|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:42:27   
lely
IZVORNA PORUKA: škorpija

jel ko smršo od ovih banana


Meni je danas 3. dan,pocetna kilaza bila je tacno 80,400,vagala se jutros 77,400 i sad opet se vagala (ne silazim sa vage user posted image ) 78,300.
Cini se da je nesto otislo,nadam se da nije samo voda user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:45:39   
acudesa
Lely, u početku svake dijete, to si dobro rekla-ide samo voda, al onda dolazi teži dio-topljenje masti....kod mene ništa, isto...a, nisam baš ni pazila puno...
kombinovala sam kupus, UN, banana i narandža dijetuuser posted image ...ja sam ipak prevelik gurman da bih izdržala gledati u nešto što mi se jede....user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:46:10   
sarayka
IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: škorpija

jel ko smršo od ovih banana


Meni je danas 3. dan,pocetna kilaza bila je tacno 80,400,vagala se jutros 77,400 i sad opet se vagala (ne silazim sa vage user posted image ) 78,300.
Cini se da je nesto otislo,nadam se da nije samo voda user posted image



jel mogiće?? to je bas dosta lely superuser posted image user posted image jesi se strikno pridrzavala??
ja se još nisam vagala 10.dan je ....


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:46:37   
acudesa
sorry cure, neodgovorna sam...ja samo pojedem bananu ujutro, pa hajd možda i to ima vajde

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:50:44   
lely
IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: škorpija

jel ko smršo od ovih banana


Meni je danas 3. dan,pocetna kilaza bila je tacno 80,400,vagala se jutros 77,400 i sad opet se vagala (ne silazim sa vage user posted image ) 78,300.
Cini se da je nesto otislo,nadam se da nije samo voda user posted image



jel mogiće?? to je bas dosta lely superuser posted image user posted image jesi se strikno pridrzavala??
ja se još nisam vagala 10.dan je ....



I ja sam se iznenadila,ali opet kazem bojim se da nije samo voda otisla user posted image
Svaki dan sam jela ujutro bananu,oko 2 neki dijetalni sendvic,iza 3 nesto slatko,u pola 6 rucak/vecera (nisam se prejedala,ali nisam birala hranu,jos neku vocku bi pojela do 8 i kraj.
Iskreno malo mi je bilo tesko juce,ne znam zasto,ali nisam se dala iskusenju user posted image

Kako izdrzite da se ne vagate tako dugo,ja se vagam bar 3x dnevno user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:52:04   
Lalana
Vidis, mogla sam i ja pokusati, pa makar ovako kao acudesauser posted image
Ne, ozbiljno, nije teska za sprovesti, nije okrutna, a sigurno ce biti neki rezultat, pa makar nakon godinu dana, jelde acudesauser posted image
Ja vec 2 dana doruckujem bananu, ali dalje slabo pazim.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:53:32   
Lalana
lely, ja se uvijek kazem, lahko izdrzim da se ne vagam, jer nemam vagu i necu da je kupim jer bi me to ubilo u pojam, Visila bi non stop nadajuci se kojem gramu dole, i onda ako bi mi se vratilo ista, ja bih samu sebe demoralisala.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:55:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Lalana

Vidis, mogla sam i ja pokusati, pa makar ovako kao acudesauser posted image
Ne, ozbiljno, nije teska za sprovesti, nije okrutna, a sigurno ce biti neki rezultat, pa makar nakon godinu dana, jelde acudesa
Ja vec 2 dana doruckujem bananu, ali dalje slabo pazim.

znači nisam sama, dobro je
Lalana, polako-ali sigurnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 14:56:53   
acudesa
Ja imam vagu, ali mi visoko na ormaru, a ja mala...pa se i ne vagamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 15:03:54   
Lalana

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Lalana

Vidis, mogla sam i ja pokusati, pa makar ovako kao acudesauser posted image
Ne, ozbiljno, nije teska za sprovesti, nije okrutna, a sigurno ce biti neki rezultat, pa makar nakon godinu dana, jelde acudesa
Ja vec 2 dana doruckujem bananu, ali dalje slabo pazim.

znači nisam sama, dobro je
Lalana, polako-ali sigurnouser posted image user posted image user posted image

Ma bona, nama ce najbrze sletiti kile, ziva bila pa vidjela user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 15:04:51   
lely
IZVORNA PORUKA: Lalana

lely, ja se uvijek kazem, lahko izdrzim da se ne vagam, jer nemam vagu i necu da je kupim jer bi me to ubilo u pojam, Visila bi non stop nadajuci se kojem gramu dole, i onda ako bi mi se vratilo ista, ja bih samu sebe demoralisala.


Nisam je ni ja imala,pa sam se dovela do 10 kg viska.Naprotiv meni vaga pomaze,vagam se non stop user posted image ,drago mi je kad koji gram ode dole,ali i kada dobijem koji ne demoralisem se.

Acudesa da ti ja dohvatim vagu user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 15:08:31   
lely
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Lely, u početku svake dijete, to si dobro rekla-ide samo voda, al onda dolazi teži dio-topljenje masti....kod mene ništa, isto...a, nisam baš ni pazila puno...
kombinovala sam kupus, UN, banana i narandža dijetuuser posted image ...ja sam ipak prevelik gurman da bih izdržala gledati u nešto što mi se jede....user posted image


user posted image user posted image user posted image -luda kombinacija.
Meni se ne dopada Un dijeta,ja uvjek gladna,a tek onaj vocni i vodeni dan user posted image -ja to ne bih izdrazala user posted image



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 15:09:53   
Lalana
lely, ja se uvijek kazem, lahko izdrzim da se ne vagam, jer nemam vagu i necu da je kupim jer bi me to ubilo u pojam, Visila bi non stop nadajuci se kojem gramu dole, i onda ako bi mi se vratilo ista, ja bih samu

Joj lely, ne prepadaj me, zaista ima ti ta mjesta, ali vjeruj cini mi se da kad bi npr. smrsala 2 kg pa slijede ci put pokazalo da nisam da bi me to bas rastuzilo.
U svakom slucaju, nece skoditi da se malo drzimo ovog banana pokusaja, pa makar kao ja i acudesa.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 15:32:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Lely, u početku svake dijete, to si dobro rekla-ide samo voda, al onda dolazi teži dio-topljenje masti....kod mene ništa, isto...a, nisam baš ni pazila puno...
kombinovala sam kupus, UN, banana i narandža dijetuuser posted image ...ja sam ipak prevelik gurman da bih izdržala gledati u nešto što mi se jede....user posted image


user posted image user posted image user posted image -luda kombinacija.
Meni se ne dopada Un dijeta,ja uvjek gladna,a tek onaj vocni i vodeni dan user posted image -ja to ne bih izdrazala user posted image




ma, nije teško: ujutro banana,malo poslije cijeđena narandža,  uz ručak kupus salata, a između obroka ništa ne jedešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 18:26:23   
ena0002
Ja ni danas nisam pazila user posted image ....bila sam kod mame i ne da nisam mogla paziti vec sam i onu jadnu kilicu vratila garant user posted image user posted image user posted image
Od sutra sve ispocetka user posted image  i trudicu se da se vise pridrzavam user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 18:27:24   
ena0002
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

znači nisam sama, dobro je

Nisi ima nas jos koje smo kao na dijeti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 20:13:53   
reallove
evo i mene..."guram" nekako sa ovom dijetom...sada sam bas nesto gladna i glava pocela da me boliuser posted image ali nedam se ja....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Jutarnja banana dijeta
3.4.2010 22:02:21   
brzamala
Ja se sutra zvanicno vagam...- a kao do sad nisam, bar 2x dnevnouser posted image user posted image
Danas nista nisam pazila osim sto sam pojela dvije banane jutros oko devet a oko 13h sendvic i nadalje katastrofauser posted image sramota me i napisati ali da vidite kako se ne treba pridrzavati dijete napisacu vam: za rucak sam pojela kesicu ribica, pakovanje macmaloa, jedan keks i bananuuser posted image
Moram se stvarno, malo vise disciplinovati jer cu na dijeti i nabiti  koju kilu.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 9:59:09   
brzamala
evo izvagala se i nakon sedmicu dana dijete imam oko 500 gr. manje...mislila sam da ce biti vise, ali eto...Zeznuse me slatkisi,  moracu malo vise da se disciplinujemuser posted image

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 10:20:06   
reallove
IZVORNA PORUKA: brzamala

Ja se sutra zvanicno vagam...- a kao do sad nisam, bar 2x dnevnouser posted image user posted image
Danas nista nisam pazila osim sto sam pojela dvije banane jutros oko devet a oko 13h sendvic i nadalje katastrofauser posted image sramota me i napisati ali da vidite kako se ne treba pridrzavati dijete napisacu vam: za rucak sam pojela kesicu ribica, pakovanje macmaloa, jedan keks i bananuuser posted image
Moram se stvarno, malo vise disciplinovati jer cu na dijeti i nabiti  koju kilu.


user posted image user posted image user posted image user posted image joj glavna si....

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 20:31:39   
ena0002
IZVORNA PORUKA: brzamala

za rucak sam pojela kesicu ribica, pakovanje macmaloa, jedan keks i bananuuser posted image
Moram se stvarno, malo vise disciplinovati jer cu na dijeti i nabiti  koju kilu.


user posted image user posted image user posted image user posted image  pa bolje bi bilo da si sjela i najela se neceg slanog user posted image user posted image user posted image
Ja sam se danas pridrzavala koliko sam mogla, za dorucak jedna banana, mogla sam malo i manje pojesti za rucak user posted image , ali nekako se danas citav dan sito osjecam user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 22:28:05   
taurus
Joj kako sam danas pretjerala, uh moram priznati bila na vikendici pa se roštiljalo i ko bi odolio ćevapima, suđukicama i kotletimauser posted image user posted image
Baš se sad fuj osjećam ali od sutra opet na dijetuuser posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 22:43:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

evo i mene..."guram" nekako sa ovom dijetom...sada sam bas nesto gladna i glava pocela da me boliuser posted image ali nedam se ja....

i mene glava boli cijeli dan...razvaljuje, al mislim da nije zbog gladiuser posted image

Cure, ime se šta pročitati na ovoj stranici, uglavnom sam stekla dojam da je bolje bilo da ste išle na stranicu "Danas sam sretna..."...pa dodale: što sam se fino napapala, te ćevapa, te mačmalo, te jelo se kod mameuser posted image user posted image user posted image user posted image
bruke jedneuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 22:46:55   
taurus
U pravu si ja se baš nekako osjećam sretnom user posted image user posted image a i sitom

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Jutarnja banana dijeta
4.4.2010 22:49:33   
acudesa
Ja imam problem "samo još ovo"...naravno za pojesti...pa u nedogled tih "samo još ovo"user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *