|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 17:56:43   
Farah 00
Pcelice drzimo ti fige, neka je sretnouser posted image Da sam ja na tvom mjestu vec bi bila u bolniciuser posted image user posted image user posted image , ali ti si iskusna mamica, treci porod je u pitanjuuser posted image

Ziel ja kad se izvagam ujutro i navece zna biti razlike 1,5 kg, tako da ti je najbolje ujutro da se vagas, posebno nemoj nakon jela 😊

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 18:05:07   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image porodila se 07.10.user posted image
09.10. Mojbebac user posted image porodila se 07.10.user posted image
23.10. Banancica user posted image porodila se 23.10.user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image
15.12. Demira user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
25.01. Amani12 user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela user posted image
28.02. Isha

MART 2016.

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Škorpija user posted image

APRIL 2016.

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
18.04. Maya25
20.04. *Sun*

MAJ 2016.

07.05 Tajra26
10.05. Minie

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 18:41:41   
Leptirica87
Pcelice neka je s hajrom i sa srecom kad god da odes...i ja bih isto voljela ostati sto duze kuci al opet zavisi od situacije,negdje procitah da nakon pucanja vodenjaka i ne treba bas puno odugovlaciti s odlaskom u bolnicu zbog pupcane vrpce.
Ziel ako ti je utjeha i ja sam za 3sedmice dobila 2,5kg sta cu haman se kod nas i ovih zadnjih dana lijepe kilice al kod mene se pojavili i otoci pa i to dok ode bit ce manje,a i kod tebe isto posebno jer imas bas velike otoke.
I ja se vagam ujutro kada ustanem odem u wc obavim malu nuzdu e onda na vagu,i po mogucnosti sa sto manje odjece heheh
Ja danas ko prava uhvatila se kuce radit,jos kad sam skontala da sam na 8spratu i popela se perem prozore,stomak u prvom planu a zene s prozora gledaju sama sebi sam se pocela smijati....al bitno je da zavrsim jos sitnica koje sam naumila dok nije dosao vakat poradjanja.
I da,dok se sjetih danas mi je receno da obavezno poskidam nakit kad podjem na porod ,jer gore na UKC za cas nesto nestane,pa eto da znaju ove tuzlanke user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 19:28:20   
ziel
IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Pcelice neka je s hajrom i sa srecom kad god da odes...i ja bih isto voljela ostati sto duze kuci al opet zavisi od situacije,negdje procitah da nakon pucanja vodenjaka i ne treba bas puno odugovlaciti s odlaskom u bolnicu zbog pupcane vrpce.
Ziel ako ti je utjeha i ja sam za 3sedmice dobila 2,5kg sta cu haman se kod nas i ovih zadnjih dana lijepe kilice al kod mene se pojavili i otoci pa i to dok ode bit ce manje,a i kod tebe isto posebno jer imas bas velike otoke.
I ja se vagam ujutro kada ustanem odem u wc obavim malu nuzdu e onda na vagu,i po mogucnosti sa sto manje odjece heheh
Ja danas ko prava uhvatila se kuce radit,jos kad sam skontala da sam na 8spratu i popela se perem prozore,stomak u prvom planu a zene s prozora gledaju sama sebi sam se pocela smijati....al bitno je da zavrsim jos sitnica koje sam naumila dok nije dosao vakat poradjanja.
I da,dok se sjetih danas mi je receno da obavezno poskidam nakit kad podjem na porod ,jer gore na UKC za cas nesto nestane,pa eto da znaju ove tuzlanke user posted image

Hej draga 8. sprat je to, ne naginji se kroz prozor user posted image Makar si uhvatila danas lijepo vrijeme za pranje prozora, ja neki dan oprala i jucer otvorila u hodniku a ono ona klupica i prozor s vanjske strane kao da nisam ni prala user posted image muhe ukakile, bas me nerviraju... da vidite koliko je to crno a ja Arfom sve izribala, bijelila se okolica prozora.... kod mene se malo bilo smirilo oticanje, mislim nije bilo kao inace, a evo danas opet buknulo, jer sam imala obaveza nekih u gradu bila na nogama pa i kod kuce se uvijek nesto radi. Sta ces ti Leptirice, ako ti npr ne pukne vodenjak a pocnu kontrakcije, hoces li cekati da dodju makar na 10 min. pa ond au bolnicu ili?

Sad imam da slozim jednu turu vesa i da vidim sta cu za mm-a vcrs kad dodje da jede... Bez ideja sam. Bas ne volim ovu njegovu drugu smjenu kad moram da kontam sta ce jesti. Nemam ni hljeba po baxuzluku.

< Poruku je uredio ziel -- 29.10.2015 19:30:12 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 19:51:45   
Leptirica87

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: Leptirica87

Pcelice neka je s hajrom i sa srecom kad god da odes...i ja bih isto voljela ostati sto duze kuci al opet zavisi od situacije,negdje procitah da nakon pucanja vodenjaka i ne treba bas puno odugovlaciti s odlaskom u bolnicu zbog pupcane vrpce.
Ziel ako ti je utjeha i ja sam za 3sedmice dobila 2,5kg sta cu haman se kod nas i ovih zadnjih dana lijepe kilice al kod mene se pojavili i otoci pa i to dok ode bit ce manje,a i kod tebe isto posebno jer imas bas velike otoke.
I ja se vagam ujutro kada ustanem odem u wc obavim malu nuzdu e onda na vagu,i po mogucnosti sa sto manje odjece heheh
Ja danas ko prava uhvatila se kuce radit,jos kad sam skontala da sam na 8spratu i popela se perem prozore,stomak u prvom planu a zene s prozora gledaju sama sebi sam se pocela smijati....al bitno je da zavrsim jos sitnica koje sam naumila dok nije dosao vakat poradjanja.
I da,dok se sjetih danas mi je receno da obavezno poskidam nakit kad podjem na porod ,jer gore na UKC za cas nesto nestane,pa eto da znaju ove tuzlanke user posted image

Hej draga 8. sprat je to, ne naginji se kroz prozor user posted image Makar si uhvatila danas lijepo vrijeme za pranje prozora, ja neki dan oprala i jucer otvorila u hodniku a ono ona klupica i prozor s vanjske strane kao da nisam ni prala user posted image muhe ukakile, bas me nerviraju... da vidite koliko je to crno a ja Arfom sve izribala, bijelila se okolica prozora.... kod mene se malo bilo smirilo oticanje, mislim nije bilo kao inace, a evo danas opet buknulo, jer sam imala obaveza nekih u gradu bila na nogama pa i kod kuce se uvijek nesto radi. Sta ces ti Leptirice, ako ti npr ne pukne vodenjak a pocnu kontrakcije, hoces li cekati da dodju makar na 10 min. pa ond au bolnicu ili?

Sad imam da slozim jednu turu vesa i da vidim sta cu za mm-a vcrs kad dodje da jede... Bez ideja sam. Bas ne volim ovu njegovu drugu smjenu kad moram da kontam sta ce jesti. Nemam ni hljeba po baxuzluku.


Pa tako sam i mislila ako ne pukne vodenjak i budu bile sami kontrakcije bez nekih vanrednih situacija da idem na 10 min mizda i manje,jer meni je gradina 5mun udaljena.
Neki dan kad sam bila na kontroli jedna mi trudnica rece da je s prvom trudnocom i ona pila i tablete i mirovala i kad je dosla se pirodit u 8 nije bila skoro nista otvorena a u 19 vec se porodila,a i beba bila joj nisko kao i kod mene,pa kaze ko cep uzletila heheg ma eto malo me ko i utjesila,sad se i ja nafurala da bi i kod mene to moglo biti malo brze nego sto inace bude kod prvorotkih
Najbolje nesto lagano napravi posto je kasno

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 20:09:35   
aidana
Ja upadam samo da pcelici pozelim puno sreceuser posted image user posted image da sve prodje sto brze i lakse.

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 20:25:54   
Leena
Je li to krenulo kod pcelice??user posted image sretno, milaaaa!
Kako ste mi? Evo ja dosla kuci napokon. L mi ima temperaturuuser posted image
Btw, juce sam napunila 30, pa evo, pocastite seuser posted image user posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 20:34:39   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Leena

Je li to krenulo kod pcelice??user posted image sretno, milaaaa!
Kako ste mi? Evo ja dosla kuci napokon. L mi ima temperaturuuser posted image
Btw, juce sam napunila 30, pa evo, pocastite seuser posted image user posted image




Izgleda lazna uzbuna user posted image . Jutros ispao sluzni cep. Krenuli kao menstrualni bolovi na svakih deset minuta. Pa sve jaci i jaci. Hajd ja predisem. Padnu na svakih pet i onda pocnu sarati. Od pet do deset minuta. Sad me nista ne boli. Beba se vrti user posted image Svakako cu sutra na kontrolu pa cu im reci pa cemo vidjeti sta ce biti. Jos se ja isfenirala sve pripremila kad izadjem da mi je pri ruci. Pripremila sta cu obuci kad izadjem. Djeci pripremila. Nasminkala se i cekala da krenu oni pravi i nista user posted image

Zao mi je L. Nadam se da nije nista ozbiljno. Mozda je virozu pokupila


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 20:37:07   
Leena
Ma krenut ce tebi to do jutra garant, ako je sluzni ispao... Lezi ranije, da se odmoris, mozda krene i u pola noci

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 20:56:11   
ziel
Pcelice ako ne krene vcrs, ostavice te garant sutra u bolnici, nek si ti sve pripremila. Ocekujemo makar sutra lijepe vijesti od tebe user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 22:38:15   
Isha

IZVORNA PORUKA: Leena

Je li to krenulo kod pcelice??user posted image sretno, milaaaa!
Kako ste mi? Evo ja dosla kuci napokon. L mi ima temperaturuuser posted image
Btw, juce sam napunila 30, pa evo, pocastite seuser posted image user posted image



Sretan rodjendan user posted image , mlada mama sa troje aBd.

Sta je L., neka vrticka boljka?

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 22:44:23   
M.A.M.
Samo sam usla pcelice da ti pozelim brz i lagan porod akoBogda,vjerujem da seke cekaju bebu naiviseuser posted image
Prvorotke drage vjerujte da mozete imati laksi porod od drugorotki ili viserotki,meni je pukao vodenjak u podne,bebica se rodila navece u 21,stim da uopste nisam imala pravih jakih bolova do 20,jer su mi tada ukljucili infuziju,a otvarala sam se expresno

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 22:49:19   
Farah 00
Leena Sretan rodjendan i hvala na torti😊 Evo i tebi pokloncic 🎁🎈🎉

Pcelice Samo se ti nama redovno javljaj, nemoj da se odes porodit a da nama prvo ne javis 😁😁😁

Leptirice Ako pukne vodenjak odmah idi u bolnicu, a sto se tice kontrakcija najbolje je izdrzati sto vise kod kuce, mada sestra nam na vjezbama kaze da prvorotke u vecini slucajeva ne mogu sacekati da kontrakcije budu na 5-10 minuta, jer ih uhvati panika 😊😊😊 Iako su prethodno odlucile da ce izdrzati sto duze kuci 😊😊

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 22:51:41   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Samo sam usla pcelice da ti pozelim brz i lagan porod akoBogda,vjerujem da seke cekaju bebu naiviseuser posted image
Prvorotke drage vjerujte da mozete imati laksi porod od drugorotki ili viserotki,meni je pukao vodenjak u podne,bebica se rodila navece u 21,stim da uopste nisam imala pravih jakih bolova do 20,jer su mi tada ukljucili infuziju,a otvarala sam se expresno


Nadamo se da cemo i mi tako dobro proci, makar upola ☺

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
29.10.2015 23:01:31   
minie
Pcelice samo da ti pozelim srecu i brz i lagan porod.

Laku noc drage moje i lijepo sanjajte...

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 3:54:49   
Travelove
Hej hej, ja opet ne mogu da spavam, a i legla sam jako rano. Iskreno ovo grijanje me iscrpi i glava me boli od njega, iako je na minimumu.
Uspjela sam iscitati, a sta sam uspjela zapamtiti to je pitanje hehhe.
Leena, sretan rodjendan, sve najbolje od srca, da ti se sve zelje ispune.
Pcelice aaaaaaa krenulo. Ma koja si ti hrabroca, kao sto neko napisa prvorotke u zelji da ostanu sto duze kuci, potrce u bolnicu. Iako sam se i sama odlucila da cu ici na kada bude na 5 minuta, i sama se potam hocu li izdrzati.
Mozda nam pcelica vec sada drzi svoju bebicu.user posted image

Ja juce radila CTG, pa cu na kontrolu opet u ponedjeljak, da me pogleda dole i briseve ponoov da uzime. Nadam se da ovaj put ce biti ok.
Za sad sam u plusu 13 kg. I ja sam 2 kg za dvije sedmice, al nema veze, svejedno sam planirala 15.


(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 6:47:18   
ninuska
Jutrooo, zeMske! Jeste li se naspavale?

Mislim da se pcelica porodila :).

Mi poranili, presvukli se, spakovali, kafa na stolu..jos slince da izvucemo i idemo kod mojih. Moram ga voditi na kontrolu, a DZ je blizu mamine kuce.

Kupili smo i mi sinoc aspirator za nos, Nosi :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:10:36   
NandaT
Jutro drage moje

Leena sretan rodjendan, sve najbolje od srca ti zelim.

Sta li nam je s pcelicom, da li se porodila ili je uspjela pregurati noc??

Kad su kile u pitanju ja vise i ne brojim user posted image user posted image . Prosle sedmice nisam dobila ni grama a juce me vaga kad 1,5kg u plusu user posted image user posted image . A isto sam jela. Skontala sam da ima veze koja me sestra vaga.

I mene je nocas nesto stomak bolio, nikako se nisam mogla namjestiti. Eh i ja sam planirala ostati kod kuce sto duze, naravno ako ne pukne vodenjak, al tu je meni gori mm koji je strasan panicar i mislim da cemo najmanje 10 puta otici u bolnicu dok to stvarno ne bude to.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:27:14   
ziel
Jutro i od mene, kod mene pupo na budjenju opet drugacijeg oblika, na gornjem dijelu stomaka sam osjecala tvrdo i vidjelo se ispupceno i ja dok odo u wc, zavrsi tamo i ponovo na ogledalo kad nestade ono ispupcenje user posted image da nije bila guza bebina, koliko se puta ja okrenem na spavanju i on se jadnicak toliko puta okrene u pupi...

Nema Pcelice da javi, mozda se nije ni porodila jos, danas joj je svakako kontrola, samo ne znam u koliko sati, pa valjda nam se javi prije ili poslije kontrole...

Travelove jel to nisu bili uredni brisevi pa ponavljas? Jesil radila CTG kod Blitvicke? Ja kad sam otisla ono sa 35+1 radila mi je CTG pa kaze da bi trebala opet za 10 dana, ali sam joj objasnila situaciju da cu nastaviti na UKC. A tebi nece proci ni 5 dana pa ces opet iciuser posted image

NandaT kod tebe nema jos nikakvih znakova da hoce beba izaci?

< Poruku je uredio ziel -- 30.10.2015 7:30:09 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:33:48   
NandaT

IZVORNA PORUKA: ziel

Jutro i od mene, kod mene pupo na budjenju opet drugacijeg oblika, na gornjem dijelu stomaka sam osjecala tvrdo i vidjelo se ispupceno i ja dok odo u wc, zavrsi tamo i ponovo na ogledalo kad nestade ono ispupcenje user posted image da nije bila guza bebina, koliko se puta ja okrenem na spavanju i on se jadnicak toliko puta okrene u pupi...

Nema Pcelice da javi, mozda se nije ni porodila jos, danas joj je svakako kontrola, samo ne znam u koliko sati, pa valjda nam se javi prije ili poslije kontrole...

Travelove jel to nisu bili uredni brisevi pa ponavljas? Jesil radila CTG kod Blitvicke? Ja kad sam otisla ono sa 35+1 radila mi je CTG pa kaze da bi trebala opet za 10 dana, ali sam joj objasnila situaciju da cu nastaviti na UKC. A tebi nece proci ni 5 dana pa ces opet iciuser posted image

NandaT kod tebe nema jos nikakvih znakova da hoce beba izaci?

Ziel nista se jos ne desava. Beba se malo spusti pa se vrati i tako non stop. Bude i bolova raznih, kao menstrualni i stomak i ledja al nista se konkretno ne desava. A beba i dalje skace ko na federima, bas ga briga njemu dobro user posted image user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:41:27   
ninuska
nanda pa ja tek vidim da ti je termin za par dana user posted image . Znaci i ti bi mogla svaki cas user posted image

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:44:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: NandaT


IZVORNA PORUKA: ziel

Jutro i od mene, kod mene pupo na budjenju opet drugacijeg oblika, na gornjem dijelu stomaka sam osjecala tvrdo i vidjelo se ispupceno i ja dok odo u wc, zavrsi tamo i ponovo na ogledalo kad nestade ono ispupcenje user posted image da nije bila guza bebina, koliko se puta ja okrenem na spavanju i on se jadnicak toliko puta okrene u pupi...

Nema Pcelice da javi, mozda se nije ni porodila jos, danas joj je svakako kontrola, samo ne znam u koliko sati, pa valjda nam se javi prije ili poslije kontrole...

Travelove jel to nisu bili uredni brisevi pa ponavljas? Jesil radila CTG kod Blitvicke? Ja kad sam otisla ono sa 35+1 radila mi je CTG pa kaze da bi trebala opet za 10 dana, ali sam joj objasnila situaciju da cu nastaviti na UKC. A tebi nece proci ni 5 dana pa ces opet iciuser posted image

NandaT kod tebe nema jos nikakvih znakova da hoce beba izaci?

Ziel nista se jos ne desava. Beba se malo spusti pa se vrati i tako non stop. Bude i bolova raznih, kao menstrualni i stomak i ledja al nista se konkretno ne desava. A beba i dalje skace ko na federima, bas ga briga njemu dobro user posted image user posted image

Bas su lopovcici mali, a eto i kod Pcelice i kod tebe i kod mene su djecaci, a zene kazu da se djecaci cesto i prenesu preko termina, sad da li je to istina, vidjecemo bas user posted image a ko ce cekati termin, ja jedva hodam Bgm, sincic otezao pravo, sinoc mm-u govorim, nece imati 4 kg na rodjenju nego 5 kako ga je tesko nositi, boli me stomak ispod pupka gdje on svojom tezinom pritisne...
Joj dok sam se sjetila, dok nisam popila caj odoh izmjeriti secer sebi, imam svasta u kuci pa i glukometar , da vidim kakvo je stanje, ovo rapidno debljanje me brine...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu NandaT)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:51:27   
Travelove
Nije mk bio uredan cervikalni, vag, nisam njos ni radila. Imala sam terapiju, pa kontrolu,anjoj bilo rano da mi uzima bris odmah po prestanku koristenjaterapije, pa zatoje ponovo uskoro. A ovako odradila CTG i usput mi pogledala malo be u. Kaze da ne bitrebala bitiveca od 3500 na porodu.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:52:25   
NandaT

IZVORNA PORUKA: ninuska

nanda pa ja tek vidim da ti je termin za par dana user posted image . Znaci i ti bi mogla svaki cas user posted image

Usitnilo je pravo user posted image . Ima nas dosta u novembru, svaki drugi dan po jedna user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
30.10.2015 7:57:11   
Travelove
Ziel nema sta da te brine debljanje, ovo je !raj i tada i mi i beba dobijamo najvise. Ni ja nisam zadovoljna, ali hajd nemamo jos dugo.
Juce sam isla osisala se, jer cijelu trudnocu nisam, sto zbog mucnina, sto zbog mirovanja, ismijala sam se sa frizerkom, pa obzirom kako sam krenula sa sisanjem dogovorila sam sledeci susret u februaru heeheh. Sreca pa se ne farbam, prirodna mi kosa ali sam je vezala cijelo vrijeme.

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *