|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:26:49   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: kolacic

Oralni sex je nova tema...morala bi se otvoriti user posted image

ima i ta tema ja mislim


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:27:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: kolacic

A to vam je sve do partnera... Radi se o tome ako imate pored tebe stereotipe koji su odgojeni u duhu da je sve sramota i stido, onda oni zato i kriju svoju masturbaciju...koja je sasvim prirodna, normalna stvaruser posted image user posted image

a sta onda reci tek za oralni sexuser posted image user posted image user posted image  

vjerujem da je to nepojmljivo mnogim zenama...user posted image


hahahahha ja sam lezba, meni je to normalno user posted image


a heterosexualcima nije???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  moram se nasmijati na ovaj post...


neznam ti ja ništa o tome...... gdje ćeš to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:28:48   
veeseelaa
jedna moja drugarica koja redovno ima sex, onako usput zna zadovoljiti muža oralno user posted image user posted image
npr odmah s vrata u hodniku kad dodje s posla ili dok se brije ili dok jede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
....i da to nisam ja to je moja schaumauser posted image user posted image user posted image
i kad sad da njen muškarac masturbira???? pa ne zapadne gauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.8.2010 10:32:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:29:39   
teacher75
zene, sram vas bilo o cemu pricate, Ramazan je!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:30:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

zene, sram vas bilo o cemu pricate, Ramazan je!


ja sam BLUDnistauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:32:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedna moja drugarica koja redovno ima sex, onako usput zna zadovoljiti muža oralno user posted image user posted image
npr odmah s vrata u hodniku kad dodje s posla ili dok se brije ili dok jede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
....i da to nisam ja to je moja schaumauser posted image user posted image user posted image


opet ti u detalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:34:07   
veeseelaa
a jedna moja drugarica kaže žene nemojte o intimi, pa ipak je to intima
e to definitivno nisam ja, to je moja drugarica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:35:17   
teacher75
tema je masturbacija- idete OTuser posted image a sta mislite bi li vas muz prihvatio da vi masturbirate a njemu kazete no-no? user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:35:57   
kolacic
ama jedna moja drugarica i tako dalje... To ne uvazavam, ne volim komentare ko kome sta i to ti je odmah trac partija, iskljucujem se automatski iz takvih tema...svekrvica npr jer je vec mahalsko zensko klasicno pametovanje i komentarisanje... ja volim samo u prvom licu kad se prica.. nista ovaj ovako, muz moje drugarice, i zena od rodjakovog supruga..dajte, iza svake te pricice ili price stoji nesto i vase licno, ne kazem da pricate o sebi vec da polemisete o drugima na temi u kojoj vi kao persona ucestvujete, smijesno mi je to.. gdje ste vi u svemu tome...???
skraceno: ne interesuje me sta radi muz vase drugarice ili drugarica vasem muzu, ovdje pricam s vama, ne s drugaricomuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:36:53   
veeseelaa
neznam, moj voli i da gleda user posted image user posted image user posted image
da tema je masturbacija, ja dajem prijedloge kako izbjeći potrebu za istim kod svog partnera ....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:37:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: kolacic

ama jedna moja drugarica i tako dalje... To ne uvazavam, ne volim komentare ko kome sta i to ti je odmah trac partija, iskljucujem se automatski iz takvih tema...svekrvica npr jer je vec mahalsko zensko klasicno pametovanje i komentarisanje... ja volim samo u prvom licu kad se prica.. nista ovaj ovako, muz moje drugarice, i zena od rodjakovog supruga..dajte, iza svake te pricice ili price stoji nesto i vase licno, ne kazem da pricate o sebi vec da polemisete o drugima na temi u kojoj vi kao persona ucestvujete, smijesno mi je to.. gdje ste vi u svemu tome...???
skraceno: ne interesuje me sta radi muz vase drugarice ili drugarica vasem muzu, ovdje pricam s vama, ne s drugaricomuser posted image


ajd ne s***user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:41:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kolacic

ama jedna moja drugarica i tako dalje... To ne uvazavam, ne volim komentare ko kome sta i to ti je odmah trac partija, iskljucujem se automatski iz takvih tema...svekrvica npr jer je vec mahalsko zensko klasicno pametovanje i komentarisanje... ja volim samo u prvom licu kad se prica.. nista ovaj ovako, muz moje drugarice, i zena od rodjakovog supruga..dajte, iza svake te pricice ili price stoji nesto i vase licno, ne kazem da pricate o sebi vec da polemisete o drugima na temi u kojoj vi kao persona ucestvujete, smijesno mi je to.. gdje ste vi u svemu tome...???
skraceno: ne interesuje me sta radi muz vase drugarice ili drugarica vasem muzu, ovdje pricam s vama, ne s drugaricomuser posted image

Pa draga, zar nisi skontala da je ta "drugaraica"  sinonim za kulturnije objasnjavanje "njene" situacijeuser posted image
Kasnis, draga, kasnisuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:42:53   
veeseelaa
ma dobro nova je pa nije u toku user posted image  kolačiću user posted image  
ja se malo više volim šaliti, nadam se da je sve ok user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:44:03   
kolacic
kazem iza svake pricice stoji nesto vase licno... na to sam i mislila kad sam to rekla...user posted image user posted image  skuzila sam ja veseluuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:44:22   
Anoniman
Vesela upravo si objavila najzlocestiji post 3 sestice GRRRRRuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:45:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kolacic

kazem iza svake pricice stoji nesto vase licno... na to sam i mislila kad sam to rekla...user posted image user posted image  skuzila sam ja veseluuser posted image user posted image user posted image

bices kul ako kulirasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:47:45   
Amelaa RR
Samo se drzite teme, a savjeta nikad na odmet.
LP


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 10:49:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Vesela upravo si objavila najzlocestiji post 3 sestice GRRRRRuser posted image user posted image user posted image user posted image


buuuuuuu vidi fakat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kako da prihvatim..?
20.8.2010 11:00:05   
kolacic
skrenuli smo s teme na novu temu koju sam upravo izbacila hehheh user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kako da prihvatim..?
31.8.2010 11:19:12   
Yuna
To mi je baš bezveze, pa i ja to radim i koga briga. Isto tako baš me briga jel radi to ili ne. Nije da će mu otpast ruka od toga.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kako da prihvatim..?
31.8.2010 12:51:22   
mama Nataša
bolje tajno nego javno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kako da prihvatim..?
27.1.2011 12:07:17   
SivaEminencija
Zdravo svima!

Napravio bih jedan osvrt na temu iz muškog ugla. Naime ozenjen sam nekoliko mjeseci i vjerovali ili ne i dalje se samozadovoljavam user posted image Nema tu nista lose, niti se tu radi o bilo kakvoj prevari. Jednostavno nekad se desi da si jednostavno vise raspolozen da se sam pobrines za sebe nego da spavas sa svojom zenom. Kod mene je situacija takva da zena dosta radi pa je u vecini slucajeva preumorna za seks navece, tako da se ja onda pobrinem sam za sebe. Znaci seksamo se vikendom i jednom ili dva puta u toku sedmice, sto je meni malo, ali ne pravim dramu oko toga jer su mi razlozi sasvim razumljivi. Naravno nikad joj nisam rekao da se samozadovoljavam, niti me je pitala.

Procitao sam u nekoliko postova da neke zene imaju problem u tome sto su stidne i iz tog razloga nece same da iniicraju seks. A kasnije se ovdje zale kako ima fali seksa itd.... Znaci, jedna stvar je 100% tacna. Nema boljeg nacina da uzbuite svog muza od toga da mu pridjete i kazete direktno provokativno  da vam je do sexa.

Eto toliko od mene.

(zadnja rečenica korigovana od strane admin-a)

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.1.2011 14:46:17 >

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kako da prihvatim..?
27.1.2011 13:01:32   
salmy
 Neka si se ti nama javiouser posted image user posted image  a o ocima cemo drugom prilikomuser posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.1.2011 14:46:39 >

(odgovor članu SivaEminencija)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kako da prihvatim..?
27.1.2011 13:47:50   
veeseelaa


user posted image user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.1.2011 14:46:59 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SivaEminencija)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kako da prihvatim..?
27.1.2011 13:49:23   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



user posted image user posted image
hahahhahaha eh tebe sam cekalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahahhahah  

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.1.2011 14:47:25 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *