|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 13:22:39   
vila_7
Ma Iija sta te briga , lezi i uzivaj. Kod nas je dan bas za samo u kuci biti, ne pada nista al toliko je ruzno i mracno vrijeme. Ja se kofol malo razradila radim pola sata i sjednem umirna ko da sam ti ne znam sta uradila 😂😂😂😂 Tačno me nekad više panika od ove kuće, u zadnje vrijeme baš pokusavam odrzavati sto čišće jer kad odem da MMu ne ostane puno za srediti, al valjda dvoje male djece, pas,....pa to dok jedno uradim, okrenem se za par sati covjek bi rekao ova samo lezi nista ne radi 😂😂😂😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 18:59:03   
ijaa
a evo i mene danas vise iz lezeceg nego pokretnog stanja....ubi me ovo vrijeme sve me secija sebi zove...cekam muza saa posla zarazili se serijom pa malo noc tako provedemo...M ko u struju ukljucena, nez odakle joj ovoliko energije...i sto nije nikad sad se naucila sama presvuc pa se cijeli dan presvlaci samo dodje u necem novom u njezinom ormaru joj sve na dohvat ruke...vise ne znam sta je cisto a sta prljavo

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 21:16:15   
me lady
Evo da se i ja ovdje chekiram s tim da jos uvijek nisam isla na prvi preg test je pozitivan i ima razloga tome :) zakazana sam u ponedjeljak ali me uvatila panika, nismo planirali trudnocu jer mi je dr rekla da imam male sanse zbog policisticnih jajnika iako mi mens nikad ne kasni i eto mi je shvatismo ozbiljno. Dakle da se vratim panici prosli mjesec sam bila prehladjena pila sta sam stigla brufen voltaren tylolhot, i sta sve ne,jer sam morala raditi pa da se sto prije oporavim i jela sam svasta pa mi naumi toksikoplazmoza, koliko bi sve ovo moglo uticati na te prve sedmice?

_____________________________

29.11.2011 Mamin zivot

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 21:27:09   
Visnja RR
me lady dobro nam došla user posted image
te odgovore ti najbolje može dati tvoja doktorica

al eto ako će te utješiti ja sam u danima kada nisam znala pila koktele (s alkoholom) par puta pila tablete za glavobolju...

Biće to sve ok....samo je važno da odeš kod dr. na kontrolu i savjete kako i šta dalje...
sretno! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu me lady)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
6.2.2018 23:52:48   
ijaa
moja jetrva je kad sam se ja poradjala popila leksilijum za smirenje a nije znala da je trudna cijeli mjesec dana...hvala bogu sve uredu,djecak uveliko trckara a naravno to sve reci doktorici. ...ti lijekovi ne bi trebali da uticu ista

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 9:20:37   
ijaa
Jutro jos nikog nema.. ja kad sam na forumu aktivna onda bas a kaf me nema nema oo godinu 😂😊
Kako bebe slusaju? mene sinoc nesto stomak bolucko sta je ne znam...nemoc nekakva valjda se necu prehladit! Sta ima u vasim krajevima?

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 9:31:02   
vila_7
Jutro i od mene, djeca tek ustala , ja jos u krevetu 😂 , reko da iskoristim dok mogu 😂 .
Ja se nesto nadala bas nocas ili danas, pa jucer kuću generalno sredila , a naravno i sebe 😂 . I nista . Ne znam sto sam se nafurala da cu par dana ranije hahahha .
Ostale, kako ste?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 11:15:14   
Irinea
Pozdrav od jos jedne nove clanice. Nadam se da me primate u drustvo user posted image

Trudnica, 15-sta sedmica, druga trudnoca, imam djecaka od 4 godine. Termin mi je 02.08.2018.
Radujem se druzenju.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 11:56:32   
boombar
Jutro trudnjace!
Dobrodosle Me lady i Irinea! Zelim vam uredne trudnoce i lijepo druzenje s nama!
Vilo ti se polako otvaras dok pricas s nama, a kad krene bice expresno. Daj bebari koji dan 😉
Ja se vucaram po kuci. Sva sam teska i troma, muka mi je opet i glava me rastura 😰 Nije moj dan

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 12:09:09   
vila_7
Nove trudnjace dobrodošle 💖💖💖

Boombar, još ti traje muka znači 😣 .
Neko bi trebao preuzeti i ove liste trudnica kako koja se prijavi....neko ko je iole aktivan,pa eto 😊



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 12:10:48   
vila_7
A sto se mog poroda tiče, nadam se da neću prenijeti, kontam nisam ni njih dvije, valjda necu onda trecu 😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 12:20:29   
Irinea
Hvala vam puno na dobrodoslici.
Htjela bih reci clanici Me Lady da sam i ja imala u prvoj trudnoci isti problem na pocetku, imala sam gripu dok jos nisam saznala da sam trudna i isto sam sve zivo pila, i dr mi je rekao da ne brinem da je to bas sami pocetak bio i zaista nisam imala nikakvih problema, ali nadam se da ce ti to isto potvrditi doktor na pregledu.
ja sam na duphastonima od pocetka ove trudnoce, imam neki hematom pa sam krvarila, sada je on skoro resorbovan ali jos moram piti duphaston do 20 te sedmice tako mi je dr. rekla.
u prosloj trudnoci nisam nista od ovoga imala, isla na fitnes, nisam se sekirala, a sada svaki dan gledam i osluskujem hoce li se sta desiti.uzas, nikako jos da se opustim.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 13:00:17   
ijaa
irinea dobro nam i ti dosla...termin nam je u par dana...8.8 kod mene....Bit ce sve uredu abd nemoj da brines, probaj da manje razmisljas o tome...samo slzaaj doktoricu :) Ja jos nisam potpuno svjesna da sam trudna osim kad me mucnine savladaju

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 13:00:46   
me lady
hvala vam, ma ja sam s prvim znala i bas se pazila, i sad mi krivo sto sam bilo tako neodgovorna, nisam ja sad toga popila puno mozda par brufena i voltaren u razmacima ali me brine tylol hot prosle sedmice i cofan, po mojoj procjeni to je pocetak 4 i 5 sedmice bio, ali vidjet cemo svakako cu ici dr. ali valja izdrzat do ponedjeljka. A bas mi je zao zbog toga, ja sam imala krvarenje u prvoj trudnoci i cijelu rudnocu primala progesteron injekcije i imla bas jake kontrakcije i sve sam ocekivala, ali hB sve je dobro proslo, bice uredu i kod tebe sigurno,user posted image

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 13:03:15   
ijaa

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: vila_7

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA



FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7 user posted image
14.02. dupliciramose
12.02. almasa16 user posted image
24.02. nenci user posted image i user posted image

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
12.04. butterfly
20.04. sretna_mama user posted image
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
02.05. svrićolino user posted image
03.05. mala curica user posted image
18.05. Lemur user posted image

JULI 2018 user posted image
20.07. boombar

AUGUST 2018 user posted image
02.08. Irinea
08.08. Iija

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok.
Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve


I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce
KALENDAR TRUDNOĆE







(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 17:26:09   
Visnja RR
Najaktivnija trudnica u januaru je vila_7 user posted image
Dobila je poklon paket koji daruje HiPP
A u njemu slatkih stvarčica za bebicu user posted image

Čestitam vilo

Molim te pošalji mi podatke u pp
ime prezime, adresa

I u februaru darujemo jednu trudnicu.... pišite , pišite, pišite user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 17:32:58   
ziel
Visnja lopove . Sad pravis nagradnu igru. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 17:39:01   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Visnja lopove . Sad pravis nagradnu igru. user posted image

biće i za mame beba ...samo dok pripremim... ne birni :)))ali je potrebno da mame s bebama pisu na forumu beba ...uskači malo i tamo pa piši user posted image

dakle idu nagrade za trudnice i mame s bebama

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 17:58:15   
vila_7
Jeeeeeeeej hvala hvala ....sad se mogu na miru otići i poroditi 😂😂😂😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
7.2.2018 18:02:30   
vila_7
E, a sto se poroda tice ni danas izgleda nista... Imala maloprije neke bezveze menstrualne bolove,ponadala se da je počelo, al evo nista.
Ako se ne porodim do petka , moram u petak ili ponedječjak u bolnicu na CTG (mene salju tek na termin kad je) , a neda mi se jer sam se kod ove dr.baš odmorila od vaginalnih pregleda pa mi mrsko da me cacka sad neko kad je svejedno blizu porod.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
8.2.2018 8:53:07   
vila_7
Jutrooooo , kod mene bljal dan 😂 . Em vrijeme ruzno, em sam budna od 2 jutros, CIJELU noć me stomak bolio, ali nista konkretno. Ne znam koliko uopće ovi lazni trudovi mogu trajati.... Izmore samo bezveze 😂

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
8.2.2018 9:33:38   
ijaa
Jutro svima, kod tebe vilo dobre neke pripreme ici ce to brzo aBd.
Ja dosla iz vrtica sva pod utiskom, danas prave party povodom karnevala i toliko su mi svi medeni i slatki, tete se isto sve kostimirale...ma eto doslo mi da ostanem sa njima...bas im je lijepo....raznisljam malo o tome toliko se pridaje paznja tom karnevalu ljudi svoj mozak opuste glupiraju se npr ja licno ne bi, kad kazem ne bi mislim kostim i to nisam jednostavno tako rasla, ne mogu se tako zamisliti Ali ovdje od malena navikavaju ih to u prodavnici kostima dihnut ne mozes grabe kupuju, a cijene kostima sitnica 40, 50, 60 eura za odrasle to od bebe male do staraza od 70 godina bas mi je to sve zanimljivo 😂

< Poruku je uredio ijaa -- 8.2.2018 9:35:27 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
8.2.2018 11:22:15   
Buttetfly
Pozdrav drage žene.
Couchy i Almasa cestitam vam od srca. Almasa bas mi je zao sto si se toliko napatila, zelim ti brz oporavak.

Ja sam jucer bila na pregledu i izvan sebe sam od tada.
Beba je uredu, sve je uredu, 32.smo sedmica, ali me doktorica izludila oko porodilista.
Ja sam cijelu trudnocu bila toliko samouvjerena i nisam se nikako bojala poroda, kontam porodit cu se kao i svi drugi. Odlucila da idem u Vojnu bolnicu i da se tamo porodim.
Jucer mi doktorica, kod koje idem privatno, kaze da je Vojna bolnica ok ako se u prvoj smjeni poradjam, ali u drugoj i trecoj ni slucajno. Nemaju pedijatra, nemaju ništa. Ja sam prvorotkinja i moze doci do raznih komplikacija, mogu biti preuska, na carski dok docekam.doktora svasta moze biti, ako bebi nesto bude nemaju kako treba inkubatora... ma nema kako me nije isprepadala.

Sada sam van sebe, ne znam sta da radim. Ja vec odabrala doktoricu u Vojnoj, kontam je li moguce da je to bas tako? Bas me žena poremeti totalno.
Sta vi kažete na to?

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
8.2.2018 13:07:01   
Visnja RR
Ne znam kakva je situacija sada ali meni su istu tu pričali prije 10 godina kada sam trebala roditi A.
Moja dr. mi je preporučila drugog doktora i drugu bolnicu ali sam ja insistirala na Vojnoj i doktora koji je tada radio (sada ne radi)
Pedijatra nisu imali u noćnoj smjeni...
Imali su normalne inkubatore
A u Vojnoj po noći ima doktor jer žene se i noći porađaju...user posted image


Otiđi kod doktorice koju si izabrala u Vojnoj i reci joj sve to što ti je rekla dr. koja te vodi... Vidjećeš šta će ti odgovoriti i na osnovu toga donesi zaključak

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Buttetfly)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u očekivanju beba - februar 2018.
8.2.2018 13:15:13   
Visnja RR
Nagradna igra i za muževe user posted image

http://www.ringeraja.ba/clanak/nagradna-igra-samo-za-muskarce_2967.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *