|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
13.1.2010 15:00:40   
vjestica
pa šta da ti kažem , onda čekaj, jer ti niko od nas ne može reći jesi li trudna ili nisi
ako si dobila normalnu mengu, isto obilnu, onda najvjerovatnije nisi
lažna je obično kao blagi iscjedak
to što imaš simptome trudnoće ti ništa ne znači, i ja sam za 4 godine pokušavanja imala svaki put novi simptom,a kad sam konačno ostala trudna, nisam imala nijedan poseban simptom koji nisam ranije imala kad nisam bila trudna
zapravo su mi se simptomi trudnoće javili tek sa 6 sedmica kad sam već znala da sam trudna, jer samuradila test, betu i UZV
bili mi djeca ili ne, pravila foruma postoje i važe za sviju nas jednako

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: dali sam trudna ?
13.1.2010 15:06:49   
sara.at
niko tebi nemoze ovdje tacno odgovriti jesi ti trudna il ne, odgovor na to ti moze 100% dati samo doktor
simptomi trudnoce mogu sami da dodji i bez trudnoce od prevelike zelje za djetetom.
Odi do doktora il uradi test pa ces znati sta je ustvari!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:03:37 >


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: dali sam trudna ?
13.1.2010 16:00:33   
ivana st
marci možemo mi polemizirati 5 dana ali odgovora pravog ti nitko ne može dati. Ako sumnjaš da ti je zadnja menstruacija bila lažna onda nije definitivno rano za test,a ako misliš na ovaj ciklus onda ti još nisu ni bili plodni dani pa nemamo o čemu ni raspravljat.Ja ti svakako želim user posted image user posted image ali mislim da si ti malo opterećena simptomima, razumijem te jer sam i sama bila u takvim fazama.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: Da li sam trudna ?
20.1.2010 14:54:52   
xzenax
Drage moje, kako ste mi vi?  Ja sam dobro,pomalo osjecam malo promjene,ma da je jos prerano..
Dobijam redovnouser posted image  nisam nikad imala bolove u grudima ni stomakom kad sam dobivalauser posted image mens,,,
Imam jos 2 sedmice do mens,,, Ovaj mjesec nestrpljivo ocekujem rezultat..tako zelim da postanem mama..
Osjecala sam prije par dana kao hocu da povratim al nece, hoce da mi se uzrigne kad nesto jedem,,kad idem u wc kad piss,izdje kao nesto malo bjelo... jucer sam se tako osjecala umorna,nemocna kao da mi se hoce da zanesvijesti il neki znoj ali Hvala bogu dobro sam, kontala sam trebam da jedem i jela sam ali..user posted image  

zanima me dal je neko imao slicano slucaj kao ja, i dali je to neki znak Da li sam Trudna ??
Prijatno svima
od Srca vam zelim sve najbolje
da postanete mamice i da vam Allah dragi podari zivog i zdravog sina ili kcerku :)amin

(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: Da li sam trudna ?
20.1.2010 14:58:30   
ivana st
Draga xzenax prvi simptomi trudnoće javljaju se tek po izostanku user posted image ,tako da je zasad nemoguće govoriti o simptomima. Ne znam koliko radite na bebici,ali svakako ti preporučam da se opustiš i da ne pratiš svaki simptom,izludjet ćete vjeruj mi.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: Da li sam trudna ?
20.1.2010 15:24:10   
xzenax
Ivana upravu si sto kazes,znam to,, samo do sad se nikad tako nisam osjecala da primjecujem kao ovaj mjesec,Hvala bogu uvjek sam dobro..jos cu cekati ko ceka taj i doceka user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2010 20:06:24   
marci
xzenax ja ti mogu reć da simptome možeš imat odmah nakon tjedan dana ,ako ne i prije ja se sjećam kad sam bila prvi put trudna da sam simptome imala dugo i povraćala i sve a kad sam ošla ginekologu saznala sam da sam trudna 6 tjedana ,a dugo prije tog sam mislila da ću umrijet od muke. Svaka žena ima drugćije simptome tako da je sve moguće a kak je sad tebi tak je i meni opet a 1.1 sam mengu imala pa vidjet čemo šta će bit ovaj mjesec želim i tebi i sebi i ostalima user posted image user posted image user posted image user posted image pusa.

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: Da li sam trudna ?
27.1.2010 8:23:17   
marci
xzenax idi- pod rani simptomi trudnoće -i sve će ti bit jasno sve ćeš znat samo to upiši pa će sve izać.user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: Da li sam trudna ?
28.1.2010 23:40:22   
anonymna24
ej cure.. neznam gdje bih pitala pa cu ovdje .. nesumjam još na trudnocu jer je prerano ( iako bih voljela više od icega da je ) , nego me zanima jeli koja od vas nakon ovulacije imala nekakav slabi smeđkasti iscjedak.. meni se pojavio 1-2 dana iza O i vec me dva dana bole jajnici... ne puno ali malo... jeli imala koja slican slucaj? cudna mi je ta bol i iscjedak..neznam sto je to..18 mi dan ciklusa a O je po meni bila prije 3 dana... pokusavam naci na forumima ali ..neide.. hvala unaprijed

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 7:33:26   
marci
ej draga ja ti tako nisam imala al sam na dosta strana foruma ćitala da tad il žena ovulira il je trudnoća, neznam kak o tom niš nisi našla jasam o tom baš na dosta tih foruma ćitala moraš tamo di se cure dopisuju o trudnoći i ovulaciji ćitat od poćetka prve poruke do zadnje ,i svašta ćeš nać cure o svem pišu je da su neke poruke malo i starije al šta sve se to i događalo njima ko i tebi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anonymna24)
Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 14:27:32   
denisa73
I ja imam pitanje.Dugo nisam mislila o ovome.Imam sina od 9g, kojeg smo dobili posle 3 g lecenja.Sve ove godine nisam ostala trudna i nisam ni mislila o tome, jer kada sam imala najvece sanse u prve dve godine posle porodjaja nije se nista dogodilo.Sada prvi put( neocekivano) imam neke simptome.Problem je sto nisam sigurna kada sam imala poslednju menstruaciju ili 23.12.2009. ili negde oko 30.12.2009. u svakom slucaju do sada sam trebala da dobijem sledecu jer imam na 28-29 dana.Da li je sada vreme da uradim test na trudnocu , jer mi menstruacija nikad ne izostaje.I pre 10 g imala sam razne probleme ali samo jednom mi je izostala menstruacija i bila sam trudna.Imam stalno te bolove u donjem stomaku kao da cu dobiti vec  oko 10dana i zato sam stalno ocekivala da dobijem ali nista.

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 14:40:11   
nella
ja cuvam fige da je to to, a ti draga uradi test i znat ces na cemu si! sretno!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu denisa73)
Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 14:43:29   
anonymna24
marci hvala na odgovoru.. ja se nadam da je ovaj put neka dobra vijest.. do menge je desetak dana a mene i dalje lagano boli dolje uz neke sada, zuto-bijele iscjetke..a jebiga..pocela sam vjerojatno i umišljati nakon ovoliko mjeseci truda na bebi hehe..

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 14:47:07   
milenium
denisa danas ti je već tridesti,kontaj da si dobila na taj zadnji datum i ako ne dođe za 4-5 dana onda je to to,a sutra možeš i test kupit,sretno i dobro došlauser posted image

(odgovor članu anonymna24)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 14:53:28   
fatimica09
pa moguce Denisa user posted image user posted image user posted image sto da ne.....uradi test, ja bar ne bih vise cekala i zelim ti da se obradujes user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2010 16:20:10   
ivana st
Denisa navijam za user posted image  user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 7:30:02   
marci
držim ti fige anonimna tebi i denise da vam se sve želje ostvare i da bude to ,to naravno i meni sretno ja bi sutra trebala dobit al nadam se da neću.zato vam želim svimauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 13:47:37   
xzenax
Razocaranauser posted image user posted image
Bila sam se ovog mjeseca nadala pozitivnom ali izgleda user posted image
Dobivam redovnu menuser posted image  i kao uvjek redovno, jucer sam dobila user posted image
Kupila sam testove sad nista od toga, nisam testirala jer sam dobilauser posted image
izgleda nije user posted image

sta da radim user posted image
Moj mm kaze da testiram poslje mensuser posted image al nevjerujem da sam trudna jer sam dobila juceruser posted image


dali ima neko za mene bolji savjet,, dali je se nekom desilo ovako slicno kao meni da se nadate user posted image  a ono user posted image  sta ste poslje toga uradili ??

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 13:51:07   
Hocu bebu
Draga moja mislim da se 99 %
zena na RR desilo da su se nadale pa opet stigla user posted image . Mene je zadnji put stvarno izmaltretiralo sa simptomima ''trudnoce'', da je nenormalno kasnila, temperatura visoka, cak sam i povracala i onda naravno stigla user posted image
Sta da se radi poslje , najbolje je otici doktoru, ako vec nisi, ja idem radi neredovnih ciklusa, nastavit dalje i imati nade i vjere
U svakom slucaju puuuno srece, znam kako ti je user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:04:40 >


_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 13:53:23   
vjestica
xzenax žao mi je zbog user posted image
jeste, hiljadu puta mi se desilo da sam se nadala user posted image , a došla je user posted image
a ništa, odtugujem i idem dalje novi ciklus - nova nada
svim trudilicama je tako
koliko dugo pokušavaš?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 13:55:28   
xzenax
ovo jw 1 put.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:07:47   
fatimica09
prvi puta da kasni ili prvi put da pokusavas user posted image ....pa nije to mila moja ,,KAO NAVITI SAT ZA BUDJENJE"...bice aBd polako.....
i kakav test ako si dobila normalnu menstruaciju, cuvaj za sljedeci put user posted image SRETNOOOOuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:04:54 >

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1572
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:20:04   
Mirkica
draga moja ako si se tada toliko nasikirala posle prvog puta mi bi ovdje sve trebala da budemo u ludnici posebno nase dugogodisnje trudilice , zato opusti se i s BOzijom pomoci novi ciklus nova nafaka a test ne radi posle user posted image dzaba sto rece fatimica cuvaj za sledeci put.
Nazalost u zivotu se nedobivia nista a posebno ne dijete kada mi to zelimo nego kad BOg odluci da nam podari jedno stvorenje kojeg cemo pratiti kroz zivot , zato opusti se i uzivaj a bice kad bude trebalo biti.

< Poruku je uredio malena27 -- 3.2.2010 10:34:20 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu xzenax)
Neposredna veza do poruke: 1573
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:24:42   
fatimica09
u ludnici....od sutra tamo stanujem....u ludniciiiiii user posted image user posted image user posted image

e vala bas moja Mirkiceuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1574
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2010 14:28:54   
Mirkica
sta se nama desilo mi bi dosad trebale iztruhnuti pa ja .



< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.2.2010 12:05:11 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *