|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:17:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

cijena govori kvalitet

ja se sa ovim baš i ne slažem....

ima jako mnogo ne kvalitetnih stavri koje su jako skupe za naše uslove života


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:20:16   
bananica
naravno, po zlj buticima, al kupi nesto u oviesse, benetonu, orcestri, itd. nekvalitetno pa mi to pokazi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:24:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

naravno, po zlj buticima, al kupi nesto u oviesse, benetonu, orcestri, itd. nekvalitetno pa mi to pokazi




iz benetona ti mogu pokazati hrpu svojih stvari oridzidzi kupljene u italiji sad s njima brisem prasinu a to je kao i iana u italiji znj roba al kod nas je nesto wowuser posted image user posted image user posted image oviesse isto imam par bodica od 13,90 km koji su isti kao i oni pcelica maja

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:28:17   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

naravno, po zlj buticima, al kupi nesto u oviesse, benetonu, orcestri, itd. nekvalitetno pa mi to pokazi




iz benetona ti mogu pokazati hrpu svojih stvari oridzidzi kupljene u italiji sad s njima brisem prasinu a to je kao i iana u italiji znj roba al kod nas je nesto wowuser posted image user posted image user posted image oviesse isto imam par bodica od 13,90 km koji su isti kao i oni pcelica maja


ja sam vala dosta stvari kupila u H&M ma peri deri nista  , imam jedan dzemper kupila ga pre 3 godine eno sada kao nov a platila ga 14 eura , i da djecije bodije one sa BIO oznakom placam po 3.5 eura i mogu misliti da su odlicni au C&A mislim da ce se moci 3 djece u njemu iznosati tako ej kvalitetno.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:31:04   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

naravno, po zlj buticima, al kupi nesto u oviesse, benetonu, orcestri, itd. nekvalitetno pa mi to pokazi




iz benetona ti mogu pokazati hrpu svojih stvari oridzidzi kupljene u italiji sad s njima brisem prasinu a to je kao i iana u italiji znj roba al kod nas je nesto wowuser posted image user posted image user posted image oviesse isto imam par bodica od 13,90 km koji su isti kao i oni pcelica maja



ja iz oviess-a imam rolkicu, izblijedila, ofucala se...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:31:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

naravno, po zlj buticima, al kupi nesto u oviesse, benetonu, orcestri, itd. nekvalitetno pa mi to pokazi

nema porblema...
evo da dogovorimo gdje da se nađemo...
donesem ti majicu hello kity rozu a ljubičasta kity na njoj...
nakon dva pranja...moja curica u njoj samo spava kad je jako vruće...

hoćeš benetonovu jaku da ti poklonim....
pernata...oker sa ljubičastim  slovima na njoj piše beneton...meni se dijete u njoj smrzne...kupila sam drugu u chiccu....

a lindex helanke ...otpala im čipka na guzi...nema šanse da ušiješ a da se ne vidi ..jer imaju tri reda čipkice...

milsim...ja kupujem zaista gardarobu...i zaista ima svega i na mjestima sa tzv. robnom markom.

ocestra dobra bila...nema govora...
u njoj najviše sam kupovala...
al molim te reci mi jeli jedan crveni kaputić za dijete od 3 godine vrijedi 205 KM.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:31:18   
MajolinaTZ
Sporty Mamaa

Upravo sam gledala za te butike sto sam vam spomenula, da li imaju katalog na internetu,al nazalost nemaju. Tako da ako hocete,mozete pogledati stranice ovih velikih robnih kuca kao nrp www.macys.com ili  www.babiesrus.com jer najvise tih stvari dodje u ovaj "jeftini" butik. Pa i ako ne bude nesto 100% isto sto ste vidjele,mozda se nadje nesto priblizno,mislim drugacije boje ili sl. Krivo mi je sto ovi butici nemaju opciju kupovanja preko interneta,pa evo razmisljam kako da vam to olaksam da uspijete doci do odjecice. Sad kad Acudesa rece da je cijena za carapice Nike bila uzasno ogromna,stvarno bi da odem nakupovat onako stvari i da vam posaljem,pa svidjelo se ili ne ... proslijedite dalje user posted image

_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:31:30   
bananica
H&M I C&A su i meni extra

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:33:13   
MajolinaTZ
Sorry taj zadnji dio teksta se povezao sa linkom pa sad sve izgleda ko link ... hahaha ... malo sam spora danas,Gagi mi stoji iznad glave dok tipkam i konta kako da me pocupa za kosu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:33:26   
bananica
Majolina svaka ti cast, stvarno si divna zena, za nepovjerovati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:34:58   
bananica
al molim te reci mi jeli jedan crveni kaputić za dijete od 3 godine vrijedi 205 KM.


za nas zivotni standard nikako

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:35:28   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: MajolinaTZ

Sporty Mamaa

Upravo sam gledala za te butike sto sam vam spomenula, da li imaju katalog na internetu,al nazalost nemaju. Tako da ako hocete,mozete pogledati stranice ovih velikih robnih kuca kao nrp www.macys.com ili  www.babiesrus.com jer najvise tih stvari dodje u ovaj "jeftini" butik. Pa i ako ne bude nesto 100% isto sto ste vidjele,mozda se nadje nesto priblizno,mislim drugacije boje ili sl. Krivo mi je sto ovi butici nemaju opciju kupovanja preko interneta,pa evo razmisljam kako da vam to olaksam da uspijete doci do odjecice. Sad kad Acudesa rece da je cijena za carapice Nike bila uzasno ogromna,stvarno bi da odem nakupovat onako stvari i da vam posaljem,pa svidjelo se ili ne ... proslijedite dalje user posted image


Joj draga super si bas ti hvala. Ja sam mislila malenoj za zime kupiti jaknicu, cipelice, i jos neke stvarcice.... a kako mi tebi to da platimo???? Ipak, ti ces dati svoje novce...

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:41:17   
bananica
obuca im je extra, tene su super, svasta bih uzela, posebno mi je sladak onaj ljubicasti kisobranic sa kabanicom i cizmicama

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:41:48   
Anoniman
nama tetka iz Norveske vec nakupovala svasta za slijedece ljetouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image H&M i snizenoooooouser posted image a u proljece nas je namirila za zimu..


(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:42:06   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: bananica

obuca im je extra, tene su super, svasta bih uzela, posebno mi je sladak onaj ljubicasti kisobranic sa kabanicom i cizmicama
[/quote

upravo ovo ja pomislih napisatiuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 0:58:11   
MajolinaTZ
Joj ej,drago mi je da vam se svidja. Ako vam je lakse,na ovim stranicama mozete vi direktno kupiti,a vidjela sam da je shipping besplatan, po USA naravno,tako da ako vam te cijene odgovaraju,javnite se na pp,i dat cu vam moju adresu da vam ne naplacuju shipping. Pa kad stigne meni,naravno,bit ce poslato na vasu adresu. A sto se tice ovih "jeftinih" butika,ako hocete,posto oni nemaju kataloga,mozda mogu pogledati ovih dana sta imaju,pa da slikam i postavim vam slike,pa ako budete htjele,da mi javite. Oni to inace mogu zadrzati preko noci za musteriju. A sto se placanja tice,znam da je malo cudno,ali ako hocete,mogu vam dati informacije mog bankovnog racuna da uplatite odredjenu sumu,ili ako hocete da otvorim paypal account. Opet kazem,znam da je malo cudno,jer ne poznajete me,i normalno,i ja bi se dvaput razmislila prije nego uplatim pare na neciji racun,ali do vas je,ja bi eto iz cistog razloga da vam olaksam malo. Inace clanice pod imenom Meri29 i Sonja me poznaju licno,jos iz djetinjstva,pa eto ako je lakse,pitajte njih user posted image . Mislim,ne bih da vas sad uplasim sa ovim,svasta se danas desava ... al ajd reko,ako mogu biti od pomoci,rado bi user posted image

_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 1:31:13   
MajolinaTZ
Hvala user posted image

evo jos par linkova da vam dodam, a zaboravila sam da kazem da u vecini ovih,osim Babies R Us i Children's Place ima dosta dobre odjece i drugih stvari i za odrasle, vecinom markirane. Pogotovo u Macy's.

www.childrensplace.com

www.oldnavy.com


_____________________________

Konacno smo ga uzeli u narucje 24.4.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 1:44:29   
leona81
mi imamo stvari koje su kupljene ovdje vecinom u provjerenim radnjama i vecina ih je veoma losa...
sve stvari koje su kupljene vani, ne mogu se porediti s ovim stvarima...pamuk je tako divno mekan, bodiji su ostali isti nakon bezbroj pranja...kod nasih mi se desavalo svasta, od rupica, pa otpale kopcice, pa se isprale...grozno

mi dobivamo losu robu bez obzira nalazila se ona u azelu i harisu ili benetonu...a precijenjena je u svakom slucaju


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu MajolinaTZ)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 8:27:10   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: dadada

i ima svoje prve starke...ali hajd...nek su mu prve orginal...sljedece ce dobiti sa 18user posted image


hvala na ideji, ja cu biti malo tolerantnija-16user posted image


Mi sad čekamo svoje starke da nam stignu i to ljubičaste boje user posted image

Sad sam malo gledala ovu stranicu što je postavila čini mi se Majolino...ma, plače mi se kad vidim cijene kod njih user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:05:55   
Trnoruzica
Neko je pitao za IMPIDIMPI, i stvarno fenomenalne stvari user posted image user posted image Mi ih dobijamo izvana (valjda se ovako pise user posted image ), i kao sto neko rece, i kod nas zaborave cijene skinuti, da ne pvjerujes koliko je to jeftino, a kako kvalitetno user posted image

Vani kad su snizenja, kod njih bukvalno snizenje znaci snizenje, a kod nas..... user posted image Kod nas kad je snizenje, snizeno je sa 290 na 250 user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 30.8.2010 9:09:37 >

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:06:38   
hanabanana
Za mene Beneton i Oviesse nisu nista veca marka od donjeg rublja Alme Ras.

Ostala sam sokirana cijenama koje ste navele za Geox, fakat je to bezobrazluk. Mi djeci kupujemo Geox vani po cijeni do 20 Eura.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:10:42   
taurus
hanabanana nisam znala da ima negdje Geox tako povoljno jer ovdje su im cijene uzas, a obuca im je zaista i kvalitetna i udobna
u kojoj drzavi ti kupujes Geox

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:11:12   
M kao Mama
Blago vama hanabanana kad moete vani kupiti, ja svaki put hou da plaem kada vidim cijene ovdje kod nas, strano,

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:12:50   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: taurus

hanabanana nisam znala da ima negdje Geox tako povoljno jer ovdje su im cijene uzas, a obuca im je zaista i kvalitetna i udobna
u kojoj drzavi ti kupujes Geox


Holandija.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
30.8.2010 9:18:56   
taurus
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: taurus

hanabanana nisam znala da ima negdje Geox tako povoljno jer ovdje su im cijene uzas, a obuca im je zaista i kvalitetna i udobna
u kojoj drzavi ti kupujes Geox


Holandija.




user posted image user posted image user posted image user posted image hvala ti
imam mogucnost da mi posalju iz  Holandije pa cu pokusati i ja

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

prozori
salmy

Ja udavis sa kucnim poslovima...ali me uzasno zanima cime perete prozore? Ja recimo operem sve super, sunce ih obasja oni mutni ko Vardar...gdje ja fulim...cistim stelexom i jelenskom...

vodom (60%)

stelexom (33%)

ne perem ih (8%)


Broj svih glasova: 242

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *