|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
25.1.2010 16:00:53   
milenium
user posted image hanin,vidim da ti se user posted image zove po tom cvjetu,predivno user posted image

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
25.1.2010 16:05:51   
hanin
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image hanin,vidim da ti se user posted image zove po tom cvjetu,predivno user posted image


Da, draga. Zove se Dalia. Hvala ti.


_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.1.2010 9:24:12   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: sara.at

hocu bebu.. ja nisam rekla da su svi takvi i ona moja bivsa stoka je bio pola crnogorac pola bosanac pa
nemogu reci da sudim po njemu al prema drugim primjerima koje sam ovdje vidjela
al sto je jos zalosnije oni tako i dalje odgajaju svoju djecu. Ja imam brata koji zivi u bosni i vec je tinejdzer
sve bi dala za njega al kad ga cujem moja ce zena ovo da radi,ima da me slusa ma krv mi provre al
nije on kriv okolina utijece,i od moje drugarice sin 17g i poceo pametovati kad sam mu prisila 2-3 "ma reko gdje ti zivis sa takvim stavom seli se u afriku pa tamo terorisi ovo ti nije bosna da zena mora da trpi sve ovdje ima zakona", nakon par dana zove me na mob izvinjava se odjebala ga cura zbog tog stava nijedna vise nece da trpi....a imala sam ja i decka Bosanca svaka mu cast i danas dan sam sa njim drug a bili smo 3g u vezi nisu svi isti al ima i izuzetaka Boze oprosti....
a to muslimani teroristi....moj mm je katolik, obrazovan i utjecajan covjek iz dobre familije i neko je jednom prilikom poceo oko tog da pica neznajuci da sam muslimanka,te svi su teroristi sve bi to trebalo pobiti e onda je moj mm ustao i uzeo mene za ruku poljubio je i rekao "ovo je moja zena i ona je muslimanka i ti si sad i nju i njenu familiju uvrijedio,dal ona tebi lici na teroristu,nisu svi muslimani isti
ja poznajem svoju zenu i njenu famijiju i niko me nije dosad tako lijepo docekao kao kad odem u Bosnu,
ne sudi onom kod ne poznajes" e to znaci kad neko druge vjere negubi vjeru u druge ljude....




Draga sara.at drago mi je sto si pronasla svoju srecu, jer sam citala tvoj post, i zamislila se, jer sam i ja dosla iz BIH
al dobri ljudi na kraju budu sretni zar ne?user posted image user posted image user posted image
Danas zaista mnogi ljudi sude po vjeri, naciji, izgledu, al hvala Bogu i u Bosni, sto narod postaje svjesniji svijeta oko sebe i sto se omladina vise skoluje i s tim siri svoje horizonte...
Ali bez obzira uvijek se moze sresti neki koji tako misli, ili zena isto tako, i mislim da takvi nikad nece ni izumrijet, nazalost user posted image
Tebi zelim puno srece i ljubavi s TM i malom bebarom!

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.1.2010 9:36:55   
dana3
Zene-problem nasih ljudi u svijetu je taj da nikad nista imali nisu dok su zivjeli na prostorima bivse Juge.Docepali se ljudi svijeta i koje markice vise u dzepu pa s epodigli.Imam obicaj da kazem da "Ne kuha pita onaj ko ima vec ko se je naucio".
Odgoj ima glavnu ulogu u tome ali zaostali nanna i dedo, zaostali mama i tata(babo) zaostala danas nasa generacija(mislim na nas koji pisemo ovde).Ako se neko pobuni protiv roditelja onda snhe omaju problema  a one koje imaju znaju o cemu pricam.

Takav vam je brak-ako su NM gledali da se njegovi roditelji postuju, cijene, pitaju jedno drugo ,zjedno planiraju-radice tako i svama jer se naucio tako, a ako nije a zeli da to s vama radi, imate problemaa ili jednostavno ovi koji nastavljaju stopama roditelja kojima je zivot s brda s dola, pravve vama probleme.
Ono sto se u braku mijenja su obaveze-ne znam samo kakoone mogu da promijenu osjecaje-manje se volimo ili?Zasto?Volimo se ko sto smo se volili a obaveza vise ali je i nas dvoje



_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.1.2010 9:41:49   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: dana3

Ono sto se u braku mijenja su obaveze-ne znam samo kakoone mogu da promijenu osjecaje-manje se volimo ili?Zasto?Volimo se ko sto smo se volili a obaveza vise ali je i nas dvoje




Bravo za ovo dana

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.1.2010 11:01:36   
hanabanana
Nemam pojma, imam osjećaj da sam čitav život u braku.
Muž i ja slavimo uskoro deset godina zakonitog i petnaest godina nezakonitog braka.
I još uvijek se svaki mjesec bar jednom upitam: Šta je meni ovo trebalo?
Ali i to da volim i način na koji me nervira. ( ponavljam se )
Meni se čini da je najveći problem što se danas ljudi žene iz pogrešnih razloga.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.1.2010 11:19:19   
Misica84
Ma u braku se sve mjenja, ali kako dana rece - problem je utome sto se mnogi ogdledaju na roditelje.
Meni je svekrva kada sam se udala dobacila: "Eto ode moje djete od mene, trebali ste vi snama da zivite bla bla"
Kazem ja njoj: "Draga moja, ako je tako ljepo sa svekrom i svekrvom pod istim krovom, sto si ti prv pobjegla od datle, isla u podstanare i pravila kucu? Sto svi sinovi cim su se zenili pravili kuce? Sigurno ne, sto im je tako bilo fino s babom i majkom"
Znaci takav je zivot. I nema se sta gledati na roditelje. Trebaju da se postuje etc. ali oni imaju svoj zivot, mi svoj. A ako se to nesvaca, brakovi sa takvim ljudima nemaju sankse!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
27.1.2010 7:59:02   
Anoniman
Tako je draga

(odgovor članu Misica84)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.2.2010 15:27:35   
elamsa
Mislim,ustvari znam da se dosta toga promijeni u braku.Partneri se ne mijenjaju ali se tokom braka i zajedničkog života upoznaju onako kako nikad ne bi da se zabavljaju.J a sam u braku 10 god,volim ga i više nego prije.Imamo ćerkicu,ali vremenom dolaze obaveze i na neke stvari ne može čovjek jednostavno da stigne, a kad si u vezi to ti je jedino posao i veza.Tako da mislim da sve ima svoju čar .i.Iskreno poželim se onih dana kad smo se zabavljali i baš tih stvari koje sada rijetko praktikujemo.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.2.2010 15:30:57   
ivana st
Ne da se sve oko nas mijenje, već se i sami mijenjamo.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu elamsa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.2.2010 22:19:22   
anuska08
Recimo gotovo sve!!!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
26.2.2010 22:38:45   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Breskva


I Bosanci su ok ako su iz dobre kućeuser posted image , bitno je procjeniti karakter osobe a karakter se ne određuje po tome što je neko Njemac, Austrijanac...Ne volim to generaliziranje . Svako od nas je jedinka sama za sebe.




meni sve sto se promijenilo hvala Bogu promijenilo se na BOLJE....

mrzim mrzim generaliziranje njemci, bosnci, sandzaklije, arapi.... sve to zavisi od osobe do osobe... ne volim cak ni generaliziranje iz "dobre kuce" jer MM je potpua suprotnost od njegovog oca.... njegov otac kad hoce vode gurne casu na stolu prema svekiju i odurno kaze:  VODE!!!... dok MM dodje meni i kaze mi: ljubavi jel ti mrsko da mi popeglas ovu kosulju??? pa ko mu je ne bi popeglo kad ti se tako obrati s puno postovanja.... a svekru bi najradje nasula vodu u casu i sasula mu je na glavu... eto ti vode... samo je sreca sto se meni tako ne obraca... valjda sto zna sta bi ga sve snaslo user posted image user posted image user posted image

znaci sve je do osobe....
a to se vidi i iz posta nensi b kolko je njen M razlicit od svog oca.... meni na srecu njoj na zalost...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
27.2.2010 1:37:13   
veeseelaa
ma dobro oduvijek se znalo da su neki narodi teški a neki laganiji, e sad u svakom žitu ima kukolja
A za Bosance se uvijek govorilo da su extra za žene, s čim se slažem u potpunosti (naravno ima izuzetaka)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
27.2.2010 9:49:16   
zelenooooka
Uvijek su me nervirale zene u braku koje su govorile: sve se mjenja u braku vidjeces
One sretne nikada to nisu govorile, jednostavno se u njihovim ocima vidio taj neki sjaj, pa sam uvjerena danas da se na zeni vidi kakav joj je brak....
Ne znam u kojem smislu se moze SVE da mjenja?
Naravno da vise ne izlazimo tako cesto kao prije - uzivamo u nasem domu i vremenu koje provodimo skupa
Mozda ne govorimo 100 puta dnevno volim te - tu ljubav jos vise osjecam po njegovim djelima
Mozda nema strasti svake noci - Boze pa svaki dan lijegam kraj njega i to mi je dovoljno da sam sretna...

Mnoge zene shvate brak kao bajku: Svi problemi rijeseni , financijski, ljubavni, psihicki...uspjela sam da se udam i sve ce mi biti potaman
Upravo se takve razocaraju i takvima se cini da se SVE promijenilo..
za mene su to nezrele osobe koje su usle u brak bez realnog pogleda na isti...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 14:45:12   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje evo kao i to vidite sam naslov...sta uraditi i kako osebi zivot olaksat ako covjek svojim brakom svojim trenutnim zivotom nije zadovoljan,,pretpostavljam da se to cesto desi svakom od nas da nesto ne stima..ali sta ako vise nista ne stima..kako okrenut list biti jak i krenut dalje sam




_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu zelenooooka)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 14:48:45   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: neki

Kako mislis:krenuti dalje sam
Zavisi o cemu se radi,treba razmisliti cime covjek u zivotu nije zadovoljan,pokusati naci rjesenje za bilo koji problem u zivotu,pronaci nesto sto te moze ispuniti u zivotu,raditi na sebi i na rjesenju datog problema...
Sto se braka tice,kod svakoga ima uspona,pa Boga mi i padova,ali to je zivot...Ako ima ljubavi,postovanja i razumijevanja,ostalo ce razgovorom doci aBd na svoje
SRETNO

P.S.Mislim da clanica nije zadovoljna uopste svojim zivotom,ukljucujuci i brak,tako da ne vidim razlog zasto bi prelazila na drugu temu(moje misljenje)



IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

Ako mislis na to da nisi zadovoljna svojim zivotom (ne samo brakom) svakom se to desava, nekome cesce a nekome rjedje.Meni kada se to desi samo pomislim na svog rodjaka koji ima bolesno dijete, bolesnu zenu, zivi u neuslovnoj kuci a i sam je RVI i nigdje ne radi, ja shvatim da sam zadovoljnija vise nego sto to mislim....


IZVORNA PORUKA: Miau

Nisi bila bas detaljna, pa je tesko dati ti nekakav konkretan odgovor, ali mislim da nema covjeka koji se vremena na vrijeme tako ne osjeca. Svi prolazimo te faze, samo je pitanje koliko je tvoje nezadovoljstvo i koliki ti je prag tolerancije. Ako vise neke ljude i odnose ne mozes podnijeti i to previse utjece na tebe, predugo traje i mislis da si dala sve od sebe da se situacija popravi, a nije, onda je mozda bolje da okrenes novu stranicu. Ali dobro razmisli prije nego to uradis. Nemoj poslije lupati glavom u zid!


IZVORNA PORUKA: snijeg

Rado bih ti pomogla, ali ne znam na šta se ovo tvoje nezadovoljstvo odnosi, ako ama baš ništa pod vedrim nebom ne štima, izađi, malo prošetaj, udahni svježeg zraka i misli na pozitivne stvari, to je samo trenutak slabosti i depresije u koju svi zapadnemo povremeno...ako ne štimaju određeni segmenti života (brak, finansije, komunikacija, prijetelji.....) konkretizuj problem, pa da udjelimo malo pozitivnih razmišljanja i damo ti krila za novi let  



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 14:50:43   
Leva

IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje evo kao i to vidite sam naslov...sta uraditi i kako osebi zivot olaksat ako covjek svojim brakom svojim trenutnim zivotom nije zadovoljan,,pretpostavljam da se to cesto desi svakom od nas da nesto ne stima..ali sta ako vise nista ne stima..kako okrenut list biti jak i krenut dalje sam


Ako misliš da ništa ne možeš promijeniti i da ćeš se i dalje osjećati loše kao što se trenutno osjećaš podnesi zahtjev za razvod braka i okončaj agoniju. Vjerovatno ti neće biti lako ali uvijek se upitaj da li želiš da živiš život kakav trenutno imaš!



_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 15:27:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zelenooooka

Uvijek su me nervirale zene u braku koje su govorile: sve se mjenja u braku vidjeces
One sretne nikada to nisu govorile
, jednostavno se u njihovim ocima vidio taj neki sjaj, pa sam uvjerena danas da se na zeni vidi kakav joj je brak....
Ne znam u kojem smislu se moze SVE da mjenja?
Naravno da vise ne izlazimo tako cesto kao prije
- uzivamo u nasem domu i vremenu koje provodimo skupa
Mozda ne govorimo 100 puta dnevno volim te - tu ljubav jos vise osjecam po njegovim djelima
Mozda nema strasti svake noci - Boze pa svaki dan lijegam kraj njega i to mi je dovoljno da sam sretna...

Mnoge zene shvate brak kao bajku: Svi problemi rijeseni , financijski, ljubavni, psihicki...uspjela sam da se udam i sve ce mi biti potaman
Upravo se takve razocaraju i takvima se cini da se SVE promijenilo..
za mene su to nezrele osobe koje su usle u brak bez realnog pogleda na isti...


zelenoooooooka mislim da griješiš što odmah okarakterišeš da je neko ne sretan u braku jer je rekao da se sve mijenja.... ja i mm dnevno po sto puta jedno drugom kažemo volim te, ljubav stoji, strast takodje ali mijenja se u smislu svakodnevnih aktivnosti zbog obaveza koje dolaze u braku, promijeni ti se život skroz
npr ne sjećam se kad sam spavala do 12 kao nekaduser posted image , ja npr kad kažem da se u braku neke stvari mijenjaju mislim isključivo na obaveze i pomanjkanje vremena za svašta nešto, od švrljanja po radnjama, svakodnevnog ispijanja kafe s prijateljima i nema one bezbrižnosti što smo imale kao djevojkeuser posted image
Eto ti si i navela šta se kod tebe promijenilo, znači ipak se mijenjauser posted image
A slažem se s tobom da se na ženi vidi kad je zadovoljna a kad neuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.3.2010 15:34:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zelenooooka)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 15:29:35   
veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

drage moje evo kao i to vidite sam naslov...sta uraditi i kako osebi zivot olaksat ako covjek svojim brakom svojim trenutnim zivotom nije zadovoljan,,pretpostavljam da se to cesto desi svakom od nas da nesto ne stima..ali sta ako vise nista ne stima..kako okrenut list biti jak i krenut dalje sam


ako zaista tako misliš, ako nije trenutna kriza, nema šta drugo nego da se razvedešuser posted image
Nisam za brak po svaku cijenu, ipak si ti sama sebi najpreča a i ako imate djecu i za njih je bolje da ne gledaju nesretnu mamu svakodnevno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 15:37:14   
acudesa
Anonimna, uvijek imaš opciju "bračno savjetovalište"..ja bih ti rado napisala: Bori se za brak, a šta ako previše trpiš i brak gubi smisao
Napisal bih ti i: Razvadi se, a šta ako je u pitanju samo trenutna kriza koje svi imamo ponekad...nemoj da ti bude teško da razgovaraš sa ljudima koji su se godinama školovali da bi pomagali u brakovima i koji imaju takvih priča kao što je tvoja...hiljade..
sretno, da to riješiš na za tebe najbolji način


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
3.3.2010 16:44:56   
zelenooooka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: zelenooooka

Uvijek su me nervirale zene u braku koje su govorile: sve se mjenja u braku vidjeces
One sretne nikada to nisu govorile
, jednostavno se u njihovim ocima vidio taj neki sjaj, pa sam uvjerena danas da se na zeni vidi kakav joj je brak....
Ne znam u kojem smislu se moze SVE da mjenja?
Naravno da vise ne izlazimo tako cesto kao prije
- uzivamo u nasem domu i vremenu koje provodimo skupa
Mozda ne govorimo 100 puta dnevno volim te - tu ljubav jos vise osjecam po njegovim djelima
Mozda nema strasti svake noci - Boze pa svaki dan lijegam kraj njega i to mi je dovoljno da sam sretna...

Mnoge zene shvate brak kao bajku: Svi problemi rijeseni , financijski, ljubavni, psihicki...uspjela sam da se udam i sve ce mi biti potaman
Upravo se takve razocaraju i takvima se cini da se SVE promijenilo..
za mene su to nezrele osobe koje su usle u brak bez realnog pogleda na isti...


zelenoooooooka mislim da griješiš što odmah okarakterišeš da je neko ne sretan u braku jer je rekao da se sve mijenja.... ja i mm dnevno po sto puta jedno drugom kažemo volim te, ljubav stoji, strast takodje ali mijenja se u smislu svakodnevnih aktivnosti zbog obaveza koje dolaze u braku, promijeni ti se život skroz
npr ne sjećam se kad sam spavala do 12 kao nekaduser posted image , ja npr kad kažem da se u braku neke stvari mijenjaju mislim isključivo na obaveze i pomanjkanje vremena za svašta nešto, od švrljanja po radnjama, svakodnevnog ispijanja kafe s prijateljima i nema one bezbrižnosti što smo imale kao djevojkeuser posted image
Eto ti si i navela šta se kod tebe promijenilo, znači ipak se mijenjauser posted image
A slažem se s tobom da se na ženi vidi kad je zadovoljna a kad neuser posted image



Vesela pod ''zenama koje doslovno prijete facom i pricom o braku '' user posted image user posted image govorim
znaci ne moze neko govoriti da se u braku SVE mjenja ( pogotovo u smislu samog braka)
Ako je neko shvatio brak pogresno pa se probudio iz bajke onda nije ni bio dovoljno zreo za taj brak
Naravno da se u svakom braku promjeni nacin zivota, problem je sto ako se promijeni partner ...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
4.3.2010 15:42:18   
ivana st
A tko se to ne promijeni u braku? Ja sam svojim brakom zadovoljna i sretna sam, mada ima dana kad bi mm najradije šibom po guzi ko malo djete user posted image user posted image user posted image . Promjene ne znače ni da je nešto bolje ni gore, sve ovisi u kojem smjeru se stvari mjenjaju. Za sebe mogu reći da sam se mijenjam, samostalnija sam, odgovornija,fleksibilnija, ne pucam rafale na prvu (kako sam ranije znala)...
Obaveze koje brak nosi sa sobom nas mijenjaju i to je normalno, ta neću se danas ponašat kao kad mi je bilo 18.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu zelenooooka)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
5.3.2010 8:44:34   
rose 87
IZVORNA PORUKA: ivana st

Obaveze koje brak nosi sa sobom nas mijenjaju i to je normalno, ta neću se danas ponašat kao kad mi je bilo 18.


sa ovim se slažem,u braku sazrijevaš,postaneš ozbiljniji i samim tim se i promijeniš,ne mijenja se sve ali neke stvari da


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
5.3.2010 17:28:14   
Miau
Kod nas se nije ulaskom u brak nista promijenilo, ali mislim da ce se promijeniti sad kad dode bebica. Nadam se na veselije i bolje user posted image !
Nensi draga, tek sad sam procitala tvoj post, iskreno mislim da ces se s djetetom uvaliti samo jos dublje! Taj tvoj je jedno zlocesto stvorenje i bolje ti je bjez od njega dok ti je na vrijeme! Djetetom  ces se vezati za njega za cijeli zivot. Makar se poslije i rastavila, zbog djeteta ces cijeli zivot biti povezana s njim. Jos si jako mlada, stignes ti naci sebi nekog tko ce te voljeti, postovati, maziti i paziti, a ne lijeciti svoje komplekse na tebi! Mama i tata ce te sigurno primiti, pa tko te voli vise od tvojih roditelja?!! A tvom svekru svaka cast! Ali ipak, ti si u braku s tim kretenom, a ne svekrom i ne mozes trcati svekru svaki put kad ovaj napravi sruser posted image , zato pamet u glavu!
p.s. I nemoj mu ostati duzna, sve mu saspi u lice, pa nek zna koliko je jadan!!! Sretno i ne odrici se niceg sta tebi predstavlja zadovoljstvo (mislim na njegove prijetnje oko RR)!user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Da li mislite da se u braku sve mijenja ?
28.5.2010 21:37:13   
Anidae
Prerovila sam pola postova u zelji da nadjem tvoj i konacno... Da ti napisem komentar...
Prije svega razmisljanje tvog muza je nezrelo jer koliko ja znam jos jedino djeca u igri dijele sve na moje i tvoje, cim se posvadjaju svako uzme svoje igracke i to je to. A brak je zajednica koliko ja znam. Neznam kako se ti ponasas prema njemu jer ako ti po cijeli dan sjedis i samo trosis onda on zaista ima pravo... Medjutim, to sto ne radis na poslu a radis kod kuce isto tako treba uvazavati... Moj muz cijeni moj posao domacice vise nego ja sama (ovo nije hvalisanje vec zaista istina)... Dakle, do tebe je kako ces se postaviti i upamti ONOLIKO KOLIKO TI CIJENIS SEBE toliko ce te i drugi cijeniti... Ako je sve u toj kuci njegovo a ti lijepo nemoj nista dirati ni raditi, kad pita imal rucka reci Ja nemam serpu i sl. user posted image   I sama si svjesna ocito da te ponizava i ne shvatam zasto ti treba potvrda na forumu da se to tebi desava jer je ocito... Za takve stvari u zivotu treba biti mudar jer s ljudima tako to ide, bez obzira na ljubav ili neko drugo osjecanje. dakle, postoji kamaru nacina da taj problem vec na startu rjesis a kako ces ga rjesiti zavisi od tebe jer niko ipak nezna sve detalje iz tvog zivota. Sretno i nedaj se zbuniti!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.5.2010 22:20:01 >

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *