|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Suncanica
9.8.2010 17:32:41   
idana_85
Nisam nigdje nasla nista o ovome, pa imam pitanje. Mislim da mi je bebi dobio suncanicu. Otisao je s tetkom da se igra,bio je mozda sat-dva vani, kad sam ga vidjela i poljubila,vrel...samo cvili, place, spava mu se a ne moze da zaspe, stalno vlazi usne...uopste ne lici na moje dijete. Kad sam mu izmjerila temperaturu 39.2...Na cistu miru! Istusirala sam ga,dala mu paracetamol,eno ga samo u potkosulji i gacicama...Mislim da je suncanica,ne znam sta bi drugo bilo jer kad sam otisla po nejga nasla sam ga u pjesku,na suncu. Sta da radim ako je suncanica,sta smijem,sta ne smijem?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Suncanica
9.8.2010 17:36:33   
teacher75
evo sam pronasla koristan link, nadam se da ce ti pomoci:
http://www.stetoskop.info/Kako-prepoznati-suncanicu-kod-deteta-4123-c5-news.htm


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Suncanica
9.8.2010 23:05:43   
iv@ncica
kako  je  stanje  sada..ja  bi  ga  ipak  vodila  doktoru  za  svaki  slucaj,  akoi  sumnjas  na  nesto..evo  hara  puno  nekih  ljetnih  virusa..a   i  ovak  tičerkin  link  je  dobar  i ja  sam  nesto  naucila  o  tome, jer  stvarno  ne  znam  sto  bi  ti  rekla,  javi  kako  je i  zelimo vam  da  tura  sto  prije  prođeuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Suncanica
10.8.2010 0:22:20   
idana_85
hvala vam puno objema
Nakon tusiranja i paracetamola spala mu je temperatura na 37,6. Bili smo malo vani,setali,bio je super, kad smo dosli kuci opet ga pocelo fatati. Izmjerim oko pola 8, 37.6, u pola 11 38,9, u 12 39.1....Stavila sam mu cepic sad cu malo pricekati,ako ne spadne idemo u hitnu


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Suncanica
10.8.2010 0:24:29   
Skvo RR
Idana pogrijesila si sto si ga izvela...suncanica se jedino smiruje da se lezi (koliko je moguce sa bebom, ali pokusati) u dobro zamracenoj prostoriji...Ja sam je bajata imala...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Suncanica
10.8.2010 0:33:39   
idana_85
Joj mila,bilo hladnije vani nego u kuci,i malo setali,bio s djecom,nije budaleso puno, i bilo mu bolje,ali kad je uso u kucu i zaigro se opet....Evo spala mu je od cepica na 38,6 za pola sata,sacekat cu jos malo pa cemo vidjeti

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Suncanica
10.8.2010 10:04:36   
Crvena
Idana, kakvo je stanje jutros?
Nadam se da je noc bila mirnauser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Suncanica
10.8.2010 13:32:19   
idana_85
joj,dva puta u hitnu pa na jezero,cijelu noc je bila 39,kad smo se vracali s jezera spala,zaspo,evo opet se vratila,38.1...samo cvili,nece mi iz ruku
kazu jaka upala grla


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Suncanica
11.8.2010 14:12:40   
iv@ncica
kako  je  sada  decko,  sto  jos  kazu  doktori---primate  li  antibiotik*?

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Suncanica
11.8.2010 14:27:03   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: idana_85

joj,dva puta u hitnu pa na jezero,cijelu noc je bila 39,kad smo se vracali s jezera spala,zaspo,evo opet se vratila,38.1...samo cvili,nece mi iz ruku
kazu jaka upala grla



Bas mi je zao...user posted image

Nadam se da je danas bolje.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Suncanica
11.8.2010 23:16:00   
idana_85
Jos uvijek mu dajem xciclav. Sada je super, hB. Kupila sam Dalsy sirup i nakon 15min mu je skinuo temperaturu,te sam mu davala nakon toga jos jednom preventivno i veceras preventivno,bio mi malo vruc, i kad sam ga uspavala nije vise imao temp,preznojava se. Veceras mi je pravo fino vecero, pa pretpostavljam da ga i grlo manje boli. a i ne smrdi mu vise iz usta...Mashallah, sada je sve bolje, hvala vam svima na pomoci i podrsci.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Suncanica
12.8.2010 8:55:09   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: idana_85

joj,dva puta u hitnu pa na jezero,cijelu noc je bila 39,kad smo se vracali s jezera spala,zaspo,evo opet se vratila,38.1...samo cvili,nece mi iz ruku
kazu jaka upala grla



Bas mi je zao...user posted image

Nadam se da je danas bolje.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Suncanica
18.7.2011 12:41:49   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo sam pronasla koristan link, nadam se da ce ti pomoci:
http://www.stetoskop.info/Kako-prepoznati-suncanicu-kod-deteta-4123-c5-news.htm


 
Prema ovome linku moja je S definitivno dobila suncanicu... Sve simptome ove "kasne" suncanice ima... A i ne dobila kad ne ulazi u kucu po cijeli dan... Stalno je vani, pa cak i po onom najvrucem periodu... Dzaba, ne mogu ja to utuviti njoj u glavu... Al hajd sto ne mogu njoj, nego sto ne mogu ni mm koji bi trebao da je zatvori u kucu i da zamraci sve... Joj joj... Sto ce mi fasovati oboje... user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *