|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:20:47   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: ninuska

Gdje ste zene? Kako gurate?
Vidim ima novih clanica, nasa generacija user posted image . Cure, zelim vam urednu trudnocu bez ikakvih tegoba :).

Mene mali slomi. Ja ne znam.sta je ovo. Za cijeli dan dijete spava sat ,sat i pol i to kad saberem spavanja od 5-10 minuta :(. Vjerovatno ga muce grcevi. Na rukama iole bude miran da ne place. Opet sam mu ukljucila kapi. Kud puklo da puklo.

Ljubim vas


Zenoooo vidim veselo ko kod mene,i ja sam opet ukljucila espumisan al samo 3x dnevno i puno joj je lakse nego kad sam davala pred svaki obrok

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:21:48   
ziel
IZVORNA PORUKA: Travelove

Kako su zene prije heheh, ne brini nista. Iovinalazi u trudnoci nisu meni mjerodavni, pogotov moji leukociti.
Ziel de provjeri sta ti pise na gacama, mora biti broj. A do Gradine mi treba 10-15 minuta, ako se zadesim kod mame 5 minuta.

To mi je draga sad negdje spakovano u neseseru, ako izvadim sve cu morati ponovo slagati. Ali mislim da su velicine S, M i L, ja uzela L, ali se razvlace toliko , kad meni mogu na moje bome poveliko dupe, moze svakome user posted image a i izvadi ti apotekarka iz vrecice da ti pokaze prije nego sto kupis, pa ako ti ne odgovara , da ne kupujes. a bivacin sam i ja trazila u apoteci , a dali mi BANEOCIN, sad je valjda taj u upotrebi, mozda su samo promjenili naziv... malo pakovanje, 10 gr

< Poruku je uredio ziel -- 21.10.2015 12:24:49 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:29:18   
maya25
sve je moguce.. meni su bar tako rekli da niko nece ni da te pogleda bez poklona.. tako da sam pocela razmisljati o vojnoj bolnici,ali ima jos do mog temina :)

_____________________________

27.03 rodila se moja srecica Semir

08.08 trudni ponovo :)

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:29:37   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image porodila se 07.10.user posted image
09.10. Mojbebac user posted image porodila se 07.10.user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image
15.12. Demira user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Škorpija user posted image

APRIL 2016.

06.04. Arya
08.04. Suncica15
18.04. Maya25

MAJ 2016.

07.05 Tajra26
09.05. Zeze

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:30:04   
Leptirica87
Travelova,BANEOCIN pise kod mene na prahu,to ti je sigurno provjereno kao bivacin jer mi tetka radi u apoteci pa mi je to donijela za pupak,i naravno trebat ce ti one sterilne gazice.Imas ovaj prah sigurno u svakoj apoteci.
UmmuHamza i ja imam te bolove,mene u noci isto zna boliti stomak po cijeloj povrsini bas kao bol i grc a pri tom bude jako tvrd stomak i kad se okrecem s jedne strane na drugu jaucem od bolova,jucer sam za to bas pitala sestru u skoli za trudnice ona mi rece da ne bi smjela imati bas takve bolove i da odem kod svoje Dr da to vidi....da ne cekam kontrolu koja mi je slijedeci utorak.Al meni se nesto i ne ide prije....ne da mi se panicit i stvarat neki srklet pricekat cu kontrolu....opet kontam bitno da bebu osjetim.Ali ti svakako spomeni svojoj doktorici za te bolove bolje je radi tebe da si rahat

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:31:08   
ninuska

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: ninuska

Gdje ste zene? Kako gurate?
Vidim ima novih clanica, nasa generacija user posted image . Cure, zelim vam urednu trudnocu bez ikakvih tegoba :).

Mene mali slomi. Ja ne znam.sta je ovo. Za cijeli dan dijete spava sat ,sat i pol i to kad saberem spavanja od 5-10 minuta :(. Vjerovatno ga muce grcevi. Na rukama iole bude miran da ne place. Opet sam mu ukljucila kapi. Kud puklo da puklo.

Ljubim vas


Zenoooo vidim veselo ko kod mene,i ja sam opet ukljucila espumisan al samo 3x dnevno i puno joj je lakse nego kad sam davala pred svaki obrok

A ja sab simplex..necu ni ja davati prije svakog obroka. Fakat ne mogu vise. U krajnjem slucaju cu zaseceriti kamilicu pa nek kaki.
Sreca pa je curica kod mame jer apsolutno ne bih mogls nista od njega.

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:33:23   
ninuska
IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

Kako su zene prije heheh, ne brini nista. Iovinalazi u trudnoci nisu meni mjerodavni, pogotov moji leukociti.
Ziel de provjeri sta ti pise na gacama, mora biti broj. A do Gradine mi treba 10-15 minuta, ako se zadesim kod mame 5 minuta.

To mi je draga sad negdje spakovano u neseseru, ako izvadim sve cu morati ponovo slagati. Ali mislim da su velicine S, M i L, ja uzela L, ali se razvlace toliko , kad meni mogu na moje bome poveliko dupe, moze svakome user posted image a i izvadi ti apotekarka iz vrecice da ti pokaze prije nego sto kupis, pa ako ti ne odgovara , da ne kupujes. a bivacin sam i ja trazila u apoteci , a dali mi BANEOCIN, sad je valjda taj u upotrebi, mozda su samo promjenili naziv... malo pakovanje, 10 gr

Nema vise bivacina. I ja sam kupila ovaj. Kad sam trazila bivacin zena u apoteci se nasmijala i kaze: mora da ste se davno porodili jer se on duze ne proizvodi. I onda mi dala ovaj.

< Poruku je uredio ninuska -- 21.10.2015 12:34:06 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:34:57   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

Kako su zene prije heheh, ne brini nista. Iovinalazi u trudnoci nisu meni mjerodavni, pogotov moji leukociti.
Ziel de provjeri sta ti pise na gacama, mora biti broj. A do Gradine mi treba 10-15 minuta, ako se zadesim kod mame 5 minuta.

To mi je draga sad negdje spakovano u neseseru, ako izvadim sve cu morati ponovo slagati. Ali mislim da su velicine S, M i L, ja uzela L, ali se razvlace toliko , kad meni mogu na moje bome poveliko dupe, moze svakome user posted image a i izvadi ti apotekarka iz vrecice da ti pokaze prije nego sto kupis, pa ako ti ne odgovara , da ne kupujes. a bivacin sam i ja trazila u apoteci , a dali mi BANEOCIN, sad je valjda taj u upotrebi, mozda su samo promjenili naziv... malo pakovanje, 10 gr



Da se i ja nadovezem,i kod mene M i L velicina gacica meni mogu oboje ,ali one su kao sto rece Ziel rastezljive i mekane sigurna sam da ce ti L moci a i bolje da su komotnije nego da puno zatezu pogotovo zbog debelih ulozaka a i radi rezanja

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:36:29   
ziel
Ne javlja nam se Banancica, 2 dana do njenog termina...
Mozda se i porodila user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:38:22   
NandaT

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

Kako su zene prije heheh, ne brini nista. Iovinalazi u trudnoci nisu meni mjerodavni, pogotov moji leukociti.
Ziel de provjeri sta ti pise na gacama, mora biti broj. A do Gradine mi treba 10-15 minuta, ako se zadesim kod mame 5 minuta.

To mi je draga sad negdje spakovano u neseseru, ako izvadim sve cu morati ponovo slagati. Ali mislim da su velicine S, M i L, ja uzela L, ali se razvlace toliko , kad meni mogu na moje bome poveliko dupe, moze svakome user posted image a i izvadi ti apotekarka iz vrecice da ti pokaze prije nego sto kupis, pa ako ti ne odgovara , da ne kupujes. a bivacin sam i ja trazila u apoteci , a dali mi BANEOCIN, sad je valjda taj u upotrebi, mozda su samo promjenili naziv... malo pakovanje, 10 gr

Ja sam uzela abri fix mrezaste u apoteci, M velicinu. Na kesi pise da M odgovara obimu od 80-130cm. A te gace imaju od S do XXL. Isla sam maksuz da ih probam sad. Malo me stiscu u nogama al skroz malo a gornji dio je extra rastezljiv. Ja imam trenutno oko 72kg pa mozda moze posluziti kao smjernica user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:40:00   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Travelova,BANEOCIN pise kod mene na prahu,to ti je sigurno provjereno kao bivacin jer mi tetka radi u apoteci pa mi je to donijela za pupak,i naravno trebat ce ti one sterilne gazice.Imas ovaj prah sigurno u svakoj apoteci.
UmmuHamza i ja imam te bolove,mene u noci isto zna boliti stomak po cijeloj povrsini bas kao bol i grc a pri tom bude jako tvrd stomak i kad se okrecem s jedne strane na drugu jaucem od bolova,jucer sam za to bas pitala sestru u skoli za trudnice ona mi rece da ne bi smjela imati bas takve bolove i da odem kod svoje Dr da to vidi....da ne cekam kontrolu koja mi je slijedeci utorak.Al meni se nesto i ne ide prije....ne da mi se panicit i stvarat neki srklet pricekat cu kontrolu....opet kontam bitno da bebu osjetim.Ali ti svakako spomeni svojoj doktorici za te bolove bolje je radi tebe da si rahat

I ja se isto jedva okrenem s jedne na drugu stranu, a o saginjanju i podizanju da i ne pričam.. kao da mi je neko nož zabio u stomak.. Nije to meni što mene boli, već što ja ne znam jel' s bebom sve ok kad mene zaboli..

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:43:18   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Travelove, nema ni ovdje više bivacina u spreju koliko znam, a ni u Zenici
Žene, osjeti li neka od vas oštar,probadajući bol u gornjem dijelu stomaka.. Gotovo da se ne mogu pomjeriti da me ne zaboli, već sedmicu-dvije je tako.. Sutra idem na kontrolu, ali ne znam ima li smisla da to spominjem,ako je normalno..


Travelove evo i ja sad na svom pakovanju vidim da pise Baneocin Pouder, al ja sam fino trazila Bivacin puder i sprej, a ona mi je dala ovo a ja nisam ni citala, uglavnom to je ista stvar.

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:43:40   
ziel
Joj zene mene nista ne boli osim trticne kosti user posted image
Sta bi to moglo biti hehe, da necu prebaciti i preko termina user posted image
Lijepo momcini u pupi, toplo, boli ga briga sto mama jedva ceka da ga upozna user posted image

Ja danas isla zakljucila trudnicko bolovanje, pa cemo na to nadovezati godisnjeg odmora sto mi je ostalo, pa onda od 08.11. otvaram porodiljsko... i uzela sam bolnicku uputnicu za porod ako me zaboli, nisu mi pisali datum pa cu je cuvati dok ne krenem na porod

< Poruku je uredio ziel -- 21.10.2015 12:56:14 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:47:53   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: NandaT


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Travelove

Kako su zene prije heheh, ne brini nista. Iovinalazi u trudnoci nisu meni mjerodavni, pogotov moji leukociti.
Ziel de provjeri sta ti pise na gacama, mora biti broj. A do Gradine mi treba 10-15 minuta, ako se zadesim kod mame 5 minuta.

To mi je draga sad negdje spakovano u neseseru, ako izvadim sve cu morati ponovo slagati. Ali mislim da su velicine S, M i L, ja uzela L, ali se razvlace toliko , kad meni mogu na moje bome poveliko dupe, moze svakome user posted image a i izvadi ti apotekarka iz vrecice da ti pokaze prije nego sto kupis, pa ako ti ne odgovara , da ne kupujes. a bivacin sam i ja trazila u apoteci , a dali mi BANEOCIN, sad je valjda taj u upotrebi, mozda su samo promjenili naziv... malo pakovanje, 10 gr

Ja sam uzela abri fix mrezaste u apoteci, M velicinu. Na kesi pise da M odgovara obimu od 80-130cm. A te gace imaju od S do XXL. Isla sam maksuz da ih probam sad. Malo me stiscu u nogama al skroz malo a gornji dio je extra rastezljiv. Ja imam trenutno oko 72kg pa mozda moze posluziti kao smjernica user posted image user posted image


I ja sam uzela te Abri fix mrezaste gace, velicinu L, a trenutno imam 74 kg. Oko stomaka su bas rastezljive i udobne, jedino kod nogu malo stisnu, ali taman da ulosci cvrsto stoje 😊😊

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 12:59:59   
ziel
Farah ti znas mnogo o zakonu, jel ti rece da si pravnik? Pa bas da te pitam, ja radim u drzavnoj firmi, a otvoricu porodiljsko 08.11. 2015. koliko cu imati pravo mjeseci biti kod kuce, kad bi trebala ponovo na posao? Neki kazu 11 mjeseci, neki 12, pa sma u dilemi...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:10:27   
zirafic
sto se tice porodjajnog imas pravo na godinu dana, ali to ukljucuje godinu dana od trenutka kada si uzela porodiljsko... po zakonu mozes uzeti porodjajno 28 dana prije ocekivanog termina poroda i od tog datuma godina dana, ako uzmes prije, prije ces se i vratit na posao, jer ce ti ta godina isteci prije...uvijek ti mozes uzimati npr. bolovanje ako imas dobrog doktora koji ce ti davati doznake :D

Eh sad posto ja ne mogu strpit, a niko mi ne odg na ovim temama, vidim ovdje ste aktivne, pa da vas pitam da li mi mozete pomoci vezano ako nesto znate za moj slucaj....

Drage moje, evo i ja da napisem da pocinjemo radit na bebi...moj problem je sto sam prije 3 mjeseca imala operaciju dermoidne ciste na jajniku, i tom prilikom je doktor uspio spasiti jedan dio jajnika....tada je rekao da je sve ostalo sve uredu... medjutim, sad mi se pojavio tamno smedji iscjedak,.otisla doktoru kaze vodena cista ae pojavila na ovom cijelom zdravom jajniku....sad me je tako strah da li cu moci zatrudnit, ne znam jel ta vodena moze sprjecavati zacece, jer ne znam da li mi dio ovog jajnika sto je doktor uspio spasiti funkcionira, prpizvodi li folikule....je li neka imala slican problem ili bar neko ako zna da mi da odg?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:16:57   
ziel

IZVORNA PORUKA: zirafic

sto se tice porodjajnog imas pravo na godinu dana, ali to ukljucuje godinu dana od trenutka kada si uzela porodiljsko... po zakonu mozes uzeti porodjajno 28 dana prije ocekivanog termina poroda i od tog datuma godina dana, ako uzmes prije, prije ces se i vratit na posao, jer ce ti ta godina isteci prije...uvijek ti mozes uzimati npr. bolovanje ako imas dobrog doktora koji ce ti davati doznake :D

Eh sad posto ja ne mogu strpit, a niko mi ne odg na ovim temama, vidim ovdje ste aktivne, pa da vas pitam da li mi mozete pomoci vezano ako nesto znate za moj slucaj....

Drage moje, evo i ja da napisem da pocinjemo radit na bebi...moj problem je sto sam prije 3 mjeseca imala operaciju dermoidne ciste na jajniku, i tom prilikom je doktor uspio spasiti jedan dio jajnika....tada je rekao da je sve ostalo sve uredu... medjutim, sad mi se pojavio tamno smedji iscjedak,.otisla doktoru kaze vodena cista ae pojavila na ovom cijelom zdravom jajniku....sad me je tako strah da li cu moci zatrudnit, ne znam jel ta vodena moze sprjecavati zacece, jer ne znam da li mi dio ovog jajnika sto je doktor uspio spasiti funkcionira, prpizvodi li folikule....je li neka imala slican problem ili bar neko ako zna da mi da odg?

Jel to znaci ako otvorim porodiljsko 8.11. ove god. da cu na taj isti datum 8.11. iduce godine krenuti na posao? Nisam bas upucena u vezi s cistama, pa se nadam da ce ti neka vec odgovoriti koja zna... Ili da odes na temu BEBE DO PRVOG RODJENDANA, tu je dosta mladih mama, pa mozda i tu neka bude znala... http://www.ringeraja.ba/forum/bebe-do-1-rodendana-chat_2078332.html

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:23:32   
zirafic
Tako je, znaci ukoliko porodjajno uzmes od 8.11. sljedece godine 8.11. se vracas na posao... :)

ps. Ukoliko si ti u dravnoj firmi, mozes uzeti 42 dana bolovanja, traziti od doktorice da ti otvori, eh kad ti to istekne, onda uzmes porodjajno, da bi ti duze trajalo... :D

< Poruku je uredio zirafic -- 21.10.2015 13:25:22 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:27:30   
ziel

IZVORNA PORUKA: zirafic

Tako je, znaci ukoliko porodjajno uzmes od 8.11. sljedece godine 8.11. se vracas na posao... :)

ps. Ukoliko si ti u dravnoj firmi, mozes uzeti 42 dana bolovanja, traziti od doktorice da ti otvori, eh kad ti to istekne, onda uzmes porodjajno, da bi ti duze trajalo... :D

Ma hajd nije mi bas toliko zapelo vjeruj da mi je dosadilo hodanje i cekanje u cekaonicama , pogotovo sad kad ne mogu ni da vozim vise, uvijek moram naci nekog da me odvuce, ako nema muza kuci onda belaj trazi po komsiluku user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:30:20   
araj

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: ninuska

Gdje ste zene? Kako gurate?
Vidim ima novih clanica, nasa generacija user posted image . Cure, zelim vam urednu trudnocu bez ikakvih tegoba :).

Mene mali slomi. Ja ne znam.sta je ovo. Za cijeli dan dijete spava sat ,sat i pol i to kad saberem spavanja od 5-10 minuta :(. Vjerovatno ga muce grcevi. Na rukama iole bude miran da ne place. Opet sam mu ukljucila kapi. Kud puklo da puklo.

Ljubim vas


Zenoooo vidim veselo ko kod mene,i ja sam opet ukljucila espumisan al samo 3x dnevno i puno joj je lakse nego kad sam davala pred svaki obrok

A ja sab simplex..necu ni ja davati prije svakog obroka. Fakat ne mogu vise. U krajnjem slucaju cu zaseceriti kamilicu pa nek kaki.
Sreca pa je curica kod mame jer apsolutno ne bih mogls nista od njega.



Ja ne znam sta je ovo ovsko. I moj spava po danu ukupno 2 i pol sata i to sve po par minuta. Sto je najgore kod mene i po noci nije bajno. Svaka 2h se budi da jede. Dok ja podojim, dok odem do wc i legnem, a ne mogu odmah zaspati, taman mi san na oci, opet sve nanovo. Ja sam preumorna. Ovo ludilo traje 50 dana. Sve kontam proci ce, al cini mi se da nece. Neku noc smo palili fen i tako je spavao. On masAlllah dobiva na kilazi al doji non stop. Koliko je dobro ovo dojenje, toliko je i zamorno. Imam osjecaj da bi na formuli duze spavao

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:32:17   
zirafic
hahahah vjerujem ti... al ako si u drzavnom iskoristi, svi to rade... aBd da se rijesis uskoro i da ti sve protekne u najboljem redu, i da pazis i cuvas svoje zlato... user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:43:32   
Travelove
Kod mene nisu te ambrifix neke naT, cini mi se da su slovenacke, te L su meni sad ok, a vise volim da su komotnije, pa cu potrazitite kao kod vas. Da mi bas nista ne pritisce ranu.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 13:48:17   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: araj


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: ninuska

Gdje ste zene? Kako gurate?
Vidim ima novih clanica, nasa generacija user posted image . Cure, zelim vam urednu trudnocu bez ikakvih tegoba :).

Mene mali slomi. Ja ne znam.sta je ovo. Za cijeli dan dijete spava sat ,sat i pol i to kad saberem spavanja od 5-10 minuta :(. Vjerovatno ga muce grcevi. Na rukama iole bude miran da ne place. Opet sam mu ukljucila kapi. Kud puklo da puklo.

Ljubim vas


Zenoooo vidim veselo ko kod mene,i ja sam opet ukljucila espumisan al samo 3x dnevno i puno joj je lakse nego kad sam davala pred svaki obrok

A ja sab simplex..necu ni ja davati prije svakog obroka. Fakat ne mogu vise. U krajnjem slucaju cu zaseceriti kamilicu pa nek kaki.
Sreca pa je curica kod mame jer apsolutno ne bih mogls nista od njega.



Ja ne znam sta je ovo ovsko. I moj spava po danu ukupno 2 i pol sata i to sve po par minuta. Sto je najgore kod mene i po noci nije bajno. Svaka 2h se budi da jede. Dok ja podojim, dok odem do wc i legnem, a ne mogu odmah zaspati, taman mi san na oci, opet sve nanovo. Ja sam preumorna. Ovo ludilo traje 50 dana. Sve kontam proci ce, al cini mi se da nece. Neku noc smo palili fen i tako je spavao. On masAlllah dobiva na kilazi al doji non stop. Koliko je dobro ovo dojenje, toliko je i zamorno. Imam osjecaj da bi na formuli duze spavao

eh evo i mene user posted image samo sam vam jos ja falila user posted image
znaci od jutros kako se N probudila oko 9 pa evo do sad ona je budna, sikila jedno 16 puta, preklopi na momenat 5/10 min, jednomje sastavila 15 user posted image uspjela sam puding da napravim
sreca pa sam ja eto navikla vise na to pa se uskladim i organizujem, a boga mi nekad je pustim i da placem ili nagovorim L da je zabavlja dok ja nesto obavim user posted image
jedino sto ona meni noc prespava u komadu


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 14:32:01   
araj

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: araj


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: ninuska

Gdje ste zene? Kako gurate?
Vidim ima novih clanica, nasa generacija user posted image . Cure, zelim vam urednu trudnocu bez ikakvih tegoba :).

Mene mali slomi. Ja ne znam.sta je ovo. Za cijeli dan dijete spava sat ,sat i pol i to kad saberem spavanja od 5-10 minuta :(. Vjerovatno ga muce grcevi. Na rukama iole bude miran da ne place. Opet sam mu ukljucila kapi. Kud puklo da puklo.

Ljubim vas


Zenoooo vidim veselo ko kod mene,i ja sam opet ukljucila espumisan al samo 3x dnevno i puno joj je lakse nego kad sam davala pred svaki obrok

A ja sab simplex..necu ni ja davati prije svakog obroka. Fakat ne mogu vise. U krajnjem slucaju cu zaseceriti kamilicu pa nek kaki.
Sreca pa je curica kod mame jer apsolutno ne bih mogls nista od njega.



Ja ne znam sta je ovo ovsko. I moj spava po danu ukupno 2 i pol sata i to sve po par minuta. Sto je najgore kod mene i po noci nije bajno. Svaka 2h se budi da jede. Dok ja podojim, dok odem do wc i legnem, a ne mogu odmah zaspati, taman mi san na oci, opet sve nanovo. Ja sam preumorna. Ovo ludilo traje 50 dana. Sve kontam proci ce, al cini mi se da nece. Neku noc smo palili fen i tako je spavao. On masAlllah dobiva na kilazi al doji non stop. Koliko je dobro ovo dojenje, toliko je i zamorno. Imam osjecaj da bi na formuli duze spavao

eh evo i mene user posted image samo sam vam jos ja falila user posted image
znaci od jutros kako se N probudila oko 9 pa evo do sad ona je budna, sikila jedno 16 puta, preklopi na momenat 5/10 min, jednomje sastavila 15 user posted image uspjela sam puding da napravim
sreca pa sam ja eto navikla vise na to pa se uskladim i organizujem, a boga mi nekad je pustim i da placem ili nagovorim L da je zabavlja dok ja nesto obavim user posted image
jedino sto ona meni noc prespava u komadu




Vama makar po noci spavaju bebe, ovaj moj nista :) Stavim ga u ljulju al i to kratko traje, Najvise se prepadnem kad pocne bljucati u ljulji. Pocne da vristi, dok ja otkopcam kajseve preznojim se. Da mi je u komadu odspavati makar 4h. Mislim da bi bila drugacija, Ovako sam kao zombi. Sad sam mrsavija, nego prije trudnoce. Bas me iscrpi. Ninasta ne licim. Ne znam ni kako da s njim izadjem u grad. Jer place i najvise mu godi kad ga preko ramena nosamo. Bas cudno.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
21.10.2015 14:54:15   
*pcelica*
Dobar vam dan drage moje. Ja danas isla na ctg. Ponovo u petak. Sve u redu sad pratimo i cekamo user posted image . Onda sam otidla do opstine da jedan papir ovjerim. Samo dva saltera rade guzva nevidjena. Kad meni u po frke jedan ciko koji radi u opstini a poznat je po tome kako na poslu ni brata rodjenog ne poznaje, uze papir i sve mi zavrsi da ne cekam. Ja se izgubila. Nisam mogla da vjerujem user posted image . Onda odem do cipsa da uzmem i pptvrdu o mjestu boravka. Kad ce meni ona teta kao kad mi je termin i ja joj kazem. Kad ona meni dade dvije potvrde jer ce mi trebati i za porodiljsko a necu moci hodati pa da imam. Elem danas nesto cudno u zraku. Svi ljubazni. Tacno za rubriku vjerovali ili ne user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *