|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krema za samotamnjenje
5.6.2009 21:54:11   
almai
interesuje me kakva su vasa iskustva sa ovim kremama?Od velikog izbora nemogu se odluciti koju ponovo uzeti.Korisitla sam 'delial' i nisam nesto zadovoljna posto se oko koljena kupi i izgleda kao prljavo.Meni najvise treba za noge posto su mi bijele ko sir pa ako imate koju za preporuciti...da vas cujem

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krema za samotamnjenje
5.6.2009 21:57:35   
žana o8
Ja nemam pozitivno iskustvo sa kremama za samotamnjenje, vazda ispadnem šarena ili narandžasta. A noge mi uvijek ispadnu šarene. Koristila sam i avon i oriflame i delial, ali nisam zadovoljna.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krema za samotamnjenje
5.6.2009 22:06:27   
almai
eh,zano pa zato ja i pitam da nema kakva krema gdje koza nebude sarena i narancastauser posted image user posted image .neznam dali je ko koristio onu novu dave kremu ?kakava li je ona?
Mozda ona cuda ciniuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krema za samotamnjenje
5.6.2009 22:14:03   
Anoniman
jooooooooj apropo krema za samotamnjenjeuser posted image user posted image user posted image ja se prosle godine namackala prvi put i legla spavati i ujutro se probudila a zaboravila da sam se mazala...da ste vi vidjeli moga sokauser posted image user posted image user posted image   e kontala evo ga...gotovo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krema za samotamnjenje
5.6.2009 22:47:26   
Visnja RR
dobro je DOVE mlijeko za samotamnjenje ali pazi da ne uzmes onu sa sljokicama ...ja uzela pa sam sva bljestala user posted image  ...i uvjek uzmem ono blaze a ne jace boje... jaca boja uvejk ispadne sarena...
bolje je mlijeko nanositi na lagano vlaznu kozu...

ja svake godine idem na airbrush (kompresor) u kozmeticki salon i potamnim cijelo tjelo... to uvjek radim pred odlazak na more jer ne volim biti na plazi ko sir user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 9:34:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

dobro je DOVE mlijeko za samotamnjenje ali pazi da ne uzmes onu sa sljokicama ...ja uzela pa sam sva bljestala user posted image  ...i uvjek uzmem ono blaze a ne jace boje... jaca boja uvejk ispadne sarena...
bolje je mlijeko nanositi na lagano vlaznu kozu...

ja svake godine idem na airbrush (kompresor) u kozmeticki salon i potamnim cijelo tjelo... to uvjek radim pred odlazak na more jer ne volim biti na plazi ko sir user posted image


eh to me interesuje...kako to izgleda? gdje to ima (mislim koji salon)? koliko traje (sama procedura)? treba li ponavljati k'o solari illi se samo jednom ode? jel' stetno?

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 12:09:54   
Visnja RR
Prvo da kazem da nije stetno jer sam ja imala problema sa kozom i ovo mi je jedino dopusteno user posted image
Traje oko 10 do 15 min...
skines se u tangice  ( imaju i oni jednokratne ako ti nemas) udjes u jednu zasticenu malu prosotorijicu gdje samo ti mozes stati i onda te "teta" sprica tim kompresorom... to ti je isto kao da te neko prsce 20 puta jace od dezodoransa npr... lijepo te hladi... user posted image  ...
rade se u nekoliko salona u SA...ja licno idem u salon u maloj Aleji na Ilidzi... zaboravih kako se zove ali ako te zanima mogu ti dati broj na pp...
dovoljan je jedan tretman ali ako zelis da ti boja traje mjesec dana onda su pozeljna dva... tj drugi za 7 dana...
I najvaznije boja spada neprimjetno... ne ostajes saren ...

Kao sto rekoh ja to radim prije mora... jedan tretman... i  ne primjeti se kad ta boja spadne a kad se koza osunca... tacnije kakva odem  vratim se samo nesto malo tamnija user posted image  samo sa morskom bojom ...
Naravno ti mozes traziti jacinu boje...ja uzimama samo podlogu, da nisam bjela...
eto... :)

i daaa tretman je 50 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 12:16:56   
Anoniman
Visnja RR, ja recimo koju god kremu sam koristila meni smrdi, pa me zanima da li ima ikakav miris poslije tog kozmetickog tretmanauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 12:17:02   
Chuchi
Meni je recimo dobar Johnson night losion za samotamnjenje, tj. potamis preko noci.
Navecer se maze, ujutro si afrikanac... hahahuser posted image user posted image
A ljepo se razmazuje, tako da ne ostaje sareno, to ti je kao i svaki losion poslije kupanja, lijepo namazes i eto...user posted image
Spada nakon sljedeceg kupanja, ali uz malo srece, ne spadne sve, ostaje ti jos jedna nijansa..

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 12:21:44   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: sahara

Visnja RR, ja recimo koju god kremu sam koristila meni smrdi, pa me zanima da li ima ikakav miris poslije tog kozmetickog tretmanauser posted image


ne... jako lijepo mirise... narucuju bas ta neka cuda koja imaju prijatan miris... ... to ti oni kazu na pocetku...
ma meni milina biti 15 minuta dok me ona prsce jer vani bude +35 a ona me hladi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 12:23:31   
Anoniman
ok, hvala, ma je li ti milina, kome ne bi bilauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 12:29:41   
Skvo RR
 Ja koristim Nivea Summer Beauty i prezadovoljna sam.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 13:19:05   
larina
probala sam dove,nivea sun,garnier i zadovoljna sam,ja mislim da  samo treba ravnomjerno namazati.od mm sam dobila neku specijalnu,pise na njoj -da godinu dana farba stoji,nisam probala,jer imam vec morsku boju,a zove se equate-healthy glow-je li vec neko probaouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krema za samotamnjenje
6.6.2009 14:55:27   
Anoniman
hvala teta visnjauser posted image

(odgovor članu larina)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krema za samotamnjenje
20.7.2011 14:29:26   
R&T@
Treba mi savjet.

Potamnila sam malo na moru, ali su ostale ruzne bijele linije od bretela kupaceg kostima (pogresan kostim user posted image )

Nikada nisam koristila ove kreme, pa me zanima da li mogu namazati samo taj dio i dobiti neku pribliznu boju?
Kakav ce biti prelaz?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
20.7.2011 14:31:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krema za samotamnjenje
20.7.2011 14:34:58   
Emica_sa
iskreno moj ti savjet nemoj jer ostaju mrlje od kreme i brzo se ispire,grozna stvaruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krema za samotamnjenje
20.7.2011 14:44:12   
R&T@
Ovo vase user posted image  i user posted image  ce me natjerati da user posted image  od kremeuser posted image user posted image user posted image

Bas se bojim da ne bude jos gore nego saduser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krema za samotamnjenje
20.7.2011 14:55:52   
Anoniman
bolje nemoj bit ćeš još šarenija user posted image , dobit ćeš malo narandžaste i žute a kako se budeš znojila sve će da ostaju bijele linijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krema za samotamnjenje
20.7.2011 15:05:53   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Breskva

bolje nemoj bit ćeš još šarenija user posted image , dobit ćeš malo narandžaste i žute a kako se budeš znojila sve će da ostaju bijele linijeuser posted image user posted image user posted image


user posted image

Neka, hvala, samo mi jos to treba...user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala, zene, ustedjele ste mi novac i sacuvale bijelu bojuuser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Krema za samotamnjenje
20.7.2011 18:49:32   
d.dita
Ja često koristim te kremice, većinom avonove! I meni smrde ali sam skontala da je podnošljivije miriše, ujednačenije se namažem i prirodnija boja bude ako pomiješam sa mlijekom za tijelo. U jednu bočicu uspem određenu količinu kreme za tamnjenje i isto toliko mlijeka za tijelo i dobro promućkam, da se izjednači. Ako je presvijetlo ulijem još malo kreme za samotamljenje ili ako je pretamno dodam mlijeka za tijelo.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krema za samotamnjenje
21.7.2011 15:30:23   
bucka73
Visnja molim te mozes li mi poslati pp sa brojem telefona tog salona
Thanks

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krema za samotamnjenje
21.7.2011 15:40:55   
M kao Mama
Višnja je na moru, a tema je iz 2009. godine, hahaha, a danas ove tretmane rade u većini salona.

(odgovor članu bucka73)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krema za samotamnjenje
22.7.2011 9:13:19   
bucka73
joj tek sad vidjela da kasnim 2 godine sa pitanjem  user posted image  ali bolje ikad nego nikad user posted image
mama alma hvala na odgovoru. salon gdje ja idem to ne radi user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *