|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
20.11.2009 23:53:23   
jaca92
dr.admir rama Kosevo...stvarno divan doktor me je porodio...necu nikad zaboraviti koliko je bio uz mene i pomagao mi...divan doktor

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.11.2009 13:52:40   
Mamica24
Ja sam već ušlau 6 mjesec a trudnoću mi vodi dr Alma Pašić u Hadžićima.

Skoro me pitala gdjebih se voljela poroditi i ja sam izabrala Opću bolnicu.

Interesuje me da li ja sad trebam otići u Opću bolnicu da se

prijavim kod nekog još doktorada me vodi ili ne trebam?????

(odgovor članu jaca92)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Koji vas doktor vodi/o
23.11.2009 21:28:49   
Anoniman
Ne moras ici, to mozes zbog sebe da upoznas nekog dr, a isto mozes otic i na Kosevo pa gdje ti se vise bude svidjalo.

(odgovor članu Mamica24)
  Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Koji vas doktor vodi/o
24.11.2009 16:36:25   
Mamica24
thx user posted image na informaciji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Koji vas doktor vodi/o
25.11.2009 12:48:45   
*pcelica*
Trudnocu mi vodi dr. Nenad Miseljic u opcoj bolnici.On mi je vodio i prvu trudnocu,i za njega imam samo rijeci hvale.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Koji vas doktor vodi/o
25.11.2009 21:05:25   
deckic
Citajuci na forumu vase postove, vidm da ima razlicitih misljenje o dr. Jadranki Dizdarevic. Zamolila bih forumasice koje su imale iskustvo sa njom (da im je ona vodila trudnocu ili porodila) da mi napisu svoje misljenje.

Hvala!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.12.2009 13:15:35   
Radoznalica
Pozdrav svim forumašicama! Nova sam na forumu i na moju radost mogu se uključiti na forum trudnoća user posted image Nedavno sam radila test na trudnoću koji je bio user posted image , sad me zanima, budući da imam zdravstveno osiguranje, gdje da idem doktoru? Najviše bih voljela doktoricu. Da li mogu proizvoljno ići na Koševo npr. kod doktorice Lejle Imširije ili u Skerlićevu kod dr. Boloban? Koga biste mi vi preporučile? Stvarno svaki savjet mi je dobro došao budući da nisam imala zdravstvenih problema tako da doktora nisam posjetila već poodavno, tako da ne znam ni kako to više funkcionira. Ako sam postavila pitanje na pogrešno mjesto, molim moderatora da mi oprosti user posted image I hvala unaprijed za odgovore koje ćete mi dati user posted image

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.12.2009 16:02:15   
Mamica24
Ja bih preporučila ak oti nije daleko da ideš u Skerlićevu tamo ima ženskih doktora jako dobrih

. Stvarno su ok i što je najvažnije za mene

jeste da im je čistoća na nivou i uvijek zakažeš svoj dolazak. Ja sam izabrala dr. Pašić

koja je na moju sreću premještena u Hadžiće tako da mi je sad skroz blizu.

U Skerlićevoj te pitaju kod kojeg ćeš doktora pa ti izaberi!

Zato bih ti savjetovala da se raspitaš da li taj doktor je tu privremeno

ili stalno jer oni nekad budu tu samo na "posudbi" i sl.

Ne bih ti preporučila bolnicu (ovo ti govorim iz iskustva)  jer nisam baš

baš imala prijatan odnos. Usotalom ako Bog da ti ćeš imati finu trudnoću pa nećeš imati potrebe stalno ići doktoru

osim na one redovne preglede, a kad odeš u bolnicu svega se nagledaš.  Al et ti vidi još.

Sretno!!

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Koji vas doktor vodi/o
4.12.2009 18:46:52   
Radoznalica
Mamica24, zaista me obradovao tvoj odgovor. Budući da ti već imaš nekog iskustva poslušaću te, nadam se da će mi sve proći hairli aBd. I još jedna stvar, treba li mi neka uputnica? Oprostite ako sam dosadna...

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Koji vas doktor vodi/o
10.12.2009 20:06:08   
jaca92
do 8 mjeseca trudnoce sam isla kod privatnika onda sam otisla doktorici i trazila uputnicu ona mi je dala uputnicu za kosevo i ako sam ja napocetku razmisljala da se porodim u opcoj bolnici no stvarno je na kosevu super ....doktori su super...

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.12.2009 9:39:31   
Mamica24

izvini što ti tek sad odgovaram - ne treba ti uputnica samo ih naoziv reci da si trudna  da želiš zakazati pregled. Ona će ti zakazati dnai sat i kad odeš oni ti otvore karton samo ponesi knjižicu.
IZVORNA PORUKA: Radoznalica

Mamica24, zaista me obradovao tvoj odgovor. Budući da ti već imaš nekog iskustva poslušaću te, nadam se da će mi sve proći hairli aBd. I još jedna stvar, treba li mi neka uputnica? Oprostite ako sam dosadna...

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.1.2010 13:47:15   
mirna78
Dr. Emir Smailbegović Tešanj, i stvarno je OK

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.1.2010 14:04:14   
mamica87
Profesor Zlatan Fatusic-najbolji i svima bi ga preporucilauser posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mirna78)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.1.2010 18:31:52   
Ljubičica ze
Dr.Nihad Ribić i zaista je divan čovjek!

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.2.2010 12:41:25   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: senda

cao svima vec cetvrtu godinu pokusavamo sa zacecem ali neuspjesno isla sam kod nekoliko doktora pa me zanima da li je neko se susreco sa doktoricom elmirom hajder i kakvo misljenje ima o njoj




_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ljubičica ze)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.2.2010 21:59:53   
naša.mrvica
dr.divanovic, realan a covjek sa srcem svako dobro o njemu.

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.2.2010 22:03:00   
salmy
Mašićuser posted image user posted image user posted image sve pohvale za tog"ljudinu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ps. ona njegova  ruka  kad treba da ustanes poslije pregleda vrijedi PARAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.2.2010 22:04:21   
Lady26
Dr Begić, svaka mu čast i hvala mu beskrajno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.2.2010 22:08:46   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: salmy

Mašićuser posted image user posted image user posted image sve pohvale za tog"ljudinu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ps. ona njegova  ruka  kad treba da ustanes poslije pregleda vrijedi PARAuser posted image user posted image user posted image


potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo njemu mogu da zahvalim sto mi porod nije trajao danimauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Koji vas doktor vodi/o
8.2.2010 22:13:50   
salmy
IZVORNA PORUKA: MinaMM

IZVORNA PORUKA: salmy

Mašićuser posted image user posted image user posted image sve pohvale za tog"ljudinu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ps. ona njegova  ruka  kad treba da ustanes poslije pregleda vrijedi PARAuser posted image user posted image user posted image


potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo njemu mogu da zahvalim sto mi porod nije trajao danimauser posted image user posted image user posted image user posted image

Mada me nije on porodio(cr) ali vodio je citavu trudnocu user posted image user posted image user posted image user posted image i da njega nije bilo sigurno ne bih otisla na carski!
Cak sam bebija slikala sa njim kad sam lezala u bolniciuser posted image user posted image user posted image user posted image kad poraste da mu mogu pokazati tog predivnog čovjekauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Koji vas doktor vodi/o
9.2.2010 16:42:12   
darchi
Lokmić dr. Naima u DZ Vojničko Polje i Mišeljić dr. Nenad u Općoj bolnici "Dr. Abdulah Nakaš" - porod carskim rezom! Sve pohvale oboma! Nosim najljepše uspomene i na prvu trudnoću i na porod i na oporavak, samo se nadam da će me isti dr. voditi i u drugoj trudnoći i da će biti sve isto tako sa lijepim uspomenama.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Koji vas doktor vodi/o
16.2.2010 12:58:20   
semmy
IZVORNA PORUKA: salmy

Mašićuser posted image user posted image user posted image sve pohvale za tog"ljudinu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ps. ona njegova  ruka  kad treba da ustanes poslije pregleda vrijedi PARAuser posted image user posted image user posted image


uravo tako...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.3.2010 12:15:46   
dubravka01
Cao svima,

Kako sam se nedavno preselila na Ilidzu, interesuje me ima li ko kakvih iskustava sa ginekolozima u Domu zdravlja Ilidza? I sto vise detalja ako neko zna.

Unaprjed hvala.

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.3.2010 12:29:44   
mamaajna
Lana LACEVIC u Kosevu druga trudnoca a prvu u Skerlicevoj Rada

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Koji vas doktor vodi/o
5.3.2010 13:36:16   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: salmy

Mašićuser posted image user posted image user posted image sve pohvale za tog"ljudinu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ps. ona njegova  ruka  kad treba da ustanes poslije pregleda vrijedi PARAuser posted image user posted image user posted image


joooj suze mi udare na oci kad se sjetim tog divnog covjeka koji mi je pomogao da na svijet donesem svoje sunce.....

pa ljudi ima li iko negativna iskustva s njim???? toliko sam foruma citala i toliko misljenja oprecnih o svim doktorima a o njemu samo pohvale


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *