|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znak raspoznavanja
7.7.2009 10:25:50   
M kao Mama
Drage, moje kako često organizujemo kafe, svaki put nam se pridruži neko novi, i prije toga slijedi pitanje, a kako ću vas prepoznati.

Šta mislite da mi aktivne članice se organizujemo i odštampano neke maice na kojima bi pisali nikovi ili RR, ili eto dajte prijedlog da imamo neki svoj znak raspoznjavanja.

Pa, možda nas budu zvali da gostujemo na Bingu ili Lotu, pa da imamo uniformu, hahahaha.

Ozbiljno, imate li neku dobru ideju
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:24:43   
tea lana
ma Alma gdje nas nece prepoznati djeca su nam zastitni znak gdje god da odemo.A sad stvarno ideja ti je super.Mogu neke majice sa logom RR ne mora puni naziv ili moze.Ma meni je svejeedno.Skontajte sta i kako i ja sam zauser posted image moze npr  RR kao znak za ringeraju i ispod manjim slovima nick forumasice ali bih ja to kao znak mislim amblem,ono kod grudi.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:26:00   
M kao Mama
To, bi bilo ekstra, maje i mi i djeca, sa RR znakom i dole nik, ma hajde, bolan

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:27:24   
tea lana
jesam kreativna haaaaaauser posted image user posted image user posted image samo jos da smislimo gdje bi nam to uradili i da nadjemo kakve pristojne majice.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:29:35   
M kao Mama
to je najmanji problem, puna čaršija tih radnji što to rade 

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:31:18   
tea lana
a valja nam majice uganjati kad nas ima raznih velicina.Morat cemo majice na veliko da kupujemo.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:38:57   
HanaBana
Ma nije problem za te majce, ima u konzumu onih obicnih Tshirts kratkih rukava po 2-3 markiceuser posted image user posted image user posted image i samo taj natpis dodamo...svako sebi kupi boju koju zeli, na nekoj od kafica donesemo majcu, skupimo lovu i 2-3 mamice odnesu na stampanje i podjela na slijedecoj kafici i to je to:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 13:46:36   
NANICA
user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 16:35:39   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: mama alma

Drage, moje kako često organizujemo kafe, svaki put nam se pridruži neko novi, i prije toga slijedi pitanje, a kako ću vas prepoznati.

Šta mislite da mi aktivne članice se organizujemo i odštampano neke maice na kojima bi pisali nikovi ili RR, ili eto dajte prijedlog da imamo neki svoj znak raspoznjavanja.

Pa, možda nas budu zvali da gostujemo na Bingu ili Lotu, pa da imamo uniformu, hahahaha.

Ozbiljno, imate li neku dobru ideju



heeeeeeeeeeej to je moja idejaaaaaa
i kanila se ja ovih dana napraviti to i m meni i naomih ali nisam stigla otici kupiti majice
znam vec i kak ce izgledati

napred ce pisati RR i nazad Lulu_

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 22:19:01   
stella
Super ideja
Ringerajin logo i ispod nick a tako i djeci user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 22:25:12   
M kao Mama
Fatma, hajd ljubim te ondje preko puta Begove džamije ima radnjica i preko puta Specijala radja koja radi te majčice, hajd kad budeš mogla pitaj npr dvadeset velikih i toliko malih majčica koliko košta ovo što mi hoćemo. Ja sam zauzeta do pon, nisam tu,

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Znak raspoznavanja
7.7.2009 22:26:28   
tea lana
pa jel dolazis na kaficu u cetvrtak

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Znak raspoznavanja
9.7.2009 11:40:35   
M kao Mama
Dolazim akobogda

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Znak raspoznavanja
17.7.2009 15:27:28   
Chuchi
Ovo je dobra ideja, recimo mame sa kolicima da imaju naljepnicu koju ce staviti na kolica, one koje nisu motorizovane da imaju
majicu ili tetovazicu RR .... ideja je puno samo treba biti originalni logo RR, i na vidnom mjestu tako cemo se raspoznavati. Svaka
sebi moze tako nesto pribaviti. Samo jos jedno pitanje: Gdje u Tz ima radnja u kojoj prave te natpise na majicama ili naljepnice
papirne??

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *