|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: upoznavanje
9.7.2008 15:03:16   
glavobolja
Svog muža upoznala sam sasvim slučajno. ( ako slučajnost postoji ). Zabavljali smo se gotovo osam godina prije braka u kojem smo četiri mjeseca. 

_____________________________

Zahra

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: upoznavanje
12.7.2008 18:34:47   
lamka
svog muza sam upoznala preko njegove bivse djevojke i onda smo dva mjeseca izlazili kao prijatelji ,zabavljalise 4 godine i sad ce aBd 4 godine kako smo u braku.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: upoznavanje
8.9.2008 22:05:02   
maslačak82
Na svom bivšem poslu, a živjeli zajedno od prvog dana, sad ćete misliti budale

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: upoznavanje
9.9.2008 10:16:21   
mamyca
Upoznali se preko mog bivseg,koji je njegov prijatelj,a s bivsim sam hodala skoro 3 god.Kad smo prekinuli,za jedno pola godine pocnem hodati sa MM,2 godine smo bili u vezi i onda se vjencali,nismo zivjeli skupa prije braka.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: upoznavanje
11.9.2008 12:50:52   
Ana80
Pogodih li ja konacno!?

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: upoznavanje
11.9.2008 13:11:29   
tweety
Upoznali se preko moje rodice.Zabavljali se nešto malo davne 2000 user posted image ,ostali dobri prijatelji,da bi se opet našli 3 godine kasnije i počeli zabavljati,jednostavno nismo mogli jedno bez drugog i tako godinu dana.Vjenčali se 2004 a sina dobili 2005 user posted image

I ko kaže da sudbina ne postoji user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Ana80)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: upoznavanje
9.10.2008 13:49:49   
ja_naiva
firma nas  u ratu poslala na kurs iz informatike (nije bilo ni govora o PC-u, neg nas ucili Pascal il nesto tome slicno, nekorisno), tamo bio lik, pravi onaj programer, cvike, streber, al sladak do iznemoglosti. e ispostavi se da je moja prijateljica  iz muzicke njegova rodica, onda ja poduzmem prvi korak, ona njemu prenese, onda on malo "s visoka" osmotrio... helem osmatr'o on 15 dana, zabavljali se mi 5 godina, evo nas 10 u braku... planirali mi i user posted image , pa bude... aBd

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: upoznavanje
16.10.2008 20:49:51   
akica b
Upoznali smo se na mom poslu..Moj radni kolega je njegov poznanik..i tako,malo po malo,dolazio svaki dan i to je to.user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: upoznavanje
31.10.2008 3:09:37   
Dalia05
Moj suprug i ja smo se vidjeli 2 puta u zivotu i odlucili smo da zivimo zajedno kekekekkeke.Mislim pricali smo na telefon prije toga oko mjesec dana. Zivili smo zajedno 6 mjeseci i onda smo se uzeli...U braku smo vec 5 godina i imamo kcerkicu koju obadvoje obozavamo. Od prvog trenutka kad sam cula njegov glas znala sam da je on rodjen za mene.Sad kad gledam svoju kcerkicu kako raste znam da nishta drugacije nebi uradila sto se tice nashe veze i braka.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: upoznavanje
29.11.2008 23:46:00   
bubuli
Upoznali smo se na svadbi moje rodice i njegovog rodjaka...njih dvoje bili su 7 god.u vezi a nas dvoje se nikad ni u putu sreli...do te svadbe...ljubav na prvi pogled...sad smo u vezi 8 mjeseci,planiramo vjencanjeuser posted image i pravimo bebu...user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: upoznavanje
4.1.2009 11:26:45   
bebana27
Upznali smo se slucajno u Sarajevu jer sam ja tamo zivjela i radila a on je bio cest gost u sarajevu.nismo bili dugo zajedno odlucili smo 2 mjeseca da zivimo zajedno prije vjencanja jer smo morali da cekamo slobodno mjesto u opstini i tako sad ce nam prva godisnjica braka
bebu jos nemamo ali radimo na tome pa se nadamo da cemo je i dobiti

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: upoznavanje
8.1.2009 16:33:43   
Inayat
Ja i moj muz se upoznala kad sam ja dosla u Ameriku '99 god. (on je vec ovdje bio od 93) Postali par za docek Nove 2000, vjencali se 2004 i nasu prvu bebu dobili 2008 user posted image Volim ga jos kao i prvog dana i on je jedini s kim sam oduvijek zamisljala sve user posted image

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: upoznavanje
9.1.2009 14:06:45   
dacy
upoznali smo se na faksu, zabavljali se 4 godine, jedno vrijeme zivili zajedno i sad smo u braku 1,5 god. i imamo bebu od 3 mj. user posted image

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: upoznavanje
9.1.2009 16:48:00   
dana3
znamo se iz srednje skole,dijelili prijateöje a nikad nismo prijatelji bili.rat nam razdvojio puteve i zaboravili se potpuno.nakon mog i njegovog propalog braka slucajno se sreli u svedskoj u nasem kaficu.nakon par dana poceli zajednicki zivot.obavili sta se obaviti moralo.imamo sina i godinu i dva mjeseca braka.i super nam je

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: upoznavanje
3.2.2009 21:50:25   
SelmydZany
Ja sam svog,jos uvijek,decka,aBd i supruga upoznala sa 11godina..kod majkeuser posted image poslije toga smo se vidjali,ali nista posebno...ali uvijek mi je u pamcenju ostao taj prvi susret na vratima...njegov broj telefona dobila sam nakon 2-3godina,ali sam ga zapamtila iz prve,sto kazu...tad smo se malo dopisivali i onda prestali...tad mi to nisto nije znacilo,obicno nesto,ali mi je ostalo u pamcenju...i onda smo prije dvije godine,bas u ovo vrijeme godine poceli da se dopisujemo,ponovouser posted image i onda smo za 1.maj 2007god.cijeli dan proveli skupa i tad smo zapoceli nasu vezu koja,hvala Bogu,jos traje i koja ce,aBd,da traje...uskoro se planiramo vjencati,ali ne zivimo skupa niti cemo zivjeti prije braka...user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Upoznavanje
15.6.2009 17:54:09   
mamica87
Ja sam svog muza upoznala na gidi kod prijatelja,malo se vise popilo a on bio nekakv stidan pa sam ja morala inicijativu da uhvatimuser posted image user posted image user posted image .Tako sam ga uspijela zbaritiuser posted image user posted image user posted image i poslije toga smo se zabavljali 4 godine pa smo se vjencali i sad smo godinu u brakuuser posted image user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Upoznavanje
4.11.2009 9:20:19   
saidas
ja sam svog upoznala slucajno kod prijatelja nekih od tada smo poceli izlaziti zajedno
5 mjeseci ,hodali i uzeli se sada u braku 5 godinauser posted image

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Upoznavanje
4.11.2009 12:07:43   
ena23
Hehehe, cool tema. Ja svog upoznala u njegovom stanu user posted image Dosla mu, takoreci, na gotovo... user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu saidas)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Upoznavanje
4.11.2009 18:03:49   
Ela78
ehheh baš je dobra tema vraća u dane mladostiuser posted image
Ja sam svog muža upoznala preko zajedničkih prijatelja u jednom kafiću i ni na pamet mi nije palo da bi između nas moglo biti nešto. Nikakve hemije, ljubav na prvi pogled...ma kakvi, iskrice leptirići ma ništaaaa.....ja sam od njega bježala kao đavo od krsta ALI BUKVALNO.
Taman sam završila sa jednom dugom vezom i nije mi na pamet padalo da se upuštam u nešto novo. Muškarci me ni ¸¸pod razno¸¸ nisu zanimali!
Ali on je bio uporan kao mazga  ......narednih 6 mjeseci su se dešavali povremeni slučajni susreti gdje me on doslovno svaki put  kulturno¸¸smarao¸¸  da izađemo na večeru, piće šta god, poruke slao preko zajedničkih poznanika.... a ja sam vječito smišljala zašto ne mogu....i na kraju kao: JOJJJJ eto hajde otići ću ja s njim na večeru ma bukvalno kao reda radi jer nema smisla više da odbijam toliko puta čovjeka za jedan izlazak. user posted image
Heheh i to mi je došlo glave.  MM me oduševio šarmom, duhovitošću, inteligencijom, kulturom, pogledima na život... i da bi se ispostavilo da smo rođeni na isti dan, datum i sat, zajedno rođendan slavimo...sudbina ko zna šta li je...
Sad ne bih mogla zamisliti svoj život bez njegauser posted image


_____________________________

U braku 3 prelijepe godine
JA 31 - ok
MM 32 - oligospermia
2 IUI - 0

********************************************



(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Upoznavanje
4.11.2009 18:12:54   
mube
Svog voljenog muza upoznala sam putem jedne internetske stranice,sasvim slucajno jer ni ja ni on nismo imali obicaj upusati se u slicne avanture,uvijek sam izbjegavala takvu vrstu komunikacije medjutim bilo je sudjeno....upoznala sam najdivnijeg covjeka na svijetu i udala se za njega...ljubav preko interneta je moguca vjerujte mi:)

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Upoznavanje
4.11.2009 18:15:42   
reallove
mi smo se upoznali u ulazu moje zgrade,njegova tetka zivi sprat iznad..e bilo ljeto i on tek stigao u bih,tetka isla po njega na aerodrom i kada su stigli moja sestra i ja smo slucajno bile ispred zgrade,i njegova tetka nas upoznala kaze evo ovo su ti moje komsinice pa eto nekad mozete na kafu da odete...user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *