|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 20:48:27   
ajnur
I ja sam zedna,malo cesce idem u wc i ne mogu da jedem nista mi se ne jede. Haj daj Boze dragiuser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1501
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 20:49:40   
ajnur
IZVORNA PORUKA: aicha

IZVORNA PORUKA: ajnur

Moje user posted image nama evo treci dan temp 37,2,nisam imala bolova nikakvih osim grudi al i one prestale radila 2 testa negativna. Molim sve da mi pomognu posle 3 god mi se desava ovako nestouser posted image


javi nam sta je bilo

meni licno kad prestanu grudi boliti dobijem taj dan ili dan poslijeuser posted image

a sad menge ni sa glave a trebala bi da mi ode cista sa njom insaAllahuser posted image



Ne sekiraj seuser posted image Bice ok ako Bog da dragi.


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1502
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 20:51:14   
ena0002
Ajnur drzimo fige da bude user posted image  user posted image user posted image user posted image
A te testove jesi li radila sa jutarnjim urinom?

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 1503
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 20:51:58   
Leva
Ajnur uradi test. Drzim fige user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 4.1.2010 20:52:59 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 1504
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 20:54:46   
dzeni_nl
i ja cuvam fige da budeuser posted image , uradi sa prvim jutarnji urinom i ja sam i pokazalo dvije crtice

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1505
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 20:57:21   
fatimica09
AJNUR i ja ti od sveg srca zelim da se obradujes user posted image user posted image user posted image i da sve bude hairli aBd....


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 1506
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 21:24:13   
ajnur
Nisam sa prvim jutarnjim urinom radila user posted image Kad je mm nestrpljivuser posted image Osjecam se jako cudno najsmjesnije je sto me stomak nikako ne boli? Jedino malo oko pupe nesto malo. A citala sam da cure obicno boliuser posted image Hvala vam drage mojeuser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1507
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 22:39:38   
nadam se73
drage moje i meni kasni treci dan i nemam nikakvih  promjena samo me gr...bole iz ramena i imam temperaturu u njima.nisam sigurna al ceka cu da prode 15 dana,kad cekam 15god.mogu i to malo dana.cujemo se drage mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 1508
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 22:43:40   
dzeni_nl
auuu pa kako mozes izdrzati do tada, mada i ja nisam htjela prije raditi, vec na novu godinu, pa reko ako bude pozitivan neka to bude najljepsi poklon

cuvam fige da bude pozitivan test i da vjestica nedodje...


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 1509
   RE: dali sam trudna ?
4.1.2010 22:50:00   
nadam se73
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

auuu pa kako mozes izdrzati do tada, mada i ja nisam htjela prije raditi, vec na novu godinu, pa reko ako bude pozitivan neka to bude najljepsi poklon

cuvam fige da bude pozitivan test i da vjestica nedodje...

vjeruj da mi nije lako al 15godina cekam valjda je upalilo

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 1510
   RE: dali sam trudna ?
5.1.2010 10:37:52   
ajnur
IZVORNA PORUKA: nadam se73

drage moje i meni kasni treci dan i nemam nikakvih  promjena samo me gr...bole iz ramena i imam temperaturu u njima.nisam sigurna al ceka cu da prode 15 dana,kad cekam 15god.mogu i to malo dana.cujemo se drage mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drzim ti figeuser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 1511
   RE: dali sam trudna ?
5.1.2010 14:37:34   
mamawannabe
Evo i mene, nakon duze vremena user posted image

Svima da pozelim sretnu Novu godinu i sto vise malih, slatkih bebaca u 2010-oj! Svim mamama koje su vec trudne da uzivaju u trudnoci i donosenju novog zivota na svijet, a svima koje se trude (kao i ja) da sto prije uspiju! user posted image
Moram se odmah i posavjetovati sa vama svima: moj dragi i ja se vec cetiri mjeseca ne stitimo, ali jos uvijek nema rezultata. Kupovala sam i trakice za provjeru ovulacije - aktivni smo i bez zadatih rokova user posted image , ali me interesovalo da li imam ovulaciju - i sve je bilo OK, trakice su taman, knjiski, od 14 dana pa nadalje pokazivale da plodni dani postoje. Uz to, proslog mjeseca sam dobila par dana ranije, sto sam pripisivala prehladi, stresu na poslu i sl. stvarima, ali ovog mjeseca sam dobila cak 5 dana ranije!? Napominjem da mi inace menstruacija dolazi redovno, najranije 28-og, najkasnije 30-og dana i da sam u posljednje 3 godine svega dva puta dobila menzis mnogo ranije.
Da li treba vec da se konsultujem s ljekarom ili da pricekam godinu koliko se inace savjetuje?
Hvala unaprijed svima koji mi odgovore user posted image

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 1512
   RE: dali sam trudna ?
5.1.2010 14:47:27   
nadam se73
samo da se javim dosla mi je moja dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 1513
   RE: dali sam trudna ?
5.1.2010 15:50:10   
TMand
evo i mene opet na ovoj temi...vec sam neki dan pisala na drugoj temi ali mi nitko nista nije znao reci...bila sam nakon prosle menge kod moje dok. i ona je izracunala kad bi mi trebala biti ovulacija..i 23. dc (21.12) sam isla kod nje na folikulometriju. Da napomenem da sam ovulaciju pratila s trakicama,kad mi se pokazaa dosta tamna testna crta tocno 20.12. Ona mi je tad rekla da je na desnom dominantnom jajniku folikul vel. 17mm. I da bi on trebao puknuti od 18mm i nadalje. I rekne mi da dodjem za 2 dana. 23.12 opet sam isla i folikula vise nije bilo -puknuo je. Ja sam tad zaboravila pitati je li se oplodnja mpora dogoditi ako taj folikul pukne??? Meni je danas 38 dc! Zadnji ciklus mi je bio tocno 40. dana a prosla dva tocno 34 dana. Inace imam dulje cikluse.
To mene zanima,jel se oplodnja događa tad kad folikul pukne? Znaci moj je najvjerojatnije puknuo 22.12. Jer 21.12 je bio 17mm,a 23.12 nije ga bilo! Grudi me maaalo bole i malooo su natecene. Nista drugo. Test sam jucer radila na jutarnju mokracu i negativan je. Je li to rano da se otkrije s obzirom ako sam ostala trudna 22.12? Ako sam ostala to je svega nekih 15ak dana!

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 1514
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 10:48:53   
ajnur
i moja user posted image dosla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1515
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 10:53:17   
bebica1989
ajnur bas mi je zao draga,novi ciklus nova nada,uskoro ces ti ugledati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 1516
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 10:53:43   
ajnur
Uzimala sam testove i testove i uvijek su pokazali - i bili tacni koliko god ja iznalazila razloga tanci su. Al ako Bog da kad ostanem trudna kaze mm da ce mo svaki dan kupovati testove da gledamo + user posted image user posted image user posted image pa stvarno posle ovoliko - kako i neceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1517
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 11:01:34   
Alhemicarka
Pozdrav svima od novog člana user posted image
Imam jedno pitanje, pa ako neko zna bila bih mu zahvalna user posted image
Meni su dijagnosticirani policistični jajnici, izostaje ovulacija, svi ostali nalazi uredni. Menstrualni ciklus mi je totalno neuredan, nekad određeno vrijeme dobivam svakih 30-32 dana, pa onda preskoči dvije tri, nekad i više. Sad sam krenula na terapiju za "zatrudnjivanje", doktor mi je dao da pijem klomifen, pratio folikulometriju i onda mi je rekao sutra, prekosutra i prenakosutra odnosi. Sve sam ja to ispoštovala user posted image , i po tome meni je ovulacija bila 25. decembra (odnose smo imali 24., 25. i 26. - dobro i prije i poslije user posted image ). E sad mene interesuje, pošto ne poznajem svoj menstrualni ciklus kad je najbolje da uradim test da vidim je li upalilo... Negdje sam čitala da 14 dana iza ovulacije se dobiva, negdje da je ovulacija 14 dana iza menstruacije, a ja pojma nemam kad bih ja inače trebala dobiti pa da bi znala je li mi kasni :O

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 1518
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 11:11:33   
brzamala
Alhemičarka, menzis dolazi 12-16 dana poslije ovulacije, a najćešće je to 14. dan. Druga faza ciklusa je konstantna bez obzira na to koliko prva trajala. Ja da sam na tvome mjestu, test bih uradila 17. dan nakon ovulacije ako user posted image ne bi došla, dakle, kad prođe i onaj krajnji rok od 16. dana, da ne bih đaba kupovala testove.user posted image Sretnouser posted image

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 1519
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 11:17:06   
/MMK/
Upravo htjedoh odgovoriti, ali brzamala ti je brzo sve napisala.
Ja ću još dodati da test vrlo često bude pozitivan već nakon 12 dana od O, pa zavisi koliko si strpljiva i koliko ti se da kupovati testove.
Ja želim da sutra ugledaš plusić.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 1520
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 12:50:36   
sirnica
Alhemičarka,ne bih ti preporučila da test radiš tako rano. I ja sam imala PCOS i druge probleme, i zbog toga i duge cikluse,po 40,50, pa i 60 dana! Radila sam test 20 dana iza ovulacije po folikulometriji i bio je negativan, a bila sam trudna . Dokaz trenutno pajkiuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 1521
   RE: dali sam trudna ?
6.1.2010 13:23:23   
Alhemicarka
Hvala svima, strpit ću se i sačekati još malo user posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 1522
   RE: dali sam trudna ?
10.1.2010 20:14:24   
marci
bok curke ja bi imala jedno pitanje ako ima tko da mi odgovori kad poćinju plodni dani ženi kad joj menzis upravo završi.i dali žena ima šanse na mengu ostat trudna.

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 1523
   RE: dali sam trudna ?
10.1.2010 21:42:14   
anonymna24
alhkemicarka.. ja imam dijagnoze iste kao i ti.. i ja pijem klomifen radi policisticnih jajnika i neredovite menstruacije koja dolazi dva puta godišnje.. test ti je najbolje uraditi dan iza menge.. dobit ces je na vrijeme sigurno, racunaj od datuma kad je dosla pa do iduceg mjeseca.. meni je doktor rekao da ce zbog klomifena i ovulacije, ona od sad dolaziti redovito.. mozda s jednim ili dva dana kašnjenja.. sretno ti .. meni je i ova bila neuspješna pa ponovo folikulometrija iduci tjedan...pozdrav

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1524
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 1:45:37   
milenium
IZVORNA PORUKA: marci

bok curke ja bi imala jedno pitanje ako ima tko da mi odgovori kad poćinju plodni dani ženi kad joj menzis upravo završi.i dali žena ima šanse na mengu ostat trudna.


marci,ovisi kolko ti ciklus traje,28,30 ili 35 dana! obično su od 14og dana do 17og dana plodni dani računajuć od prvog dana zadnje mjesečnice.znači od prvog ne od zadnjeg kad tiuser posted image završi. a imaš ovde na rr kalendar koji ti sam izbaci plodne dane ti samo uneseš podatke.zove se ''kalendar ovulacije'' eno ti ga gori na vrhu di pišee Sadržaji Kalendari Rubrike. sretnouser posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Peć i beba
vila_7

Za forumašice koje koriste kamine,peći na drva- kako ste zaštitile bebe od njih? Imam bebu od 13 mjeseci-znači svugdje je ima :))) pa sad kad krenemo ložiti baš me strah da se ne sprži.

ogradicom oko peći (44%)

ni sa čim, jednostavno beba nije išla prema peći (38%)

drugo (18%)


Broj svih glasova: 73

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *