Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
Hej Hejjjjjjjjjjjjjjjjjj, moj Nesib vrijedni donio lovu lalalalalallalalal!!!!!!!!!
Tako je fin moj postar, kaze mojoj teti Hajri kad ga ona ruzi sto leti i zuri, ...."Moram teta Hajro ovo danas podijeliti, narod je gladan"...... Ja je malocas zvala da je pitam kako mi se zove postar i ona mi tako prica!!!
_____________________________
Mama ima dva slatka kolačića! I kolačić- ljeto 2003.god. II kolačić- zima 2008.god.
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Ljetovanje bebacha
S obzirom da niste bas u mogucnosti otici na more,dali bi digli neki manji kredit i otisli.Da li je to glupost?Nemislim otici na more i provodit se,nego zbog djece koja imaju bronhitis i prilicno su osjetljiva.
da (80%) ne (20%)
Broj svih glasova: 120
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!