|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   autici na akumulator sa daljinskim upravljacem
31.5.2009 21:35:05   
jasmina_mm
upravo kao sto naslov kaze
trazim sinu ovakav autic vec dugo ali nikako da nadjem sa daljinskim upravljacem, jer bi mi to odgovaralo da ga i ja mogu vozati dok ne nauci sam da ga vozi.
Nekada u oktobru prosle godine sam naletila na jedan takav u Bagateli i nisam ga uzela, pa sad nigdje ne mogu da nadjem bar slican.
Molim vas ako ovdje kod nas ima gdje da mi kazete ili vi mame sto ste u Njemackoj da mi date neke linkove da pogledam da narucim jer mi od mm tetka dolazi za mjesec.
Hvala puno

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: autici na akumulator sa daljinskim upravl...
31.5.2009 23:06:48   
demented
Mi smo baš prije par dana dobili jedan za rođendan. Ne znam gdje su kupili ali ću pitati pa ti javim čim saznam ako se neko prije ne javi. 

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: autici na akumulator sa daljinskim upravl...
1.6.2009 0:52:46   
jasmina_mm
e hvala ti puno user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: autici na akumulator sa daljinskim upravl...
2.6.2009 20:25:00   
demented
Eh evo javljam kao što sam i obećalauser posted image
Uzeli su u nekoj dječijoj radnji malo prije fis viteza. Misli da se zove Bocca ili nešto tako nisu sigurni jer su i oni samo jednom bili tamo. Nadam se da će ti biti od pomoći.

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: autici na akumulator sa daljinskim upravl...
3.6.2009 10:51:20   
jasmina_mm
hvala puno na informacijama

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *