permalink/770826853043531/?comment_id=772853806174169&offset_=0&total_comments=28&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R%22%7D
ona se zove lejla...



< Poruku je uredio ziel -- 21.10.2015 9:12:16 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 9:17:27   
NandaT
Hvala Ziel, skontala sam da je u onim komentarima user posted image user posted image . Cuj cistacica kaze ocistila WC, nemoj ga uhelacit hahaha. Koliko mene pucaju hormoni uhelacila bih ja nju

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 9:28:15   
ziel

IZVORNA PORUKA: NandaT

Hvala Ziel, skontala sam da je u onim komentarima user posted image user posted image . Cuj cistacica kaze ocistila WC, nemoj ga uhelacit hahaha. Koliko mene pucaju hormoni uhelacila bih ja nju

Ma samo se treba naoruzati zivcima a i biti spreman u svakom momentu i njima se nagovoriti, ko god digne glas na nas odmah ga spustiti na zemlju, ne dopustiti im da se hrane nasim suzama i sutnjom. Nema od suza nista, nego im drobnuti zestoko, ne bi nas vise pogledale mrko a kamoli vrijedjale. Ja stvarno znam biti kulturna i sutljiva user posted image ali kad me neko ujede ma iz peta mi dodje neki bijes i ne mogu da ne vratim istom ili vecom mjerom. user posted image Ne razumijem stvarno na tako osjetljivom odjeljenju gdje su tek porodjene zene i one koje ce se poroditi da vlada takva atmosfera negativna... Sto mi sad moramo razmisljati o njima ikako, vidis koliko su na glasu, sve zene na TK pricaju negativno o njima, niko nije rekao kako su fine.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 9:38:09   
Leena
Dobro jutro, moje dame
Kao ste mi danas? Ja evo pokvarila comp na posluuser posted image dosao mi mm da mi popravi, pa dok on popravlja, ja vas s mob iscitah.

Zeze, kakvo je stanje?? Jesi bila? Nemoj nam se sekirati, bice to dobro aBd

Tajra, Minnie, pa gdje ste, zene user posted image dobro nam dosle!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 10:26:22   
Travelove
Zdravo, zdravo svima! Novim clanicama dobrodoslica uz laganu trudnocu i jos laksi porod.
Sto se tice pelenica ja sam uzela ono malo pakovanje babylove, pa cu ponjeti cijelo, ostalo im ostavljam, jos kako je beba krupnija, pitam se hoce li joj i moci te pelene hehehehuser posted image
Peskir cu svakak staviti, neki manji, tek toliko da imam da se prebrisem, pa ako prodje prodje, telefon cu uzeti stari neki, jer kolkiko sam ja shvatila, nije njima do tel, nego ne zele da odgovaraju za kradju, znaci tek toliko da imam da javim sta mi treba. A sto se tice te grupe, adminka me vec dva puta izbacuje iz iste, a da nikada nisam nista ni komentarisala niti pitala, ne znam sta joj ja smetam, niti je poznajem, mada su tamo stalno neke svadje, a ovdje mi je super, zene o sebi pri sebi, ii odmorim mozak. I a li gdje onih gaca XL je li ko nasao? Iskusne mame, bivayn vise se ne proizvodi, ugasila se firma prije dvije godine, ako ne vise, pa sta vi koristite kao zamjenju za isti?
Joj ja imam jos par sitnica da kupim, a toliko sa lijena pa da stavim tu u kesu i zatvorim je.
Juce sam se cula sa drugaricama koje su se nedavno porodile, jedna je na porodu izgubila 10 kg, a druga 5. 5 mi je bas malo... Na prosloj kontroli nisam dobila samo kilogram, koji je beba hapravo dobila, do sada 11. Vjerujem da cu dogurati do 15 kg.
Pocela sam sa masiranjem medjice, zapravo muz je, hehhe, sou program, ne znamo kako, nije jednostavno, elem strucnjak moj muz kaze da je dosta razmeksano eheheheh. Jos kaze zamisli uhvati me nesto dole za prst dok masiram heheheh
Mama mi je kontaktirala babicu na UKC koja bi trebala doci za mene gore, prvo sto je rekla neka ne zuriiiii, da ne dolazim na prvi bol, a muz panicar, a nece biti ni sama sa mnom, pocet ce me tuci hahahaha. Elem na 5 minuta razmaka idem gore, tako sam odlucila.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 10:42:53   
Farah 00
Tajra i Minie dobro nam dosle, zelim vam lijepo druzenje, da imate uredne trudnoce, i da rodite zdrave bebice.

Jutros mi mrsko bilo ici vaditi bris grla i nosa, sutra cu, zajedno sa hormonom stitne. Danas svakako trebam podici nalaz krvi i urina, te imam u pola 5 vjezbice, a nakon toga idem na kafu s kumom.

Sto se tice unosenja stvari u porodiliste, koliko su meni rekle mame sto su se vec poradjale na GAK-u da se ni kod nas ne moze skoro nista unijeti ako odmah idemo u pripremnu, pa poslije u porodjajnu salu. Mogu se unijeti samo ulosci, vlazne maramice, mrezaste gacice i papuce. Mame iskljuce mob i sakriju u uloske. Ostalo se nista ne unosi, vec muz donese naknadno torbu, kad nas smjeste u sobu. Cak su mi rekli ako dodjemo ranije, pa ne idemo odmah u pripremnu, mozemo unijeti torbu sa stvarima, ali kad krenemo u pripremnu muz mora doci po torbu a mi samo ostavimo kod sebe ono gore sto sam nabrojala. A onda kad nas vrate u sobu poslije porodjaja muz opet donese torbu 😂😂😂😂😂😂😂😂


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 10:49:21   
ziel
Travelove ja sam kupila gacice u onoj apoteci kod dr. Blitvic, nezz jel ono Ibn Sina, velike su i puno se razvlace sto je odlicno user posted image A sto ces im ostavljati pempase? Nisi luda, jos ako te gore docekaju onako fino kako zene pricaju... mozda ti nece ni pasti na pamet da im ostavljas user posted image Bas si me nasmijala sa tim scenama oko medjice user posted image
Koliko daleko si od UKC-a pa ti je babica rekla na 5 min. kad budu kontrakcije da krenes? Meni je oko 20 min. mozda 25 pa da znam kako cu ja planirati... A kile koliko god ih ode na porodu dobro je, ali ce nam definitivno trebati kocnica kod ishrane i puno kardio vjezbi, bar to za sebe govorim.

Farah jesu vam zakomplikovali oko te torbe, uzmes ti, pa uzme muz, pa uzmes ti pa uzme muz user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 21.10.2015 10:51:37 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 10:56:29   
Farah 00
Travelove ja najnormalnije u apoteci uzela Bivacin prah, mislila sam se cak da li da uzmem Bivacin sprej za sebe, zbog epizotomije, pa nisam, uzela sam Rivanol i u apoteci narucila onaj Balsam peruviana sto su mamice s ove teme spominjale da je dobar. Obzirom da se to pravi, juce sam porucila, a danas cu otici po njega.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 11:10:31   
Leena

IZVORNA PORUKA: Travelove

Zdravo, zdravo svima! Novim clanicama dobrodoslica uz laganu trudnocu i jos laksi porod.
Sto se tice pelenica ja sam uzela ono malo pakovanje babylove, pa cu ponjeti cijelo, ostalo im ostavljam, jos kako je beba krupnija, pitam se hoce li joj i moci te pelene hehehehuser posted image
Peskir cu svakak staviti, neki manji, tek toliko da imam da se prebrisem, pa ako prodje prodje, telefon cu uzeti stari neki, jer kolkiko sam ja shvatila, nije njima do tel, nego ne zele da odgovaraju za kradju, znaci tek toliko da imam da javim sta mi treba. A sto se tice te grupe, adminka me vec dva puta izbacuje iz iste, a da nikada nisam nista ni komentarisala niti pitala, ne znam sta joj ja smetam, niti je poznajem, mada su tamo stalno neke svadje, a ovdje mi je super, zene o sebi pri sebi, ii odmorim mozak. I a li gdje onih gaca XL je li ko nasao? Iskusne mame, bivayn vise se ne proizvodi, ugasila se firma prije dvije godine, ako ne vise, pa sta vi koristite kao zamjenju za isti?
Joj ja imam jos par sitnica da kupim, a toliko sa lijena pa da stavim tu u kesu i zatvorim je.
Juce sam se cula sa drugaricama koje su se nedavno porodile, jedna je na porodu izgubila 10 kg, a druga 5. 5 mi je bas malo... Na prosloj kontroli nisam dobila samo kilogram, koji je beba hapravo dobila, do sada 11. Vjerujem da cu dogurati do 15 kg.
Pocela sam sa masiranjem medjice, zapravo muz je, hehhe, sou program, ne znamo kako, nije jednostavno, elem strucnjak moj muz kaze da je dosta razmeksano eheheheh. Jos kaze zamisli uhvati me nesto dole za prst dok masiram heheheh
Mama mi je kontaktirala babicu na UKC koja bi trebala doci za mene gore, prvo sto je rekla neka ne zuriiiii, da ne dolazim na prvi bol, a muz panicar, a nece biti ni sama sa mnom, pocet ce me tuci hahahaha. Elem na 5 minuta razmaka idem gore, tako sam odlucila.

Meni snaha kaze da u Sa na KCUS su bili zabranili mobitele, jer su porodilje u trudovima zvale muzeve i kukale, pa im se oni izbezumljeni pojavljivaliuser posted image Ne znam sada moze li, ona je prije dvije godine jedva prosvercovala.

Ja kad citam sta ste vi sve od nalaza vadile malo se zabrinem... ja ovaj put nisam nista osim krv i urin svako dva mjeseca i sad urin svako tri sedmice... Onaj double sam na pocetku radila. I to je to... Ni hormone, ni 4D ni nista... Samo da bude sve ok aBd, bas me neka suha sad uhvatila

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 11:18:54   
Travelove
Jel to onaj Bivacin narandzasti? Kodnas u Tz nema, ta im je prica da se ne proizvodi vise!

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 11:24:18   
Travelove
Kako su zene prije heheh, ne brini nista. Iovinalazi u trudnoci nisu meni mjerodavni, pogotov moji leukociti.
Ziel de provjeri sta ti pise na gacama, mora biti broj. A do Gradine mi treba 10-15 minuta, ako se zadesim kod mame 5 minuta.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 11:31:48   
Elastigirl
user posted image i mame, da se i ja prijavim.

Novim trudnicama zelim dobrodoslicu i lijepe i uredne trudnoce aBd.

Ja na poslu, fino se osjecam, bebica lupka hvala Bogu nista me ne boli.
Noci su mi jedino postale prave trudnicke, svako malo u wc, okreni sen a ovaj bok pa na drugi, helem bas imama puno prekida u snu svaku noc, ali eto izgurat cemo i to aBd.

Sinoc govorim mm, jedva cekam da opet zaspem na ledjima i sva se rasirim na krevetu ko nekad user posted image user posted image user posted image .

Jutros u Sa baas hladno brrr, mogao se i kaput obuci. Vidim pricate oko tog unosenja, sad i ja kontam nesto mozda bi mi najpametnije bilo kakav stari telefon ponijeti u bolnicu, ali eto jos cu da vidim.

Ja jucer klapnula do dm-a da kupim aventovu flasicu za novorođenčad, i džaba sva im polica prazna, ali sam sebi kupila nekih sokova za mame odnosno trudnice, i njam njam bas su fini. user posted image

Sto se tice kozmetike ja planiram uzeti babylove sve za bebu jer sam zadovoljna sto cijenom sto blagosti sadrzaja, vidim dan ista nije invazivno jer i jak oristim.

Ali to cemo početkom novembra aBd u veliku kupovinu user posted image user posted image user posted image

Blizi se novembar, sretno zenice. Upratila sam da ima jos jedna terminusa u decembru i bas mi drago da ja i Leena nismo same.


(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 11:36:58   
UmmuHamza2305
Travelove, nema ni ovdje više bivacina u spreju koliko znam, a ni u Zenici
Žene, osjeti li neka od vas oštar,probadajući bol u gornjem dijelu stomaka.. Gotovo da se ne mogu pomjeriti da me ne zaboli, već sedmicu-dvije je tako.. Sutra idem na kontrolu, ali ne znam ima li smisla da to spominjem,ako je normalno..

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:06:13   
Leena

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Travelove, nema ni ovdje više bivacina u spreju koliko znam, a ni u Zenici
Žene, osjeti li neka od vas oštar,probadajući bol u gornjem dijelu stomaka.. Gotovo da se ne mogu pomjeriti da me ne zaboli, već sedmicu-dvije je tako.. Sutra idem na kontrolu, ali ne znam ima li smisla da to spominjem,ako je normalno..

Osjetim ja.. To je do polozaja bebe i sta ti pritisce od organa... Meni je gore iznad rebara desno i kicma me isto visoko tako zaboli, onesvijestila bih se od bola...

Elastigirl, nismo vise same, u pravu si user posted image

Je li iko odgovorio Višnji za administratora? Evo Ziel fino vodi ovu listu i najredovnija je ovdjeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:09:28   
NandaT
Nema bivacyna vise pod tim nazivom. Ima Baneocin u prahu za pupak i Vioplex u spreju, sastav je potpuno isti kao Bivacyn. Ne znam za druge gradove, u Tz ima da se nabavi Vioplex sprej, cijena je oko 18km. Baneocin ima u apsolutno svakoj apoteci u BiH

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:10:56   
ninuska
Gdje ste zene? Kako gurate?
Vidim ima novih clanica, nasa generacija user posted image . Cure, zelim vam urednu trudnocu bez ikakvih tegoba :).

Mene mali slomi. Ja ne znam.sta je ovo. Za cijeli dan dijete spava sat ,sat i pol i to kad saberem spavanja od 5-10 minuta :(. Vjerovatno ga muce grcevi. Na rukama iole bude miran da ne place. Opet sam mu ukljucila kapi. Kud puklo da puklo.

Ljubim vas

< Poruku je uredio ninuska -- 21.10.2015 12:12:07 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:15:41   
M.A.M.
Dd zenice drage,vidim dosta novih clanicauser posted image zelim vam uredne trudnoce i da sto prije ugledate bebiceuser posted image
Kod mene standardno,borba po danu,beba spava po pola sata pa se ja razletim po stanu a samo se vise slomim,al nocu hvala Bogu spava ko velika

Ja kad sam bebi trazila bivacin rekose mi da se vise ne proizvodi pa sam uzela tyrosur,i extra je

Kako su mi moje terminuse bivse vidim slabo se javljaju,al razumijem ihuser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:17:23   
maya25
pozdrav user posted image i mame... ja sutra aBd na kontrolu pa me neka trema hvata hoce li biti sve ok. sto se tice ljubaznosti sestara na KCUS kazu da ce se ponasati dobro prema vama ako imate poklone za njih bar sam tako cula od poznanica koje su se porodile gore....

< Poruku je uredio maya25 -- 21.10.2015 12:24:27 >


_____________________________

27.03 rodila se moja srecica Semir

08.08 trudni ponovo :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:19:41   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: maya25

pozdrav user posted image i mame... ja sutra aBd na kontrolu pa me neka trema hvala hoce li biti sve ok. sto se tice ljubaznosti sestara na KCUS kazu da ce se ponasati dobro prema vama ako imate poklone za njih bar sam tako cula od poznanica koje su se porodile gore....


Draga ja sam se porodile gore prije 2 mj,vjeruj nit sam imala koga nit sam poklone kupovala,fakat su nenormalno svi bili ljubazni od prijema,patologije pa do sale,il sam ja imala ludu srecu pa udarila na dobre smjene

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu maya25)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *