|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 16:32:51   
bejbibi
Zene da vas pitam ( pitala sam prije par mjeseci al ima novih kolacica user posted image ) jel se farbate/ hocete li?! Ja sam jednom bez amonijaka farbu uzela i stavila ,a kupila i onu obicnu i nesto me mami da se ofarbam ...sta kazete ? Citala sam da ne smeta farbanje u trudnoci ? Sta mislite ?

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 18:49:48   
manuela RR
Bejbibi moj muz je isti... Zato ja njega posaljem u kafic da pije kaficu dok ja obavljam kupovinu...user posted image
Ja sam se farbala. Jos sam i plavusa... Jedino prva 3 mjeseca nisam...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 19:15:22   
3_godine
Bila jutros, hvala Bogu bebica je ok. Mase rukicama i nogicama :) jos 2 sedmice pa popako na 4d ako Bog da. Lejla 80, dr Alica je super, ja sam prezadovoljna, to mi je prvi dojam

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 22:06:14   
manuela RR
3_godine user posted image bas mi je drago da je sve OK i da si uzivala u pregledu ...a tek na 4D kad budes....user posted image user posted image

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 22:20:23   
bejbibi
Vecer zenice ..kako ide ?

Ja evo lezim,malo sam se umirila jer me nesto stomak boli nisko i krstauser posted image par puta me tako zestoko probadalo dole da sam se bas prepala..evo me sva u nekom strahu i samo iscekujem neke jace boloveuser posted image zasad ih nema ..osim neke tupe boli koja se ne pojacava al et dovoljno da nisam rahat user posted image

3godine user posted image za kontrolu ,bas mi je drago da je sve ok

MANUELA kako ti deveras ? Imas ti jos vremena ,neka te :)

Ostale kako ste

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 22:30:15   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Bejbibi moj muz je isti... Zato ja njega posaljem u kafic da pije kaficu dok ja obavljam kupovinu...user posted image
Ja sam se farbala. Jos sam i plavusa... Jedino prva 3 mjeseca nisam...

E vidis ,nisam se sjetila da mu kazem da ide na kafu user posted image

Ma vjerovatno cu se farbati ,ne da user posted image mira user posted image
Il cu kod frizera da mi nesto uradi sa kosom ..kakve pramenove uz crnu kosu user posted image jaooo kako sam nasla dobre slike na netu ...tamno plavi pramenovi na crnu kosu user posted image user posted image user posted image prelijepo izgleda ...a i sivi su dobri pa cu vidjeti ...mada mi se vise plavi svidjaju :)
Ako mi budu htjeli raditi to kod frizera zbog trudnoce user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:01:13   
anandi
Dobro jutroooo evo user posted image zaljivena.
Ja se digla rano, bilo mi zima spavat...pored centralnog jos i grijalica radila cijelu noc i opet sam se smrzla. Vise mi je dojadila i ova zima, ne volim je ni na razglednici vidjet.

Jucer sam isla provjerila nalaze, d-dimer mi je ok, sitna takoder, kks mi se popravila izgleda mi feroglobin bio djelotvoran sve je u granicama normale samo urin i dalje pun bakterija ali na njega sam navikla user posted image Sad cekam da mi jave iz ordinacije kad da dodemm na ekspertni uz. Jedva cekam da vidim bebaca

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:02:27   
anandi

IZVORNA PORUKA: 3_godine

Bila jutros, hvala Bogu bebica je ok. Mase rukicama i nogicama :) jos 2 sedmice pa popako na 4d ako Bog da. Lejla 80, dr Alica je super, ja sam prezadovoljna, to mi je prvi dojam


user posted image user posted image sad uzivaj draga. Tek ces da se odusevis kad budes isla na 4d

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:08:09   
anandi
Pricate i o farbanju pa ja sam prestala jos u 8-om mjesecu prosle godine. Tad sam odradila ombre i super mi se uklapa s mojom prirodnom. Vrijeme mi je da odem malo da skratim, ovaj donji dio od blajhana je ostecen. Mogu vam reci da mi kosa nikad nije bila mekanija i sjajniija user posted image bar neka prednost trudnoce user posted image Tako da ne planiram se farbati tamo nekad do poslije poroda, tamam cu ovo sto je ostalo ofarbano isjeci i onda cu odraditi neku promjenu.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:25:49   
bejbibi
Jutrooouser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:40:52   
Bubamara92
Jutro zenice...uh zimaa...Malo se slabije javljam dok sve po kuci spremim pa oko A tako prodje dan...
Juce vadila nalaze pred porod zadnje MM ce danas po njih...
Vec dvije noci stomo tvrd kao kamen i po nekad se pojavi bol u donjem djelu stomaka...
Uh ovaj 9-ti je najgori...Manuela kako se ti valjas.…
Bejbibi ja se na farbm u trudnoci kazu da se smije kad prodje krizni period ali ja izbjegavam pa kad se porodim pravo frizerski...user posted image
3 godine user posted image za kontrolu...
Mina vjeruj imat ce kile kad otic ja sam u prvoj trudnoci dobila 25kg ode to posle poroda ko rukom odneseno jos kad pocnes trckarat za bebacom
Ostale user posted image


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:49:11   
bejbibi


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI porodila se
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:51:58   
bejbibi
Da se malo prisjetmo spiskauser posted image
BUBAMARO,MANUELA neka vas jos vala ..nek prodje jannuar ...vi stw feb terminuseuser posted image to ja tjesim sebe user posted image i ja cu vjerovatno u feb user posted image imam neki osjecaj ...kolko A skace po meni i stomaku dobro da sam jos 2u1user posted image sinoc me zignulo,prepala sam ,kontam evo ga ...da mi je uc u 9.aBd ...8.sam

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 8:53:28   
bejbibi
Gdjw nam je AIDICA???? da se nije porodila

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 9:00:30   
Bubamara92

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Da se malo prisjetmo spiskauser posted image
BUBAMARO,MANUELA neka vas jos vala ..nek prodje jannuar ...vi stw feb terminuseuser posted image to ja tjesim sebe user posted image i ja cu vjerovatno u feb user posted image imam neki osjecaj ...kolko A skace po meni i stomaku dobro da sam jos 2u1user posted image sinoc me zignulo,prepala sam ,kontam evo ga ...da mi je uc u 9.aBd ...8.sam


I ja sam ti slicnih problemcica imala od 7 mjeseca doktorica mi je rekla da kupim onaj pojas za trudnice ja sam vezala maramu ispod stomaka i pila donat pomogne...
Manuela i ja izgleda hocemo sto prije da zavrsimo hehe....ja u petak na ctg akobogda...

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 9:10:15   
bejbibi
Ma nikad se ne zna ..ja sa A mislila u 7.cu rodit user posted image bila rizicna trudnoca,nisko blabla ..a ono prenijela 7danauser posted image jos inducirani porod bio ...al sam prezadovoljna kako je sve proteklo.da mi je i sad tako user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 9:15:05   
bejbibi
Ma cim se udje u 9.mj moze krenuti kad god al bolje sto duze da bude unutra ..mada onaj 9.mj se bas oduzi ...zato kazem da mi je ovaj 8.pregurat pa onda nek se porodim .al svaki dan mene zigne stomak ..non top me skoro boli uh .najgore ako slucajno napravim neki nagli pokret a ono ko da mi se utroba cijepauser posted image bas ruzan osjecajj ...

Moja A jos spava ccc ...ne znam sta joj je user posted image al nek spava jos malo da uzivam u tisini..mm odveo M u vrtic maloprije a ja jos u krevetuuser posted image izgladnila sad pa odo jest ...
Imam danas obaveza ,moram se depilirati ,sutra put pod noge aBd a u petak kontrola...e ovu kontrolu jedva cekam aBd da pitam za tu guticu dole i da vidim opcenito stanje ..imam osjecaj da sam otvorenauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 15:08:13   
3_godine
Hvala vam zenice :) . Sad bih imala jedno pitanje za one koje su iz Sarajeva - koga biste od ginekologa preporucili za 4d uzv u 13.nedelji, ima li neko ko je stvarno strucan za to i ko zna ocitati nalaz nn pouzdano. Kod koga ste vi isle i kakva su vam iskustva?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 16:41:06   
manuela RR
Zenice jutros sa vama nisam mogla piti kaficu....
Poranila isla mami i na kontrolu...
user posted image
Kontrola super prosla... CTG uredan,velicina odg duzini trudnoce 37 ned.
Bebac 3055 gr.ja presretna.user posted image user posted image Jos jednom potvrdila da je djecak.
Dr. kaze da misli da ce biti prije termina jer vec je u polozaju I dosta nisko jedino jos se nisam pocela otvarati...

Dala mi je da uradim kks I urin I briseve te slijedece sed. da se javim njenoj prijateljici Dr. na UKC I dalje ce me ona voditi...

Uglavnom blizu smo...user posted image

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 20:50:32   
aidicaa
Tu Sam, jos uvek 2 in 1 user posted image . Nece ovo moje malo da izadje pre termina, uziva u maminom stamaku user posted image .
Osecam se kao tenk, veceras me ledja bas bole. Uglavnom cekam i uzasno Sam nervozna i neki me strah hvata kako se termin blizi user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
11.1.2017 20:57:44   
aidicaa
Manuela user posted image user posted image blizi se blizi.
Sto se farbanja tice ja Sam se farbala, kazu da treba izbegavati u kriticnom periodu tj prva tri meseca. I sad opet mi je vreme ali mi muka, ne da mi se da odem frizeru. Ali moracu po porodu aBd

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
12.1.2017 9:48:38   
Bubamara92
Jutro evo user posted image kakvo je ovo zatisje...
Ja sutra na ctg...prvi...uh i po veliku uputnicu za jezero..
Manuela user posted image za bebaca...ja ne vjerujem u njihovu procjenu tezine bebe mojoj drugarici rekli 2.400 a kad se bebac rodio 3500kg...blago tebi manuela ti nosis samo uloske u bolnicu a u Sa se nosi sve...

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
12.1.2017 10:38:20   
Zelimo_bebu
Jutroooo evo i nas...
Ja sam bila kod mame dva dana a jucer smo isli za Tuzlu na kontrolu pa se nisam javljala...sve je ok na kontroli bebica raste nalazi svi uredni pregled nuhalni dobar...sva sam od jucer ushicena user posted image
Vidim da ste mi sve dobro...
Nisam upratila tko je pitao za doznake pa cu reci da ja idem porodicnom po uputnicu onda na komisiju i nakon komisije opet porodicnom i onda nosim u firmu i tako svaki mjesec

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
12.1.2017 15:07:48   
anandi
Evo popodnevne user posted image

zelimo bebu user posted image user posted image za uredan pregled. Bas mi je drago zbog tebe user posted image user posted image

Bubamaro sretno sutra user posted image

Ja danas zvanicno usla u 6-i mjesec user posted image user posted image user posted image ne mogu da vjerujem kad prije proleti vrijeme.
Zene moje evo dva dana stomak me uzasno svrbi, pa kao da me neko peruskom skaklji user posted image Mazem se nekad uljem nekad maslacem protiv strija od alverde. Bas mi koza bude masna 24h i evo jos uvijek nema ni jedne strije pu pu pu ne pojavile se.

Odoh sad vidjet sta mi je s grahom, valjda mi ne izgori user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
12.1.2017 17:00:20   
Visnja RR
samo da i ovdje čestitam manueli RR udaju za RR :)))) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *