|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   strah kod beba
2.7.2009 21:35:59   
Gaba
Zdravo mame
moj sin ima tri i pol mjeseca i strasno se boji vode.
dok ga kupam odvlacim mu paznju igrackama jer se puno vrti a i tezak je ima 8kg pa tako da mi je to pravi problem.svaki dan je vriska i plac dok ga kupam. pokusala sam s razlicitim temp. vode al nista nikako da se opusti i uziva.
koji je vas savjet?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: strah kod beba
2.7.2009 21:45:59   
*Seve*
I moj je plakao isto aj kad se sijetim,budem mokra sva koliko se preznojim...Vristi al moj je tako od 2 mijeseca poceo pa do nekih 3,5 mijeseca...A sad jedva ceka kad ce da se kupa...Manje vise svaka dijeca se plase kupati....Uzmi prije nego ga stavis u vodu polagano pomokri mu nogicu,rucicu pa malo vode po stomaku....I onda polako spustaj ja sam znala i pijevati mu koja mi pijesma padne na pamet samo da mu odvucem paznju....user posted image Proce i to..

(odgovor članu Gaba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: strah kod beba
2.7.2009 21:53:44   
Anoniman
pošto tema već postoji, možeš tamo nastaviti.user posted image
evo link
http://www.ringeraja.ba/forum/m_246316/mpage_1/key_/tm.htm#315316

a ima i općenito o kupanju, pa pošto je i tamo bilo raznih iskustava, možda ti bude od koristi:
http://www.ringeraja.ba/forum/m_4950/mpage_1/key_/tm.htm

(odgovor članu *Seve*)
  Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *