|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Mišeljić Nenad
17.11.2011 19:44:45   
bambi7
meni je vodio cijelu prvu i poneked ga potrefim u drugoj trudnoci- nuhalni mi niko nije radio.O dr Miseljicu sve najbolje, ako vec nije vjerovatno ce joj dati i br mob.za svaki slucaji istina da je malo stur na rijecima al sve moze da pita sto joj nije jasno. I meni je bio super njezan na ginekoloskom pregledu posle poroda!
helem doktor je super nema sta da brines!


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dr Mišeljić Nenad
17.11.2011 19:44:46   
Anoniman
ja sam se porodila u vojnoj...znaci citav 9 mjesec sam isla tamo...nema ko me nije pregledao...svi su skrti na rijecima...tako da sam ja prije pregleda stavljala na papir sva pitanja...a onda bi nakon pregleda fino sve ispitala sta me interesuje...na sva pitanja su mi uvijek davali odgovore...eto predlozi joj da tako radi...bitno im je samoo da si brza

(odgovor članu Daja_sa)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dr Mišeljić Nenad
17.11.2011 19:50:45   
Daja_sa
Hvala vam puno drage...sad cu da zovem sister da je smirim malo :)...
E da...dao joj je broj moba da zove u bilo koje dana ili noci...pa eto to je lijepo od njegauser posted image ...
Jos jednom hvala Vamuser posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dr Mišeljić Nenad
12.12.2011 19:33:52   
sarajka81
Dr. Miseljic ne radi nigdje privanto, je li tako?

Ja radi posla ne mogu da priustim da idem u toku radnog dana, a zelim da se porodim u Vojnoj bolnici. 

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dr Mišeljić Nenad
9.1.2012 16:48:44   
cedes
Drage moje!

Zna li neko kada je dr. miseljic ove sedmice dezurni, od koliko sati pocinju dezure i da li mi je potrebna uputnica za otici u dezuru???Vec sam deveti mjesec i prilicno mi je hitno!!! Hvala puno :)))

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dr Mišeljić Nenad
10.1.2012 16:59:26   
misty
Dr. Mišeljić je bio na godišnjem...ne znam da li je ponovo počeo da radi pa ti savjetujem ili da odeš lično ili da nazoveš...

(odgovor članu cedes)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dr Mišeljić Nenad
25.1.2012 21:11:58   
dalia sa
Moje iskustvo sa dr. Miseljicem grozno. U petak je dr Mišeljić bio dežurni pa sam bila na pregledu, kada  se vratio sa godisnjeg. Bila sam u 18 sedmici trudnoce i nije vidio otkucaje srca, ali me poslao kuci i rekao da se ne brinem te da dodjem u ponedjeljak ujutro. Nisam mogla cekati ponedjeljak, pa sam u subotu ujutro otisla privatniku. Doktorica mi je rekla da beba nije ziva i da se prestalo razvijati u 13 sedmici i da moram odmah i  hitno u bolnicu. Otisla sam u bolnicu, odmah me primila Dr Aida i ostavila da ležim ,jer je plod bio mrtav i moglo je doći do raznih komplikacija. Morali su mi izazvati pobacaj. Prije toga na pregledima dr Mišeljić nije bio detaljan i mislim da mi je zapustio trudnocu.
U bolnici sam se zadrzala četiri dana i naslusala sam se o dr Miseljiću dosta ružnih doživljaja od drugih pacijentica koje su imale i imaju problema u trudnoći. U biti dr Mišeljić je ''''divan'''', ''''krasan'''' ali bježi od odgovornosti i nije stručan. Za vrijeme mog boravka u bolnici nije našao zashodno da uđe u moju sobu, da me posjeti, nego čak šta više u hodniku je okrenuo glavu od mene.
Zato cuvajte se "divnih" i "krasnih" doktora, vec trazite strucne!!!!!!

< Poruku je uredio dalia sa -- 25.1.2012 21:19:12 >

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dr Mišeljić Nenad
26.1.2012 10:52:16   
shpagica
IZVORNA PORUKA: dalia sa

Moje iskustvo sa dr. Miseljicem grozno. U petak je dr Mišeljić bio dežurni pa sam bila na pregledu, kada  se vratio sa godisnjeg. Bila sam u 18 sedmici trudnoce i nije vidio otkucaje srca, ali me poslao kuci i rekao da se ne brinem te da dodjem u ponedjeljak ujutro. Nisam mogla cekati ponedjeljak, pa sam u subotu ujutro otisla privatniku. Doktorica mi je rekla da beba nije ziva i da se prestalo razvijati u 13 sedmici i da moram odmah i  hitno u bolnicu. Otisla sam u bolnicu, odmah me primila Dr Aida i ostavila da ležim ,jer je plod bio mrtav i moglo je doći do raznih komplikacija. Morali su mi izazvati pobacaj. Prije toga na pregledima dr Mišeljić nije bio detaljan i mislim da mi je zapustio trudnocu.
U bolnici sam se zadrzala četiri dana i naslusala sam se o dr Miseljiću dosta ružnih doživljaja od drugih pacijentica koje su imale i imaju problema u trudnoći. U biti dr Mišeljić je ''''divan'''', ''''krasan'''' ali bježi od odgovornosti i nije stručan. Za vrijeme mog boravka u bolnici nije našao zashodno da uđe u moju sobu, da me posjeti, nego čak šta više u hodniku je okrenuo glavu od mene.
Zato cuvajte se "divnih" i "krasnih" doktora, vec trazite strucne!!!!!!


Dalia, najprije, jako mi je zao sto ti se desio spontani. Prosla sam identicnu stvar u zivotu i znam kako ti je bilo.

Reci cu ti samo jedno - svi oni znaju ali nekome hoce a nekome nece da pomognu. Zalosno ali istinito, uvjerila sam se na svojoj kozi. Ako nemas stelu ili ako nisi "podmazala" ne ide.

Rijetki su ljekari i svaka im cast koji rade taj posao jer im je zaista najbitnije pomoci ljudima. Ja koliko sam vidjela dr Salko MAsic je jedan od takvih i u skladu s takvim stavom tamo radi kao crnac od jutra do sutra, ima najvise pacijentica, a kolege mu podmecu nogu na svakom koraku i vrlo cesto nakon sto on ode iz svoje smjene namjerno urade drugacije od njegove preporuke. Sve se svodi na sujetu a preko ledja nas pacijentica!

(odgovor članu dalia sa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dr Mišeljić Nenad
7.4.2012 10:17:22   
KupusLivada
Ovo je jedan od rijetkih dokotora koji maksimalno insistira na sto prirodnijem porodu - bez dripova, preranog prokidanja vodenjaka i sl, dakle ko zeli prirodan porod - preprucujem

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dr Mišeljić Nenad
26.8.2012 13:46:15   
elecsys
Prije par dana tačnije 17.08.2012.g.porodio me,carski dr.Nenad Mišeljić.Sve pohvale za ovog dr. prvo kao čovjeka a onda kao ljekara.Trudnoću sam vodila na jezeru ali spletom okolnosti ostala sam bez dr.15 dana pred porod i sasvim slučajno naišla na dr,Mišeljića.Tačno je da puno ne govori ali je profesionalan i savjestan maksimalno.Moje tople preporuke za Opću bolnicu i dr.Mišeljića.

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dr Mišeljić Nenad
21.1.2013 17:33:07   
ema_28
Zna li neko kad radi doktor Miseljic i koja je smjena, ja sam deveti mjesec pa se moram nekom javiti?????

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu elecsys)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dr Mišeljić Nenad
21.1.2013 17:34:19   
ema_28
ili bar broj telefona Vojne bolnicena koji mogu pitati

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dr Mišeljić Nenad
22.1.2013 11:45:20   
leki_4you
mislim da je neko ranije ostavio broj u bolnici na koji možeš nazvati :)

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dr Mišeljić Nenad
12.2.2013 13:23:52   
mama_na_kvadrat
Ovu trudnocu ce da mi vodi Dr. Miseljic, u cetvratak smo naruceni pa cemo da vidimo. To mi je ujedno i prvi pregled jer sam na termin cekala mjesec dana. nadam se da ce sve biti ok.

(odgovor članu leki_4you)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *