|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 15:25:06   
BubaDara
pa gdje ste vi meni moje drage buduće sretne mamice? user posted image user posted image
Meni se nešto zanedalo da vam pišem, uđem i pročitam sve i onda me nešto drugo zauzme i ne stignem pisati.
ema08 hoćeš li da ti ja pošaljem slikicu svoji stopala? user posted image
Znači to više nisu moje noge od tačno te kobne prošle 29.sedmice user posted image
Od 27. su počele pomalo oticati ali kad odđem s posla i podignem ih nestane otok, ujutro kao nove i opet tako, međutim sad ni to ne pomaže user posted image Znači ustanem ujutro i već su kao buhtle, dok se našminkam za posla nadođu još više pa evo sam i ja donijela od mame neke baletanke, a bome ću danas pravac apoteka po neke medicinske papuče da imam za šetkanje po kancelariji, i baš me briga kako će to da izgleda user posted image
Kako god i ove baletanke me stišću sa svih strana već od 12 user posted image
Nek nam je Bog na pomoći, ali eto ako Bog da još malooooo user posted image još samo 10 sedmica i male smrdice su tu user posted image
user posted image
lejla80 SRETAN TI ROĐENDAN, draga! user posted image Da ti se sve želje ostvare ako Bog da user posted image user posted image user posted image user posted image
što se tiče tih čajeva ja sam do sad pila mentu ponekad, i ništa mi nije bilo, nisam znala da se ne smije user posted image sad pijem svaki dan brusnicu od ZeinPharma jer kao i otok bi trebao biti manji zbog izmokravanja, ali jest šipak user posted image
Vidim imamo i neke nove curice u raji, pa dobro nam došle hihihhiihiuser posted image user posted image
Mi ipak ove godine nećemo na daleki put-more ali što kaže Ema već sam se pomirila s tim i ako Bog da sljedeće godine produženi odmor u proširenom sastavu, sve ćemo mi ovo da nadoknadimo user posted image user posted image Nadam se samo da me neće biti strah s bebom u avion, pa da odletimo malo na ljepše destinacije, da se beba odmah nauči šta valja user posted image user posted image
Nudžejma i tačkice kad pijemo kafu na TK? user posted image user posted image
Leptirice moja kak osam uživala čitajući tvoj opis osjećaja. user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživaj draga user posted image
Što se tiče tih vježbica, ja to ovdje niti imam niti idem, valjda se budem znala poroditi user posted image user posted image user posted image
Sve vas grlimo user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 17:47:11   
anidla
Skoro citav juni se nisam javila, tacno sramota user posted image

Inace ulazimo u 27 sedmicu...bujamo polako user posted image

kontrola mi za koji dan...pripreme za Bajram, pa za more...

Kako ste mi sve redom? Vidim spisak se prosirio uveliko masanla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 18:11:10   
winky_sa
Da vam se i ja javim sa svojim kratkim upisima user posted image user posted image
Lejla sretan ti rodjendan draga, da ti se sve zelje ispune. Slijedeci aBd da docekas u prosirenom sastavu user posted image
BubaDaro i ja sam isto pila mentu, nista pretjerano ali nisam imala pojma da je stetna u trudnoci. Zasad sam dobro user posted image
Anidla sretno na kontroli
Vrtnipatuljak i tackice ja planiram slijedece sedmice krenuti na vjezbe. Samo moram provjeriti termine i sta treba ponijeti. Knjizicu? Ili se samo pojaviti na vratima user posted image user posted image
Ostanite mi sretne i nasmijane, srento na kontrolama user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 18:21:19   
tačkicaa
Vidis ti ove Winky, ja nju kobajagi cekam sa vjezbama, a ona sebi isplanirala termine user posted image
BubaDaro Hoces li ti moc do devetog s tim nogama izdrzat? Mozda da uzmes malo odmora, puno se forsiras brate user posted image
Anidla vala bas, taman te umalo zaboravimo, kad ti od nekud izbijes user posted image I ja sam usla u 27 sedmicu user posted image Jesi pitala doktora za more, ja ne smijem otic dok ne dobijem zeleno svjetlo user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 18:52:22   
winky_sa
Tackice nemoj da me ruzis. Ja sam ovdje uzbudjena, jedino mi te vjezbe na pameti. Ostalo me je sve mimoislo, trudnickih tegoba hB zasad nemam. user posted image
Sto se mora tice ja jedva cekam, nadam se da cu uspjeti pobjeci negdje makar na nekoliko dana user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 19:13:02   
lejla80
Hvala vam cure moje drage, nek ste mi žive i zdrave user posted image user posted image ....kod mene danas praznično, malo prašina, malo suđe, malo ručak, malo mela neko lišće oko kuće i sl. stvari user posted image user posted image user posted image

Elhamdulillah ja sretna, nek smo zdravo, i na okupu, šta bi čovjek više mogao poželjeti... osim naravno da ide malo na more, ne mora bit Turska, ja i sa Hrvatskom prezadovoljna user posted image user posted image user posted image user posted image

Et...idem se malo našminkat, valja mi na iftar negdje ići user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 19:32:21   
agatha
Lejla, sretan rođendan, sve najbolje ti želim.user posted image
Ostalima pozzuser posted image user posted image user posted image
Ja cu roditi lubenicu hah toliko je dnevno pojedem da to nije humano.
Sto se tice otjecanja, toga zasad nema kod mene, hvala Bogu, nisam ni u prvoj trudnoci ali tad sam ipak bila u visokoj trudnoći u zimskom periodu.
Inace, gazimo 30. sedmicu, brrrrr.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
28.6.2016 22:15:35   
Midnight_489
Jao,kako ste mi vrijedne...

lejla80 sretan rođendan,želim ti sve najbolje i najljepše user posted image ❤️
anidla sretno i tebi na kontroli,držim ti fige user posted image
tackicee i ja sam voljela čaj od mente,ali kad sam čula da je štetno,morala sam
prestati piti. user posted image

Ostalim user posted image šaljem 💋💋💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 8:53:10   
Midnight_489
Jutroo user posted image
Imal' koje da pijemo kaficuuu user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 9:26:40   
BubaDara
evo me midnight user posted image pristavi user posted image
Jutro i od nas dvije, debelonoge user posted image
tackice jucer ti je buba pravac s posla po medicinske papuče, kupila žena sebi bajramluk prije rede user posted image
Evo nas danas uživamo u njima, ništa ne steže i ne žuljka user posted image
A šta ja znam, nešto mi sve žao prestati raditi kad se ovako super osjećam a i nogice ne bole, i još na sve to kolega i kolegica su sebi planirali odmor sad dok sam ja još tu, kolega je trenutno na odmoru a kolegica će od 15.7., a treba nas ovdje uvijek dvoje, tako da bubo natakni papuče, uključi klimu i izdrži hahahaha user posted image ako Bog da trebam se naručiti u subotu kod doktorice pa ću vidjeti šta ona veli na to user posted image
anidla sretno na kontroli i javi nam se češće user posted image
lejla80 al su te krenuli iftari user posted image
Nemam više inspiracije, dajte tu kaficu da se razbudim, nešto je mirno i na poslu pa mi se baš spava user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 9:46:56   
nudzejma
Jutrooooooo,

Vrijedne ste zene,poranile pravouser posted image
Lejla sretan rodjendan.Sve najbolje zelimuser posted image
Bubadaro svaka cast kad mozes raditi jos uvijek,to ti je super.Vrijeme
brze prolazi.
Sto se tice otoka,ja ih nisam imala ni u prvoj a evo ni u ovoj trudnoci hvala Bogu.
Doduse sad sam na mirovanju vidjet cu kad krenem setati.
Idem doruckovati.....Cujemo se

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 10:14:53   
anidla
Jutrooooo user posted image

Mene krenulo sa javljanjem user posted image

sa zakasnjenjem da cestitam Lejli rodjendanuser posted image user posted image user posted image za lijepe zelje nikad nije kasno user posted image

koje su to zene krenule na vjezbe? ja nit imam pojma da li cu ni s kim cu ni gdje cu user posted image

Nego da vas upitam, jel ko radio onaj OGTT TEST i sta su indikacije da se on radi?

ja sam jucer zavrsila krv i urin i nemam vise proteina u urinu user posted image a jesu me isprepadal bezveze user posted image

ete zene od koga je dosta je user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 10:16:04   
NARI
Jutro zenice! Valjda će ova poruka uspjeti. Nešto me konekcija zeza. Jučer se napisala, ali ništa nije objavljeno.

Lejla, sretan rodjendan! Sve najbolje ti želim! Znaci, isto smo godište, i meni je bio rodjendan 22. 06. Ja sam mislila da sam najstarija na forumu user posted image .
Ja još ne oticem, osim ujutro malo prsti na rukama. Ali se zato kile lijepe ko lude. Za 3 mjeseca 6 kg. A sve kao pazim. Bas me zanima Šta vi zenice jedete, pogotovo ove koje slabije dobijaju. Doduše, meni je treće dijete a nisam mršava za trudnica, vjerovatno ima i toga. Ali sam malo tužna zbog toga. Nisam zabrinuta, jer sve dok se razmišlja o kg znaci da nema drugih komplikacija, ali eto voljela bih sto manje da dobijem.
Ja vas slušam za more....I ja bih voljela , ali ću ove godine najvjerovatnije more zamijeniti planinom. Na netu čitam da se može na planine do nekih 1700 m nadmorske visine. Šta vi mislite o tome?

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 10:21:21   
NARI
Anidla, ja nisam radila taj test a i mene kopka. Ne znam ko ti je predložio. Mislim da je indikacija povišeni SUK, pretjerano dobijanje na kilazi, prekrupna beba, te ostali simptomi uobičajeni za dijabetes ( pojačana zedj, često mokrenje, infekcije urina ranog trakta), te pozitivna porodicna anamneza. Ja mislim da je tako , a ti opet provjeri.

< Poruku je uredio NARI -- 29.6.2016 10:26:59 >

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 12:25:46   
tačkicaa
Ja ispisala svašta i laganini na iksić user posted image Tačno ne mogu ponovo ono sve pisat', a sve vas pomenuh user posted image
Ukratko, čestitala sam za uredne nalaze, a ostalo ću kad me huja prođe ponovit' user posted image

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 12:42:29   
lejla80
Evo i mene da mahnem moje bembele ženice sa raznoraznim tegobicama heheh... Ima li neka da je izlazila vani, kakva je situVacija, trebala bi do svog doktrora da mu odnesem nalaz pa da se psihički pripremim hehe

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 12:43:54   
lejla80

IZVORNA PORUKA: tačkicaa

Ja ispisala svašta i laganini na iksić user posted image Tačno ne mogu ponovo ono sve pisat', a sve vas pomenuh user posted image
Ukratko, čestitala sam za uredne nalaze, a ostalo ću kad me huja prođe ponovit' user posted image


Koliko raspoloženja u tako kratkom postu, mpre bit da si trudna user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 12:57:40   
BubaDara
hahahahah tačkice to ti je trudničko ludilo user posted image ne brini i ja ga imam user posted image user posted image user posted image
Ja jučer s posla otišla do banke i parkirala žena i da zaključam auto pritišćem po mobitelu a u jednoj ruci držim ključ a u drugoj mobitel i vidim ne ide pa ne ide i onda nekad skontam i odvalim se sama sebi smijati user posted image Nemojte nikome reći hahahahahahahauser posted image user posted image
anidla ja sam taj test radila kad smo pokušavali dobiti bebu, skupa sa svim hormonskim nalazima i to mi doktorica dala da uradim. I gle čuda to je bilo haman pa kad sam tek ostala trudna a da to nisam ni znala user posted image jutarnji je bio ok, međutim kasnije se nije dobro razvijala situacija pa kroz 120min bio viši od ref vrijednosti. Ja oplakala, kontam dosta imam problem vene i povišen malo TSH, još mi i to fali. Međutim, doktorica bila na odmoru pa me nije odmah mogla primiti da pogleda nalaz i tako dan po dan i meni kasniiiiii user posted image kad testić pozitivan user posted image user posted image
E onda sma joj otišla i rekla je neće mi dati terapiju jer sam eto uspjela ostati trudna, a kao ništa to nije bitno toliko (tad nije bilo). Ne znam sad da li trebam ponoviti, nešto govore da to sve trudnice rade u trećem trimestru, do sad mi dr nije ništa spominjala pa ne znam sad na pregledu da li će. Uglavnom muka mi je kad samo pomislim na to, ona agda na sabahu, ffffuj user posted image Eto moje iskustvo ako će biti od koristi user posted image
NARI ne brini za kilice, meni svi kažu da to ode poslije u dojenju i nespavanju user posted image
Ne znam za vas, terminuše oko mene, je li se vama povećao apetit, vrtni patuljak agatha ema user posted image Meni ove zadnje sedmice nekako imam osjećaj malo treba više kalorija da se najedem user posted image i u suštini, prije sam mogla trpiti glad a sad mi tačno nije dobro ako osjetim glad odjednom i odjednom se nešto ne nađe u kljunu user posted image Eh sad druga je patka što sad ne mogu dosta pojesti odjednom, nego s malo sam već sita ali kad ponovo ogladnim moram hitno da jedem user posted image user posted image Sad tek kontam da ću i ja da nabubrim brzo user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 14:02:42   
tačkicaa
Ma iznervirala sam se čim sam progledala, probudiše me s biroa, kaže nemaju zavedeno da su mi ovi majmuni u zadnjoj firmi uplaćivali doprinose ... Pa me sve to skupa izbaci iz takta, a još i izbrisah sama sebi post user posted image
Ja sam neki dan neđe krenula i dođem do Ibrice, pritikam onaj ključ - ništa. Otvaram vrata - ništa. Kad ja pogleda, nema ima ratkape, a ja svoje pogubila davno po kanalima user posted image A moj dva mjesta od ovoga jadan migucka user posted image Da me ko vidio pomislio bi da trudnjače haraju gradom i obijaju auta user posted image
I meni od početka, kad naleti glad tačno bi' mogla nekog ubit' user posted image I dva zalogaja i gotovo user posted image
Jedino što Agatha reče, mislim da ću rodit' lubenicu, koliko ih pojedem dnevno user posted image
Još samo da mi ona starka što me otpusti javi da mi je zbavila listu dohodaka, sve im jebem bezobrazno user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 15:42:17   
svamojadjeca
pozdrav zenoline,ja idem raditi sutra u svoj d.z,OGTT TEST,dva dana sam vadila secer ujutro i treci dan odmah u 8h mi izvade krv,popijem razmucenu glukozu (koju sam kupila u apotecia oni nemaju tamo)pa onda oko 10h tj za 2h vade ti opet krv.meni je jedno jutro secer bio 8,3 i inace imam inzulinsku rezidenciju i koristila sam terapiju do navrsenog treceg mjeseca trudnoce po preporuci mog endikrinologa.eee sta ce sad biti ne znam.Mene vise muce tezina koju osjecam u donjem djelu stomaka,dali u 18 sedmici mogu vidjeti da li je beba nisko ili treba da jos naraste,nekako je bas osjetim u karlici,ili se pocela pomjereati pa su osjecaji malo neugodni.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 21:10:26   
mala_sa
Da mahnemo nasoj staroj raji user posted image user posted image

Cura mamina mashAllah, samo siki i puni pelene user posted image , braco i seka su je isto hvala Bogu prihvatili bas fino, bez nekih tezih ispada user posted image , a meni kao mami fali bar dodatnih 5-6 sati u danu da bih stigla sve obaveze user posted image .

Nadam se da ste mi sve dobro, da se bebice guraju i da vam ne skode previse ove vreline???

Ljubimo vas punoooo moja crnokosa damica i ja user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 21:49:13   
lejla80
Cure moje vidim pričate o trudnickim zgodama, ja sam ih vala puna. Najčešće zaboravljam i gubim stvari, najgore mi je kad kuham nešto, posebno sutliju. Ni ne pamtim koliko mi ih je iskipilo u zadnje vrijeme. Neki dan sam na Jezeru izgubila knjižicu, ubijedila onu sestru na šalteru da mi je ona nije vratila, žena me pustila da joj sama rovim po kancelariji, na kraju je moj muž našao u mojoj torbi user posted image

Svamojadjeca i ja ponekad osjetim težinu i kontam da mi je bebi nisko a u istoj smo sedmici, valjda tako treba user posted image Tek imam kontrolu za dvije sedmice pa vidjet ćemo

Kad je rijec o gladi, ja je ne mogu trpiti od prvog dana, nikako mi ne bude dobro, tako da u torbi uvijek imam nešto za pojesti

Mala_sa nek si se ti nama javila, drago mi je da ste svi dobrouser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
29.6.2016 22:27:11   
ema08
Ja jutros dva puta napisala jedan te isti post i ni jednom nije prosao user posted image

Prvo nasoj Lejli da cestitam rockas sa malim.zakasnjenjem. Draga od srca ti zelim sve ono sto sama sebi prizeljkujes i saljem ti punooo toplih user posted image .

BubaDaro, bit ce medicinske papuce hit sezone ljeto 2016 (bar sto se nas debelih tice hehehe). Bitno da je udobno. Bogme bi ja voljela imati takvu kolegicu kao sto si ti user posted image . Divno je vidjeti da jos uvijek postoje ljudi koji misle i na druge ljude oko sebe, a ne samo na sebe. Bravooo Bubiuser posted image

Tackice, jesu li se imalo osusile gace od kad je zahladnilo ovo malo? Ja mnogo bolje spavam zadnje dvije noci...nije mi onoliko vruce

Nudzejma, kad kreces sa setnjama?

MalaSa, ljubac za tebe, crnokosu, bracu i seku. Nedostajes nam ovdje punooo

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
30.6.2016 8:25:00   
Leptirica13
jutro,zenice...
svamojadjeca, ja sam 17+4, znaci tu smo negdje, ne brini se za to sto sti je "nisko"..nije ono nisko, nego nije jos vrijeme da se beba digne prema gore.
Meni se moja curica pocela javljati od ove nedjelje..znaci, tad smo imali 17+0, I kako me lupne, tako osjetim skoro dole kod jajnika, znaci ispod stomaka..
raspitivala sam se kod drugih trudnica, sve su rekle da je sasvim normalno da je u ovom period nisko..

kad smo kod lupkanja..tako sam se naviklaaaa....uzivam kad mi se javi...I vec polako pamtim taj neki raspored kad se javlja..
najcesce bude navece, kad legnem I pocela je da se javlja jednom do dva puta po danu...a meni punoooo srce..
jedva cekam da se upoznamo..

Lejla, vidim bio rodjendan...nek ti je sa srecom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Juni
30.6.2016 8:40:22   
Midnight_489
Jutroo,ja opet poranila da pristavim user posted image
Kako ste mi vi?
Ja sam se jučer pravo nahodala.Poranila ujutro u čaršiju i došla oko pola 12 kući.
Odmah,čim sam došla,u kadu,jer sam bila u goloj vodi. user posted image
Onda se baci na pravljenje ručka,kućnih poslova...

mala_sa ja mislila ti zaboravila staru raju user posted image ljubi bebicu za mene.
Baš nam nedostaješ
svamojadjeca sretno ti i javi nam kako je prošlo user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *