|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rogam inekcija
26.6.2009 23:35:19   
Marina939
Drage user posted image molim vas ako neka od vas zna kako to ide kod nas u BiH da mi odgovori. Ja sam Rh- i znam da se moze desiti da trebam primiti Rogam inekciju, ali ne znam ko je treba obezbijediti. Da li je trebam ponijeti sa sobom ili ih ima u bolnici. Ako ova tema vec postoji izvinjavam se ali nisam je uspjela pronaci. Unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rogam inekcija
26.6.2009 23:44:26   
Hannan
Ne znam odakle si, ali u Tuzli, nakon poroda (vjerovatno poslije nekih nalaza)kazu porodilji da joj neko donese tu injekciju, oni je nemaju.  Kosta oko 110KM.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Marina939)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rogam inekcija
26.6.2009 23:50:03   
Marina939
Hvala na brzom odgovoru, iz Sarajeva sam. Nisam sigurna da je imaju. U svakom slucaju imam jos vremena pa cu da provjerim sa doktoricom. Bolje je da je imam spremnu, moze zetrebati i prije poroda. A znas li slucajno gdje se moze nabaviti?

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rogam inekcija
26.6.2009 23:59:34   
milenium
ja sam rh- i rodila sam u mostaru prošle godine u staroj bolnici.nakon poroda sm primila rogam inekciju koju oni ne drže tu u bolnici već na Bjelom Brijegu,tu je sad novo rodilište.Kad ti muž dođe u posjetu njega pošalju da to donese i dadnu ti.Nije ništa plaćao,imali smo uredno ovjerenu knjižicu i zdravstveno osigurana.

(odgovor članu Marina939)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rogam inekcija
27.6.2009 0:08:51   
Hannan
Onda se vjerovatno razlikuje od kantona do kantona. Moja zaova se porodila pocetkom aprila, i  poslije poroda su joj rekli da joj donesemo, imala je uredno ovjerenu knjizicu i markicu.
Trebalo bi da ima u svakoj apoteci, ja sma uzela u apoteci Ibn Sina.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rogam inekcija
27.6.2009 17:48:53   
zagy
Ja sam Rh - , u Općoj bolnici rodila prije 2 mjeseca i tamo ti izvade krv bebi kada se rodi, ako je i beba Rh-, onda nista. Ako je Rh +, kazu ti neka ti muž kupi i donese. Ima u apoteci Dina u Hrsnom, košta cca 120 KM, i ne bih ti preporučila da ranije uzimaš jer mora biti na odgovarajućoj temeperaturi na kojoj je oni čuvaju, a i ne znaš hoće li ti trebati. Uglavnoj ne brini se u bonici vode računa o tome.user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rogam inekcija
28.6.2009 21:37:05   
Apotekarka
kod nas u apoteci je 120 km i moja kuma je morala da je kupi i primi jer je A -

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rogam inekcija
28.6.2009 21:50:55   
malena_t
Rogam moras primiti najkasnije 72 sata nakon poroda, sasvim dovoljno vremena da ne bacas novac unaprijed, a i zahtijeva posebne uslove cuvanjauser posted image  

(odgovor članu Marina939)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rogam inekcija
29.6.2009 23:12:41   
Marina939
Drage moje hvala vam na vasim odgovorima, znala sam da je moram primiti u roku 72 sata ako je beba Rh+ ali nisam znala gdje je mogu naci, vjerujte svega sam se naslusala pa i to kako je u Sarajevu uopste nema, pa su mi se ova 72 sata ucinila malo.

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rogam inekcija
29.6.2009 23:15:29   
Visnja RR
Imas kupiti u svakoj pvt apoteci... i obazveno je da je primis zbog sljedece trudnoce...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Marina939)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *