|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slike sa PC-a na CD-e
22.5.2008 12:30:25   
Ines
Drage moje ,treba mi pomoc kod pc,htjela bih svoje slike sa kompjutera daa prebacim na cd,ali ne znam kako vec sam sama pokusavala ali ne ide mi nisam bas taj strucnjak,pa bih vas molila ako koja od vas zna da mi pomogne i objasni,hvala!!

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 7.10.2008 10:16:40 >


_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
22.5.2008 12:34:33   
Anoniman
kao prvo.. sleke ne mozes tek tako prebaciti... moras ih sprziti na CD, al pod uslovom da imas przas na compy-ju...
e sad koji program za przenje CD-DVD-ova ti je instaliran na compy?
ako to znas ja cu ti pokusati objasniti... jer svi programi su razliciti na neki nacin...
pozz

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 7.10.2008 10:17:27 >

(odgovor članu Ines)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
22.5.2008 13:16:55   
Ines
Kod mene je leptop i ima vec instalirano jer sam vec neke prebacila,al ne znam da li su sve pa sam sve pomijesala,tako da sad sve trebam ispocetka,pa mi nije jasno kako i gdje da odem i kako da to sebi sve sortiram...Molim te pojasni mi ako nisam dosadna

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 7.10.2008 11:50:53 >


_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
22.5.2008 13:33:30   
Anoniman
heheh ma nebitno jel laptop il ne... pitam za program za przenje
kod mene je NTI CD-DVD Maker...

program bi se po pravilu trebao sam pokrenuti kada ubacis prazan CD il DVD

ti dalje biras: da pravis Data CD i onda bi se trebao otvoriti novi prozor podijeljen na dva dijela... u jednom dijelu su tvoji folderi(nadji onaj gdje ti se slike nalaze), u drugom prazan prostor..
e svoje foldere il file-ove (tj slike) samo dragujes, tj prabacis u taj prazan prostor, jer je to prostor od CD-a... mozes ih oznaciti, pa copy/ pa paste u taj prazan prostor...
dole bi ti trebalo pri dnu pokazivati koliko imas slobodnog prostora jos na CD-u ( o tome vodis racuna, jer je dozvoljena velicina 700 MB za CD, al je najbolje uvijek staviti manje malo, da ne bude problema, mada mislim da nemas toliko slika da napunis citav CD, ipak je 700 MB za slike praavo puno)
na kraju trebas pritiskuti tipku Burn i potvrditi da zelis dragovani, tj prebaceni content sprziti.. ovo je nekako najjednostavnije obajsnjeno, mada zvuci komlikovano.....

ako ne ide ovako... pitaj ponovo, pa cemo pokusati user posted image

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 7.10.2008 11:51:13 >

(odgovor članu Ines)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
22.5.2008 14:12:56   
Ines
e bas ti mnogo hvala uspjela sam sve ,bas ovako kako si mi objasnila...Jos jednom mnogo se zahvaljujem na pomoci...
A slika sam imala da upotrijebim 2cd,jer sam non stop slikala svoju bebu...pozdrav

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 7.10.2008 11:51:33 >


_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
22.5.2008 14:24:35   
Anoniman
drago mi je da sam ti pomogla... a ti bas onda imas dosta slika hehehe user posted image
pozz

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 7.10.2008 11:51:56 >

(odgovor članu Ines)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
28.1.2009 18:11:47   
cojk
najednostavnije ti je ovako ubaci cd sad zavisi gdje ti je ugradjen przac na dvd ili obicnom cd romu,otvoris slike desnom tipkom klik na sliku i onda send to drive f, g zvisi u kojem je romu cd,otvorit ce ti se baloncic u donjem desnom uglu u kojem pise da su neki fajlovi spremni za snimanje,i tako nabac koliko zelis slika ili koliko moze stat na cd,kad zavrsis samo klik na taj baloncic i snimi,ne treba ti nikakav program za przenje to radi windows automatski

(odgovor članu Ines)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
28.1.2009 18:16:49   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu cojk)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slike sa PC-a na CD-e
9.2.2011 12:48:37   
dubravka01
Uh Boga mi ovdje nije pisano skoro 100 god. user posted image

Neznam gdje bih drugo pitala,pa eto ako neko bude znao nek se javi.

Imam onaj Canon IXUS75 digitalni fotoaparat i sad na podesavanjima ja podesim datum i vrijeme i to fercera odlično na fotiću, međutim, kad prebacim slike na komp. ne ostane mi onaj datum na slici user posted image pa eto ako bi neko mogao da pomogne.

Da napomenem, instruction manual pročitala kamaru puta...na aparatu sve podesim i prikazuje, ali na kompu nikako, osim ako idem na properties od slike?

Thanks in advance user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *