|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
15.7.2009 14:10:57   
Anoniman
draga Apotekarka,
zao mi je sto prolazis sve to, ali ne daj se... bice aBd sve u redu... mogu misliti kako te boli sve i koliko se lomis, ali jaka si ti znam ja to... izdrzat ces ti to sve... ma naravno draga da smo uz tebe, jer ko ce bolje razumjeti zenu i majku od same zene... samo se ne sikiraj previse, pa ce sve biti ok... saljem ti jedan ali vrijedan i ogroman user posted image
pomirisi malenu user posted image  i cuvaj ga dobro... hvala Bogu pa evo i sunca ima dovoljno, samo se suncajte... cmoka

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
15.7.2009 21:49:53   
mirnac
Kad cujem da je beba u bolnici poludim i sve mi se vrati i ponovo prozivljavam.
Draga Apotekartko, tebi i tvom sincicu sve najbolje zelim, sad ti je najvaznije da se sto manje sekiras zbog gluposti, ako ne uspijes sacuvati mlijeko, j----ji ga, ima bebimil, najvaznije je da ste ti i beba dobro.
Sto je meni jedna doktorica rekla, 'porod je sam po sebi dovoljan stres, sad imate i dijete u bolnici pa i to morate prozivljavati'.
Molim te javi nam nekad kako je beba
Sretno
pusa
m.

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
17.7.2009 16:34:29   
Apotekarka
e moje drage ne da sam slomljena nego mislim da cu pasti u depresiju,moj maleni opet nije dobro za 3 dana dobio samo 15 gr.rekli mi da ga hranim kako znam i danas mi sve ispovracao tako sam uplasena,nikakva,suze mi same idu...tako malen,nemocan svi se trudimo da ga malo uspravimo a eto boze niksko...zutica opada bilurubin 196 ali eto sad ovo...ako do pon.ne dobije normalnu tezinu opet bolnica a mami jos upala nije prosla nisam uspjela da rjesim ni sa sobom...on je meni jucer citav dan jeo od 50-70 ml a eto brojke pokazale kao da nije nista a u toku 24 h 8 put jeo...moram vam se pozaliti nadam se da cu makar jednom doci s nekom dobrom vijesti...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
17.7.2009 16:40:00   
Skvo RR
Draga moja,

bas mi je zao, sto kroz sve to prolazis. Sada citam da je slabo dobio na tezini. Ima se kupiti posebna vrsta Novalaca- hrane za dojencad sa malom tezinom u apotekama.
Mislim da je njegov sastav dosta jaci i kvalitetniji od ostalih AD-a, pa mozda da pokusas.
Saljem vam puno zagrljaja podrske.
user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
17.7.2009 16:46:25   
Romali
Nadam se da će bebač ubrzo početi jesti i da će sve biti u najboljem redu.
Šaljem vam puno zagrljaja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
17.7.2009 16:59:30   
Anoniman
Draga Apotekarka, ne mogu reci da znam kako ti je ali mogu samo zamisliti... Ne daj se... Moras biti jaka zbog bebaca... Ako mu ti ne pomognes ko ce drugi... Zato skupi svu onu hrabrost i jacinu koju ima svaka zena i pomozi svom sinicu... Nema depresije, nema posrtanja, samo mu ti mozes pomoci... Draga tu smo uz tebe, kome ces se pozaliti ako ne zenama, majkama... Budi jaka molim te

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
17.7.2009 20:03:38   
Nunichi
Draga moja,jako mi je zao sto prolazite kroz to.
Nadam se da ce maleno zlato mamino poceti fino papati i dobijati na kilazi.
Cuvaj se mila,budi jaka i hrabra zbog svog andjela,sve ce ovo brzo proci,a onda cete uzivati jedno u drugom.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:23:24   
Apotekarka
Evo me opet malo...u pola 3 idem o pedijatriu ako bebac u ova 3 dana bude dobio na tezini ok je,a ako ne opet bolnica...iskreno se nadamo da opet necemo proaziti kroz taj dio gdje nas bolnica ceka jer beba dnevno pojede 500-600 ml mlijeka ali tko zna...ako bude sve ok javim vam se danas...meni upala se jos nije smirila produzili mi jos 2 injekcije ali vjerujte o tome ni ne mislim moj mali mačić mi je sad najvazniji kad vidim kako se slatko nasmije u duši me boli...briznem u plač sto put na dan pod nekim sam pritiskom od svega što prolazimo...kako su ostale trudnice i nove majke isakreno se nadam da nijedna od njih nece prolaziti ovo kao mi...jer kako onda uzivati u majčinstvu kad te stalno nesto kosi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:24:59   
neki
Dusho draga,zelim sve najbolje tvojoj bebari i tebi i drzim vam fige,bice dobro aBduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:29:00   
Anoniman
hej mila, nemoj se predavati... upravo zbog tog milog osmijeha moras biti jaka i ne smijes dozvoliti da ti dijete osjeca tvoju zabrinutost i tugu jer je odmah i on tuzan... nisam vjerovala u te stvari dok nisam sama dozivjela... zato molim te zbog njega budi sto vise raspolozena i nasmijana jer dijete osjeti TEBE... a ako Bog da bice sve u redu... svakako nam javi sta je bilo kod pedijatra... drzimo palceve malom momku da bude dobar... user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:29:44   
bebana27
od srca ti zelim da tvoj sincic ubrzo ozdravi i da se vise ne brines
drzim ti fige i obavezno javi sta je bilo

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:33:56   
aida84
drzim ti fige da sve bude o.k...da bebica aBd pocne dobijati na tezini i da konacno pocnes uzivati sa svojom bebicom...Sretno!

_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:39:36   
Anoniman
Draga, zelim da nam danas poslije podne napises kako je sve uredu, i kako nema potrebe da idete u bolnicu ikad vise,osim na redovne kontroleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:43:05   
mamina princeza
draga moja ne dajs e....drzim ti fige daje dobio na kilazi jeste aBd i da se malo opustis bice sve ok. Vazno je i da se iti malo odmoris i opustis znam kako je kad te sve uhvati odjednom ..nadam se d ati neko ima pomoci ...isto sam skoro sve prosla na samom pocetku,  beba imala zuticu ja veliku upalu bubrega ...uh kad se samo sjetim sva se tresem....al bice to ok...tako male beb nekad trebaju malo vremena da uspostav ishranu i dobivanje na kilazi.  svakoko slusaj doktore i javin am kako je kad se vratite abd sa kontrole



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 12:45:05   
Anoniman
Baš mi je žao to što proživljavaš, znam koliko je to potresno za majku...nadam se brzom oporavku...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 19:23:47   
Apotekarka
HEJJJJJJJ...da vam javim da sam dosla od doktora...s osmjehom na licu maleni u 3 dana dobio 165 gr sto je jako dobro...sve je u redu s njim osim sto ga zbog nosica i kihanja malo disanje muci i ima krupice...ali imam kapi i daktarin pa borit cemo se...malo mu stolica tvrda a pojede mi nelkad 50-100 ml svaka 3 sata...user posted image ali uvijek neki drugi problem...kaze pedijatrica da mi je upala grudi aka..o boli i kvrzicama da ne pricam i pokusajima da istisnem zlujhezde boli ko sam vrag a na kraju kap-dvije izadje...moram se javiti svom ginekologu i mogu vam reci da me malo strah vjerovatno u cetvrtak odem...sta ako kirurgu morala ali Boze nek je maleni dobro a ja valjda to nekako rjesim...da kazem da me ne brine slagala bi ali sta je tu je...s malenim cu opet u cetvrt.ili petak na vaganje pa se nadam i daljem napretku

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 19:27:05   
nanika
Bas mi je drago da je sve ok, vidis kako masala napreduje, samo strpljenja.
Nadam se da ce se i to kod tebe smiritiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
20.7.2009 19:32:58   
bebana27
drago mi je da je sa vama sve u redu super sad uzivaj sa svojim sinom
saljem vam veliku pusuuuuuuuuuuuuu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
24.7.2009 20:02:26   
Apotekarka
da vam javim da smo malenog nosili pedijatru i za 4 dana dobio 215 gr i vise nego treba...pedijatrica zadovoljna momak vratio svoju porodjajnu tezinu a roditelji presretni za 14 dana kako smo izasli iz bolnice dobio je 550 gr...ja sam isla svom ginekologu propisao mi bromergon i hladne obloge i kaze da ne vidi nista strasno s mojim gruidima da ce te zlijezde same od sebe polako nestati samo da izbjegavam slatke i gazirane sokove a da pijem samo vodu ako sam zedna...a to sto sam istiskala i pumpala niposto vise da ne radim jer tim jos vise upalu stvaram i potoicem mlijeko da se stvara...iskreno se nadam da je u pravu jer me brine sto meni samo na dva kanala ide i iz jedne i iz druge a na dva krene i nista,,,valjda bude ok ...srce mi je ko kanta radi mog bebaca...ljubim vas

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
24.7.2009 20:05:07   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za hrabrog bebaca i hrabru mamuuser posted image
puse od moje cure i meneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pruzimo podrsku Apotekarki
24.7.2009 20:13:48   
nanika
Cestitke i od meneuser posted image user posted image user posted image  trud se uvijek isplati

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *