|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trudnoca sa jednim jajnikom
10.5.2008 7:36:13   
dorotea
Drage moje, neznam dali ste prije razgovarale na ovu temu, ali ima nesto sto me jako zanima pa ako je neka od vas imala takvo iskustvo voljela  bih da ga podjeli sa ostalima. Naime, zanima me dali je nekoj od vas prilikom operacije(endometricna cista i sl.) odstranjen jedan jajnik i jajovod, i koliko vam je  trebalo vremena da nakon toga zatrudnite?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trudnoca sa jednim jajnikom
10.5.2008 14:44:45   
Sonja
draga moja ja nisam imala hvala bogu taj problem
ali sam gledala na tv-u jednu zenu koja je imala ja mislim rak i u ranoj fazi su joj to otkrili i izvadili jedan jajnik...poslije nekog vremena je ostala trudna i sad ima zdravu djevojcicuuser posted image
a i kad sam ja bila u bolnici jedna je stara zena isto mi rekla da je morala operisati u mladosti jedan jajnik ali je opet rodila 2 djece
tako da se moze ostati trudan ali ne znam tacno nakon koliko

u svakom slucaju puno sreceee


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu dorotea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trudnoca sa jednim jajnikom
10.5.2008 16:18:47   
zeničanka
ja imam kolegicu kojoj je odstranjen jajnik i jajovod a ima bebu.sad ne znam tačno nakon koliko je zatrudnila ali znam da joj je doktor koji joj je radio operaciju rekao da neće biti problema oko zatrudnjivanja.
sretno

_____________________________

AJDIN-30.08.2002
ANEL- 11.07.2006

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trudnoca sa jednim jajnikom
10.5.2008 17:18:18   
ewica
Naravno da možeš ostati trudna, jedino možda ćeš nešto duže raditi na bebi, nego žena sa oba jajnika. Ukoliko tvoj jajnik radni normalno, jajovod je prohodan i imaš ovulaciju-uspjećeš.
Poznajem jednu djevojku koja sa odstranjenim jednim jajnikom rodila dvoje djece.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trudnoca sa jednim jajnikom
11.5.2008 8:32:52   
dorotea
hvala na odgovorima, nisam pitala ta sebe, vec imam prijateljicu koja je prije 7-8 god. imala neku cistu pa su joj izvadili jajnik i jajovod. nema djece, a meni je neprijatno da pitam radi cega. a znam da zeli djete .pa sam pomislila mozda je to u pitanju.ocito je nesto drugo.

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trudnoca sa jednim jajnikom
12.5.2008 8:20:16   
BUBU
moja kuma koja ima 25 godina je prošle godine u 4 mjesecu imala vanmateričnu trudnoću i odstranili su joj desni jajnik i jajovod, doktori su joj rekli da odmah počne raditi na bebi, nakon 2 mjeseca je ostala trudna, i mala Tia sada ima 1,5 mjesec

(odgovor članu dorotea)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *