|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:29:40   
veeseelaa
imam jako puno prijatelja muških, drugova iliti jarana
Redovno se čujemo, fejsamo, izlazimo i sl
Mom dobrom prijatelju sam bila vjenčana kuma i sa njim sam baš baš dooobraaa
Nemam problem sa mm zbog toga, niti bi mogla biti sa nekim koji se boji svakog muškarca koji se nadje u mom društvu, ne volim kompleksaše, volim opuštenost!



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:30:22   
Lejla Ka
I ja sam se više voljela družiti sa muškarcima u toku školovanja. Nekako mi se tako i potrefilo pa sam išla u škole u kojima su muški bili brojniji. Uvijek sam imala par prijateljica, onih the prijateljica i bar tri puta toliko drugova user posted image .

I danas se družim sa nekoliko drugova sa fakulteta (ove prijašnje mi je rat rastjerao tako da smo se razišli totalno), ali se družimo kao porodice, znači ne družim se ja sa svojim drugom solo, već se cijela moja porodica druži sa njegovom.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:34:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sabrina

u najboljeg prijatelja sam se zaljubila poslije 3 odine druženja i udala se poslije 6 mjuseci,user posted image muško i žensko il su rod il su muž i žena il nisu ništauser posted image tako je moje iskustvo


heheheh meni ovo smiješno, ako će s enešto desiti desit će se, izbjegavale mi muške prijatelje ili ne
Mislim pa dajte molim vas, znaš nekog godinama i odjednom se upali lampica za ljubav, ne kužim
Mene muškarac privuče na prvu a kasnije me može zadržati ili odbiti svojim karakterom i sl
A jarani su samo jarani, isto mi dodju ko drugarice, ja i zaboravim da su muškarci hahahah

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabrina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:43:00   
Anoniman
Imam vise drugova nego drugarica i uvijek sam se vise druzila s muskom rajom , zenskima vazda neki k... fali da se tako lijepo izrazim...Mbm jeste smetalo sto je tako al sta cu mu ja , kad je naopak....Svi drugovi koje sam imala prije i danas su ostali samo drugovi , znaci nista vise ...Muski se dosta bolje druze nego zenske barem sam ja takva da  se lakse s njima opustim , zene su glumice , vazda neke pricice, krpice, fazoni , saputanja, nisam ja za tog fazona to mi ide na zivce...Smijesno mi kad cujem kad kazu  da  drugarstvo izmedju muska i zenska ne moze da opstane....U dk imam druga znamo se ima preko 25 godina igrom slicaja poslije rata smo se nasli ovdje i danas dan smo ko dva prsta na ruci ....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:44:01   
veeseelaa
zenskima vazda neki k... fali


upravo, meni ljepše s muškom ekipom, mada imam dvije prijateljice ko dva frajera su user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:47:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zenskima vazda neki k... fali


upravo, meni ljepše s muškom ekipom, mada imam dvije prijateljice ko dva frajera su user posted image user posted image user posted image


Ista situacija sestrouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 16:12:50   
ElmaB
Više drugova, nego drugarica. I puno se ljepše osjećam u muškom nego u ženskom društvu. U svakom slučaju bolji su drugovi! user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 16:23:05   
teacher75
nemam nijednog prijatelja muskog, uglavnom sam se uvijek kretala vise u zenskom drustvu- zavrsila 1.gimnaziju gdje je tada u prosjeku bilo samo 3 djecaka u razredu, pa onda na faxu isto vecina zena kao i sada na poslu. imala sam par drugova prije braka al nikakvo posebno prijateljstvo, kako sam se udala ne cujemo se i ne izlazimo, samo se ispricamo kad se u prolazu sretnemo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 20:18:04   
leona81
imam prijatelja sa faxa kojeg smatram najboljim prijateljem, uvijek se mogu osloniti na njega, i uvijek je tu za mene i moju porodicu kao i ja za njegovu, jako je dobar sa mm i super se slazemo godinama vec, imam i druga iz srednje s kojim se druzim 15 godina i sad se nazalost preselio u drugu drzavu pa se rijetko vidjamo ali se cujemo tel, mailom, skypom...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li imate drugove?
25.8.2011 12:42:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Više drugova, nego drugarica. I puno se ljepše osjećam u muškom nego u ženskom društvu. U svakom slučaju bolji su drugovi! user posted image


Muskarci bolje uzivaju i koriste vrijeme ne ubijaju se  sitnim stvarcicama user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 8:25:25   
bebbe RR
Imam, naravno. Mada se mi kao par najviše družimo s parovima. Ne da bi to planirali, već je tako nekako ispalo, spontano...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 8:55:31   
jasmin
Nemam i ne vjerujem da moze postojati prijateljstvo izmedju muskarca i zene!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
24.9.2011 10:07:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 19:54:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zenskima vazda neki k... fali


upravo, meni ljepše s muškom ekipom, mada imam dvije prijateljice ko dva frajera su user posted image user posted image user posted image


Ista situacija sestrouser posted image user posted image

potpisujem
najviše mrzim kod žena kad se jedna na drugu saseuser posted image ju od komplimenata, te joj jest ti to lijepo al to se ne zna reć normalnim tonom nego onim piskavim i povišenim što para uši, pa sad ova fejes furka "bubim" "lubim" "svatkice"...
Sve više i više poremećaja u govoru ode nam društvo u pm.

Eto toga nema kod muških i zato volim sa njima više komunicirati, moram naglasiti da imam hvala Bogu i normalne prijateljiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 20:25:00   
tekja
IZVORNA PORUKA: teacher75

nemam nijednog prijatelja muskog, uglavnom sam se uvijek kretala vise u zenskom drustvu- zavrsila 1.gimnaziju gdje je tada u prosjeku bilo samo 3 djecaka u razredu, pa onda na faxu isto vecina zena kao i sada na poslu. imala sam par drugova prije braka al nikakvo posebno prijateljstvo, kako sam se udala ne cujemo se i ne izlazimo, samo se ispricamo kad se u prolazu sretnemo



Identicno...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 20:28:43   
Honey3
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: teacher75

nemam nijednog prijatelja muskog, uglavnom sam se uvijek kretala vise u zenskom drustvu- zavrsila 1.gimnaziju gdje je tada u prosjeku bilo samo 3 djecaka u razredu, pa onda na faxu isto vecina zena kao i sada na poslu. imala sam par drugova prije braka al nikakvo posebno prijateljstvo, kako sam se udala ne cujemo se i ne izlazimo, samo se ispricamo kad se u prolazu sretnemo



Identicno...user posted image
istouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 20:28:44   
ananas_ze
Slažem se s Jasmin i isto nemam ih, osim mmuser posted image !

ovo potpisujemuser posted image odkad mi je mm bio momak odtad mi je najbolji drug i najbolja drugarice i sve su me cure u srednjoj zezale sto mi je on naj drugarica user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 20:49:23   
Anoniman
U Gimnaziji sam uvijek vise voljela biti u muskom drustvu nego u zenskom, muski su mi uvijek bili drazi u smislu sto se nisu opterecivali glupostima, nisu imali supljaka, bili su prakticni i iskreni. Medjutim...uvijek na kraju bih otkrila da su me gledali "malo drugacijim ocima",  pa bi mi bilo zao...i to bi se malo udaljili. Slicno je bilo i na faxu, dok nisam upoznala mm. Poslije, lagano, sva su ta prijateljstva prerasla u pozdravljanje kad se vidimo, a razvila sam prijateljstva sa mm prijateljima, koji su se ozenili, pa sad se spontano u parovima druzimo. 


(odgovor članu ananas_ze)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 20:51:54   
salmy
hahahahhahaha joj pukla sam totalno,gledam naslov i citam:Da li imate rogoveuser posted image user posted image user posted image hahahhahahahha i kontam cuj rogoveuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li imate drugove?
24.9.2011 20:55:28   
*pcelica*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *