|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
10.7.2012 23:49:13   
sunce27
Imala sam priliku biti zimska trudnica a evo i sada ljetna, kada bih opet birala izabrala bih da budem ljetna, meni ove vrucine zaista ne smetaju, naprotiv bas mi gode.
Kada se samo sjetim zime kao sto ajla kaze na sebe sve i svasta natovaris jos stomak do zuba ma uzas jedan.


_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
12.7.2012 15:39:40   
felix
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/moguce-katastrofalne-promjene-evropa-ce-se-smrzavati-i-gladovati/120712039

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
12.7.2012 15:46:49   
Miimy
Nikako ovo je uzas... ja sam na granici ludila , zraka nemam nikako, sad sam od muke plakala nemogu vise vala , znam i druge su bile trudne al opet vajda svako na svoj nacin to podnosi...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
12.7.2012 16:16:09   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Miimy

Nikako ovo je uzas... ja sam na granici ludila , zraka nemam nikako, sad sam od muke plakala nemogu vise vala , znam i druge su bile trudne al opet vajda svako na svoj nacin to podnosi...


Sta da ti kazem Mimmy, znam trudnicama nije lako po ovim vrucinama. Proci ce user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
12.7.2012 16:20:42   
Hurma

IZVORNA PORUKA: sunce27

Imala sam priliku biti zimska trudnica a evo i sada ljetna, kada bih opet birala izabrala bih da budem ljetna, meni ove vrucine zaista ne smetaju, naprotiv bas mi gode.
Kada se samo sjetim zime kao sto ajla kaze na sebe sve i svasta natovaris jos stomak do zuba ma uzas jedan.



u pravu si... i ja sam bila i jedno i drugo... strah od padova zimi, utopljavanje da se ne razbolis... da ne pricam koliko su mi narandze i babane bile dodijale user posted image

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
25.8.2012 13:50:36   
hubabuba.
A kako se snalazite ovih dana po ovim 40+ temperaturama? Ima li neko da mu je guzva malo s prednje strane tijela grudi+stomak= nemoguce nositi grudnjak? :)

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako podnosite vrucine u trudnoci?
25.8.2012 15:59:01   
ajla86
ja ga nenosim jer iance ga mrzim...cim udzem u klucu prvo skidam grudnjak srecom nisu mi velike (#) (#) pa mi nesmeta biti bez doticnog...a sad pogotovu sve mi smeta jos i grudnjak..cisto mucnje....
uzela sam sebi one topice u svim bojama pa kad negdje idem njega nabijem...niti steze,nema zive a pamucni..ma ljepota

(odgovor članu hubabuba.)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *