|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 9:57:10   
marci
ma znam već sam ja to sve vidjela al nikak da skužim to mi nikak ne ide a menga mi sad poćinje uvjek 1.1 na poćetku mjeseca to hoću reć i sad sam imala i normalno mi je trajala jedino sto se ja osjecam kao da sam trudna a to ne vjerujem da je moguće jel kad sam prvi put ostala trudna mengu nisam dobila.a termin mi nisu mogli reć baš radi tog ciklusa jel nisu mogli toćno izraćunat pa su me pred kraj mjeseca trudnoće jako izmućili i dvatjedna sam morala ležat u bolnici.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 12:22:02   
milenium
kako ne kužiš???ako ti je sad bila 1,1 kad je sljedeći put otprilike? ako je 1.2.onda ti je ciklus od 30ak dana(broji se od prvog dana zadnje mjesečnice do prvog dana iduće! znači evo primjer
1.1 je tebi bio prvi dan
2.1.drugi dan ciklusa
3.1.treći dan
4.1.četvrti dan
5.1.peti dan
6.1 npr user posted image je trajala do danas 6og datuma
7.1
8.1
9.1
10.1
11.1
12.1.
13.1
14.1 počinju plodni dani
15.1
16.1
17.1 traju dovde!
18.1
19.1
...
itd
znači četrnaestog dana od početkauser posted image  a NE brojit 14 dana od datuma kad user posted image završi,u ovom sličaju npr šestog ovog mjeseca!!!!

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 12:26:17   
ivanak
Ako je 30 dana ciklus, onda bi pola bilo 15, a ne 14.
I plodni dani traju 5 dana, s time da je sredina najplodniji dan....
Recimo: početak je znači 13.1, 15.1. je najplodniji dan, a 17.1. je zadnji dan plodnih dana...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 14:13:02   
marci
a super baš ste mi fino objasnili sad kužim sve u vezi tog sto ljudi sam ispitivala u vezi tog i niko mi nije znao to objasnit a i onoj koja ćeka već drugo dijete ćestitam valjda će i meni to uspit i drigim koje to žele.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 14:19:33   
milenium
ivanak,pa tko je rekao da se oduzima pola!ja ništa ne oduzimam,na tečaju smo učili da je od 14og do 17og dana plodni dani.ništa nisam zbrajala ni oduzimala.
marci,imaš i efikasnije rješenje,odeš u ljekarnu i kupiš kolut (od papira je)koji okazuje plodne dane,ti samo namjestiš dan kad si zadnji put imala i on ti pokaže kad su ti plodni dani.naravno to je sve po kolski i ako imaš uredne i redoviteuser posted image .ako nemaš onda ti ni ovo nije sigurno!

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 14:24:27   
ivanak
To ja tako kažem. Ali ne može biti uvijek u to vrijeme ovulacija, jer sve zavisi u kojem razmaku je došla menstruacija. Točnije, koliko je dani prošlo od prvog dana zadnje menstruacije do prvog dana nove menstruacije.
Ja računam svoje plodne dane na ovoj web stranici http://www.poliklinika-harni.hr/ovulacija.asp i svaki put mi točno ispadne, jer sam ja osjetila svaki put kad imam ovulacije.....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 16:50:46   
marci
user posted image e pa to znam da nikad nije baš u dan toćno al meni su dva tjedna unaprijed raćunali pa sam ludila radi togprvi su me tjedan poslali na ležanje ja došla sa stvarima pa onda kažu nije to,to još i onda onak izgubljena krenem kući i sta opet na pregled svaki drugi dan dode drugi tjedan ostave me u bolnici i stave na gel i tak dan prode drugi dan dode doktorica pregleda me i kaže pa jesu oni normalni pa vasoj bebi još glava nije spušena za porod a gel su vam stavili i onda ja opet sva izgublena ćekala drugi dan svog doktora dami kaže šta je kakva je greška ispalazato što mi je stavio gel.Aj došo i on i pita jesu mi stavili taj drugi gel ja mu rekla šta je bilo a onda opet on pa ko vas je pregledo i to vam reko to nije istina sad da su to napravili poslje prvog gela kako sam ja to i napiso vi bi danas sigurno rodili i onda mi on stavi taj gel ponovo i kaže šetajte malo da se što prije otvorite ija šetala ali niš i dalje otvorena za dva tek sam se drugi dan ujutro još za dva otvorila ibila sremna za porod preko dripa i on mi kaže vidite tak dA su vam drugi napravili kak sam im reko vibi već i prije rodili zato nebi htjela da mi se to opet desi i da moram bit i vise nego sto bi trebala bit u bolnici jer sam se svega i nagledala i naćula i vidjela kako žene radaju užas nadam se da nisam dosadna znam da sam puno pisaluser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 21:23:55   
ivana st
Marci ako si imala menstruaciju mislim da nema šanse da si trudna,iako ima i takvih slučajeva ali tada su menstruacije nešto kraće i drugačije od uobičajenih. Ako te bilo što zanima o plodnim danima postavi pitanje na temi "određivanje ovulacije" i tamo ću ti odgovoriti na sva pitanja koja te zanimaju user posted image .
ps. plodni dani su 14 dana prije sljedeće menstruacije, a ne na sredini ciklusa.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 21:51:18   
vjestica
ima puno efikasniji načina za određivanje ovulacije od kalendarskog računanja dana
npr. lh trakice za ovulaciju, mjerenje bazalne temperature, praćenje znakova ovulacije
jer kalendarsko računanje je nepouzdano, jer ovulacija može zakasniti ili uraniti i nije obavezno 14 dana prije menstruacije
lutealna faza traje od 12 - 16 dana


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 21:58:41   
mirmir
marci, moja prijateljica je krvarila skoro tri sedmice, komadi ispadali iz nje, misla je da je pobacila, prije par dana ode doctoru i kaze joj da je sve savrseno, u trecem mjesecu je trudnoce, tako da nikad ne znas user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:06:30   
marci
sve je to ok ali da moji roditelji nisu bili plodni nebi sad ni mene i moje braće bilo

(odgovor članu mirmir)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:08:12   
marci
mir mir a jel ti je prijateljica znala zašto je krvarila dva il tri tjednauser posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:12:47   
mirmir
doktor joj re rekao desava se, nije joj dao obrazlozenje

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:17:37   
mirmir
marci, ta moja prijateljica je fenomen, nije imala menstruaciju 5-6 godina a ima vec dvoje djece user posted image  

(odgovor članu mirmir)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:22:09   
marci
a ne mogu vjerovat svašta koje je ona srećeuser posted image

(odgovor članu mirmir)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:23:25   
marci
a ti jel ti imaš djece ako se smije znatuser posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:26:23   
mirmir
koliko dugo  pokusavas, muz i ja pokusavamo  pet godina, radili smo 3 IVF I 3 frozen, uspijelo dva puta ali zavrsilo sa spontatim,  ja sam ok do njega je, ali poslije toliko pokusaja mislim da i sa mnom nesto nije u redu, i ako doktori kazu da jeste, neznam ni sama vise user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:40:47   
marci
E DRAGA SAD ĆEŠ ME MOŽDA KRIVO SVATIT AL JA TI IMAM BEBU OD 6 NJESECIA MUĆILA SAM SE ISTO 5 GODINA DA JE DOBIJEM A SAD RADIM NA DRUGOJ ZATO ŠTO IMAM SINA A HOĆU I CURICU PA ME SAD STRAH DA OPET ĆU MORAT DUGO ĆEKAT ZA DRUGO A IMAM DOSTA SIMPTOMA KOJI MI GOVORE DA MOUĆE DASAM TRUDNA A PAK MENGA ME ZAJEBAVA JEL SAM JU IMALA 1.1A MUKA MIJE DO BESVIJESTI

(odgovor članu mirmir)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:45:12   
mirmir
necu te pogresno shvatiti, nedaj boze, meni je drago da cujem da je neko uspio a toliko se namucio, i nadam se da simptome koje imas su simptomi trudnoce, i da dobijes svoju djevojcicu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:53:05   
marci
JASAM IMALA CISTU I JOŠ JE IMAM A TI AKO ŽELIŠ OSTAT TRUDNA NEMOJ NA TO VIŠE MISLIT DOK IMAŠ ODNOSE DA ŽELIŠ BEBU MISLI O TOM KAKO TIJE LIJEPO I TOM SE PREPUSTI SKROZ TO SU MENI SVE STARIJE ŽENE GOVORILE I JA SAM IH POSLUŠALAI STVARNO MAJKEMI U TIH MJESEC DANA OSTALA SAM TRUDNA JA TO I SAD OPET RADIM PA ĆEMO VIDJET ŠTA ĆE BIT TEBI JE SIGURNO MOZAK OPTEREĆEN TIM DA TO TOLIKO ŽELIŠ I TO TE PSIHIĆKI UBIJA KAO ŠTO JE I MENE ISTO TAKO BILO.

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 22:53:17   
mirmir
Drago mi je sto smo se upoznale marci, sada moram da idem, kod mene je 4 sata poslijepodne i zavrsila sam sa poslom, zurim kuci imam milion obaveza, javi mi sta se desava i zelim ti sve najbolje kiss...

(odgovor članu mirmir)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 23:10:17   
marci
NEBRINI I TEBI ĆE SE TO OSTVARIT DA DOBIJEŠ BEBICU AL SE SAM OPUSTI I NEMOJ SE ŽIVCIRAT JEL JE I MENI BILO SLIĆNO IAKO JA NISAM POBACILA NI JEDNOM AL NEK MI BOG OPROSTI ZNALA SAM SEBI SAMOJ REĆ BAR DA ZATRUDNIM PA DA POBACIM SAM DA ZNAM DA MOGU OSTAT TRUDNA AL ETO IPAK SE JE PRIMILO I RODILA SAM PA NEK TE TO TJEŠI DA I TI BAR ZNAŠ DA ĆEŠ OPET OSTAT TRUDNA I RODIT ŽIVO I ZDRAVO TO JEST DA SI OSOBA KOJA MOŽE ZATRUDNIT AL SE MORAŠ MALO VIŠE PAZIT

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: dali sam trudna ?
11.1.2010 23:17:25   
marci
OK DRAGA A JA TEBI ŽELIM LAKU NOĆ JEL JE KOD MENE NOĆ BLAGO TEBI TI IDEŠ VAN A JA MORAM SPAVAT KOD MENE TI JE 23 SATA I 15 Muser posted image user posted image INUTA KISS.

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: dali sam trudna ?
12.1.2010 9:22:35   
ivanak
Draga opusti se, to ti je najbitnije... Ja imam jednu poznanicu koja hoće ostati trudna.... iako govore da na tome radi ima pola godine, ali ja mislim da je tu i više, više, ali eto ih tamo - lažu sebe, ne mene.
Njoj su se od silne želje pobrkali hormoni - test za trudnoću joj pokazuje da je trudna, a nije.....
sve je u glavi - trebaš ne misliti na to....
Iako ja jesam misla na to, ali opet se nisam opterećivala, a ni ti razbijala glavu.... šta bude, bude, ali neka bude najbolje....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: dali sam trudna ?
12.1.2010 16:05:03   
vjestica
marci pa ako misliš da je lažma menga, uradi test
i isključi velika slova, nije po pravilima foruma
kao ni korištenje vulgarizama


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *