|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 122 [123] 124   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
17.3.2016 12:00:33   
Bubule82
Hihi pa ti si sigurno zaustavila nju prije mene. Ja kad sam je zaustavila prije mene ju je zaustavila zena mladza. Mozda si bila ti hihi. I ja sam je zaustavila. Kaze sestra na salteru sad ona radi papa test. Oj reko necu je valjda cekat i ja nju obavjestim sto sam dosla i brzo me primila.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3051
   RE: Dr. Balić - Tuzla
17.3.2016 12:10:44   
anandi
hahahhaha moguce je, bila sam u bez mantilu . Ja sam stajala ispred vrata a cini mi se 3-4 su zene sjedile na klupi i cim je ona izasla iz ambulante ja sam je zaustavila i ona me poslala na 3 sprat

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 3052
   RE: Dr. Balić - Tuzla
26.3.2016 11:15:40   
Bubule82
Samo da prijavim da sam dobila konzilijarno misljenje za IVF sa gradine! Nevjerovatno ali i to se desava da zavrse papirologiju za 2 dana!!! Ja predala 15. oni zavrsili 17. user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3053
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.4.2016 15:17:46   
Meri18
Kako je lijepo vrijeme nigdje nikoga na forumu ;)
Da li se nekome dešavalo prilikom korištenja folacina i utrogestana da počnu pucati nokti odnosni lomiti se skroz u mesu do sad nisam imala tih problema da li postoji kakva naznaka da ti lijekovi imaju kakvog uticaja ili je ipak to samo po sebi ... možda glupo i pitam al et da čujem je li neko imao sličnih problema.
user posted image

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 3054
   RE: Dr. Balić - Tuzla
13.4.2016 13:29:41   
maxus svratila

IZVORNA PORUKA: Bubule82

Samo da prijavim da sam dobila konzilijarno misljenje za IVF sa gradine! Nevjerovatno ali i to se desava da zavrse papirologiju za 2 dana!!! Ja predala 15. oni zavrsili 17. user posted image



Čestitam, sa srećom u pobjede.

Par pitanja ako može:, ja sam stara članica :D
zanima me sledeće, od koga mogu dobit mišljenje za konzilij, može li uzet u obzir bahčeči ili samo od Balića ide preporuka.

Od nalaza šta mi treba, ili bi najbolje bilo da odem na gradinu pa da se raspitam šta mi sve treba.

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 3055
   RE: Dr. Balić - Tuzla
13.4.2016 17:17:37   
Bubule82
Caooo Maxuz!! :)
Da li si ti vec vadila neke nalaze?? Kod nas u socijalnom priznaju samo misljenje ljekara sa gradine i konzilijarno misljenje ljekara sa gradine. Traze ti sve standardne nalaze koje se vade prije ulaska u postupak i nalaz zasto moras na vto. Kod mene je bilo lako, bez oba jajovoda i to mi je jedina opcija. A i kod muza je oligospermija tako da smo oboje kandidati. Vjerovatno ce ti anadi reci bolje sta je ona sve od nalaza nosila. U svakom slucaju treba ti od ljekara opste prakse ili ginekologa iz doma zdravlja uputnica za konzilij za IVF postupak. To mora biti naznaceno na uputnici i zakazat se kod Azre Hadzimehmedovic ili dr Hudic jer od njih se jedino prizna misljenje ljekara jer se oni bave neplodnoscu. Helem sig ce i Anadi ti jos dodat svoja iskustva...... sretnooo

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 3056
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.4.2016 9:19:21   
maxus svratila
Radila prohodnost - dobra, kod Balića
Hormoni - tako tako
OGT sa insulinemijama - to mi je bilo povećano i pila sam siofor.

Muž radio spermiogram - dobar nalaz, oko 60 miliona ima, od toga 30% pokretnih 25% sporo i oko 50% nepokretnih.....

Liječila sam se kod Balića, sad bih možda i promijenila.
I sad ne znam, da li bi oni meni uvažili na gradini kad bi meni Balići, ili neka drugi privatnik specijalizovan za sterilitet napisao da idem samo na IVf, ili bi npr prije toga morala uradit koju inseminaciju....

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 3057
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.4.2016 9:39:04   
anandi
maxus dobro dosla. Malo cu se ubacit i ja u pricu. Kao sto ti je vec Bubule napisala uzmi iz DZ ili od porodicnog ljekara uputnicu za konziliji i otidi na Gradinu ako se ne varam utorkom od 11. Ponesi sve od nalaza sto imas.Azra bude. Da bi dobila njihovo konzilijarno misljenje moras imati neki dokaz da te gin upucuje na vto. Ja kad sam odnijela nalaze i dokumentaciju poslije uradene vto Azra me vratila jer nisam imala ni na jednom nalazu da su me Balici uputili na vto. A da bi predala u socijalno, ako si na podrucju TK moras imat misljenje ginekologa i konzilijarno.
Na Gradini ce ti uvaziti od bilo kojeg ljekara misljenje. Ne moras ti raditi inseminaciju da bi isla na vto, ima tu dosta cinilaca...npr ako imas zacepljenje jajovode, ako si starija...
Inace ima ta neka procedura, prvo ciljani pa ako ne ide onda inseminacija pa ivf, ali u konacnici ako ti zelis preskocit iui i ciljane i zelis odmah na ivf tvoj ginegolok moze komotno napisat da te upucuje na ivf
Moj ti je savjet ako nisi radila trombofiliju da obavezno provjeris prije postupka.

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 3058
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.4.2016 11:11:13   
maxus svratila
anadi
hvala ti na pojašnjenju.
Nisam radila trombofiliju, jel se može uraditi na gradini?
Znači, od nalaza imam prohodnost od Balića, hormone s gradine, nalaze na torch, asa, i n eznam, moram još pogledat imuž spermogram.

Šesta godina u braku, 33 pune godinice, sića jedna user posted image
radila sam samo 3 mjeseca ciljana i ćorci bili.

otići ću možda kod koje gin u dom zdravlja, ili kod Balića da mi napišu mišljenje pa da predam to gore, za uhar je user posted image


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3059
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.4.2016 10:47:38   
Bubule82
Evo nam anadi jos jedne za kafe iz TZ :) nego jesul ti isplatili oni pare. Sta kazu koliko se ceka ?!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 3060
   RE: Dr. Balić - Tuzla
15.4.2016 11:00:14   
camelia
maxus svratila

ja sam prošle godine radila nalaz za trombofiliju i koliko znam samo se privatno može uraditi. Na Gradini ne rade taj nalaz. Košta oko 300-350KM (bar kad sam ja radila).

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 3061
   RE: Dr. Balić - Tuzla
19.4.2016 14:03:30   
maxus svratila
Hvala vam drage moje na uputama, ja ću aBd početi za jedno 15-20 dana sa nalazima i preporukama.....

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3062
   RE: Dr. Balić - Tuzla
11.5.2016 8:15:03   
patrizia
Jutro curke.
Ja vam se spremam za FET nekad sredino m6 mjeseca,pa da vidim hoce li biti curica sa mnom u postupku ?user posted image

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 3063
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.6.2016 17:02:15   
Fantica
Pozdrav cure, planiram VTO u septembru kod doktorice Balic. Ima li jos kandidata? user posted image user posted image

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 3064
   RE: Dr. Balić - Tuzla
16.8.2016 20:38:05   
jabuka21
I ja sam u septembru kod Balica, :)

(odgovor članu Fantica)
Neposredna veza do poruke: 3065
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.9.2016 12:22:37   
jabuka21
Gdje ste septembarske trudnice :)
Kako ste mi, kako ste prosle na punkciji, kad su vama planirani embriotransferi.
Ja sam u cetvrtak ako Bog da.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 3066
   RE: Dr. Balić - Tuzla
20.9.2016 10:55:12   
Zelimo_bebu
Zdravo zene, i ja sam pacijent Balica....spremam se za histeroskopiju pa za ivf odmah poslije toga...zelim svu srecu zenicama koje idu u postupak user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 3067
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.2.2017 20:34:54   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: PeggiSue

Pozdrav,

Zanima me, pročitala sam ovdj dosta kritika na njegov račun, ali nije bilo termina, samo kod njeg pa am otišla njemu. On je prema meni bio komunikativan, jako pristupačan, strpljiv, često me pitao da li imam pitanja za njega.. Da li me sta zanima.. I slično.

Više puta mi je ponovio sta mi od nalaza treba ali da ne moram kod njih raditi, nego da priznaje sve nalaze. Pitao me šta ja zelim, i da je on tu da pomogne meni i onome sto ja izaberem.

Rekao mi je da imam polip, pokazao i mikrocisticne jajnike. Zatim mi je rekao da izvadim spolne hormone, i da na kontrolnom pregledu dodjem da vidimo jel polip jos tu.. Ako ne bude histeroskopija ukoliko ja zelim.

Nekako prebacila bih se kod doktorice, ali mi je glupo jer je covjek bio jako ljubazan. Kopkaju me samo kritike na njegov racun procitane ovdje. Da li neko ima pozitivna iskustva?

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 3068
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.2.2017 20:35:32   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: Alma_27

Mislim da vec ima tema. Ja sam njegov.pacijent godinama. Vodio mi je dvije trudnoce od kojih je jedna bila rizicna. Osim trudnoca standardni pregledi i kontrole. Temeljit je i strucan. Ne voli kad su pacijenti na svoju ruku. Sjecam se da mi je odrzao zestoku bukvicu kad sam se naglo odebljala izmedju dvije kontrole iako mi je vec savjetovao sta da jedem (jos bila na strogom mirovanju pa se sve lijepi za tebe). On ne prica puno tokom pregleda i djeluje prilicno ozbiljno sto mozda moze odbiti neke trudnice koje zele da im se pokazuje svaka slika bebe na ekranu i svaki prstic bla bla, ali poslije mozes pitati sta god zelis. Znala sam doci s listom pitanja. Sve odgovori i pojasni. Meni sasvim dovoljno. Bitno mi je da mu vjerujem kao profesionalcu.



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3069
   RE: Dr. Balić - Tuzla
14.2.2017 20:36:09   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: PeggiSue

Da, znam da ima ali vecina je o doktorici.. prema meni je isto tako ekstra, a kod mene se radi o problemu sa trudnocom.. tj. Borimo se za zacece...



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3070
   RE: Dr. Balić - Tuzla
20.2.2017 14:23:37   
Mala83
Pozdrav drage moje..Ja sam nova ovdje..Idem kod dr.Devlete balic,skoro godinu dana..Imam malo pol.jajnike,imam insulinsku rezistenciju i stitnu koju sam dovela u red bila mi je bas povisena 4.25 a sad je 1.63, pijem tabletu za nju i pijem siofor tri na dan od 500mg.Smrsala sam nekih 13 kg.Sad sam evo 3mj na stimulaciji ovulacije,tj femari..Poslije nje planiramo hsg.pa onda dalje..Kod muza je sve super..Dali je naka od vas bila na ovakvoj terapiji,i ovakvom protokolu kao ja..Bas me zanimaju vasa iskusatva..

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3071
   RE: Dr. Balić - Tuzla
3.7.2017 1:58:04   
Senchi
Drage moje,
Zeljela bih prvo svima pozeljeti uspjesne tretmane koji ce nas dovesti do trudnoce.
Posto se mi nalazimo u USA nismo bas obavjesteni kao vi pa s toga bih trazila pomoc u vezi s informacijama za vjestacku oplodnju.
Mi smo ovdje radili 3 IVF ali samo prvi je bio s trudnocom koja je zavrsila spontanim u 8moj sedmici.
Mnogo puta smo planirali da to uradimo u BiH ali posto su uvije zavrzlame sa duzinom godisnjeg a i drugih uskladjivanja eto jos nismo uspjeli. Licno smatram da mozda nase ustanove i nisu opremljene kao ovdje ali mnogo vise vjerujem nasim doktorima i njohovom znanju i dusi. Ovdje je uglavnom sve samo o novcu i sve je samo posao, tj. sto vise IVF tretmana to vise novca za njih.
Eh, posto je moj muz od Tuzle, a nakon citanja svih pohvala o Dr Balicu voljeli bi da to uradimo bas tu.
Ovog ljeta dolazimo u Bosnu i moci cemo ostati koliko je neophodno za mogu oplodnju.
Zanima me da li se oplodnje vrse grupno odredjenim mjesecima ili pojedinacno?
Ako je grupno da li neko zna kojim mjesecima?
Hvala unaprijed 💜

(odgovor članu Mala83)
Neposredna veza do poruke: 3072
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.10.2017 17:44:54   
jabuka21
Pozz
Ima li neko da je bio u postupku, mislim ima li neko da ceka rezultate.
Ja sam imala embriotransfer odrmznutih i sada cekam :)

(odgovor članu Senchi)
Neposredna veza do poruke: 3073
   RE: Dr. Balić - Tuzla
21.10.2017 11:14:03   
Srna90
Draga Jabuka, kako protice tvoje cekanje? Jesi li vec bila kod njih na VTO (cim imas zamrznutih) i je li bilo uspjesno?
Ja sam u postupku za decembar, za 15ak dana pocinjem sa kontracepcijom, pa boce.. Ovo mi je prvi pokusaj.
Muz ima oligoastenoteratozoospermiju (jedan nalaz pokazao, drugi radimo za mj.i pol da potvrdimo), uzima Orthomol i onu energetsku "bombu" sa medom i svim ostalim.
Kod mene je prilicno sve ok, osim sto su mi FSH i LH u omjeru 1:1, mada kazu da je zanemarivo, i AntiMilerov hormon 3.2 sto moze biti pokazatelj potencijalih PCOS, mada jos uvijek nisu.

Kako vi podnosite terapiju i bocanje? U smislu mucnina, debljanja i svakodnevkog zivota?
Ja necu moci mirovati duze od 1-2 sto zbog posla, sto zbog cinjenice da smo sami u ovome, pa ne mogu svima objasnjavati zasto nisam dobro.

Sorry na preopsirnom komentari.
Zelim vam svima sve najljepse i ispunjenje svih zelja :)

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 3074
   RE: Dr. Balić - Tuzla
6.1.2018 11:27:27   
Mala83
Poz.drage moje..Srna90 prvo da pitam tebe kako si kako je prosao postupak..I ja 8.1 pocinjem sa bocanjem i takodje nam je prva oplodnja..Kod dr.Devlete radimo..Javi nam svoje iskustvo.

(odgovor članu Srna90)
Neposredna veza do poruke: 3075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  120 121 122 [123] 124   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 122 [123] 124   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *