|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:31:13   
xzenax
to je bio 1 put da pokusajemo,, uvjek dobivam redovnuuser posted image  nemam bolove u stomaku, hvala bogu
samo ovaj mjesec kao osjecala sam malo promjene pocinjem da se preznojavam, malo me je i glava boljela itd,,, pa mislila sam sigurno treba nesto novo da bude,,, al kad je dosla user posted image  nista user posted image  

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:33:11   
fatimica09
ma nemoj ti nas pogresno shvatiti user posted image , bice aBd vidjeces.....moja svekrva kaze (jest ovo malo mahalski user posted image ) cim tako pocne malo sarati, a bila redovna...brzo ce se zakaciti user posted image vidjeces samo polako...bice aBd....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:05:54 >

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:35:03   
Mirkica
e ovu mahalsku uzmi za ozbiljno i meni ej fatimica pisala ovo isto kad sam joj ja kukala pa ja ostah trudna user posted image user posted image user posted image
pogodila si

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:06:05 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:39:35   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image makazem ti ja da moja sveki nije za ,,baciti" zna ona kad hoce user posted image user posted image

a ozbiljno i meni je prosli put....ma vazda redovna bila, ja u dan znala, maznala sam hoce li ujutro ili navece doci....i tako jedan mjesec dodje 2 dana ranije, drugi mjesec kasnila dan....ja se zalim,,slatkoj mami"user posted image kad ona se obradova, kaze...neka, neka...sad ce samo sto nije....kad sljedeci put....ne dodje user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za moju svekiuser posted image

p.s. e to mi je jedina nada ovaj mjesec user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:42:44   
Mirkica
ej koliko sam ja bila nervozna i ljuta jer mi se taj iscjedak pojavio bio 26 DC (ma vec sam pisala hahaha) reko dobila ja bila ljuta ko ris kaze meni muz ma ti si trudna jesam reko sipak vidis da sam dobila isplakala se i sve kad ono nestalo onog iscjedga menze nema i ja trudna user posted image user posted image user posted image user posted image tako da dok ne procuri nista 100% trudna si dok s ene dokaze suprotno

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:06:15 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:46:34   
fatimica09
ma ne znam...ja ne vjerujem....user posted image
meni je to malo smedjkasto bilo 23 dc.....ovulaciju imala skolski....,,svi simptomi"user posted image .....bilo to malo kao kap,pa malo kad se obrisem i sad nista.....a vala nista i ne osjecam....ali znam da ce dociuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:57:00   
vjestica
a gdje sam ja trebala završiti nakon 4 g pokušavanja user posted image user posted image user posted image
a ima ih koje još pokušavaju i duže od mene
xzenax nema razloga za paniku, tek je prvi ciklus da pokušavaš,a rijetko kome uspije od prve
to što si osjetila neke simptome je sasvim normalno
kad počneš raditi na bebi, počneš malo pratiti simptome, i svi simptomi PMS-a su isti kao simptomi user posted image , samo što to nijedna od nas na to ranije nije obraćala pažnju nego tek kad počneš raditi na bebi
i ja sam svaki ciklus prije user posted image imala razne simptome, a sad kad sam ostala trudna, sve je bilo isto ko i kad nisma bila
prave simptome trudnoće sam dobila tek u 6 sedmici



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 16:39:50   
xzenax
ovaj 1 put pokusavanje nije me bas toliko iznerviralo ma da me je iznenadilo, ako neuspije 2 put onda ce me jos vise user posted image ...

Ja sam uvjek dobivala reodvne user posted image  kao sto kazem, nikad problema sa stomakom i kad dobijem..hvala bogu
pa zato da se toliko i nerazumim u te Simptome i ciklus.

1. Kako da znam da je Ciklus?
2. Poslje menuser posted image kolko se dana broji do Ciklus ?
3. Ako je Ciklus prije menuser posted image kako da znam da je Ciklus?
izvini te na ovim pitanjima ako vam je cudno,, al slabo se u to razumim, posto hvala bogu uvjek sam dobro pa zato neprimjecujem puno po sebi neke promjene..

4. kako da znam koliko moj ciklus traje i koliko pocinje ? hmm user posted image



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 18:01:29   
anonymna24
ej marci, ima li kakvih lijepih novosti s obzirom da si rekla da treba doci menga?:) drzim fige

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 18:07:04   
acudesa
Menstrualni ciklus traje od prvog dana prethodne menstruacije do prvog dana naredne menstruacije, to je taj vremenski period. Ovulacija ti je period u tom ciklusu kad je jajna ćelija spremna za oplodnju (traje otprilike par dana). Ovulaciju možaš prepoznati po svakodnevnom mjerenju temperature tijela, kada se povisi za jedan stepen   celzijusa (ovo je jedan od načina)....to je koliko se ja "školski" sjećam, a sad će tebi cure koje su više upućene dati pojašnjenja

< Poruku je uredio acudesa -- 31.1.2010 18:14:03 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 18:07:36   
ena0002
Malo iscitaj ostale teme i naces odgovre na sva pitanja user posted image
I od srca ti zelim da sto prije ugledas user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:06:33 >

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 21:41:15   
denisa73
Hvala ,devojke, pa pokusacu da uradim test i javljam vam.Ako bude pozitivan bice to pravo iynenadjenje i rodjendanski poklon mom sinu, koji je upravo napunio 9g.

a xzenax ne nerviraj se , ja sam na svog sina cekala 3g i tog meseca sam vec razmisljala o usvajanju, Dr rekao da nema ovulacije, izostala mi menstracija i ja ipak bila trudn.Hocu da kazem, kad smo se opustili i prestali misliti sta ce biti iduceg meseca konacno sam bila trudna.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 21:46:55   
anonymna24
meni je tek 21dn.. i dalje imam lagane bolove u stomaku i nadutost.. kad ce više ta menga da znam na cemu sam..user posted image

(odgovor članu denisa73)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 22:08:43   
Paoly
hej curke! nova sam ovdje,al nova i u pokušajaima da dobijemo bebolina. tek treći ciklus,al i prije dok nismo planirali bebača ja sam znala imati i sve simptome trudnoće:povišena temp.,mučnine,bolne cice ,ama znate već..al sam malo hvala Bogu ohladila,nakon toliko napravljenih testova ovog puta odlučila ne pravit prije kašnjenja menge.isto savjetujem i drugima (javim jesam li sama uspjela user posted image

da i ovog puta imam samo jedan simptom taj ću si dozvolit nisam odavno user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2010 8:32:19   
marci
Ej anonimna DOBRO TI JUTRO ŽELIM evo ja pijem kavu user posted image user posted image i razmišljam baš na ćem sam danas treba doć pa sam sva neka ćudna sad kad bi dobila stvarno više u simptome nikakve nebi vjerovala jer sam jih ja sve ovaj mjesec imala ,al ćemo vidjet kasnije javim pusa.

(odgovor članu Paoly)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2010 8:37:20   
marci
a i zbog tebe rzenax mi je žao al ne predaj se nego u nove pobjede pusauser posted image user posted image za drugi put da bude.user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2010 9:44:06   
marci
evo i ja sam dobilauser posted image user posted image užas evo upravo sad baš mi je krivo,sad se više ni ja neću nadat kad bude nek budeuser posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2010 9:51:34   
anonymna24
marci zao mi je.. znam kako ti je.. novi mjesec, nova nada.. to i ja sebi uvijek ponavljam da mi bude lakše..

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2010 14:20:15   
xzenax
sta se moze, bog odredjuje.

cesto puta gledala sam "Maury Show" cure,zene varaju momke/muzeve kao 1 spavali odma zatrudnila bas i kad nemisle o tome da hoce...

A mnogo nas ovdje udate i fino sretne u porodici i opet dugo cekanje :(al nikad se nezna, bice ako bog da :)

(odgovor članu anonymna24)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Da li sam trudna ?
2.2.2010 8:59:54   
denisa73
Devojke, nadam se da cete imati user posted image uskoro.A meni jutros pokazalo  user posted image , sto znaci da sam trudna!!!Stvarno ovo nisam ocekivala posle 9 g od kada sam rodila sina, ali  eto.Danas cu zakazati prvi pregled da Dr potvrdi i da vidim je li sve OK, jer me brinu ti jaki bolovi u stomaku.Imala sam ih ja i u prvoj trudnoci, pa sam je lepo celu prelezala.

Devojke nadam se da cete uspeti i verujte Bogu,sad sam u guzvi ali napisacu vam kako sam ja ostala trudna.

Imala sam dosta problema, povisen prolaktin, yacepljen jajovod, nema ovulacije, upale jajnika,priraslice itd...
Dr je posle 3g. rekao da su male sanse, ali ja sam vernik i moji prijatelji iz crkve su se molili za mene i ja sam se molila.Trebalo je da odem na laparoskopiju da mi uklone priraslice i onda se aparatura pokvari, odloze intervenciju, kad ono dobro je ispalo, jer sam bas tad zatrudnela i niko to nije ni ukapirao.Krenuli mi bolovi u jajnicima, dr posto je ispitao da nema ovulacije dao mi doksicikli, ali moj pametni organizam ga nikako nije primio- kad god ga popijem ja ga povratim.I onda izostane mi menstruacija, uradimtest i pozitivno.Imala sam hematom oko ploda, celu trudnocu odrzavala, u 6-om mesecu dobila prevremene kontrakcije, ali hvala Bogu opet uz lezanje ovog puta u bolnici i mnogo mnogo  magnezijuma izdrzala do 9-og meseca i rodila lepog sincicaa.ja sam Bogu zahvalna  da mi je dao to divno dete.I zaista nisam ocekivala dalje od toga.Malo sam se nadala koju godinu kasnioje i kad nije bilo nista, kao sto rekoh yahvalna sam sto imam jedno dete, tako da nitismo ocekivali niti se trudili, ovaj pozitivan test je za mene iznenadjenje i cudo, ali nadam se  da ce i ovo biti dobro i da cu uspeti da rodim zdravu bebu.Zato devojke ne predajte  se, verujte i nemojte biti pod velikim pritiskom .

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Da li sam trudna ?
2.2.2010 9:10:10   
ivanak
denisa, draga meni je došlo plakati kad sam čitala sad tvoj post.
Ne brini i nemoj tako razmišljati o prvoj trudnoći.
Prvu trudnoću sam imala bez problema, ali ja sam takva da me uvijek nešto u glavi progoni. Ne daj bože da prokvrvarim i takve neke.... ja se užasno bojim toga, iako je ponavljam sve u redu.
I sad, u drugoj trudnoći je sve u redu, ali opet. To je jače od mene.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu denisa73)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Da li sam trudna ?
2.2.2010 12:31:06   
ena0002
Denisa73 cestitam user posted image user posted image user posted image , naprosto se odusevim kad cijem ovako pozitivne price user posted image , bice to ako Bog da sve u redu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Da li sam trudna ?
2.2.2010 12:34:14   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: ena0002

Denisa73 cestitam user posted image user posted image user posted image , naprosto se odusevim kad cijem ovako pozitivne price user posted image , bice to ako Bog da sve u redu user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Da li sam trudna ?
2.2.2010 12:39:22   
malena27 RR
deniza cestitke od srca user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Da li sam trudna ?
2.2.2010 12:40:52   
ivana st
Denisa čestitke i od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *